41716
  • Mike at home
    #18874
    fasza ez a jeges volgy
    fel oraja kovájgok, de csak 4 bizvaszt talaltam
    a hab a tortan, hogy van egy pont ket szikla kozott, ahonnan se jobbra se balra (beszorul)

    fuck :(
  • markastor
    #18873
    A Whisp-eket mágikus fegyver (tehát nem vas, acél, meg ilyen common cuccok)meg mágia sebzi, ha jól tudom.
  • Me0w
    #18872
    En azon rohogtem, hogy hany hid es hany var lesz meg a jatekban, amikor ide be fog irni :DD

    - Elottem egy to van, mogottem 2 bokor, itt mi a teendo? :DD
  • rage
    #18871
    Szeretném megkérdezni, hogy mikor a főküldetés során egy Will-o-Wisp -et kell az Azura shrine-hoz elhelyezni (ha jól gondolom, akkor ez kell neki) akkor hogy tudom ezt megtenni? Mert az ok, hogy elég sok van a shrine-tól nem is túl messze esténként, de nem tudok velük semmit sem kezdeni, sem megfogni, sem egyéb interakcióba kezdeni.
  • Lynx_TWL
    #18870
    az a jó, amikor az ilyen kaliberű kérdésekre nem válaszol senki és akkor felháborodik:)
  • Mike at home
    #18869
    inkabb nevessel :)
  • PiszkosFred
    #18868
    [i]"félre érthető, de ne kelljen már minden egyes szót a sok lámának a szájába rágni:)"[/i]

    rá 10 percre... (hwswn is megkérdezte;])

    "Még az elején járok... 1 hídon állok amelynek mind a 2 vége 1-1 várhoz vezet. Mi itt a teendő?"

    Azt hiszem Hmuda módszerét követném már a (warez)premier estéjétől, ha nem lenne itt pár olyan emberke is, akik kommentjeiből lehet tanulni. Ezeket nem akarom kihagyni, ezért aztán csak fogom a fejem, és rimánkodok az Úrhoz, hogy előbb vagy utóbb lecsendesedik az őrület, és eltűnnek a süllyesztőben a srácok. Jöhetne már valami nagyobb név a játékpiacon, hátha elvonulna az óvoda abba a topikba...

    Soksok éve már hogy az internet egykét sarkában rontom a levegőt, sok sz*rt megéltem már, de valahogy nap mint nap meg tudnak lepni. Most pl az idézett kérdéssel... Kész, ez lecsapta nálam a biztosítékot. És tudom, hogy nem viccel...

    #szerk: Lynx, neked ment volna, csak a válasz gombot elfelejtettem megnyomni ;]
  • CS@
    #18867
    Egy 1es szintű knight, ha ehhez hozzáadod az ő 8 progressét, akkor kijön ugyanaz.
  • CS@
    #18866
    Olvasd el a HQ –n a leírást.
  • CS@
    #18865
    2. Igen csak egy lehet, legalábbis nekem még nem sikerült többet csinálni.
  • CS@
    #18864
    Nem hagytál ki semmit a special az általad felsoroltak közül a másodikban van.
    Amennyiben előre generált classt választasz, akkor az meg van neki határozva, hogy a három lehetőségből(combat,magic,stealth) melyik alá esik. Ha customot akkor te határozod meg melyik legyen. Ez +10 még jó néhány skillre attól függően melyik osztályba tartozik.
  • CsőKujts
    #18863
    "Egyre durvábban nyomom" behasalok komolyan! :)
  • CsőKujts
    #18862
    Lécci írjál már le nekem még pár élményedet. Más játékokkal nem játszol? Az is érdekelne! :)
  • CsőKujts
    #18861
    De a játékot élvezi! Komolyan mondom szétröhögöm az agyam! sry...
  • Thanatos
    #18860
    ő az igazi szerepjátékos :DDDDD
  • CsőKujts
    #18859
    Az a poén, hogy volt egy-két nap teljes csönd a fórumon, alig jött pár hozzászólás. Azt szinte varázsütésre beindult a lámainvázió. :)
    Gondolom kisunyták, hogy ez a game vezeti az eladási toplistákat... Elég veszélyes! :)
  • tibor16
    #18858
    Egy kis Spoiler (véletlen találtam):
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    50 db lockpick - Cheydinhal mágus guildjében, az alagsor alvótermében az egyik ládában találtam. A legszebb, hogy vszínű újratermelődik. Amíg nincs meg varázslatban, yóól jöhet :)
    .
    Más: a tarhálásaim során, vhol begyűjtöttem 1 nyakláncot, most néztem meg rendesebben, vizenjárás tulajdonsága van - suppper :)
  • Mike at home
    #18857
    koszi
  • Kandurex
    #18856
    Te beteg vagy
  • Mike at home
    #18855
    na mar olvasom, szal nem kell valaszolni, htx
  • Lacee
    #18854
    az, hogy meddig töltődik fel a soul gem, a leölt lény erősségétől függ: ha goblint, medvét, ilyesmit ölsz, ne várj lesser/common szintnél többet.

