41716
  • qwertrt
    #19282
    Helló mindenkinek!

    Fontos kérdésem lenne. Rögtön a játék elején elugrottam az Arénába, és ott egy ork meg is bízott egy feladattal, adott egy kulcsot, hogy egy katakombában kutatgassak a múltja után. Ezt meg is tettem, elmentem a barlangba, ott megtámadott egy előkelő ruhás faszi, és az egyik ütésénél valamit ki írt a gép, de csak annyit tudtam leolvasni gyors, hogy "hemofília".
    Ez még rendben, összeszedem a cuccot, visszaviszem az apja naplóját az orknak, az meg kiakad, mondván, hogy azt olvassa, az ősei vámpírok!
    Ezért merült fel bennem a gondolat, hogy esetleg vámpírrl harcoltam, és megfertőzött volna, de ennek semmi jhelét nem látom, a karim ugyanolyan maradt...

    Előre is kösz a válaszokat.
  • Lobsterman
    #19281
    Igen azt a küldit csinálom. Ki lehet hagyni? És akkor mi? Visszamegyek a Dzsofrihoz, és amennyit megszereztem annyi elég?
    Mondjuk már az összes város megvolt Skingradon kívül. Ne legyen a kis buznyák ilyen telhetetlen :D
    Kipróbálom. Kösz
  • hawkie22
    #19280
    Srácok, van valami módja a harci irányításnak, amivel eredményesebben lehet harcolni? Mert csak nyomni a tűzgombot, és csapkodni össze-vissza, az nem kifizetődő. :)
  • Gunner
    #19279
    és nem egyesület, csak egy cím-kinevezés
  • Gunner
    #19278
    a főküldi befejezése után kapod
  • CUCLI
    #19277
    megvan...
  • Anotino
    #19276
    Vetkozz meztelenre es nezd meg ugy.
  • CUCLI
    #19275
    a piros inventorys modot honnan lehet leszedni?
  • Szikszai147
    #19274
    Grebber képeinél ahol a céhek vannak kiírva látható egy order of the dragon című egyesület.
    Megtudná valaki mondani, hogy hol lehet azt felvenni? és miket lehet ott csinálni?
  • tibor16
    #19273
    már megoldottam
  • MrAndree
    #19272
    Ha jól emlékszem a főküldetés során csak akkor kell elmenni skingradba amikor az aid for burma küldetést csinálod. Az pedig nem kötelező. Úgyhogy simán hagyd ki skingradot és csak a többi városból kérj segítséget.
  • Lobsterman
    #19271
    Valaki valami ötlet? A FAQban leírtakat próbáltam, de nem jön össze semmi... :(
  • MerlinW
    #19270
    Abban a küldiben nem feltétlen kell katonát ölni az emlékeim szerint elég sneak quest:) Valamint érdemes csatlakozni a Thief guild-be már csak azért is mert ott a muki a kitüzött vérdij feléért leveteti rólad a bounty-t.
  • tibor16
    #19269
    A willpoverem piros számmal van beírva, rontó varázslat nincs rajtam, voltam azért a templomban de nem segített - mi lehet ez? ötlet? -tud segíteni vki?
  • AC2
    #19268
    Engem tökre megszopattak. Beléptem a Brothershood-ba és a 3. küldetésnél, amikor meg kell ölni egy rabot, na akkor kinyírtam még két katonát is és 3000 arany, vérdíj lett a fejemen. A megbízomtól meg csak 50-et kaptam. Szóval most ülhetem le :( Az kb. 30 nap így elvesznek pontok a képességeimből.
  • Lobsterman
    #19267
    Basszus. Nem tudom megcsinálni a főszálat sem, mert Skingrad kastélyban folyamatosan kiakad a játék. Nem készült erre valami mod, patch vagy más megoldás? Nagyon gáz, mert mindenképp oda kell mennem.
  • arpad vezer
    #19266
    Nagyon köszönök minden segítséget, már azt hittem, hogy az intelligenciámnak végleg annyi.
    Most már a következő küldit csinálom, remélem ezután már én leszek a Mages Guild feje :)

