41716
  • Lysandus
    #20286
    Hm... Ezt viszont nem értem. Itt tényleg vmi gubanc lehet...
  • SaGa Jr
    #20285
    Hehe.
    Én inkább a hangulatra mentem rá. Ha valami nem illik a karakterhez, akkor nem teszem meg. Egy sunnyogó késelő ne legyen varázsló, se aréna legfőbb hentese, se pedig harcosok nagymestere. Sokkal inkább illik hozzá szerintem a lopkodás és lopakodás, a sunyin gyilkolás és az egyéb alvilági munkák. Mondanom sem kell, hogy nem volt éppen alacsony a hírhedsége a kahjiitomnak.
    A hírneve is csak a sok bezárt oblivion kapu miatt volt magas (fame 120, infamy 87, legnagyobb bounty 500, mert felvettem egyszer a Grey Fox maszkját). Nem bírtam elviselni hogy rontják a tájképet azok a nagy lángoló kapuk. ;)
  • SaGa Jr
    #20284
    Elhiszem neked.
    Csak még zavar, hogy több hatást sem tudtam még egy tárgyba tenni, mert az első belerakása után már nem volt újabb választható mikor visszakerültem az alap kreáló képernyőre. Vagy törölhettem a hatást vagy elfogadhattam de ennyi. :-(
  • Lysandus
    #20283
    Engem nem érdekel, csak az alacsonyabb szinteken, hogy milyen a kari. Tehát, hogy először mit tolok végig. Mágussal a mage guildet természetsen. Utána jöhet bármi. Mondjuk azért az arénától ódzkodom, mer öreg vagyok én már bohócnak! :-)))
  • Lysandus
    #20282
    Mondom: én még csak a fegyverekbe berakható "on strike" típúsú hatásokat tudtam állítani. Asszem a más tárgyakba rakható constant effecteseket nem. Ha jól emlékszem.
  • Lysandus
    #20281
    Bocsi, visszaszívom, az a hozzászólásom nincs benne a faq-ban. :-))) Az enchantolt hatás erőssége asszem csak fegyvernél állítható, és minél erősebb, annál több töltetet eszik, tehát annál kevesebbszer süthető el.
  • SaGa Jr
    #20280
    Tudom, hogy sigil stone esetén nem állíthatok semmit. :-)
    Azt írtam, hogy inkább sigil stone-al oldom meg emiatt az enchantolást, mert eddig mindig csak 1 hatást tudtam belepakolni a tárgyba függetlenül a soulgemtől és annak töltöttségétől és még állítani sem tudtam semmit, holott tudom hogy lehetne a tényleges enchantolásnál benn az egyetemen.

    No de majd most kezdek egy új játékot, mert már a mostani kezd unalmas lenni (tolvaj és gyilkos küldetésekre specializálódott karakterrel). Sok kedvem ugyanis nincsen ezzel a karakterrel mage guild küldetéseket csinálni. Nem illik hozzá. :-)
  • Lysandus
    #20279
    Nem akarom azt mondani, hogy FAQ! :-))) Szerencse, hogy melóhelyen vagyok, és ilyenkor mindegy hogy mi, csak ne kelljen dógozni! :-)))

