41716
  • Gunner
    #21009
    Szóval Fighters Guild 19+1 (+1 ha sikeresen kirugatod magad és visszakéreckednél), főszál meg 16.
    Hogy sikerült az a 140 küldetés? :)
  • Gunner
    #21008
    Nálad ez a 140 egy bűvös szám? Me Nirnrootból 100 is elég a kereskedőnek aztán úgyis közli, hogy belefáradt a kutatásokba, és úgyis vehetsz még tőle majd olyan potiont amit 40 nirnroot-ból csinált.

    és a karakterlapodba az van írva, hogy 140 quest completed? mert én csak 110ről tudok, illetve annyit számoltam az egyik info oldalon
  • hippy
    #21007
    Ezt próbálta már valaki?:ARTIFACTS OF TAMRIEL 300
    Amennyiben igen,megosztaná velem a tapasztalatait?
  • tibor16
    #21006
    Nyilasmisi
  • stern
    #21005
    közelmész a fegyverhez és "e" gombbal felveszed... Aztán nyomsz egy tabot, és ott a karakterlapok között megtalálod a felszereléseket, amire egyszerűen rákattintasz
    azt veszi fel! De olvasd el itt a forumon "| Mielőtt kérdeznél kattints ide! |" leírást. Sok időt megtakarítasz!
  • emkaess
    #21004
    hehe mar csak tudnam mivel lehet fegyot felvenni :D
  • AnonymouS
    #21003
    Nagyon jó hozzáállásod van, ez tetszik! :)
    Én most néztem meg egy Firefly-t, az aztán még a Hangulat, imádom! :D
  • emkaess
    #21002
    jeh megy :D köszi nagyon durva graffikaja van szerintetek milyen karit kezdjek ?
  • emkaess
    #21001
    k megprobálom ! köszi ;)
  • stern
    #21000
    Nekem is volt ilyen gondom, én megkaptam azt a filet valahonnan, és azóta működik... Most sajna nem tom elküldeni, mert a munkahelyemen vagyok :(
  • emkaess
    #20999
    jah és ha majd sikerül elindítanom ... akkor milyen karit kezdjek? amugy vasam:
    amd athlon 64 3200+ inno3d6800gt 1gb ddr
  • PiszkosFred
    #20998
    Próbáld felrakni a DVDról a direct 9.0c-t, Dx9c és Dx9c is van különbség, a megegyező nevük ellenére, a DVDn levővel működik. De ez csak tipp, lehet más a gond, én erre tippelek ;]
  • emkaess
    #20997
    Sziasztok !
    már több x is felrkatam e csodás gamet ... de mindig kidob egy hiba üzit ami a következö :

    Oblivion.exe A kompones nem található

    Az alkalmazást nem sikerült elindítani , mert d3dx9_27.dll nem található. Az alkalmazás újratelepítése megoldhatja a problémát .

    pls help !
  • stern
    #20996
    Próbálta már valaki az Ariana Trudeaux Mod-ot??? poénos? Nem könnyíti meg tulságosan a játékot?
  • PiszkosFred
    #20995
    Ez még nem hardcore ;] Morrowind esetében volt a vége felé (2-3. év környékén), hogy egy halálig ment a játék. De akkor már annyira ismert volt minden és mindenki a világban, hogy csukott szemmel tudtad hova szabad és hova nem menni ;]

    Bár a külön-külön karaktert nem tartom jó ötletnek, mert így megoszlanak az erőfeszítéseid, a világ teljes felderítése is akadályokba ütközik, hiszen nem tudod, az adott karakterrel melyik helyen jártál már.

    Nos, kétségtelen hogy ilyen tekintetben ritka őrült és idióta szokásaim vannak, de pont ez a lényeg. Én ezzel a játékkal a következő 2-3 évben nonstop fogok játszani. Vannak olyanok, akik végigdarálták az egészet, masterek mindenhol és minden skillből, megmentették a világot, és azóta már Commandos legújabb részét "tolják", vagy visszatértek wowozni, stb. Semmi gond, ez az ő hebrencs módszereik. Én ráérek. A játék szórakoztat, a hibáival és bugjaival együtt. Élvezem ahogy bóklászok a vaksötétben, élvezem ahogy a frászt hozza rám egy-egy sz*ros goblin, a sötétből elugorva, élvezem ahogy rámtör a hajnal, és az első napsugarak visszatükröződnek az öböl vízén, élvezem a házikóm berendezését, napokig csak pakolgatom a cuccokat, állítottam be a fényeket, stbstb. Szóval amikor hazaérek a mindennapi szolgálatból, hullafáradtan és agyilag lenullázva, akkor van egy másik világ, amelyben egykét óra alatt kipihenhetem magam ;] Leülök, játszok egy picit, aztán ha elég volt, logout és kész. Szerencsére offline mivolta miatt, bármikor abbahagyható, ezért a családi élet sem szenved hiányt miatta (mint volt nemegyszer a WoW miatt...).