    Áv
  • Tutilevi
    #19265
    én mint harcos elég könnyen fejlődöm(sőt már túl könnyen)
    arénát meg a fighters guildet kell végigvinni, az már legalább 10 szint
    harcosnak persze
  • ati2002
    #19264
    köszi
  • bgabor
    #19263
    Én 6.-os szinten csináltam meg. Csak tudnám hogy fejlődtök ilyen gyorsan.
    (nyilván csináljátok a mellékküldiket) Mondjuk a legtöbbet használt képességeim mind a major skillek között vannak, úgyhogy valszeg egy ideig érdemes lenne csak a mellékküldetésekkel foglalkoznom, mielőtt továbbmennék.
  • Tutilevi
    #19262
    megint meglepődtem a game összetettségén
    15.szinten csinálom a főszál kvatchi küldijét, ami itt már elég nehéz
    egyszercsak szembe jön velem úgy 5 clannfear 5 scamp meg néhány flame attronach
    ekkor taktikai visszavonulót fújtam a közeli csatornába
    legnagyobb elképedésemre a csatorna létráján csak a humanoid (scampok) tudtak lejönni, a a nemhumanodiok (clannfear) pedig fent vártak rám
    ajnye
    remélem ezt direkt így csinálták,s nem valami hiba
  • PiszkosFred
    #19261
    #762 - Oblivion Karakterek témában.
  • ati2002
    #19260
    Végignyomtam a főszálat, és két hét múlva kapok egy Dragon armort. Milyen az? Van róla képe vkinek?
  • CsőKujts
    #19259
    Szeva!
  • Quick
    #19258
    #19241 plz
  • haxoror
    #19256
    Neked most egy Restore Intelligence spell kell, vegyél ilyen italt vagy menj a templomba, nem végleg ment le az intelligenciád hanem egy varázslat miatt.
  • arpad vezer
    #19255
    Na majd megpróbálom. Köszi
  • Lacee
    #19254
    hát pedig ha pirosan írja ki, akkor vagy a tamplom, vagy egy restore intelligence varázslat vissza kell hogy állítsa!
  • Lacee
    #19253
    de igen, elértem az arch-mage rangot. csak azt mondom, hogy én simán kinyírtam Falcart és nem volt semmi problémám. de továbbra is valósíznűnek tartom hogy valamilyen varázslat vagy tárgy szívta le az intelligenciát
  • arpad vezer
    #19252
    De igen. Pirossal írja ki, hogy 20-as az intelligenciám és a max manám ennek következtébe 40!
  • haxoror
    #19251
    Én itt még nem tartok de hogy érted hogy lemegy az intelligencia 20-ra?
    Nem pirossal írja ki a karakterlapon?
  • arpad vezer
    #19250
    Te nem vagy mágus?

    Akkor remélem valaki más tud segíteni, csak nagy itt a pangás...
  • grebber
    #19249
    Elkezdtem fejszével hadakozni legközelebii bralangban kezdtem.Egy zombi jött felém amit én csak halhatatlannak hivok.Beletörtem már a fejszémet felödtem nőt is a blunt szintem 5-öt :D
    A zombi meg csak jön és jön :D Asszem ha részánok 5-6 orátegy ilyen zombi csapkodásásra akkor jó lesz a Blunk szintem :D
  • Lacee
    #19248
    sajnos a templomos gyógyuláson kívül nem, mivel velem nem történt semmi ilyesmi :(
  • arpad vezer
    #19247
    Nem figyel...

    De a [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1094830097#19227]#19227-re[/URL] nem tudsz megoldást?
  • arpad vezer
    #19244
    Légyszi itt mit kell csinálni?? Templom nem ér semmit.
  • Quick
    #19241
    a "Cure Vampirism" feladatnál meg kell keresni egy vámpirt, hol találom meg?? mert az egész pályát bebarangolni kicsit nagyon hosszú...
  • Gelli
    #19239
    sry, amikor írtam még a te kommentedet nem láttam :)
  • Gelli
    #19237
    Templomban nemadja vissza az oltár?
  • Lacee
    #19236
    nekem nem volt ilyen gondom, de szerintem ez nem lehet maradandó hatás: templomban sem gyógyítanak ki belőle?