41716
  • CS@
    #20486
    Semmilyen NPCt(vámpírt sem) lehetett a Morrowindbe SoulGembe rakni.
  • Lacee
    #20485
    a fővároson kívül bárhol beléphetsz a mage guildbe, de a központba csak azután lpéhetsz be, hogy megcsináltad a vidéki városok belépő-küldetéseit.
  • Neton
    #20484
    Ez egy bug szerintem, ilyenbe már én is belefutottam, csak én a Mages Guildnél. Menj ki a házból az utcára, menj vissza a házba és működni fog. Ha nem, akkor menj ki az utcára, várj egy vagy 2 órát, menj vissza és müxeni fog. Ha így sem, akkor cinkes. :)
  • Neton
    #20483
    Köszi szépen. Fene vigye el, pedig a vámpírokat Morrowindben még lehetett SoulGem-be tenni, meg NPC-ket is. Ehhh... :) Sebaj. Maradok akkor a Deadra arczoknál, ők legalább tudják mi a jó. Kár, hogy ellenük vagyok a játékban, pedig de jó lenne káoszt és pusztítást szabadítani Tamriel-re. Muháháháhááá! :)
  • erx13
    #20482
    já de tényleg.. okké akkor már tudom mi a gond, kár hogy nem lehet orvosolni...
    tutommal
  • grebber
    #20481
    Haverom olyanokkal fáraszt hogy nem unom még a game-et mert mindig erről beszélek neki már a kiadásától kezdve.

    Azt magyarázom neki mindig hogy ez valami eszményi és fenomenális megunhatatlan addig játszod amig akarod.

  • grebber
    #20480
    Kösz majd benézek ha arra járok!
  • CsőKujts
    #20479
    Chorrol
  • grebber
    #20478
    Mágikus rendbe hogyan lehet belépni mert voltam egytemen mindenkivel beszéltem de hire hamva sem volt belépési lehetőségnek??
  • CsőKujts
    #20477
    Hát ha valaha is megcsinálom azt a questet, tuti elteszem láb alól a figurát amint megkaptam a jutalmamat. :)
  • CsőKujts
    #20476
    Hát pont ez a probléma, hogy ilyen kezdő szinten ki lehet nyitni a very hard zárakat. Mindenképp szükség volna egy ilyen modra, csak úgy vagyok hajlandó nekiállni egy tolvaj karakternek. :)

    Sajnos ezt a részét nem találták el annyira a játéknak. Személy szerint az íjász-tolvaj karkterrel nem vagyok megelégedve. Egyrészt ugye fél centiről nem szoktak lődözni íjjal másrészt tényleg hét lakat alatt nem 20 aranyat tartanak. Mondjuk nyomolvasással rejtekjáratok könnyebb felfedezésével stb. hatalmas lenne az ilyen irányú kari. De sajnos ez nem az a játék. Azért várom a modokat. :)
  • grebber
    #20475
    Akkor inkább még gyűjtök hozá mert kell még 32db akkor majd egybe viszem neki.
    Kiváncsi vagyok mit kapok :D
  • PiszkosFred
    #20474
    Hát 30 után jön még egy 40es csomag. És majd akkor lesz "vége"... ;]
  • grebber
    #20473
    Ne csigázz mond el mi lesz nemkapok semmit érte vagy sosincs vége?
  • Lacee
    #20472
    elvileg 40-nél van vége a questnek.
  • PiszkosFred
    #20471
    Hát lehet csalódni fogsz ;]
  • grebber
    #20470
    Hehe már megvan a 20-as és 30-as Nirnroot is kiváncsi vagyok mi lesz ha viszem a csokának.
    Valaki ez a részt megcsinálta már egyátalán mikor van vége ?
  • Hustler_hu
    #20469
    Már rég rájöttem ... a sötétség fénnyel gyógyítható , ha te nyújtod a gyufát neki meg elég ha csak egyet meggyujtasz akkor hagyd jobban szereti a sötétséget :)

