41716
  • SaGa Jr
    #19562
    Próbáltad esetleg az alkimista szerkentyűkkel elhalmozott asztal mögött ácsorgó egyéneket? Meg mondjuk végig kérdezni mindenkit aki odabenn tartózkodik az épületben? Mondjuk reggel 8 és este 8 között (merthogy akkro van csak bolti nyitvatartás)?
  • b-type
    #19561
    öööö...van ben fapuma?!
    micsoda játék!
    jaja...szal na, az ember a krokodiltól származik, annak az alap félhüvelyknyi agya arról szól hogy: mitkömegenni-mitkömegenni, ez mostanra párembernél felfinomodott a: mitkötenni-mitkötenni-re. :(
  • SaGa Jr
    #19560
    Már írtam ember. Az arénában. Van ilyen városrész is. Nézd már meg a térképet legyél kedves. :-)
    meg játszál és fedezd fel a játékteret, ne ide rohangáljál mert így nincs értelme az egész játéknak. Gyakorlatilag mindent készen tálalnak neked a segítő szándékú játékosok.
  • Gunner
    #19559
    Aréna?
  • armandusy
    #19558
    archane cen.t a mages guildban az embertől csak spelleket tudok venni holvan amire te gondolsz?
  • SaGa Jr
    #19557
    Hali!

    Nem erre gondoltam de ez sem rossz megoldás. :-)
    Egyébként mikor enchantolsz magadnak tárgyt nem csak az értékét írja ki, de a magicka igényét is. Ha ezt nem tudod teljesíteni (márpedig kis skillel nem fogod tudni) akkor tényleg nem fog megjelenni mint felhasználjható effekt.

    Tárgyakban meg lehet ilyeneket találni. Chameleon-osat többet is (a Dark Brotherhood boltosánál akad ilyen kesztyű, de van még a ring of Khajiiti isamit valamelyik daedra úrnő ad, vagy a ring of specters amit valami lootból szedhet össze az ember).

    Vagy ugye ott van az oblivion kapuk bezárásával megszerezhető sigil stone is. Na ilyen effekt is van a kövekben, csak nem biztos hogy egyből kapsz ilyet.
  • AC2
    #19556
    Melyik városrészben van a bloodworks?
  • dronkZero
    #19555
    Nemnem, amikor bejön a spell, akkor elvileg* 95%ban elnyelem, 5%ban bejön, de akkor high elf faj miatt 125%ot sebez.

    * Nem vágom, hogy ez most %-ban van-e, vagy mi a fenében. A sigil stone-ra azt írta, hogy Spell Absorption 15 pts. De simán hozzáadta az attronach 50-éhez. És akoriban fílingre olyan fele-fele arányban nyaltam be.
    Most, 95-ön alig sebez be spell.
    Úgy jön össze, hogy:
    Attronach +50, 3xSigil Stone Spell Absorption +15 (Glass Boots, Glass Cuirass, Necromancer's Hood)= 95 S.A.
    100 Intelligence*2 + High elf +100 + Attronach +150 +6xSigil Stone Fortify Magicka +50 (Glass Greaves, Glass Gauntlets, Glass Shield, 2*Ebony Diamond Ring, Gold Amulet)
    A sigil kövek mind transcendent méretűek.

    Aztán van egy olyan dolog, amit nem értek. A minótauruszok ezt a 750 magickát egyetlen tűzfújásból maxra töltik. Ennyire durva spellje van annak a dögnek?
  • Mike
    #19554
    IGEN, Sikerült átlőnöm a lábam ijjal, profi vagyok, ugye?
  • Mike
    #19553
    el vedd ne meg
  • Mike
    #19552
    nem megy
    hiába váltok tps nézetre, nemtok szembefordulni a karimmal
  • Tutilevi
    #19551
    irgum burgum hiába próbálok én itt nevelő célzattal működni kutya se figyel???
    OLVASS VISSZA!
    chorrolban pl lehet kapni!
    és még mielőtt megkérdeznéd hogy pl fapuma hol található:járd a világot fedezd fel, és keress magadnak
    mi se a kisujjunkból szoptuk
  • Mike
    #19550
    a Mágus akadémián fix van
    meg erre arra
    mászkáljál

    ha negyon nem megy a lap alján ott a kereső
    keress rá a GSG-re
  • sandros
    #19549
    Ezt ugy erted hogy enchantoljak magamnak egy chameleon gyurut? Mert hiaba vettem egy chameleon varazslatot, nem engedi kivalsztani enchantkor, gondolom azert mert meg nem tudom elsutni az alacsony szint miatt. Vagy en rontok el valamit?
  • 0Fritz0
    #19548
    Vedd elő a plazmaágyút és a lézeres célzókával mérd be homlokod közepét, majd húzd meg a ravaszt és nyugodj békében…
  • Tutilevi
    #19547
    na ne húzzál még jobban még te is így is elég xar napom volt:)
    asszem mostmár rámférne egy kis idegnyugtató dark brotherhood
  • armandusy
    #19546
    segítsen plzzz valaki grand soul gameket hol vegyek szerezzek? Mages Guildben nem lehet venni!?!?
  • Mike
    #19545
    állok egy hídon, aminek a végén 2 vár van
    most micsinájjak?

