41716
  • CS@
    #19362
    TES4
  • LegionarR
    #19361
    Ha jól tudom a Construction Set-el művelik ezeket.
    De plz nyilatkozzon valaki aki már tapasztaltabb !
  • arpad vezer
    #19360
    Hi!

    Hogyan készítitek a modokat a játékhoz? Van valami program? Ha igen egy linket tudnátok dobni pls?

    Köszi!
    Áv
  • LegionarR
    #19359
    Én megcsináltam, és annyi volt a külömbség, hogy nem csak brumai katonák voltak, hanem az összes kiszabadított városból 1-1... (tehát a küldetés nélkül kb. 10 Brumai katona lett volna, így meg kb. 10 különféle katona)
  • CS@
    #19358
    Az IC ben megvehető ház.
  • Rambo 20
    #19357
    Ez mi?
  • CS@
    #19356
    Kicsit átalakítgattam az ICs kunyhót nem egy nagy durranás mondhatni semmi extra nincs benne, mert próbáltam megőrizni az eredetileg is nyújtott ócskaságot, de ha valakit érdekel, akkor itt van.
  • Rambo 20
    #19355
    Thx homie:)
  • Rambo 20
    #19354
    És a kapuzárós questtel kapcsolatban...Kapunk valami extra segítséget vagy valamit ha ezt megcsináljuk vagy ugyanolyan lesz mintha nem csináltam volna semmmit?
  • PiszkosFred
    #19353
    #19291 ;]
  • Rambo 20
    #19352
    Hmm.Tudod mit mondok?Lépj be a mages guildbe és ha jól tudom ott lehet venni valamilyen árúsnál.
  • qwertrt
    #19351
    :-(((
    Brühühühü... már egy napja ezzel a Vampire Cure szarral szenvedek, de sehol nem láttam egy fia Grand Soul Gemet. Nem tudja valaki, hol találhatok 5-öt egy helyen?
  • Rambo 20
    #19350
    A Dark Brotherhood az milyen beállítottságú?Lopakodós bérgyilkolós?Szerinttem....
  • Rambo 20
    #19349
    Aműgy az volt a röhejes hogy megöltem egy embert a guildből Arch-mageként és kirúgtak a guildből:DDDD Ki rúgott ki?Az isten?
  • Beckham007
    #19348
    Hy!!

    Nem hinném hogy tudjátok a megoldást a problémámra de hátha!
    Amikor az installálásra kattintok utánna bejön egy ablak és egyből kilép!Ha valaki tudja a megoldást akkor segítsen!!Amúgy az ablakba nem látom hogy írna vmit fekete!
    SEGÍTSETEK!!
  • Rambo 20
    #19347
    Amúgy egyszerű feljutni a főtoronyba csak gondolkozni kell hozzá.Nekem eddig volt olyan hogy ilyen hidakat kellett működtetni és úgy jutottam át vagy esetleg alagúton de azért így láncban 8 kicsit unalmas lett.Ja és egy kérdés.Valaki nem tudja minek ölte meg magát a Hannibal Traven???!!!Oké nem mintha sajnáltam volna hiszen Arch-mage lettem de azért kicsit zizi hogy magát felgyújtja:D
  • SNAKE01
    #19346
    ok,értem!
  • SNAKE01
    #19345
    ok,thx!
  • BBalee
    #19344
    Uh... mindjárt én is kedvet kapok bérgyilkolni
    Van esélyem ha nem tolvaj alapú vagyok?
  • [Jakuza]
    #19343
    http://www.hardwired.hu/dl.php?id=4243&dl=1

    HW

    "Oldblivion - A megváltás

    Replay kolléga vadászott nekünk egy kellemes kis utilt a Worthplaying oldaláról. Az Oldblivion a szerényebb gépkonfigurációval rendelkező, de szerepjátékra kiéhezett játékosoknak kínál megoldást az Elder Scrolls IV: Oblivion grafikus étvágyára.

