41716
  • PiszkosFred
    #19235
    Hehh.. :D Igaz, a Dark UI+BT mod miatt. Egészen más képet néztem, nem láttam Mike válaszának előzményét, azt hittem Árpád apánk képeire reagál.
  • Looserke
    #19234
    hmmm feltettem a Call of Dutyt és azóta az Oblivionban olyan a hang mintha visszhangzana...mintha valami EAX effekt lenne rajta, de más gaméban nem olyan és pl. winamp is jól játszik le...
  • arpad vezer
    #19232
    Én is ezt szeretném!
    Köszönöm!
  • tibor16
    #19231
    Légyszi segítsetek!
    Senkinek se okozott gondot Arch-Mágussá válni?
  • Lacee
    #19230
    a hivatkozott képnél meg a menü sötétsége a BTmodnak köszönhető, ha jól tudom :)
  • PiszkosFred
    #19229
    Morrowind betegség. A játék hülyén kezeli a gammát egyes szituációkban/beállításoknál ;] Gondolom most is hasonló az ok, de csak tipp.
  • Mike
    #19228
    nalatok mitol ilyen sotetek a kepek?
  • arpad vezer
    #19227
    Sziasztok!

    Nagyon-nagyon szükségem lenne a segítségetekre! Ennél a küldetésnél azt a varázslót miként lehet megölni??? Ha megölöm, akkor az Intelligencém lemegy olyan 20-ra, a manám pedig 40-re. Ez a küldetés az, amelyik az Arch-Mage szint eléréséhez szükséges az akadémián. De az a Traven még ezután ad egy küldetést, amit hoghy vigyek ki 40 manával???

    Mindenkinek köszönöm előre is a segítséget.

    És itt vannak a képek:





    Légyszi írjatok valamit, mert azzal nagyon sokat segítetek!
    Köszönöm!

    (Ja és ha kell 9-es szintű vagyok)

    Árpád vezér
  • zsilike
    #19226
    CSőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő
  • dronkZero
    #19225
    Mage Guildben, ha már benn vagyok az egyetemen, hol vannak a további küldetések?
  • CsőKujts
    #19224
    Érdekesek ezek az összeállítható varázslatok. Most csináltam egy igencsak cheat "szagút". Tisztán rárak vagy 50 pontot a viszonyra mindenféle illusion követelmény nélkül, igaz csak 6 másodpercig hat de az ebben az esetben nem is számít. Ezekután értelmét veszti 1-2 dolog úgy gondolom. Remélem majd javítják.
  • vente
    #19223
    ok thx
  • CsőKujts
    #19222
    Elvileg nem.

    Sőt data files-ba amikor inditod a gamet megadhatod, hogy most úgy akarsz nyomulni avagy nem.
  • Fejes021
    #19221
    többségüknél nem. Ki ír valamit load előtt ezért érdemes lementeni előtte a mentéseidet (hehe). De nekem nem volt vele problémám
  • vente
    #19220
    azt szeretném kérdezni a ferlrakok egy modot akkor avval a mentéseim is elvesznek?
  • CsőKujts
    #19219
    Hehh. Megnéztem és még rendelni is lehet. :)
  • CsőKujts
    #19218
    Ok. Thx. Szégyen de tényleg nem tudtam...
  • Ron Ragm
    #19217
    Az a láncos buzogány.
  • CsőKujts
    #19216
    Hát de a buzogány az szerintem az amin lánc van meg egy szöges gömb. Ilyennel meg még nem találkoztam a gameben (pedig kircsi lenne). Azt lehet tévedek...
  • grebber
    #19215
    Mace - buzogány azt nem csipik a csontvázak!
  • grebber
    #19214
    Akkor elkezdek csapkodni mindenkit baltával azt hagy szoljol, szegény pacikámon ugyis van vagy 20 db belóle :D
  • CsőKujts
    #19213
    Axe, mace.

    Télleg a mace-nek mi lehet a magyar megfelelője? Pöröly?
    Azt tudom, hogy zúzó fegyver. De régen csatákban csak nem azt mondták, hogy na add ide azt a zúzófegyvert. :)
  • grebber
    #19212
    Szánalmas de nembaj.

    Nemtom mi az a blunt :(
  • SaGa Jr
    #19211
    Hali!

    Sokat gyorsíthatsz a szintlépéseden, ha keresl egy oktatót és valamelyik Major skilledet fentebb tolatod vele. Mint írtad pénzed az van, tehát ez nem lehet gond. Szerintem kezdd az alacsonyan álló Illusion vagy blunt skillel.
  • Dr4gonlord
    #19210
    Az király, thx.
  • SaGa Jr
    #19209
    Hali!

