41716
  • Gunner
    #20326
    Jorundr's chest in "Two Sides of the Coin" quest; found in boss level necromancer and conjurer loot
  • AC2
    #20325
    Fontos lenne pls HELP! (má csak 1 skil kell a 25-ös conjuration-hoz és má tanulni nem tok)
  • Gunner
    #20324
    Ha belegondolsz a realisztikájába, miért nem csinálják meg hogy kari oldalán látszódjon reálisan az a kulcs-csomó? Ha már vki 70-80 órája játszik ugyanazt a kulcsot má többször is összeszedte, meg még egyebet is akkor vmi 50-100 biztos összegyűlik, finoman nézne ki :D
  • AC2
    #20323
    Tudjátok hogy hol van a "The Warrior's Charge" című könyv a "Two Sides of Coin" nevű küldetésben?
  • CS@
    #20322
    Nem teszteltem még, de ezt hiányoltam minden ilyen stílusú játékból amióta az ArxFatalisban láttam.
  • Gunner
    #20321
    Mondjuk ha kijönne vmi csubakka szkin akko szívesen feláldozom csupaszarcu nord-om! :D
  • Gunner
    #20320
    Nincs egy fekete-fehérben? lézerkard? :D
  • MerlinW
    #20319
    Lol
  • tibor16
    #20318
    jogos, bocsi figyelmetlen voltam, amúgy már megcsináltam
  • Tutilevi
    #20317
    sztem meg nagyon LOL:)
  • Gunner
    #20316
    Nekem Fire Damage 100 Pt on Self ring-em volt, azt hittem most király kis 100as fire damage-m lesz és húde király, kimentem harctérre megláttam egy szaftos nmy-t, felhúztam erre felgyúlladok és elfekszem :D
  • Hmuda
    #20315
    Azért egy TC-ben jól meglenne.

    Juteszembe...kiadta már a drágalátos beth a teljes programcsomagot a modoláshoz, vagy még mindig "monopolhelyzetben" van?
  • ZaJanga
    #20314
    ráérős b@rom a készítő
  • CS@
    #20313
    Ez nagyon gáz.
  • PiszkosFred
    #20312


    No comment... (nem tűrné a nyomdafesték amit erről gondolok..)
  • CS@
    #20311
    Pedig azt hittem érthetően leírtam az OlvassEl.txt fájlban, hogy előtte pakolj ki a ládákból.
  • SaGa Jr
    #20310
    Khmmm...
    Clavicus Vile küldetése
    Itt megvan minden infó
  • qwertrt
    #20309
    Nézd, máe, hát az istennek nem találom az Umbra lelőhelyét. A szigeten van, vagy a vízen túl?
  • cuccok
    #20308
    hát lehet erre nem gondoltam:))kössz!!
  • warass
    #20307
    Kösz!
  • Lysandus
    #20306
    Egy levél asszem. Ott van a fölszinten az asztalon. Csak nehéz észrevenni. Feltúrtam az egész házat én is.
  • warass
    #20305
    Amikor a három vampire hunter elküld Roland Jenseric házába, valamilyen nyomot
    kell keresni ami utal pofa hollétére. Valaki tudja mi az?
  • Lobsterman
    #20304
    Hehe. A Feledés tényleg jó név egy kocsmának :D
  • David2
    #20303
    hátha belehal
  • haxoror
    #20302
    50 v. 60 pontnyi Drain Life mágia 1 sec-ig

    Ez miért jó?
  • Mike
    #20301
    tobbszor nezegettem mar
    ezek szerint feluletesen
  • Etele1
    #20300
    Mint közben már leírták én úgy értettem a 6-8 dolgot,h azok közül válogathatok.
    De közben segített valaki,h ha veszek többféle varázslatot, akkor azok közül is válogathatok enchantnál.
    Támadó varázsoknál tudsz többet beállítani. Nekem két favorit van (ennél értelmesebbet még nem tudtam kitalálni ebből az elcseszett enchantolásból):
    50 v. 60 pontnyi Drain Life mágia 1 sec-ig vagy 9 pontnyi tűz, 9 pontnyi jég és 11 pontnyi shock támadás...asszem még idefért valamennyi Drain Healt is. Az előbbi verziónál 100X az utóbbinál 50x tudom használni az adott fegyvert...
  • Lysandus
    #20299
    F1, utolsó fül. Van ott egy marha hosszú felsorolás, táblázat. De ezek szerint mégiscsak érdemes megnézni? :-)))
  • Barty007
    #20298
    köszi szépen és bocs hogy értetlen voltam igy már megtaláltam
  • Lysandus
    #20297
    Látod, látod. Ha eleget ittál volna, sose haltál volna meg. :-)

    Tényleg nyitni kéne egy kocsmát Oblivion névvel. Remek koktélokat lehetne nyomatni. Receptötleteket kérek! :-)
  • Mike
    #20296
    fame 120, infamy 87,

    ez hol nezheto meg?
  • Mike
    #20295
    emlkeszem a Blade of Darknessben, akkor halt meg egyszer a karim, amikor eppen a szajahoz emelte volna a lotyisuveget :))))
  • FlatlineHun
    #20294
    "...Master szinten még 10 egyébb potiont..."
    Sajna ez így nem működik, a Bethesda elfelejtette megcsinálni, mindenki max 4 potion hatása alatt lehet egyszerre.
  • tibor16
    #20293
    nna azér :)))
  • PiszkosFred
    #20292
    Csak mert te lusta vagy előkeresni?

    Lap tetején: | Mielőtt kérdeznél kattints ide! | - kattints, vagy
    Lapalján kereső, vagy
    www.oldblivion.com, vagy
    www.elderscrolls.com és itt a fórum/Oblivion és keresd meg a megfelelő topikot.

    ugye nem várod el, hogy házhozmenjen valaki, és meg is csinálja helyetted?
  • Barty007
    #20291
    most radeon 9200 am van ha valaki tud megoldást az írjon plz
  • Lobsterman
    #20290
    vagy mindkettőt :D
  • PiszkosFred
    #20289
    Régi a vkártyád, célszerű használni az oldblivion-t (www+.com), vagy a hivatalos fórumon olvasható régi kártyákra vonatkozó tweakeket.
  • Lysandus
    #20288
    A fene se tudja. Élni és élni hagyni! :-))) Én még a kapukba bele sem kezdtem. Tényleg, ha megcsinálod a főszálat, akkor utána már nem is lehet kirándulni Obliba? Kész, passz?
  • Barty007
    #20287
    Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy az miért van hogy elindul a játék és fehér minden ? Az ellen mit tudok tenni ?Ja és a játékba nemtudok grafikát állítani mert kilép előre is köszi a segitséget