41716
  • erx13
    #20969
    szerintem értelmetlen kikerülni a dolgot, mert az egész játékba számomra a DB-s küldik voltak a legélvezetesebbek
  • k8bal
    #20968
    lehet már volt de lenne egy gondom...:
    egyxszer mikor vétdem még anno Kavatch-ot akkor kinyírtam egy társam tiszta véletlenből és jött a Dark Brotherhood -os faszi és adott küldit (gondolom mindenki tudja melyiket)
    és most jutottam el odáig hogy megicsnálom azt hogy ne zaklasson többet!
    elmentem a Ill of Omen (vagy mi)-be és ott meg is találtam a csávót ekit megkéne gyilokolni! DE!! Bármire nyomok beszélgetésnél akkor elfut és nem lehet vele többet beszélni! Ha meg megölöm akkor jön újra a faszi és nem lehet azt mondani hogy nem akarok csatlakozni! Hogy kell hogy ez a küldi törlődjön és ne zaklasson többet?
    előre is kösz!
  • erx13
    #20967
    nekem is pont ez most a gondom :D zavar hogy csak egy enchant lehet... én akár minden további enchantér több gemet és pénzt is adnák ami még szerintem reális is lenne csak mod kellene hozzá
  • Sanyix
    #20966
    Tudja valaki hol lehet találni/kapni dwarwen arrow-ot? Mert nekem volt, de már nincs, és most kéne :\ archer's paradoxban sincs.
  • HunnernesKonge
    #20965
    Több echantot csak fegyverekbe enged. Ruhába csak egyet hagy.
    Télleg nem tud vki erre egy jó modot?
  • mustar
    #20964
    Hogyan lehet egy tárgyra több hatást tenni enchantolás közben?
  • ZaJanga
    #20963
    elixirt csinál belőle egy guru "csak" 100-at kell összeszedni belőle :-D
  • KILROY
    #20962
    hi, a nirnroot mire jó?
  • kHares
    #20961
    Merre találhatók a játékban nem frissülő containerek? Értem ezalatt hogy a ládákat 72 óránként reseteli/újratölti a játék, tehát eltűnik belőlük ami bennük volt.
    A saját házban lévők jók tárolásra? Idő hiányában meg modok miatti folytonos újrakezdés miatt még nem volt lehetőségem próbálgatni, de nem szeretnék befürödni valami értékes dologgal.
  • Picibmx
    #20960
    Nem eredeti a játékom, de nincs hozzá crack.Nem kell crackelni.Már annyi dolgot próbáltam.ááááááááááááááááá.madafaka.
  • MrAndree
    #20959
    Várni.
  • Vinsanity15
    #20958

    Nemtudja vki hogy itt mit kell?
  • Lunki88
    #20957
    Vagy az is lehet hogy a crack hibája(ha eredeti a játékod akkor nem szóltam).
  • Picibmx
    #20956
    Nekem még mindig szar állandóan kilép a játék mikor be akarok menni skriiva házába.Nincsen valami mod vagy valami patch vagy ilyesmi?Mert akiknek elküldtem a mentést azoknak is kilép, és gondolom akkor ez valami játékhiba.
  • Lunki88
    #20955
    A Mages Guild-ben még csak Warlock vagyok de nem kapok új küldetést, ez miért van?
  • CS@
    #20954
    FortWoodenHand –ban találtam egy ajtót amin kilépve kiesek a pályáról, túl nagy problémát nem okoz mert némi zuhanás után visszarak egy kicsivel odébb mint ahova kellene.
  • Vinsanity15
    #20953
    Valaki megmondhatná hogy hol van a 4.ik köny a főküldi során!addig megvok hogy Baurussal lementem a sewerbr egy asztalos szobába.Ott kinyírtam a főmuftit ,de sehol se találom a 4.iket.Please help
  • CS@
    #20952
    Pedig jó régen csináltam már a DadricClaymore –omat, AbsorbFatigue 25pts 1sec –el és még most is csak tök ugyanilyet tudok kreálni, de majd még próbálkozok.
  • Gunner
    #20951
    Felraktam a Giant Arena mod-ot, elmentem valami portálhoz, ott volt egy titokzatos emberke, szólt mennyek egy másik portálhoz ahol vannak a különleges fegyverek a giant harchoz :)
    odamentem, egy nagy oriás volt ott, jól elgyepáltam az élete 3/4ét, erre elszaladt, de a portálon nemt1ok bemenni me kulcsra van zárva :D f*szom :P
  • Gunner
    #20950
    Hát ez az ArianaTrudeaux nem jön be nekem, nagyon ellenkezett velem a csaj, delete, másik jobban tetszik, ott is megt'om oldani, hogy 1 kövessen egyszerre :P
  • XeeN
    #20949
    A probléma megoldva. (Gyártottam magamnak egy kis modot...)
  • Gunner
    #20948
    De hallod, ha jól irányítgatom a csapatot, akkor néha néha kapok vmi scrollt, hogy mit csinálok jól-rosszúl, kinyitom scrollt, és beleírja, hogy ide lesz irva mit csinálok jól rosszúl és ennyi... most semmi nem csinálok se jól se rosszúl :D
    na mind1, elvok én embereimmel
  • Gunner
    #20947
    Én lehet inkább megyek és bankot rabolok, csak ahhoz felkéne rakni a bank mod-ot :P
    IC-ben csinál egy portalt egy bankhoz, bemegyek és legyilokolok mindenkit :D
  • haxoror
    #20946
    Hát nemtudom ez így nem annyira companion sztem inkább slave :)

