41716
  • SNAKE01
    #19322
    thx!
  • Ron Ragm
    #19321
    Egyik asztalon találsz két csövet, azokkal akaszd el a gépeket (use-val).
  • BlackShadow
    #19320
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a földön találsz 2 csövet, vedd fel és tedd bele a fa 2 oldalán lévő 'motorokba'
  • SNAKE01
    #19319


    ezt hogyan kell szétb*szni?
  • BBalee
    #19318
    M.G.-s Alkimistáknál szokott lenni szóval jó 5let hogy beléptél, mert el lehet venni az üvegezett szekdényekből is bűntetlenül M.G.-s tagként. Ha megveszed akkor egy idő után ismét lesz náluk. Mellesleg szerintem jó móka a vámpírkodás, csak hozzá kell szokni az éjszakai élethez. Sőt mágusként erősen ajánlom, mert olyan spelleket is kapsz amit NPC-ktől meg se lehet venni (legalábbis én nem találtam sehol megvásárolható fortify skill-t) és a quest végére jutalom is lesz hisz a gyógyszert másokat is érdekel :) Addig is kellemes vérszívást. Gyógyfüveket is meg lehet venni az alkimistáktól kivéve azt a bloodvalamit, amivel meg tele van az oblivion, szóval nem lehetetlen.
  • qwertrt
    #19317
    Helló, +int én vagyok!

    Kösz a segítséget, de jól elb*sztam, mert csak most olvasom a topikot, de én a vámpírral való harc után egy csomó ideig az Arénában majomkodtam, egyszer csak arra ébredek, hogy vérszívó vagyok. :-(((
    Ez nekem nem túl praktikus, uh. irány a templom, ott beszélek az emberkével, aki a vénasszonyhoz küld, akinek 5 soul gem kell. Nem tud valaki egy helyet, ahol venni v. lopni tudok ennyit? Mert már 5 napja ezzel bénázok, már elkezdtem belépni a Mages Guildbe, de nem jutok közelebb a célhoz. Aztán meg jönnek a gyógyfüvek... belegondolni is rossz, mire azokat összeszedem!
  • MerlinW
    #19316
    Spenót + Norbi video + kenyérvágóUmbra
  • BBalee
    #19315
    Igen éppen most sikerült ilyet csinálnom :)
    Leverték rólam majd megjavítottam.
    Sajnos elmentettem mivel megnyertem a csatát, de ezután mindíg kilépett a program amikor a spell ideje lejárt, akkor vettem észre hogy nincs is rajtam a mellvért. Gondoltam eldobom és amikor lejárt a spell az idézett mellvért a füldön maradt és nem tűnt el így a programból sem lépett ki. Azaz 6. szinten van egy daedrick cuirassom :) de ez csalás ezért otthagytam a balrangban az értéke úgyis 0 pezót így nem lehet végtelem pénzt se csinálni.
  • haxoror
    #19314
    Mi volt az az összetevő?
    Spenót?
  • PiszkosFred
    #19313
    Olyan bugról már hallottam, hogy a bound item addig maradt a karakteren amíg csak akarta, de ez új dolog. Jó lenne már a peccs ;]
  • Nuki
    #19312
    köszi és bocs a szpemmért ^^
  • PiszkosFred
    #19311
    Morrowind > Trib > Bloodmoon > legutolsó peccs > egyéb fixek

    Menet közben is lehet peccselni, MWt és Tribunalt, de asszem a végső peccsben bennevannak ezek változtatásai. De ha nem, akkor peccselj közben is.
  • Nuki
    #19310
    tudom mert alváskor rámtámadhatnak valami ninja kinézetü emberkék, ez az elején még gondot okozhat ha újrakezdem, csak arra voltam kiváncsi hogy van e telepítési sorrend :)
  • MerlinW
    #19309
    Tudtommal Tribunal után jött a Bloodmoon, és sztem tök mindegy milyen sorrendben rakod fel őket, különálló csomagok.
  • Totomamas
    #19308
    Hahó. Szerintem a Tribunalt. Én úgy játszottam. Csak kösd fel a gatyát, mert nehezebb lesz.
  • Sanyix
    #19307
    Jááj mekkora bugot találtam az oblivionban: lopkodok összevissza mindenféle kaját, potion készítése céljából (így növelbe az alchemy skillemet, + eladom őket jópénzér). Elkezdem csinálni a potionokat, de az egyik összetevőt véletlen mellé kattintással, megetettem a karimmal. Jó csinálom tovább a potionokat. Mikor végeztem nézem az inventoryt, és mit látok? 500-as teherbírásom van 2. szintű karakterrel (mert újrakezdtem) :DDD és tartósan, úgy hogy előtte nem volt csak 225.
  • Nuki
    #19306
    Nem oblivionos kérdés, sry, de számitok rátok hogy gyorsan tudtok válaszolni: Morrowindnek melyik részét telepítsem föl előbb, a Tribunalt vagy a Bloodmoont?
  • SaGa Jr
    #19305
    hali!

    Akár a teljes aid for bruma küldetéssort kihagyhatod, mert anélkül is meg lehet csinálni a fő küldetést.

    A kiakadás ellen meg próbálj egy defrag-ot lezavarni azon a meghajtón, amin a játék van. Esetleg driver frissítés, jobb kártya vagy több ram megintcsak segíthet. Bár valószínűbb hogy csak a defrag kell, mert valami betöltési hibának tűnik. Mondjuk akár telepítés közbeni hiba miatt is előfordulhat ilyesmi, bár erről még csak warezból szerzett játékoknál hallottam.
  • SaGa Jr
    #19304
    hali!

