41716
  • oneal1
    #20005
    :))))))
  • oneal1
    #20004
    köszi!
  • qwertrt
    #20003
    Nah, csak újat kezdek, bár ezt a mentést elteszem szebb időkre... de most naon okos leszek, tanulmányozom a rasszokat, a képességeket és a csillagjegyeket :-)
    És az ork küldijét nem csinálom meg!
  • obe
    #20002
    shit:))
    ez elment
  • obe
    #20001
    üssetek meg , de még sose csináltam ezt egyszer kipóba: TÉK:))))))
  • Lobsterman
    #20000
    Ha minden küldit meg akarsz csinálni(és csak azokat csinálod) akkor szerintem van benne úgy 40-50 óra. Ha rendesen játszol, akkor gyakorlatilag soha nincs vége. Ha csak a főküldit akarod végigtolni, az szerintem fast travellel megvan 3-4 óra alatt is.
    Én eddig 2 karakterrel toltam "végig", úgy 60-80 óra van bennük összesen, és még nem unom. Most kezdtem egy újat, de közben a "régieket" sem hanyagolom természetesen.
  • obe
    #19999
    bocs a 19994-re akartam
  • obe
    #19998
    a tessourcen van egy mod erre( birthsign mod)
  • Lobsterman
    #19997
    Szerintem van. Anvil mellett a tengerparton találtam egy monolitot, rányomva megkérdezte szeretném e a sorsom a Lady keze által vezérelni ezek után. Ugyan nemet nyomtam, de mivel van a The Lady nevű Birthsign, ezért betippelném hogy az erre való, és hogy nem csak ez az egy ilyen hely van.
  • oneal1
    #19996
    hány órát lehet nyomni a játékkal?
    mrámint hogy mennyi idő alatt lehet kb végigjátszani?
  • Dr4gonlord
    #19995
    Nincs, csak a játék elején lehet, legutoljára amikor kimész a csatornából.
  • arpad vezer
    #19994



    #19982-re nem tudtok valamit??


  • obe
    #19993
    oks, engem ezek a spéci fegyverek izgatnak a legjobban(a játékban:))..gondoltam mégha vki végig is viszi valószinű hogy a spéci dolgok bizonyos részével fut csak össze, esetleg többszöri végigjátszással lehet minden különleges tárgyal "összefutni"
  • Gyadi
    #19992
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Előtte kapsz egy papírt valahol, ha jól emlékszem, azon rajta van a "labirintusok" térképe mindenféle jelekkel. Viszonyítsd ahhoz, ahol te állsz és ugyanazokon a jeleken haladj tovább.
  • Lysandus
    #19991
    Milyen tolvaj vagy te, ha nem jutsz be vhova? :-)
  • AC2
    #19990
  • haxoror
    #19989
    Talán mert 3 szintű tolvajjal nem volt bejárásom a mágus akadémiára?
  • AC2
    #19988
    Megtudtátok csinálni azt a küldit amelyet a basili mage guildben kaptok? ( egy ember rémálmában kell teljesíteni a cuccokat) Én a táblára lépkedőset nem tudtam, mindig sündisznó lettem :D
  • PiszkosFred
    #19987
    Érdekelnek, és már gondolkoztunk a Kincseskamra beindításán (mint Morro esetén), de ellentétben a MW-del, most nagyon kevés az artifact, azok is inkább kvesztrewardok, ezért nagyon nem erőltettük. De ha van elegendő fix hellyel rendelkező tárgy, akkor felőlem mehet a dolog, hétvégén reaktiválom a Kincseskamrát.
  • grebber
    #19986
    Arcane Egyetemen (Arcane University) jogot kell szerezni és ott lehet!
  • Lobsterman
    #19985
    mágus akadémián is lehet enchantolni, de ahhoz kellenek a recommendation-ök
  • AC2
    #19984
    Képességet tárgyakba csak az oblivion kapuk elpusztításánál kapott kövekkel rakhatok?
  • arpad vezer
    #19983
    Minek ahhoz a nyaklánchoz Sigil Stone? Nem éredemes ilyenre pocsékolni... Én azt a nyakláncot egy Petty Soul Gemmel csináltam.
  • arpad vezer
    #19982
    Sziasztok!

