41716
  • CUCLI
    #20446
    szép munka (Y)
  • Tutilevi
    #20445
    na szóval mégegyszer bocsi
    ezt szándékoztam megmutatni:
  • AC2
    #20444
    #20438
  • Tutilevi
    #20443
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
    bocsika a spammelésért de nemigen akarja betolni a képet
  • Tutilevi
    #20442
  • Tutilevi
    #20441
  • Tutilevi
    #20440

    na milyen a gyűjteményem srácok?:)
  • CS@
    #20439
    Ha ez WeynonPriory –ban történne akkor szinte biztos lenne, de így csak egy lehetőség, hogy ezt a problémát a specular render okozza.
    Ennek kikerülésére háromféle lehetőséget ismerek:
    1. A játékban Options/Video -ban a „Specular Distance” teljes kikapcsolása.
    2. Az ini –ben a „bDoSpecularPass=” értéket 0 -ra állítani.
    3. Ez a MOD.
  • AC2
    #20438
    Nektek mért vörös a quest alatt a háttér és hogyan tudom kiíratattni a fegyver hp-ját a fegyver alatt, mászkálás közben?
  • Picibmx
    #20437
    HI!Segítsetek!Mikor be akarok menni Skriiva házába akkor kilép a játékból (a program szabálytalan műveletet hajtott végre felirattal)Mi a teendő?A FAQ-t elolvastam és át is neveztem a fileokat de így is kilép.Nincs hp nyomtatóm de az ffdshow az mi?De nem hiszem , h emiatt lépne ki.De mindig csak ott lép ki mikor be akarok menni.Pedig már előtte voltam bent.Előre is köszi. bye
  • grebber
    #20436
    Már megvan tárgytalan!!!
  • haxoror
    #20435
    Mármint amúgy nem lehetett, egy rohatt folyosón is kínszenvedés volt így végigmennem :(
    A játék egyébként nagyon bejövős lett volna (meg is van valahol CD-n) de ez az egy apróság játszhatatlanná tette nekem
  • grebber
    #20434
    Ezt a feladatot nem vágom mit kell:(
    Mit kéne?



  • AntiHero
    #20433
    Ja én is így játszok csak 1240ben.
    Valami megszokásom hogy ilyen felbontásom játszok.
    Csak kiváncsiságból kell az ini , hogy másoknak mik a "megszokásaik".
  • Gunner
    #20432
    hagyd default-on csak azt a screen effect-et vedd le, próbálgasd hogy neked mi az elfogadható, me én pl 1024ben nyomom hol jó az fps hol nem de attól még jó játék ez igy is :P
    mondjunk ha kikapcsolnám a distant dolgokat, akkor valszeg csöppet megugrana az fps, de én a játék élményéért játszom, nem a butitott kinézetért :P
  • Gunner
    #20431
    cure disease potion v. oltár az egyik templomba
  • AntiHero
    #20430
    Helyes írás meg elment nyaralni!
  • wesker24
    #20429
    Betegségekből hogy a fenébe lehet kigyógyulni ?? mert már eléggé idegesitő elkaptam valami spóra betegséget még az Oblivionban valamelyik istenverte lénytől és azt irja hogy Disease: Greenspoire Personality (10) elvileg a Personality-nak 50-nek kéne lennie de csak 40
    próbáltam pihenéssel, olyan növényekkel, meg varázslötyökkel, de semmi hiába eszem meg a gazt hiába iszom meg a lötyöt semmi hatása na szépen nézek ha a személyiségem 40 marad akkor le is fejelem a monitort
  • AntiHero
    #20428
    Jó tudom hogy ott van csak azt kértem hogy valaki küldje el az ini filet!
    Hogy "ő" mijen beálitásokal nyomja.
  • Gunner
    #20427
    És a zöld sáv is felül szintén hasznos
  • Gunner
    #20426
    Lehet, de olyan biztosan aki használja a keresőt, ajánlom figyelmedbe
  • FlatlineHun
    #20425
    Dehogynem lehetett! De csak akkor, ha "lockoltál" egy ellenfélre. Ekkor az oldalra billentyűvel a lockolt ellenfél körül mozogtál, illetve dodge-oltál. Nagyon fontos volt a szúró, felülről vágó támadások elkerüléséhez.
  • AntiHero
    #20424
    Van itt olyan aki TI4200 nyomja a játékot?

    Ha igen akkor az küldje már el az ini filét.
    meg a beálatásait. (Olyan kell ahogy "ő" játszik nem az alap ini)

    E-Mail: [email protected]

