41716
  • AC2
    #19965
    Egyébként a faq minden alapvető kérdésre választ ad
  • Lobsterman
    #19964
    A meghalásról: Nekem már sikerült párszor meghalnom. Oblivionban beleugrottam a lávába első adandó alkalommal mert azt hittem rendes víz(lila víz bugom volt úgyhogy a láva is úgy néz ki mint a rendes víz, replacelt textúra nyomán, csak gonoszabban fénylik), második dongeon amibe lementem az Umbráé volt, lopakodós karakterrel általában mindenre lövök ami dungeonban van és mozog, úgyhogy 2. szinten nem volt esélyem :). Aztán toronyugrás, világítótoronyugrás, vízbefulladás, őrök által való felaprítás(mellényomtam véletlen), hegyomlás általi kilapítódás, lengőpengés felszeletelődés, lengőcsapdás arcbezúzás...soroljam? :D
    De monszta még csak egy fogott ki rajtam: a grove-beli unikornis. 0 silver vagy mágikus fegyver, 0.000001 mágia, 3. szint és a kis köcsög 6 kilométeren keresztül követett, amíg meg nem untam, és darabokra nem apríttattam magam vele :D
  • grebber
    #19963
    Azt jelenti túlsúlyos vagy dobj el valamit!
  • Gerisone
    #19962
    halli mi az hogy over-encumbered? és mit lehet csinálni oankor h meg tujjak mozdulni?
  • grebber
    #19961
    Tolvaj küldetésben akadtam el!

    Nem értem mit kell csinálni két helyre is mutat a nyíl és azt irja :
    I have fenced over 200 gold.....

    Ha odamegyek a két személyhez csak beszélni tudok velük de semmi érdemleges nem történik.
    Mit kell csinálni?
  • haxoror
    #19960
    Azért érdekel mert pl assassinnál major a blade (gondolom a sneakattackok miatt) szal kell-e erőre is adni nála vagy a szkill a fontosabb, nincs sok értelme a blade szkillt fejleszteni ha 40 erővel +6x sebzéssel kevesebbet sebez mint 100 erővel simán 1 ütésből
  • obe
    #19959
    erre gondolom a főszál végigvitele után kapunk választ:))..de én még épphogy csak belekóstoltam a főküldibe, egyenlőre melléküldik, és varázslómivoltom fejlesztésével töltöm az időm
  • haxoror
    #19958
    Templom, restore potion, restore spell
  • haxoror
    #19957
    Kijött az új verziója a Quest Award Leveling 1.5 modnak
  • AC2
    #19956
    Használ restore-os cuccokat, olyat amid megsérült
  • AC2
    #19955
    Ki a rák gerjeszti ezeket?
  • InStone
    #19954
    Sziasztok!

    Elkezdtem visszaolvasgatni, de elég sok a hozzászólás...
    Lehet megtalálom a gondom orvoslását, de addig is megkérdem.

    Oblivionon némely monszta csapkodása után csökkentek bizonyos tulajdonságaim (erő, intelligencia, stb). "Your Intelligence is damaged" vagy valami ilyesmi szöveggel... És ezek utánna pirossal vannak a karakterlapomon, de nem mérgezés fertőzés, szal nem tudok rájönni, hogy ezt visszakaphatom-e valahogy???

    Plíz help, mert kicsit idegölő, hogy 98-ról 79-re esett mondjuk az erőm...:/
  • obe
    #19953
    hogyne, simán, annyi kapu nyilik idővel hogy egymásba fognak érni!!..remélem nem túl spoiler
  • obe
    #19952
    talán piszkos fredet érdekelné( de akár másokat is), ha vki "talál" vmi jo kis különleges fegyvert, azt összegyüjthetnénk pl a faq-ban, nálam is van jópár speckó buzogány, kard, tőr, stb...rövid jellemzéssel(milyen enchant, mekkorát sebez, stb), esetleg hol találta az illető..(bár ez a hol találtam dolog pont nálam nem működne, hiszen többjükre már nem emlékszem, hogy hol, és kitől vettem el:)

