41716
  • CUCLI
    #19402
    kb 2010re elkészül.
  • littleNorbi
    #19401
    Magyarítás várható a következő években ???
  • Rambo 20
    #19400
    Igen már előtted egy kicsivel valaki benyomta:)))
  • ati2002
    #19399
    Ide látogass el és a BAL oldali sáv szerint (ami úgy indul, hogy "végigjátszás") játszál.
  • Gyocsika
    #19398
    Szerintem egy imperial
  • grebber
    #19397
    Oblivion HQ-n fajok leirása
  • _Atti_
    #19396
    Party..
    volt már? video az ai furcsaságáról..
  • CS@
    #19395
    Bármilyennel, nincs köztük használhatatlan.
    Mindegyiknek megvan a maga előnye, de én inkább azt javaslom, hogy ne ez legyen az elsődleges szempont a választásnál, hanem inkább az, hogy neked melyik tetszik a legjobban.
  • grebber
    #19394
    Válassz te magad ne más mondja meg mivel legyél hogyan játsz ez a lényege a gamenek felhőtlen szabadság.
  • Gyocsika
    #19393
    milyen fajal érdemes nekivágni?
  • grebber
    #19392
    Az biztos kihagyhatatlan game!
  • Gyocsika
    #19391
    Majd holnap elkezdek játszani bztos tuti jó lesz
  • grebber
    #19390
    Az csak arra jó hogy tuti helyed van ahova hazatérj a rengeteg cuccod amit gyűjtesz ott tudod tárolni onnan nem tünik el!
  • Gyocsika
    #19389
    Most nézem az oblivion HQ .hu n hogy van házunk az meg minek ?
  • grebber
    #19388
    Hát ez ha igy állsz hozzá elég bonyolult lesz számodra!
    Csináld a küldetéseket éld szabadon az életed ,csatlakozz céhekhez és fedezd fel a világot!
  • Gyocsika
    #19387
    Sziasztok most telepítettem légyszi segítsen valaki hogy kezdjek el játszani mit csináljak meg milyesmik?
  • Mike
    #19386
    milyen jo, hogy a GS-ben nem csontkukac irt az Oblirol, szetfikazta volna az egeszet 3 oldalon keresztul, aztan az utolso 2 sor az lenne: na jo, ennyire nem szar ez a jatek, hanem tok szuper
  • PiszkosFred
    #19385
    Érdekes kis írás. És a vicc az, hogy van benne igazság bőven. Nehéz megítélni. A hype során nyilatkozott dolgokhoz képest tényleg másként fest a dolog, mint összességében. De ha mint játékot nézzük, akkor ennyire nem rossz a dolog. Olyan ez a cikk, mint amikor a foci VB sorsolás után mindenki továbbjutást vár, és örömmámorban úszik a gyenge csoport miatt. Aztán amikor a negyedik helyen végzünk, rá két évre, akkor csalódottan legyintünk és úgy érezzük hogy becsaptak minket. Holott csak magunkat áltattuk. Az, hogy a tízenegynéhány meccsen a csapat jól játszott, és jó volt kinn lenni a meccseken, már nem fontos, a lényeg hogy nem jutottunk ki.

    Hasonlónak érzem a cikket is. A srác a hypetól megvezetett álmait hasonlította össze a játékkal. Érdekes cikk mindenesetre, Barny után a második ebben a stílusban és konklúzióval, amiket olvastam.
  • Fejes021
    #19384
    hopp sorry, de hülye vagyok, van readme
  • CS@
    #19383
    Ejnye ezek szerint felesleges volt az OlvassEl.txt mellé csomiznom?

    Az OldGame –t akkor használd, ha a te állásodban már korábban megvetted ezt a házat és a hozzá tartozó kiegészítőket.

    A NewGame –t akkor ha még nem vetted meg a házat.

    Mint ahogy azt a mellékelt txtben írtam az OG –t használhatod akkor is ha még nem vetted meg a házat, de ezen esetben megvétel után rögtön a teljesen bebútorozott kérót kapod, tehát ne csodálkozz, hogy hiába vásárolsz a ThreeBrothersben további dolgokat azok már nem jelennek meg, hiszen már ott vannak.
  • _Atti_
    #19382
    JÁjj:D

    "Fantasy, for us, is a knight on horseback running around and killing things
    Todd Howard"
    0102
    Turned out, Todd meant literally “running around”.
  • Szikszai147
    #19381
    hol lehet orc páncélt szerezni?
  • qwertrt
    #19380
    Kösz, majd holnap megnézem...
  • qwertrt
    #19379
    Jah, már megvan, egy csintalan kis zombi elbújt valahol
  • arpad vezer
    #19378
    Ok. Köszi, majd megnézem.
  • KH
    #19377
    hömm?
    RPG Codex review
  • Fejes021
    #19376
    Az old game verziót akkor használjam ha nem kezdek new gamet?
  • Lacee
    #19375
    ha az összes zombit leölted a dungeonban, hajlandó lesz veled jönni a városba.
  • Tutilevi
    #19374
    a choroli mages guild alkimistája dugig van tömve grand soul gemekkel
  • qwertrt
    #19373
    Sajna (nekem legalábbis sajna) az első napon vámpír lettem, így égek a napon, egy boszorka 5 soul gemért hajlandó lenne +gygyítani (ezért is léptem be a Mage Guildbe), de sehol nem találtam még egyet sm, nemhogy ötöt! :-((
  • markastor
    #19372
    Egy Oblivion Mod MAnager nevű programmal.
  • CUCLI
    #19371
    valaki tudja ,h a .omod-os kiterjesztésű colored mapot miként lehet működésre bírni?
  • obe
    #19370
    mi az hogy fénybenjáró lehetsz? én ezeken az ajánlatgyüjtéseken túlvagyok, de melyik küldihez tartozik ez a soulgem gyüjtögetés?
  • obe
    #19369
    hát ez furcsa, nekem simán kijött..tölsd vissza pl
  • qwertrt
    #19368
    Nah, megint bajban vagyok! A mágusok küldetéseit nyomom, hogy felvegyenek a céhbe, amiáltal megszerezhetem az 5 soul gemet, melynek segítségével végre Fénybenjáró lehetnék...
    Most el kellett mennem egy Ethor v. Erathor nevű tagért egy dungeonba. Meg is találtam, de fél a szörnyektől, nem hajlandó kijönni. Mi a teendő? 8-)
  • valaminick
    #19367
    hali láttátok a régebbi kártyákhoz kijött modifikáció 1.1 shader "Aprócska felhasználói progi, mellyel a régebbi, Shader 2.0 támogatás nélküli 3D kártyákkal is élvezhetjük az Oblivion mesés világát."

    nekem muszáj leszedeni mert 5600FX em van es azzal nemment egyaltalán a game most szedhetem le a gamet megint:D jaa a link: a megváltás sokaknak:)
    ilyen kellene nekem a conedemned-hez is:D
  • Atti12
    #19366
    mert én felraktam és csak fehérség votl a karaktercsinálónál, utána beirtam egy nevet megnéztem a játékot és csak az alsó csík volt meg a célkereszt :(
  • Dévids
    #19365
    Megy rajta de csodát ne várj nekem Geforce FX 5600XT volt és azon is ment de leggyengébben is jáchatatlan volt
  • Sanyix
    #19364
    Sztem megy.
  • Atti12
    #19363
    Siasztok! ati 9200 sen megy a játék?