    A welkynd kövek ott hevernek vagy a földön vagy egy állványon vannak. Kék színűek (nem világítanak, csak halovány kékek). Minden ősi elf romban tucatszám találsz ilyeneket. Ahogy kijössz a csatornákból a kezdő karakterrel akkor szemben lesz egy ilyen rom. Na ott például az egyik szobában a földön lesz vagy 6 darab. Másra nem jó, mint a magickád feltöltésére.

    Amihez a kapcsolót kell megnyomni, az meg a varla stone, ami nagyobb, fehér színű és ez sem világít. Ez egyszerre feltölti valamennyi fegyveredet és varázsbotodat.
  • tibor16
    #19303
    tudom, hogy a kérdésed nem erre keresi a választ, de én pl kifejezetten élvezem a zárnyitást, - ergo, nyisd ki manuálisan... - mondanám, de akkor is marad a kérdés kérdés.. és tul képp engem is érdekel a megoldás
  • cuccok
    #19302
    én is már rég megcsináltam,de velem se történt semmi ilyesmi!
  • psicho
    #19301
    Akkor nem szenvedek tovabb a spellel, kosz a segitseget.
  • BBalee
    #19300
    Lockpick :)
  • BBalee
    #19299
    Kipróbáltam...
    Tényleg nemmegy, sőt azt vettem észre hogy az Open spellnél nem is működik a területi hatás. Morroban ezt simán meg lehetett csinálni, és egyszerre több zárat is nyitott, itt egyszerűen nem megy marad a lockpit + Fortify Lockpit 100 :)
  • CUCLI
    #19298
    barlangok,elf templomok(?),romok,stbstbstb... meg offkósz a küldik. de ha nagyon hentelni akarsz menj játsz valami mást. ez nemnekedvaló xD
  • littleNorbi
    #19297
    És vmi hasonló??
  • CUCLI
    #19296
    nincs.
  • BBalee
    #19295
    Nem pont erre gondoltan :)
    Hanem ha az arrea = 10 láb (alapgan csak a cél van ahol az Arrea = 0 ami átmegy a rácsokon), és ha a kapu mellé tolod a spellt kb 2 lábra, akkor az már a hatótávolságon belül van és kinyilik a 10 láb területi hatás miatt...
    Illetve csak gondolom, mert még én se próbáltam.
  • littleNorbi
    #19294
    Nincs vmi mod arra hogy útközben több szörny legyen?
  • Aldrin
    #19293
    welkynd köveket holt találok? olvastam, h Vindasel romjánál, és hogy ott kell valami kapcsolóval csinálni valamit! de nem találom azt a kapcsolót! segítsetek plz!
  • Kandurex
    #19292
    Borul a bili?
  • PiszkosFred
    #19291
    The Elder Scrolls IV: Oblivion - Oldblivion Tool

    Oldblivion is a piece of software which allows pre DX9 graphics cards, such as Geforce 3, Geforce 4, Radeon 9200, to run Bethesda's Elder Scrolls: Oblivion. Oldblivion applies patches to make sure that Oblivion doesn't crash on older hardware which lacks certain new functionality and converts pixel/vertex shader 2.0 into pixel/vertex shader 1.1.

    KATT
  • psicho
    #19290
    A problema nem a hatotavolsagban van szerintem, hiszen egyeb zarakon messzirol is mukodik, a racsokon (racsok kozott) meg egyszeruen atrepul, hiaba allok mellette vagy celcok a fém részekre. Lehet hogy csak lockpickel tudom kinyitni vagy egy "on touch" tipusu spellel. Probalkozom tovabb, koszi az otletet.
  • arpad vezer
    #19289
    Sziasztok!

    Megtudnátok nekem mondani, hogy mit érdemes egy Arch-Mage-nek az enchantolt ládájába tenni?
    Köszi
  • PiszkosFred
    #19288
    Kedves Szikszai!

    Körülbelül két napja teszed fel ezt a kib*ott kérdést, és ha nem válaszolt rá már tíz ember, akkor egy sem. De te ezt magasról leszarod, és továbbra is csak kérdezed és kérdezed. Biztos vagyok benne, hogy direkt csinálod, szórakozol a topikkal, ezért minden tiszteletem ellenére, de nagyon remélem hogy véglegesen bannol egy errejáró moderátor. Kezd rohadt unalmas lenni.

    Tisztelettel,
    PF
  • BBalee
    #19287
    Próbáltad átformálni a spellt hogy nagyobb területre működjön?
  • psicho
    #19286
    Sziasztok,
    van egy kis problema, nem tudom hinyitni a rácsos vasajtokat az "open hard lock" varazslattal. Akarhova celzok, a varazslat atrepul a racsok kozott vagy a falba csapodik igy a kapu zarva marad. Tudja valaki a megoldast?
    Elore is koszi!
  • rezes
    #19285
    Sziasztok!
    Most kezdenek jatszani a jatekkal de nem tudom hogy milyen modokat tegyek fel hogy a jatek a regi MORROWINDES feelinget idezze.Jelenleg a Natural Environment modot szedtem le es a Curos Oblivion Overhault-t.De az utobbiban azt olvastam hogy a durvabb targyak talalati eselye lecsokken plane alacsony szinten de most 2 levelen lementem egy dungeonba es kiszedtem egy marauder warlordbol egy csomo dwarf es elf pancelt.Ez igy jo?
  • MrAndree
    #19284
    Vagy ha van nálad cure disease potion akkor még templom sem kell, megiszod és meg is gyógyultál.
  • MrAndree
    #19283
    Megfertőződtél, de ne aggódj csak három nap múlva, alvás után válsz vámpírrá. Ha előtte elugrasz egy templomba imádkozni akkor meggyógyulsz.