  • SNAKE01
    #19951

    tüzes a csaj!:DDDDD
    [hogy mik vannak ebben a játékban!]
  • SNAKE01
    #19950
    ok,értem!
  • grebber
    #19949
    Most 20-as szintű vagyok 100-as blade skillel és a legnagyobb sebzésű 26-os de otthagytam mert nincs helyem.
  • AC2
    #19947
    Képességet tárgyakba csak az oblivion kapuk elpusztításánál kapott kövekkel rakhatok? Ja és van még egy oblivion kapu az elsőhöz kb. 1km-re norm ez?
  • SNAKE01
    #19946
    nem tudom,lehet...
  • AC2
    #19945
    Nekem spc az amit a grand championtól nyúltam le.
  • obe
    #19944
    akkor valószinű hogy túl gyorsan fejlődtem, ha 74 óra jétékidő után lvl 15-ön vagyok?..nálam az umbra 14-et sebez csak, igaz a blade skillem is csak 54-56 kb..
    jah és battlemage vagyok
  • AC2
    #19943
    Azt tudtam, de azért kössz
  • SaGa Jr
    #19942
    Nem. Legfeljebb ha méreg, akkor rákenheted a fegyverre és a következő találatnál ez is érvényesülni fog a fegyver sebzése mellett. De a mérgek csak egyszer használatosak.
  • SNAKE01
    #19941
    nektek mekkora a legnagyobb sebzésű kardotok amiet találtatok?
  • s0n1c
    #19940
    mérget lehet rakni (kenni) fegyverre
  • SaGa Jr
    #19939
    Ez a kard rendelkezik a legmagasabb alapsebzéssel az egykezes kardok között. Az más kérdés, hogy már eleve van benne enchant, emiatt esély sincs egy kis további sebzést növelő varázslat belehelyezésére. :-(
    Nálam 27-et sebez ez a bökő, igaz 125 az épsége (kovácsolás expert okán) és 100-as a blade skillem (meg 60-as az ereje a kahjiitomnak).
  • AC2
    #19938
    És egy potiont vhogy belelehet rakni egy tárgyba, hogy aztán az legyen a képessége?
  • s0n1c
    #19937
    pontosan, ha dndztél kb. egy lesser invisnek felel meg imo
  • AC2
    #19936
    Tudjátok mire való a Chameleon? Beleolvadsz a környezetbe seakelésnél vagymi?
  • SNAKE01
    #19935
    Én 46 óra és 40 perc játék után level 5 vagyok 81-quest-et megcsinálva!én szerintem egy kicsit lassan fejlődök de végülis nem zavar...

    a jelenlegi kardom:

    szerintem egész jó!
  • grebber
    #19934
    Na még pár db és megyek vissza a Nirnroot-os csávohoz a 20 utánna meg egyből a 30-as adaggl mert van nálam már majdnem 50db :D
  • SNAKE01
    #19933
    értem!
  • atkaq
    #19932
    köszi
  • MrStokes
    #19931
    Az 1ik kocsma pincejeben talahato.
  • atkaq
    #19930
    Kérlek segitsetek SINDERION-t keresem SKINGRAD-ban de sehol nem találom ugyanis kirelült 20 NIRNROOT-ot szereznem és neki kell elvinnem de a nyil nem mutat sehova sőtt még azt sem irta ki hogy megtaláltam 20 at.
  • SaGa Jr
    #19929
    Sebezd tűzzel a trollt. Jobban sérül tőle és lassul a regenerációja. Néha többre mentem trollok ellen az alap tűzvarázslattal amit mindenki induláskor megkap, mint egy nagyobb sebzésű karddal.
  • SaGa Jr
    #19928
    Hali!

    Beleszól a sebzésbe az erőd, de nem tudom mi módon/milyen arány alapján. Most moddal játszom és az változtatott alaposan a sebzéseken, de ha emlékeim nem csalnak, akkor nem jeleníti meg a sebzésben az erő adta bonuszt (már a fegyvernél a kard ikon alatti szám mintha nem változott volna azonos skill esetén de eltérő erő mellett). Nem kizárt hogy tévedek és beírja oda is, de akkor nem valami komoly mértékű a dolog. Talán minden 20 pont Str után ad +1-et a sebzésre...
  • Gunner
    #19927
    Oks, csak miután kipróbáltam egy városi emberkénél és az visszavette a földről, bár lehet azért, mert az a személy vmeik komolyabb quest-hez tartozik és ezért szent-sérthetetlen.

    Én annál csak jobban sebző cuccot találtam, de azóta is maganál hordom :P

    Most vmi Blizzards pengét használok....
  • Lysandus
    #19926
    Igen. Én is az ilyen sunyi, lapítok aztán nagyon ugrok enemyket utálom. Az a medveidéző néni is ilyen. Qrva nagyot ugrik, mikor powerattackol. Vagy nyolc métert. Meg fürge. Kilövöm a spellt és cikázik, elugrik. Meg rám, de ugye nem azér... :-)
  • SaGa Jr
    #19925
    Hali!

    Izééé. A sunderblade nem eldobat, hanem desintegrate weapon és armor 100. Azaz kinyírja a célpontnál lévő fegyvert és vértet. Kemény egy fegyver és a fővárosban alapból megvehető.