    Brainwashing now ....
  • grebber
    #20468
    FAQ ba le van irva mit modosíts azután már müködik a print screen legalábbis nálam tutira!
  • PiszkosFred
    #20467
    Tornázd fel, lehet repu kell nála. Vagy esetleg van fame korlát. A drágábbaknál már ilyen követelmény is van ;]
  • Supersix
    #20466
    oké bocs!Most látom a "mielőtt kérdezél kattints ide"SORRY
  • Supersix
    #20465
    Sziasztok!Nem tudjátok véletlenül hogy hogyan lehet screenshotokat csinálni mert ha simán nyomok egy pintscreent akkor hihetetlen módon az nem jelenik meg a paintbrushba!Érdekes nem?
  • grebber
    #20464
    Megvettem első házam merthát nem fogyott a pénzem csak gyűlt (mert nincs mire költeni) Leyawiin-ba vettem 7000-ért és van egyből innen egy zöld nyil ahol tudok elvileg berendezéséeket venni legalábbis a szövegből azt vettem ki de a csokánál semminemű vásárlási menüpont nincs.
    Hogy is van ez most?
  • MerlinW
    #20463
    Azok a bizonyos kéktintás napok, mi?:)
    Egyébként teljesen igazad van:)
  • PiszkosFred
    #20462
    Hát nemtudom, asszem eléggé korrektül válaszoltam. Adtam neki ötletet a papír szótárra, adtam neki ötletet az online verzióra, esetleges direkt ezt a játékot megcélzó két weboldalra. Hogy ezzel 10x annyit gépeltem, mintha megadtam volna a választ? Lehet. De nem fogok segíteni senkinek sem, csak azért mert lusta és/vagy idióta. Úgyis megteszik ezt mások, mint most is, de én nem. Tolerancia? Minek. Sz*rt sem ért a játék nyelvéből a kollega, biztos egy szép élmény lesz megnézni a természetet, aztán uninstall. Legalábbis remélem. De nem értem a dolgot, nem küldtem el nyíltan az anyjába, asszem ennél kedvesebben nem tudtam volna válaszolni.
  • tibor16
    #20461
    mellesleg a Hosstes lehet, hogy engem is érdekelne...
  • Tutilevi
    #20460
    ha valakit érdekel morrowindos szinten már elkészült egy kezdetleges dual wield mod
    http://www.tessource.net/files/file.php?id=2435
  • tibor16
    #20459
    Mindig van "újszülött" a játéknál. - gondolom a Morrowindből ismeritek a problémát (én meg a Gothicból). Ezért is kezdek neki az elején az ilyen gammának, - egyrészt mivel vártam, másrészt meg csapatban más ujjoncnak lenni - azért van amikor nem jön össze és olyankor sokkal nehezebb, mert akkor már kevesebb a tolarencia... úgyhogy valahol meg tudom érteni... (de magunkat is, amikor én is fölhördülök az ilyen tipusú, alapot megkérdező, ezerszer lerágott csonton....)
  • MrAndree
    #20458
    Egyébként nekem is. Csak én nem tudnám ilyen kulturáltan kifejezni magam mint fred így inkább hallgatok. Mert az még elfogadható ha valaki nem tud angolul /bár kissé érthetetlen amikor kb fél év alatt lazán meg lehet tanulni olyan szinten hogy ne okozzon gondot semmilyen játék/, de hogy nincs a közelében egy szótár az már elég hihetetlen.
  • Lunki88
    #20457
    Látom mostanában kezd eleged lenni az ilyen jellegű kérdésekből.
  • PiszkosFred
    #20456
    Nem érdekes, inkább szomorú... na sebaj, megkaptad a válaszodat, további kellemes kattingatást.
  • dante3
    #20455
    Érdekes "Tutilevi" rövidebben le tudta írni!
  • dante3
    #20454
    Köszi a gyos segítséget!
  • PiszkosFred
    #20453
    Országh-Magay szótár, 609 oldalán ott a LÉLEK angol megfelelője. CSAPDA ugyanitt a 151. oldalon. Ám ha kiütésed lesz a szótártól, akkor még mindig van online változat, szinte minden nagyobb magyar portálon. Ám ha ez sem jó, akkor még midnig van egy FAQ és egy Oblivion HQ, amelyen minden le van írva. De ha ezeket a gonosz tűzfalad blokkolja, privátban add meg a címed, kiküldünk egy topless hostesst, aki felolvassa neked az ide vonatkozó fordítást, természetesen sokpénz+áfa-ért...

    (...)
  • Tutilevi
    #20452
    soultrap
    a mysticism skillbe tartozik
  • dante3
    #20451
    Sziasztok!
    Kellene kis segítség,angolnyelvtudásom kevés ehhez a játékhoz!
    Azt szeretném tudni,hogy melyik a LÉLEKCSAPDA varázslat!
    köszi előre is!
  • Lunki88
    #20450
    Aki kipróbálta pls. írja már le hogy kell használni a könyvpakoló modot , mert a txt-ben az van írva hogy le kell dobálni a könyveket a polc mellé a földre aztán elvileg ha ráklikkelek akkor bejön vmi menü, de nekem ilyesmi nem volt?
  • PiszkosFred
    #20449
    Próbáld meg kikapcsolni a hangot .iniben is, vagy akár a hardvert letiltani, és úgy próbáld meg. Volt már hogy működött. Ha kész a kveszt, mehet vissza eredetibe minden.
  • Picibmx
    #20448
    Helló!Köszi, de így se megy.:'(.Még mindig kilép.nem tudom mit csináljak.Pedig midnet megpróbáltam.
  • b-type
    #20447
    nagyon okés!

    tetszik, kár hogy pl. ezt nem lehetett lerángatni: kép :(