    Szóval én ráérek, erőm, időm és energiám van a következő pár évben a játékra, hova siessek? ;] Ha meg nincs kedvem játszani, ott az oldal, bütykölöm azt, vagy megnézek 1-2 részt House aktuális "ámokfutásaiból". Ha pedig nagyon elegem van a világból, előkerül a Serenity legénysége, és öröm és bódottá' ;]

    Erre a játékra vártam az elmúlt másfél, két évben. Kiélvezem minden cseppjét, minden pixeljét, minden scriptjét ;]
  • bgabor
    #20994
    Hát ez aztán a hardcore hozzáállás!
    Bár a külön-külön karaktert nem tartom jó ötletnek, mert így megoszlanak az erőfeszítéseid, a világ teljes felderítése is akadályokba ütközik, hiszen nem tudod, az adott karakterrel melyik helyen jártál már.

    Én megjelenése óta játszom,egy karaktert fejlesztve(pontosan ugyanolyat indítottam, mint anno a Morrowindben, Wood Elf Agent, aki a Thief jegy alatt született), de nem láttam még ezt a turn back feliratot. Ez nagyon kiábrándító!
    A Morrowind és az Operation Flashpoint megoldása jobban tetszett (már hogy egy bazinagy sziget volt az egész hely).
  • PiszkosFred
    #20993
    Sajnos nincs olyan mint a WoWban, hogy eldobom, aztán egyszer majd újra felveszem. Talán majd egyszer lesz erre mod vagy peccs, egyelőre sajnos nincs.. Kár, de valahol talán a világ komplexitása miatt érthető a dolog, hogy egyik percről a másikra nem rendezi át a világot a játékos, csak mert eldobott egy kvesztet.
  • PiszkosFred
    #20992
    Nah ja, Itt vagyok, a premier óta játszogatok nonstop ha van időm, és a világon sehol sem járok. Minden céhre van egy külön karakterem, de abszolúte nem érdekelnek a küldetések ;] Egyelőre még csak bolyongok, ismerkedem a vidékkel. Közel egy hónap után, most értem el a térkép határát (DNY), és most láttam először a "turn back", kissé lelombozó feliratot. Megvannak a magam kis íratlan szabályai, egyetlen aktív karkaterem sem ölt még ártatlan embert, és eszem ágában sincs belépni a Harcosokhoz egy mágussal, sem Mágusokhoz az amazonommal, nincs reload (csak halál esetén, sem börtön, sem zárfeltörés, stbnél nincs) stbstb..
  • haxoror
    #20991
    Magasabb nehézségen a szörnyek nagyobbat ütnek és több életük van tehát a védő szkilljeid (páncélok, blokk) lassabban fognak fejlődni mert nem nagyon engetheted meg magadnak hogy hosszú ideig üssenek, a támadó szkillek meg gyorsabban fognak fejlődni mert több ütést/nyílvesszőt/szpellt kell bevinni az ellenbe.
    Más hatása nagyon nincs.
  • haxoror
    #20990
    A full páncélt leveheted hogy ne zavarjon, a sneaket meg simán fejlesztheted előtte a takarásban-falnak-lopakodással :)

    Még jól is jön a nagy szorzó amit így kapsz majd Agilityre

    A lockpick minijátékkal (amihez 5-ös szkill is elég) gyakorlatilag a sneak maradt az egyetlen tolvaj szkill, azt meg bárki fel tudja hamar gyúrni elfogadható szintre mert baromi gyorsan fejlődik.
  • haxoror
    #20989
  • oneal1
    #20988
    1 kérdés:
    Milyen nehézségi szinten érdemes játszani a játékkal??
    mennyi befolyásolja ez hogy mennyire lépek majd szintet?

    kösz!
  • KILROY
    #20987
    A Sneak, Speed, meg ezek a "tolvajos" skillek mennyire szükségesek a Dark Brotherhoodba? Mert én harcos vagyok a Sneakem abszolut nulla, nagyon szeretnék belépni a DB-be, csak fosok, hogy majd nullás snekkel szenvedhetek, mehetek full páncélba egy lopakodós küldetésen. (a Light Armorom is csekély szintű)
  • Light
    #20986
    Jah, lol voltam.., mondjuk nem volt 1értelmű, én meg nem igazán aludtam..,csak pihentem, de nem ágyban.., szal most már 11. szinten kalandozok..:)
    Köszi!
  • erx13
    #20985
    ha nagyon össze akarod szedni mind a 100at akkor csak sétálj vízparton és simán összejön én már vagy 140et elvittem neki
  • haxoror
    #20984
    Ezt szerepjátszásnak hívják, paladinnal nem gyilkolászol ártatlanokat harcossal meg nem lépsz be a mage guildbe ;)