    a második kérdésre nem tudom a válszta: nekem eddig csak egyet sikerült, de a game-ben sok több-enchantos cucc van, gondolom ilyeneket is lehet valahogy csinálni.
  • CsőKujts
    #18853
    Hát ezen azért jót röhögtem. Szerintem nem törölni kéne őket hanem kiszedni azt berakni egy külön topicba. Úgy egybe elég ütősek volnának. :))
  • ati2002
    #18852
    Jeee, megvan az Umbra kard. A csajt lenyomtam, de nem karddal, hanem egy Staff-al, amit egy lich-től szereztem a főszál egyik küldijében. Nagyon komoly cucc, eddíg level 14-en 17-es volt a legkeményebb kardom, nos, ennek 27-es sebzése van... :-D
  • littleNorbi
    #18851
    Mostmár rájöttem, hülye kérdés volt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • haxoror
    #18850
    Nem lehetne a kérdéseket egyszerűen törölni?
  • Mike at home
    #18849
    inkabb nekem valaszoljatok :)
  • grebber
    #18848
    Hagyd abba a gamert mert nem neked való !
  • b-type
    #18847
    Amennyire tudom,
    -kiválasztasz egy fajt, ennek vannak skill módosítói.
    -kiválasztasz egy kasztot, ennek vannak tulajdonságmódosítói, illetve megállapítja hogy melyek lesznek a 25pontról induló, azaz major skill-k.
    -kiválasztasz egy csillagjegyet, ez vagy tulajdonságot módosít, vagy egyéb mást, de skill-t nem.

    Kihagytam volna vmit, mert nekem ezen túl nem kattan be semmi.
  • Mike at home
    #18846
    ugorj le a hidrol
  • haxoror
    #18845
    Run Forrest, run!
  • b-type
    #18844
    milyen specializationt?
    skill-t módosít?
  • Mike at home
    #18843
    Par kerdesem lenne:
    1. a soul gemjeim miert csak 300-ig toltodnek fel, holott van nalam greater is? A common is csak lesserig megy fel. Erosebb soul trap varazslat kell?
    2. Egy targyhoz csak egy tulajdonsagot tudok adni, tobbet nem?
  • armandusy
    #18842
    mi lehet akkor a baj shrine of azuro smissiot csinalom is amikor odamegyek a baszott nagy oszlophoz azt irj a ki Nothing happened mit csináljak help!!:D
  • Gnome
    #18841
    Litöl norbiéra ment az üzi csak a firefox elbszte..srry:P
  • CS@
    #18840
    Látszik is rajta, hogy ez egy combat speces karakter.
  • Gnome
    #18839
    sztem te direkt csinálod...ha nem lenne avatarod akkor azthinném h kis 13éves vagy...szal lécci nejátsz az ittfórumozók idegeivel...köszi
  • CS@
    #18838
    Nem mert kihagytad a specializationt, azzal együtt ez egy teljesen normális első szintű karakter.
  • b-type
    #18837
    jaja oké, de faji bónusza max Blade-blunt-block-hand2hand-heavy armor-ra lehet, tehát ezekkel a Major pontokkal egy faj nem lehet, az pedig a Khajit.
    Orc-ként, vagy Nord-ként vesz el a legtöbbet a faji bónusz, azaz 35pontot.
    akkor marad 30pont, azaz lvl3 karakter.
    Mindenképpen szintet kellett lépnie ezekkel a pontkkal.
  • littleNorbi
    #18836
    Még az elején járok... 1 hídon állok amelynek mind a 2 vége 1-1 várhoz vezet. Mi itt a teendő?
  • Lynx_TWL
    #18835
    félre érthető, de ne kelljen már minden egyes szót a sok lámának a szájába rágni:)