41716
  • grebber
    #20045
    Az a király az UMBRA kardban ha jól láttam valaki belinkelt képén hogy nincs tömege igy én is eltudom rakni :D
  • haxoror
    #20044
    Nyugi a monszták még akkor is SOKKAL jobban fejlődnek mint te ha mindig 5x szorzót szerzel :)
  • grebber
    #20043
    Pontosan ezt csináltam de semmit nem ad feladatnak :(
  • haxoror
    #20042
    Umbrához egy apró tipp, a páncéljából három változat van.

    1-8
    9-14
    15-

    Szintfüggő, minimum 15 szinten kell lezúzni hogy a legjobb verziót kapja az ember.

    Egyébként szinte az ÖSSZES artifakt szintfüggő, gyakori hogy 30 szinten lehet csak a legjobbat megkapni de az átlag a 25.

    Enyhe spoilerek:

    A DB start kard:
    Blade of Woe (1, 5, 10, 15, 20, 25, 30)

    szal alacsony szinten kezdve egy hulladék bicskát ad a játék :(

    Thoronir küldije:
    Weatherward Circlet (1, 5, 10, 15, 20, 25)

    1-es szinten 5-5 resistet ad, magasabb szinteken értelemszerűen többet :/
  • SaGa Jr
    #20041
    Grebber:
    Oda van írva mit tegyél. Leadtad a szajrét (összeloptál 200 aranynak megfelelő értéket és leadtad az orgazdánál) és most keresd szépen meg feladatkérés címén az adott személyt (konkrétan ez egy khajiit nő, akit S'krivva néven lehet fellelni).
    Mikor először elküldenek hozzá pontos útmutatást kapsz arról hol található, mikor szabad zavarni. ha máskor macerálod nem fog előkerülni a szükséges diskurzus.
  • Tutilevi
    #20040
    én már ott tartok hogy 2-es szorzó felett nem is rakok a statokra, hadd érjenek be dögök:)
    holott tegyük hozzá 17 szint alatt 1 egész db 5-ös szorzóm volt, és sose vártam a szintlépéssel 20 meg 30 skillfejlődésnyit
    hiába, redguard warriors rulez:)
  • Dr4gonlord
    #20039
    Elmész S'krivva-hoz, és guild special jobs.
  • Dr4gonlord
    #20038
    Lehet, hogy leszivták az erődet, a karakterlapon nézd meg, hogy pirossal van-e irva a strength.
    Más: Heh, nyelvtan, ultralol kifogás az, hogy lesz*rom, mert abbahagytam a tanulást, attól még lehet jól irni, amúgy, ha az ember akar valamit, akkor az élete végéig tanul. Nade én ezt már kiveséztem, szóval peace.
  • SaGa Jr
    #20037
    Hali!

    Olvass vissza. Többször is előkerült már a téma. Venni nem lehet, le kell győzni a forgatóját és akkor elveheted. Alul a fórum végén van egy kereső. Használd és megtalálod amit keresel.
    Emellett meg fedezd fel magadnak a játékot. Hiába szerzed meg a legjobb cuccot a játék elején semmit nem érsz vele, míg elég jó nem leszel a használatához szükséges képzettségben.
  • grebber
    #20036
    Tolvaj küldiben elakadtam.
    Két lehetőség van de mindkét emberhez elmegyek csak beszélni tudok velük nincs semmi más lehetőség.

    Mit kell csinálni??


  • haxoror
    #20035
    Nézd meg hogy az erődet nem pirossal írja-e ki, ha igen akkor menj templomba és használd az oltárt
  • haxoror
    #20034
    Ez egy érdekes téma mert az Oblivion szintlépegetése elég béna, a 3x5 a legjobb de nagyon könnyű elbaxni egy karaktert pl 20 szinten át 3x1 pontokat osztogatni stb

    Az a gáz hogy figyelni KELL, én legalább is képtelen vagyok belefeledkezni a játékba amíg a főbb statjaim el nem érik a 100-at mert csak onnantól igazán mindegy a szintlépés, onnantól már csak a játék élvezete számít :)
    Nekem a Fable rendszer tetszett eddig a legjobban, remélem a következő TES már olyasmi lesz.
  • oneal1
    #20033
    még full kezdő vagyok szval nem röhögni:D

    szval miért van az hogy a karim egyre kevesebb cuccot bír el?? már csak xxx/180..
    nemvágom

    kösz
  • haxoror
    #20032
    igen
  • haxoror
    #20031
    Ja 10 szintre kb kész a karakter, most egy olyat próbálok hogy Breton Assassin és ha a Stealth statok plafonon vannak akkor a mágus statokon folytatom.