    Szórakoztató ha van néhány saját szabályod és azok szerint játszol
  • haxoror
    #20983
    Nem ennyire lassú, valamit elnézhettél.
    Talán aludnod kéne
  • Sanyix
    #20982
    Mit kell itt törvényeskedni? Nemtom mér jó ez a törvényeskedős dolog, én jó/rossz küldetéseket is megcsinálom, többször előfordult, hogy pár percen belül 5 őrt gyilkoltam le, de nemzavart, megcsináltam már a dark brotherhoodos küldetéseket (ezek voltak a legjobbak), a thief guildes küldetéseket (ezek se voltak rosszak), beléptem a mage guildba, elkezdtem már a fighters guildes küldetéseket (ezek ahogy számítottam csak unalmas tisztítsd meg a valamit, gyakjál le mindent küldetések). A "törvénytelen" küldetések a legjobbak szóval ha ezeket nem csinálod, csak a jóból maradsz ki.
  • kisviku
    #20981
    Milyen jó!Én eddig csak a 20-nál tartok...
    Egyszer szedtem össze neki 10-et, azt mondta okés, de kell még húsz.Ezek szerint 100 sem lesz elég neki, úgyhogy menjen a pi*ba.
  • Light
    #20980
    Hello!

    Az a kérdésem, h normális-e az, h megcsináltam 43 mellék-küldetést és a főküldetésben összegyűjtöttem minden haderőt (most jön Bruma ostroma), de még mindig 4. szintű vagyok..? Harcosként játszom, értelemszerűen fejlesztem a képességeimet, ami kell, de nem tudom, furcsállom, h nem lépek szintet mondjuk már egy ideje.., vagy tényleg ennyire 'lassú' a fejlődés?

    Köszi a választ!
    Üdv
  • Sanyix
    #20979
    Ilyen nem lesz, mert egy csomó quest megmarad örökre, amit végtelenszer lehet teljesíteni.
  • Vinsanity15
    #20978
    Lécci valaki
  • k8bal
    #20977
    jaja! az nekem se tűnik el! pedig már csak az vna hogy mennyek a nőhöz ha akarok harcolni...
  • erx13
    #20976
    amugy hány quest van a játékban? én eddig 140et csináltam meg a főszálba még bele se kezdtem és még a fighters guldet se kezdtem el...

    meg előző karakteremmel anvil kikötőjében az üzletes megbízott mertlopják az üzletét már egy ideje.... de most nem birja megadni a questet
  • Vinsanity15
    #20975
    Megtudnátok mondani hogy itt mit kell csinálni????Ez a főküldi során van,már kifele igyekszem,de ahonnét jöttem ott kőajtó van !Hogy kell kijutni?ott felül is van egy ajtó de ahhoz meg kell kulcs amit nemtudom hogy hol van
    Please fontos lenne!
  • erx13
    #20974
    hát ha az arénát végigcsinállod akkor már van egy curent quested (tudtommal) legalábbis én eddig igy arénába már vagy 6* harcoltam állatok meg minotaur lordok ellen és még mindig ott van
  • k8bal
    #20973
    ok tehát ezt felejtsem el!
    csak a végén rosszul fog mutatni hogy :
    Completed Quests: 1021030130
    Current Quests: 1
  • k8bal
    #20972
    háh...!
    csak én törvényes Scout vagyok! aki barangolja a világot egy karddal és egy ijjal! semmi más! :)
    számomra ez jelenti az igazi élményt! :)
  • erx13
    #20971
    jah most meg 100as chameleonba nyomulok tök jóó :D nem látnak az ellenfelek, ojan mintha invisibility lenne rajtam csak ez nem szűnik meg
    és tök looool amikor benyomok az ellenfélnek a 50ös sebzésű fegyveremmel egy sneak atackot tehát 300as sebzés :D és azt mondja a csávó hogy biztos csak a szél volt :D
    tök röhej :D
  • PiszkosFred
    #20970
    Vagy megölöd vagy nem. ;] Ilyen egyszerű. Kvesztet nem lehet törölni, maximum konzolból, de még erre sem mernék megesküdni. Felejtsd el a szegény áldozatot, hadd élje a maga nyomorúságos életét, és ne foglalkozz vele...