    Pontosítanék:
    +25% sebzés és védelem, nem +25. A kettő között azért elég izmos a különbség. :-)

    Grebber:
    A tolvajos küldetéseknél ha a végén eltűnik 1000 aranyad, akkor az egyszerűen azért van, emrt megszegted az egyik legfontosabb alaptételt a céh törvényében. Nem szabad gyilkolni a küldetések alatt (meg igazándiból megtámadni sem szabad senkit). Ha nem kapsz külön felhatalmazást a megbízáskor a gyilkolásra akkor bizony minden halál után egy ezrest levonnak tőled.
  • grebber
    #19208
    Kb 3 óra 1 szint nagyon lassú a szintlépés :(

    haxoror: Én javítom a cuccaimat kivéve a mágikusakat mert azt nem tudom még :(
  • PiszkosFred
    #19207
    Hamarosan, már a nagyja kész van.
  • ati2002
    #19206
    Huhh, akkor kb megnyugodtam, nagyon hasonló a karakterünk.

    Én attól félek, hogy mivel én harcos beállítottságú vagyok, és már 90 a blade-em 14-es szinten, majd megállok a fejlődésben. Grebber: neked nem lassult be a szintlépésed, mióta 100 a blade-ed?
  • haxoror
    #19205
    Tényleg az utolsó beszólás

    Mintha írtad volna régebben hogy lassan lépsz szintet, ne használj kardokat mert abból 100-on vagy ezért hiába ölsz vele már nem nő a szkill így a szintlépéshez se segít hozzá, térj át baltákra.
    Minél alacsonyabb egy szkill értéke annál gyorsabban fejleszthető, hamarabb lehet 25-ről 26-ra fejlődni mint 95-ről 96-ra, az Illusiont szinte nem is használtad azzal pillanatok alatt tudsz szintet lépni csak arra kell figyelni hogy a minor szkillek is fejlődjenek hogy szorzókat kaphass.
  • BEAST #19204
    aha...
  • haxoror
    #19203
    Ja meg az Armorer szintjéből itélve nem te javítod a cuccaidat hanem a kovácsokhoz mászkálsz, megéri inkább a kalapácsokkal tökölni mert olcsóbb és hosszabb távon elég kellemes bónuszt ad: +25 sebzés és védelem.
  • Dr4gonlord
    #19202
    OblivionHQ-n a Karakterlapok szekció mikor indul be?
  • Gunner
    #19201
    Oks, elmesélem mi tőrtént, mivel ha vki felveszi a Skeleton Key-t, akkor kiírja, hogy Skeleton Key Added, mint active effect. Mivel én egy olyan küldetésben voltam amiben egy álomba kellett mászkálni ott nemvolt semmi cuccom, miután kész lett küldetés visszakaptam minden cuccom és kiírta hogy újra aktív a tulajdonság, én meg azt hittem azt kaptam a küldetésért
  • Dr4gonlord
    #19200
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Főküldetés végigviteléért jár.


  • haxoror
    #19199


    Egy kis konstruktív kritika:
    Harcosnál megéri az Endurance-ra rakni hogy minél hamarabb elérje a 100-at, szintlépésnél Endurance/10 életpontokat kapsz, 100-nál 10 élet szintenként.

    Ja és a másik szerintem többet kéne blokkolnod, nálam az gyorsabban fejlődött mint a Blade
    Amikor épp nem támadtam akkor folyamatosan blokkoltam, ha megütöttek akkor a blokk miatt az ellen egy pillanatra megszédült ilyenkor 2 gyors csapást simán be lehet vinni aztán megint blokk. Mivel így nem folyamatosan támadtam ezért a fatique szint is magas volt és az ütéseim is többet sebeztek.
  • Tutilevi
    #19198
    nem rossz a karid
    order of the dragon mi?
  • Tutilevi
    #19197
    oblivionhq.hu
    enchant lépésről lépésre című cikk
  • grebber
    #19196
    Na kitálalok én kis tirpák karakterem:

    Ha bénák a képek sorry csak paintbe összezuztam :(



  • Krauser
    #19195
    Hogyan kell mágikus tárgyakat készíteni/készítettni? Az idézés képességem már Expert szinten van a sok zombi idézés miatt. Mágikus cuccokat eddig csak azokkal a Sigil Stoneokkal tudtam csinálni, amiket az Oblivion kapuk bezárásával szereztem. Ha vki tud segíteni kérem tegye meg.