    Először Thief guild és DB, kiváncsi vagyok utána az infame-emmel bevesznek-e a mágus guildbe

    Az anti-tápot úgy értem hogy fenti karinál 30 Strength és Endurance marad VÉGIG ergo nagyon kell figyelnem hogy ne üssenek meg :DD

    Legalább lesz kihívás, Endurance tápolt karakterrel nem nagyon kerültem veszélyes szituációkba az egyoldalú mészárlás meg nem szórakoztat :)
  • Lobsterman
    #20030
    Hehe. Jó szöveg :D
  • Lobsterman
    #20029
    AZ UMBRÁT :D
    Egyébként Imperial Citytől nem messze nyugatra, egy ayleid romban van Umbra. Le kell hozzá verni valami némbert(ehh hogy mennyivel jobb volt a Morrowindes Umbra). A rom neve asszem Vindrasel, de ez nem 100. Szerintem meg fogod találni. Rövid kis dungeon, nagyon lineáris, patkányokkal. Alacsony szinten ne próbálkozz vele mert lever 2 ütéssel.
  • grebber
    #20028
    Nekem nem történt semmi pedig jó lenne mert elcsatangol a bitangja.
  • haxoror
    #20027
    "I just realized that in Cyrodiil, they haven't discovered that pointed weapons can be used to stab. Cyrodiil is like the Soviet of Tamriel - Daggers won't stab, axes are blunt, and Daedric armor finds YOU!"

    :DDD
  • obe
    #20026
    gondolom sima esp. fájl volt, azt meg beraktad a data-ba, aztán beixelted a mod-ot a datafileben indítás előtt akkor működnie kellene..nekem fennvan kb 12, de mind működött..
  • vente
    #20025
    hol lehet UMBRA kardot találni(vagy venni)?
  • grebber
    #20024
    Call Steed amir gondolsz szerintem de az nekem nem müködik lehet mert béna pöcs vagyok:(
  • obe
    #20023
    akkor próbáld ki azt a modot amit írtam az elébb
  • grebber
    #20022
    Éppen ez a gáz nekem nem adja vissza fast travellel sem :(
  • b-type
    #20021
    o ezt már többször megbeszéltük, én nekem ezzel semmi bajom nincs :)
  • obe
    #20020
    engem nem zavart hogy elcsavargott, a következő fast trvelkor dogta a játék utánam , bárhol is volt a dög:)
  • Kandurex
    #20019
    Mert az egy nacionalista magyar ló és nem bírja a nyelvújítást inkább meglép tőled :D
  • obe
    #20018
    nah, akkor neked kapóra jön az a mod, ami a bitang elcsavargását hivatott megakadályozni:))...azt hiszem a banneros mod listában láttam
  • grebber
    #20017
    Na akkor szépen pontosan:

    Nemtudja valaki hová megy a LÓ amikor pihenek és eltünik tőlem?
  • Lobsterman
    #20016
    10 szintnyi 5* szorzó 3 tulajdonságra az már tápnak számít szerintem. :P
    Egy 4es szorzót sem láttam életemben nemhogy 5öst. Bár ez lehet hogy csak az én hülyeségem hogy nem fogok csak egy-két tulajdonságra gyúrni szintlépésig, hanem csak akkor és azt használok amit épp a helyzet megkíván és nem idegen a karaktertől. Ezzel nem téged szidlak b type, csak különvélemény. Ignorálj ha sértő lennék :)
  • Lobsterman
    #20015
    Tehát akkor az egy szimpla bónuszoltár, csak megbonyolítva?
  • b-type
    #20014
    félredobtad??! :) Csak azért mert táp? én perelnék. :))
    Nekem a következő is táp lenne, sztem csak nehezen tudnám nem tápolni..azaz el kellene rontani.
    De egyébként is tök mindegy mert faj+csillagjegy+az az izéspecializálódás-tól függően 10-es szintre lehet maxolni a karakter kasztjára jellemző 3 főtulajdonságot, és onnan mehet vmi kettő meg a luck orrba-szájba, mivel a Luck uis 1pont, ezért a hátralévő szintek alatt a másik két tulajdonságot 2×-on is ki lehet maxolni,...szal tök hülyeség ezen őszülni, kell 10 szintnyi 5× szorzó és kész a karakter, a többi szintlépés csak pakolgatás. :)
  • Kandurex
    #20013
    Akar a halál idegelni. Csak szúrja a szemet a dolog.
  • grebber
    #20012
    Haggyá már, ki a rodhadt életet érdekel a nyelvtan(látom sajnos téged igen)örülök hogy vége a tanulásnak ne idegejjé má te is
  • Kandurex
    #20011
    az technikai malőr.

    Egyébként rögtönzött szabályként, szerintem, minden E/3 ló, hossz ó, a többi meg rövid?
  • dronkZero
    #20010
    Mi az a lóvas?
  • Kandurex
    #20009
    Grebber, a falramászok a lovaidtól, meg a lovacskáidtól, hangsúlyozottan a lovacskával:

    Tehát:

    Ló, lóval, stb.

    Lovam, lovas, lovagok, stb.
  • dronkZero
    #20008
    kurva lovacska még mindig rövid o...
  • grebber
    #20007
    Bazzeg ez a kurva Shadowmere lóvacska.
    Akárhányszor elfárad és pihennék "T"-vel hogy ő is felépüljön eltünik és nem kerül el és görcsölni kell hogy megoldodjon a gondom :(
    Ilyenkor hova megy a ló ?
  • haxoror
    #20006
    Azzal csak egy extra powert kapsz de a csillagjegyed marad a régi