    Köszi!
  • grebber
    #20423


    Olyan erős vagyok hogy akár a vállamon állva is vigan elüldöglek :D



    Aki egy szintel mindig feljebb jár :D

  • deep
    #20422
    Hát igen, az máig számomra is a tökéletes harcrendszer...Kár hogy nincs folytatása.
  • haxoror
    #20421
    Nem lehetett benne oldalazni én meg anélkül nagyon béna vagyok :(
  • haxoror
    #20420
    Az a varázslat viszont nem növeli a Speechcraft szkillt, sok kasztnak a speech major szkillje szal növelni kell
  • SaGa Jr
    #20419
    Ha visszavitted a botot a csajhoz, akkor elmondja, hogy lesd meg mit csinál az őrség lenn Waterfrontban. Menj a lehető legközelebb a főnökhöz és hallgasd ki miről megy a beszélgetés. Ezután majd ha megtetted és a lezajlott eseményeket megfelelően reagálod le, akkor utánna vissza kell menni a nőcihez. Eztán adja a feladatot, hogy vidd vissza a botot, de ne az akadémiára. Megmondja hová és mikor vidd lehetőleg.
  • sleepwalker77
    #20418
    Mit ir a kuldi leirasban?
  • grebber
    #20417
    Tolvajcéhes küldetés:
    Arcane University-ből el kellett lopnom egy varázsbotot ezt meg is tettem elvittem az illetőnek de amit utánna kell azt nem értem nincs nyil.
    Mit kéne?
  • Sipocz
    #20416
    Castolsz és azokra a népekre akiket látsz szabadszemmel ráterít egy olyan csillámlást ami nagyon hasonlit a detect life vari rózsaszin-lila vackához, csak itt a csillámlás más-más szinü attól függően hogy az NPC szintje a karidéhoz képest hol van 4 szintnyi lépésekben becsülve (zöld->min. 4 szinttel lejebb, fehér->+-4 szintig, sárga +4..+8 szint, piros min. 8 szinttel feljebb), persze detektálni nem fog akit nem látsz egyébként azt nem jelezi ki (mint a life detect); ennyi.
  • PiszkosFred
    #20415
    Igen. Csak fegyverbe lehet enchantot, és hordható ruhákba (akár csuha, akár gyűrű/amu, akár páncélzat). És csak hordható ruhába lehet constans effekt.

    Ékkövek csak díszek egyelőre, vagy mint eladható vackok. Azt nem értem, hogy a kövek minősége is "növekszik" a karakter szintjéhez igazodva, és mégsincs semmi szerepe az eladhatóságán kívül. Talán modderek majd csinálnak olyat, mint a diablós socketed itemek+gem, erről valahol volt is már szó (illetve tervezte vki a hiv.fórum modder szekciójában), de azóta nem láttam volna ide vonatkozó újabb infót.
  • grebber
    #20414
    Perception (V2.1) modhoz kell valami külön okosság mert nekem nem jelzi ki a karakterek szintjét?Mit kell csinálni hogy kijelezze?
  • Sipocz
    #20413
    Még nagyon "alacsony" vagyok a dolgokban, de hagy kérdezzem:
    Amit írtatok abból az tünik ki hogy enchantolni csak a fegyver és páncél(+ruha+ékszer) besorolásu eszkozöket lehet. Más lomot pl.: ékkövek, pálcák(bár ilyesmit még nem találtam, a DF-ben volt:)) egyáltalán nem? Találtam már fragment meg csiszolatlan és megmunkált ékköveket is (nem az óelf stone-okra gondolok persze, hanem pl. topáz, rubin....) ezeket csak mint ker.árú tekintsem?
  • SaGa Jr
    #20412
    Hali!

    Keress fel bármilyen Ayleid romot (fehér romok) és menj be. A kék színű kristályok amik állványokon vannak (nem ami világít) azok a Welkynd stone-ok.

    A sigil stone hatásából nem te választasz. Az első arra vonatkozik ha fegyverbe teszed, a második arra ha bármi egyébbe (ruha, ékszer, vért).

    A night eye annyit tesz, hogy látni fogsz a sötétben, de minden kék színű lesz. A turn undead level 11 annyi, hogy a 11. szintű és gyengébb élőholtak 20 másodpercig futni fognak előled (ez a 20 pts jelentése). A detect life meg kijelzi kis aurával a 60 lábon belül lévő lényeket. Még ha egy fal túloldalán van, akkor is látni fogod az aurát.
  • CS@
    #20411
    Nekem az AnvilManorban meg az IC kunyhóban található tárolókból még sosem tűnt el semmim.
    Tornyom nincs, még nem is láttam, úgyhogy ennek nem tudok utánanézni, de így látatlanba elég nehéz elképzelni, hogy a készítők elcseszték volna.
  • SaGa Jr
    #20410
    Saját ládából nem tűnnek el a cuccaid. Legfeljebb nem láccanak mert túl sok minden van benne. Szedjél ki pár dolgot és előkerülnek. De ez csak a saját tulajdonú épületekben lévő tárolókra érvényes. Ha viszont a placcra kiszórod őket akkor abszolúte nem fognak eltűnni.
    A ládák meg 4 naponta újrapakolják magukat az eredeti cuccal ha netán kivetted volna belőlük azokat. De nem nyúlnak az eredetileg nem benne lévő dolgokhoz.
  • wesker24
    #20409
    Hello nem tudja valaki hol lehet találni egy Welkynd Stone-t ? vagy esetleg venni ?? mert pénzem az van most dögivel. Épp a Chorroli Mages Guild küldetést csináltam és Eranna adott egy tekercset amit annál a hegynél kell használni egy villámlás varázslattal ahol a Fingers of the Mountain könyv volt egy hullánál.

    Amugy sikerült bezárnom már a 4-dik Oblivion kaput is és ismét gazdagabb lettem 2 Sigil Stone-nal !!

    Az egyik Shock Damage 10 Pt on Strike - Night eye on self A két tulajdonság közül melyiket érdemes használni ??

    A másik meg azt sem tudom micsoda
    az egyik Turn Undead level 11 20 Pt on strike - Detect Life for 60 s on self
  • stern
    #20408
    Lenne egy kérdésem? Most a saját házamban a ládákban biztonsággal tárolhatom a cuccokat vagy sem? Mert hallottam, hogy előfordulnak veszteségek... +Pl az uj varázstoronyban is elvesznek vmiért a tárgyak...
  • SaGa Jr
    #20407
    Hali!

    Nem lehet "befeketíteni". Az egy artifact és nem módosítható. Mint ahogy nem módosíthatóak a varázstárgyak sem. Az marad sima, egyszerű grand soulgemnek.