    Fogok 10 redguardot aztán irány a mező és kezdhetnek gyapotot szedni!

    Morrohoz volt olyan mod ahol a társ simán bepöccenhetett és otthagyott a francba vagy nekedtámadt ha nem tetszett neki vmi szóval volt egyfajta egyéniségük.
    Az ilyen szolga modot inkább arra fogom használni hogy majd ha már lesznek fasza kastély-modok akkor feltölthessem a házat szolgákkal hogy ne tűnjön üresnek ;)
  • Gunner
    #20945
    Most nézelődöm, találtam egy item collector mod-ot, mondja felszedhetek egy emberkét akit ha pl leküldöm a barlangba akko mindent összegyüjt, de a ládákat is kifosztja? me ha kulcsos akko zsebébe kéne raknom a skeletonkey-t? brb, utána kell nézni :) még béta cegény :P

    akit érdekel, link
  • Gunner
    #20944
    Pénzbe csak akkor kerülnek, ha bribe-olni kell őket, hogy belépjenek csapatba :D
    ha 80 alatt van a kedv v. mi akko aszondja refused, de akkor is követ, én ezért mindig quick save-lek és megnézem lehetséges-e a seggnyalás nála, me nekem úgy ne jöjjön hogy nem t'ok neki parancsolgatni :P
  • haxoror
    #20943
    Ez rabszolgatartás!
  • Gunner
    #20942
    Jajj, az tetszik a legjobban, mikor elküldöm a csapatot átfésülni a terepet :)
    Minden ami mozgatható, nem lopott és nem ládában van azt összegyüjti
    Pl nirnroot vadászatra kva jó :D
    fogom, befast travelozok 10-15 emberkével vhova, ugye van alap 4 ember, összeszedek már párat városból, unitba rakom őket. Mikor eleget vártam akkor megkeresem őket a küldetés aktivizálásával, ilyenkor zöld-piros nyillal jelöli helyüket, megállítom őket, megnévezem inventorykat és 600 kg növényt beszüretelem tőlük :P
  • Gunner
    #20941
    Hát ezek a companionok között talán mondhatni 2 fajta van, mindkettővel picit lehet játszogatni. Egyik amikor háziállatot vihetsz magaddal, másik meg amit mondtam, társak. Én csak a Companion Share and Recruit by TheTalkieToaster-nek a tovább fejlesztett változatát (OMPANION SHARE AND RECRUIT GHETTOGANGSTAS EDITED VERSION) próbáltam ki. A különbség csupán annyi, hogy a társak itt már tudnak lovagolni, -Skip fallout behavior (ex. They will attack innocent people if you attack them, etc. If you steal, they will ignore and not give you a bounty.) - ezt pontosan elmagyarázni nem tudom, de értem
    mostmár tudnak úszni mindenhol
    és mivel lehet lebeszélni ömberekkel találkapontokat, gyorsabban jutnak oda, mivel lóval járkálnak