    Egyébként meg az HQ-ún van enchant leírás, meg a sigil stone-ok hatása is fenn van, sőt az is, hogy ezeket véletlenszerűen generála a progi, szal ha nem tetszik, akkor nyomhatsz egy reloadot és elveheted még egyszer. :-)
  • tibor16
    #20278
    aztaaaa - nna, ma már megérte irogatni... nem értettem, miért nem tudok több hatást belerakni az enchant-ba
  • tibor16
    #20277
    ja - kész karaktert használtam (Battle Mage), a játék rakta be a blade és a blunt skillt
  • tibor16
    #20276
    Quest Award Leveling - No Finger of the Mountain.esp a neve. És alighanem igazad van, ha jól értelmezem az infónak az uccsó sorát "Here is the full list of items that are upgraded as you level up with this plugin, and the levels for different versions of the item" Már nem emlkeztem rá, csak annyit jegyeztem meg, hogy vmi aránytalanságot hoz helyre. kikapcsoltam, úgy hívtam fel a játékot, de minden maradt a régiben, gondolom benne van a mentésben, nem csak ha érvényesül nyomja fel. Mind1, mostmár így marad.. úgy veszem, hogy most ez az alapjáték és kész...
  • Lysandus
    #20275
    Sigil Stone-nal nem tudod állítani a hatást. Az fix!!! Csak az egyetem, az enchant oltárnál. Szal nincs semmiféle bugod, nem kell reinstall! :-)))
  • CsőKujts
    #20274
    Ja sory! Magamnak állítottam össze a Battlemagemet és úgy is neveztem el. Végülis strengthre így tuti nagyobb szorzót kapsz..
  • Lysandus
    #20273
    Dehogy. Csak egyet. Nem is legnagyobbat. Hanem csak greatert. És azzal nyomtam bele két hatást, nem túl nagyot, hogy ne fogyasszon sokat. Absorb health és magica 5 point mindegyikből on stike. Amikor az elsőt megcsinálod, akkor megkapod az induló képernyőt, amin ott az első hatás. (Name item, stb.) Na ilyenkor nemcsak törölni lehet, hanem rányomni egy másik hatásra, és azt is belerakni. Semmilyen mod nincs fenn nálam.
  • SaGa Jr
    #20272
    Azt tudom minek kéne előjönnie, mert itt van a kis kézikönyv mellettem, de még sosem jött elő ilyesmi. Igaz fegyvert még nem enchantoltam (arra ott volt a sigil stone annál jobb meg nem kellett még a legnagyobb nehézségen sem), csak gyűrűt és ruhát, de ott nem kellene lennie ugyanúgy állítási lehetőségnek? Vagy ott fixen a legerősebbre teszi be amit a lélekkő még elbírna? Akkor nem csoda, ha csak egy hatást tudtam belerakni. Ezért is nem megyek a mage guildba, mert felesleges. Sigil stone-okból mindig megkaptam amit akartam.
  • haxoror
    #20271
    És nyilvan ha kikapcsolt monitorral játszom akkor sem igaz...
  • haxoror
    #20270
    A Quest Award Leveling modból csak az egyiket kell bekapcsolnod
  • Lysandus
    #20269
    Akkor is érhetnek meglepik, ha játszottál volna vele. Nekem pl egyik kedvencem volt az absorb health. Ezért beraktam major skillnek a mysticismet, mert akkor ahhoz a mágiaosztályhoz tartozott. Csakhogy most a restorationhoz tartozik, az viszont minor maradt. És ráadásul az egyik legnehezebben fejlődő osztály most. A legkönnyebben az illusion és a conjuration fejlődik, még minorban is mennek mint állat.
  • rage
    #20268
    Safe módban felment.
  • CsőKujts
    #20267
    Hát ez maxra húzott nehézséggel nem teljesen igaz...
  • Mike
    #20266
    azert mert a jatek alapbol beleteszi
  • CsőKujts
    #20265
    Az miért jó, hogy a blade és a Blunt is bent van a Major skillek között?
  • tibor16
    #20264
    aztat meg hogy csináltad? -megengedi a játék, hogy több varázslatot is használj? vagy magasabb szinten már lehet többet belerakni? esetleg több soulgamet is használni tudsz?
  • Lysandus
    #20263
    Ott van az. Az utolsó előtti. Csak nem látom a végét. A "Quest Award Leveling - No Finger of the Mo" ennyit látni most. :-) Szerintem ez nyomja fel.
  • Mike
    #20262
    jaja a merleg
    nem tom mar mi a neve
  • Mike
    #20261
    quest award leveling
  • Mike
    #20260
    ja, csak ezt honnet tudtam volna elsore :)))
    Morroval meg nem jatszottam
  • Lysandus
    #20259
    Nekem sikerült többet is. Pl kardba absorb health és magica. És még állítani is tudtam az erősségen, ha erősebb a vari kevesebbszer lehet elsütni. Majdnem ugyanannak a képernyősorozatnak kellene megjelenni enchantoláskor nálad, mint a spellmakernél.
  • tibor16
    #20258
    ezek vannak fennt - megjegyzem, van aminek nem láttam hatását - pl a nirnrootosnak nemtom mi, vagy pl a házból (IC) amikor felraktam a modját eltűnt a telepakolt ládám (pedig a megfelelőt raktam fel) azért nem használom.
  • Lysandus
    #20257
    Mi van a personalityddel? Valami leszívta?

    Battlemagenek nem a legjobb választás a Shadow.
  • CS@
    #20256
    A 6-8at szerintem nem úgy értette, hogy egyszerre.

    Nem lehet, hogy pont olyan dolgokkal próbálkoztál, amiknél nincsen hatáserősség?
    Mint PL. DetectLife, NightEyeSTB. Ha mondjuk egy támadó varázslattal felszerelt fegyvert készítesz ott elő kell jönnie a többi lehetőségnek.
  • Mike
    #20255
    ja atronach
    akkor ertem
  • Mike
    #20254
    Enyem ilyen







  • SaGa Jr
    #20253
    Hali!

    Ez érdekes. Nekem eddig csak összesen 1 hatást sikerült beletennem minden enchanted cuccba, amit én kreáltam. Nem 5-6-ot. Hogy megy ez? mindegy mit teszek be hogy enchantolni akarom, ha rányomok valamilyen varázslati hatásra, akkor bejön egy tök üres kép, alul egy OK gombbal azt kész is az enchant. Holott itt van a manual azt abban elméletileg lehetne még álíltgani a hatás erősségét is. Nálam viszont még sosem jött elő semminemű állíthatóság. Gondolom ez valami ronda nagy bogár akar lenni. Talán a telepítésnél lehet a gond...
  • Lysandus
    #20252
    Alapból int*2, azaz 148, ehhez jön még a birthsign (atronach) 150, plussz a faj (breton) 50, tehát szumma 348.
  • Lobsterman
    #20251
    A kiadója szintén a Bethesda, de nem ugyanazok fejlesztették.
  • Lysandus
    #20250
    És van fenn valami mod ami fejleszti? Mert alapból senkinek nem fejlődik magától. Sőt, én tegnap elmentem megint a kőhöz ami adta, de hiába nyomattam rá a shock spelleket, nem upgradelte.
  • rage
    #20249
    A bethsec.dll okozza a problémát, amit az install során a TEMP-be rak a program, ez win98 kompatibilis módban történő installkor derült ki.
  • tibor16
    #20248
    nem, mert amikor összeszedtem, voltam vagy 3-as szintű és 11-et sebzett, most meg 40-et...
    Mike: nincs, tudomásom szerint, olyan cuccom amivel növelném - vagy mire gondolsz?
  • rage
    #20247
    Megpróbáltam felinstallálni a Wizard Towert.
    Először kérte a netes aktiváló kódot, ezt beírtam neki, majd a next után semmi sem történik, az installra azt írja a task manager, hogy nem válaszol.

    Miután meguntam, lelőttem a task managerben, s megpróbáltam újra egy restart és TEMP ürítés után, most az installshieldnél végig megy a csík, miközben írja, hogy please wait... és ennyi, ugyanúgy belefagy az egész.

    Valaki találkozott hasonlóval ?