    A cheat-en kívül nincs valami mód a Birth Sign megváltoztatására később?
    Mert már12-es szintű vagyok.

    Köszi a választ!

    Árpád
  • AC2
    #19981
    Egyébként hogy lehet az, hogy csak 1 soul gemet tudtam feltölteni?
  • AC2
    #19980
    enyém 7-es, mondjuk nem jáccottam még tíz órát
  • Lobsterman
    #19979
    még pici. 3. szint
  • AC2
    #19978
    Mennyi az íj ára?
  • haxoror
    #19977
    bocs, 25 illusionnal
  • haxoror
    #19976
    Night-eye spellt már 50 Illusionnal te is tudsz használni, én mondjuk egy Sigil Stone-al enchantoltam magamnak egy nyakláncot ami állandó night-eyet ad :)
  • haxoror
    #19975
    Potionbol max 10 hatása érvényesül egyszerre (100 Alchemy szinten)
  • NZiM
    #19974
    Hali.

    1. kérdés: ezt az umbra kardot el lehet adni? mert nekem nem engedte.
    2. kérdés: akarok valami olyan cuccot ami ad éjjellátást, mert a barlangokban megvakulok, Nighteye potionom meg kevés van. Valami cucc?
    3. kérdés: a dark bro.hoodban van egy ilyen macskaface aki ad el cuccot és van neki egy 11ezres íja,ami nekem kellene. Erre pénzt össze lehet szedni? Ugyértem ha magasabb a level, akkor több aranyat dobnak? Ezt az íjat valaki már tesztelte?
  • haxoror
    #19973
    Én pl direkt 30 Endurance-al kezdtem a játékot (és nem is rakok rá többet) hogy legyen izgis helyzetek, a táp karakteremet inkább félredobtam mert egy idő után dögunalom volt :(
  • tomo
    #19972
    eszrevettem 2 dolgot.
    tobb feather potion megivasa utan a hatas osszeadodik.
    es tobbfele feather varazslatot is el lehet sutni egymas utan, amiknek a hatasa szinten osszeadodik. vagyis erdemes bevasarolni , vag ykesziteni tobb feather varazst.
  • AC2
    #19971
    és hanyas?
  • Lobsterman
    #19970
    Ja, és mostantól valószínűleg veszélyesedik a helyzet. Az új karakter orvgyilkos, tőrrel aprít, lopakodásból ofkorsz, és abszolút semmi páncélt nem hajlandó felvenni(saját hülyeség, de így izgalmas, és realisztikusabb a teljes glass vértben ólálkodó tolvajhölgyikémnél), ellenben lelopkodja a nadrágot az ellenfeleiről trófeának(kellett egy kis elmebaj neki, szintén saját hülyeség :D), és nagyon hasonlít a cigarettázó emberre az Xaktákból(legalábbis amennyire sikerült). Úgyhogyegzotikus lesz. Az első dungeonben már meg akarta verni pár csonti, de gyorsan futok :D
  • Gerisone
    #19969
    thx
  • AC2
    #19968
    Shift+LMB
  • obe
    #19967
    az hogy tulpakoltad magad, és nem tudsz mozdulni...el kell dobj valamit, vagy feather növelő potion, és futás vmelyik kereskedőhöz eladni...alul az invertorydban meg tudod nézni mennyit bírsz el, és mennyi holmi van nálad..

    de ezért máskor, ezért a kérdésért leharapják a fejedet(jogosan), mert ez akérdés már egy hónapja 1000 szer fel lett téve..mindez megtalálható a faq-ba, méghozzá kiemelve
  • Gerisone
    #19966
    jójó! de mivel dobok el valami! a gomb beállításoknál semmi ijet nem talátam!