    Alap COMPANION SHARE AND RECRUIT
    Picit továbbfejleszett COMPANION SHARE AND RECRUIT GHETTOGANGSTAS EDITED VERSION
  • PiszkosFred
    #20940
    Te adtad az ötletet, hogy megemlítsünk pár "társ" plugint. A gond az, hogy végignéztem őket, és rengeteg van, és csak egyet (ariana-t) használtam eddig. Ha úgy érzed hogy amit te használsz, az elég jó, és ajánlható másnak is, adhatnál egy linket a modhoz, és írhatnál pár sort, hogy miért is jó ;] De ha nem akarsz vele tökölni, egy link is elég. A lényeg, hogy nem akarok vakon tesztelgetni minden vackot, hanem inkább olyan modokat, amelyeket már mások is használtak, és ajánlják.
  • PiszkosFred
    #20939
    Van még pár. Sajnos butítottak keményen a rendszeren, ennek áldozata a spellmaking, az enchant, a varázslatok, és még kitudja mi... De a jó hír az, hogy ami az Oblivionban jelen van, az megtalálható a Morrowindben is, vagyis nagyjából utána lehet olvasni, amíg nem készül el az aktuális verzió. De fordítva mint látható nem igaz, vagyis Morrowindi jelenlét nem garancia az Oblivionra.
  • Gunner
    #20938
    Nagyon jók szerintem, bár néha vannak bakik.

    Ez most olyan alapon működik, hogy van 4 emberke, akikhez lehet még embereket csatolni.
    Egy harcosmágus-íjász-varázsló-barbár

    Akivel 80asnál nagyobb a kedv szint arra nyom egy order varázslatot, és akko csatlakozik csapathoz, ilyenkor már automatikusan követi embert, aztán még egy ilyen order varázslat és akkor tudok mondani neki bármit, ha pl. azt akarom, hogy pl valamelyik unit-ba kerüljön akko ráparancsolok. pl ha red unitba rakom, akko harcosmágust követi, ilyenkor nekem csak harcos mágusnak kell parancsolnom, a többiek követik őket.

    ha nagyon csúnya akarok lenni, akkor összeszedek pár guard-ot városokból és azokkal mászkálok, azok +10 lvl-el rendelkeznek, viszont nem tudnak újra éledni.
    alapból a 4 "general"t nem lehet megölni, ruházatot lehet cserélgetni, úszni tudnak meg miegymás.
    ha közöttük cserélgetünk ruhát, az no prob, de ha összeszedek vkit és azzal cserélgetek akko jön az őrség.
    ja és romlanak fegyvereik, ezt kikellene kapcsolni, idegesítő, nem fogom őket javítgatni minden csata után...
    de pl. harcosmágus hasznos, me jön velem és akármikor feltölthetem a fegyverem

    stb-stb :)
  • obe
    #20937
    át kell öltöznöd azt hiszem városi gúnyába..de nem biztos, próba
  • dunga
    #20936
    ...tetős varázslatom megvan, csak nem tudok bejutni a vacsorára. Hogy kell bemenni azon az ajtón??
  • dunga
    #20935
    levetkőz
  • obe
    #20934
    köszi mindkettőtöknek, tudtam belenyulok az 1 % -ba amit nem emeltek át az oblivionba
  • PiszkosFred
    #20933
    Sajnos Oblivionból eltűnt, pedig az egyik legjobb spell volt anno ;]
  • Tutilevi
    #20932
    obliban tudomásom szerint árusoknál nem létezik a levitation és damage attributessal egyetemben, de asszem az editroban megvan
  • obe
    #20931
    srácok, találkozott vki már a sanctuary (illusion) nevezetű varázslattal, mármint megvehetővel?
    piszkos fred által belinkelt morro-s varázslistán olvastam róla, tud róla vki hogy van az oblivionban is?..köszi
  • Tutilevi
    #20930
    kösz az okosítást kezdem érteni
    akkor viszont sztem itt nem jött be (a morrohoz képest) "az egyszerűbb az jobb" elv, mert a talált cuccokhoz képes tmessze elmarad az amit lehet csinálni