    Az Oldblivion szépen átírja a játék shadereit 2.0-ról 1.1-re, hogy azok a régebbi ATI és NVIDIA kártyákon is gond nélkül futhassanak, továbbá különféle optimalizálásokat hajt végre, hogy elfogadható szintre tornássza fel az FPS-t."
  • BlackShadow
    #19342
    amúgy a készítők mindegyike favorizálta a dark brotherhoodot h iyen jól megcsinálták? :D bónuszok meg rafinált megoldások :) naon bejövős^^
  • BlackShadow
    #19341
    havonta adhatsz meg új feladatokat a guildnek és mondta is az arc h a munkák során néhány kincset odatesznek a ládába :)
  • Lobsterman
    #19340
    Én azért megcsináltam Skingrad kivételével az összeset. A sigil stone-ok jól jöttek enchantolásra, a mágiátlan karakteremnél :)
  • obe
    #19339
    brumában , de hogy kitől az passz
  • BBalee
    #19338
    Nem kell. Én egyet sem csuktam be. Az elsőnél elakadtam. Nem találtam meg a bejáratot a towerbe, ezért visszatöltöttem. Másodszorra fel sem vettem ezt a küldetést, csak Martinhoz mentem questért és simán végig lehetett így is játszani :)
  • Rambo 20
    #19337
    És még mindíg nem tudja senki hogy a Two Sides OF the Coin c. küldit hol tudom felvenni?
  • Rambo 20
    #19336
    Hehe nyomasd map travellel vagy menj nyomj painkillert vagy serious samet:DD
  • Tutilevi
    #19335
    na a kultúra megint lecsapta a biztosítékot...
  • littleNorbi
    #19334
    Neked sem !!!
  • Halfer
    #19333
    én is besokalltam, de hát a főszálat lehet tovább csinálni, megy a történet a kapukkal együtt is tovább. azt nem tudom, hogy utána mindenképp be kell-e mindet zárni. be? :D
  • PiszkosFred
    #19332
    De majd nem lesz az. Tartalma is lesz záros időn belül (pénz, cuccok), annak függvényében hogy mit szeretnél csináltatni a guildeddel.
  • Rambo 20
    #19331
    Uff annál a résznél amikor Brumának segítséget kell hívni és zárogatni az Oblivion kapukat ti is besokalltatok a 8. kapu után?Nekem már bazi elegem van belőle.Nem lehetett volna rablótámadás visszaverés kapuzárás helyett:(?
  • Afe
    #19330
    Bloodgrass-t lehet venni IC-ben a Gilded Carafe-ban.

    bocsi hogy még ezzel bénázok én is, de mi az uccso kivánsága a boszinak, vámpír vér kell neki v mi? a kövek a zöldségek és az argonian-i vérét elvittem a törrel.
  • SNAKE01
    #19329
    ez sajna nem jött össze mivel tényleg van olyan láda az emeleten de azt kitudtam kulcs nélkül is nyitni ráadásul tök üres... :(
  • qwertrt
    #19328
    Kösz a segítséget. Így már most el kezdem nézegetni azt a blood nevezetű füvet...
  • SNAKE01
    #19327
    ok,köszi megnézem...
  • BBalee
    #19326
    Én még csak mágus voltam és most kezdtem újra egy harcos karival, szóval nem tudom biztosan a választ csak tippem van:
    Találtam Chorol-ban egy ládát az emeleten aminek a neve "Gildmaster's chest" és csak kulccsal nyitható.
    Talán ezt a ládát nyitja a kulcsod.
  • SNAKE01
    #19325
    jaja,az volt.
    figyu most hogy én vagyok a GUILDMASTER kaptam egy kulcsot,mire jó az a guildmaster key amit kaptam?már végignéztem mindent a figthers guild-ben de semmit nem találtam amihez jó lenne...
  • BlackShadow
    #19324
    fighters guild asszem uccsoja :)
  • CUCLI
    #19323
    loál. ez miféle küldi? :)