    :)))
  • dronkZero
    #19544
    Iggeeeen! Na végre valaki más is rájött, hogy miről is szólnak ezek a számítógépes "szerepjátékok"! :)) :P
  • armandusy
    #19543
    oda megyek a mges guilben és nem lehet senkitől semmti venni akkor hpnnan intézzek grand soul gemekeT?
  • SaGa Jr
    #19542
    Miért? Csomó előnye van. Sokkal jobb fizikai tulajdonságok, egyedi vámpír képességek (amivel még a boltolás is könnyű). 2-3 naponta éjszaka meglátogatsz egy alvo személyt és lopakodás közben táplálkozol belőle. Táplálkozás után 24 óráig a nap sem fog sebezni és sokkal normálisabb kinézetű leszel (igaz nem is kapsz ekkor bonuszt a tulajdonságaidra).

    Emellett talán nézd meg a bannert meg azt a zöld színű sort, ami felszólít hogy kérdezés előtt talán tájédkozódjál. :-)
  • Tutilevi
    #19541
    ha tudod mért kérded????

    mi ez a sok LOL kérdés?senki sem veszi a fáradtságot utánanézni ennek annak egyből itt spammel?

    nem kell minden hülyeséggel ide jönni:először nézzétek vissza fórumot,vagy ajánlom szíves figyemetekbe az oblivionhq.hu minden részletre kiterjedő leírásait, de ott van még a FAQ, s ha minden kötél szakad még mindig megtanulhattok angolul:)
  • SaGa Jr
    #19540
    Vagy tekercsről. Esetleg konstans effektes tárgyból. Tényleg nincsenek journeyman szint alatt ezek a varázslatok.
  • Sanyesz5
    #19539
    Tényleg nem tudja vki a választ??
    nem akarok bőregér maradni
  • sandros
    #19538
    Jol latom hogy nincsen alacsony szinten (min. Journeyman) Invisibility es Chameleon varazslat? Ezek szerint akkor ezt csak potionbol tudom hasznalni alacsony szintten?
  • Tutilevi
    #19537
    meg fogsz lepődni de mages guildekben:)
  • armandusy
    #19536
    mage guild alkimisták holv annak?
  • Lysandus
    #19535
    Én csak a tulajdonság növelő tárgyaknál ezt tapasztaltam.
  • SaGa Jr
    #19534
    Ha bemész az arénába ezt szépen szájbarágósan elmondja neked a redguard. De ez így van a játék egészével. Mindent gyakoraltilag megondanak, hogy mit csinálj, mikor, hol legyél, mire figyelj. Túl könnyű ez így. :-)
  • Sanyesz5
    #19533
    Hali all!!

    Nagy gondom van,az a baj hogy vámpír lettem,és már csak este tudok közlekedni,nem tudom hol szedhettem össze.Lehet ellene tenni vmit??????
    PLS segítsetek!!!!!!!!!!!!!!
  • Tutilevi
    #19532
    ha intelligenciát is akarsz növelni, és még szinte alig használtad a conjurationt vegyél egy gyökér idézővarázslatot, és süsd el néhányszor
    a conjuration ugyanis állati gyorsan növekedik és az intre pakol
  • SaGa Jr
    #19531
    Hát akkor tessék idézgetni nagy bőszen, meg kutyulni a lötyiket és fogdosni a lelkeket (vagy life detect-et lődözni). :-)
  • Lysandus
    #19530
    Nem beszélek veled csúnyán, de ha nem értesz hozzá, miért teszel úgy, mintha értenél? Reflectionról szó se volt, én azt kérdeztem vkitől, hogy hozott össze 700-as magikát. Milyen rucival. Meg azt: hogyan érvénysülnek pontosan a különböző előnyök, hátrányok. Nem pedig azt, hogy mi az a reflection. Néha nézd már meg, hogy mire válaszolsz.
  • Mike
    #19529
    milyen jó, hogy az általam használt varázslatok csak ezt növelik :((((
  • AC2
    #19528
    Kössz. Idáig csak a küldiket csináltam, azé nem tudtam.
  • SaGa Jr
    #19527
    Bocs, a fatigue értékbe is beleszámít. :-)
  • SaGa Jr
    #19526
    Csak arra jó, hogy gyorsítja a magicka regenerációt. Mást nem befolyásol. Minél magasabb annál gyorsabban töltődik újra magától a magicka értéked. Jó, atronach csillagjegynél ez lényegtelen tulajdonság mert ott magától úgysem töltődik a magicka.
  • Mike
    #19525
    jatélleg
    biztos el is olvastam még anno :)
  • Tutilevi
    #19524
    magicka regenerálódásra meg fatigue növelésre
    de csak el kéne olvasni...
  • SaGa Jr
    #19523
    Ha már felvettek küzdőnek akkor felajánlják, hogy válassz magadnak aréna rucit. Lehet ez könnyű vagy nehéz. Ha kiválasztottad a neked szimpatikusat, akkor vedd fel és így kérd a csatát az manustól (redguard mókus az egyik sarokban). Csak ebben harcolhatsz. Ha nincs rajtad mikor a küzdelmet igényled vagy visszamész a pénzért amit győzelem esetén kapnál, akkor nem lesz küzdelem (szól hogy öltözz már be9, sem pedig zsetont nem ad.