41716
  • grebber
    #21729
    Na végre találtam egy járatot remélem az itt lévő gyilkolásokért nem jár levonás mert enélkül nem lehet megcsinálni!
  • Looserke
    #21728
    ha breton vagyok és attronach a csillagjegyem, akkor ha pl. rámlőnek egy 60pt sebzésű fireballt, akkor mennyit sebez? úgy értem, hogy a magic resist 50pt és az absorb magicka 50pt gyengíti a spellt? hogy működik ez?
  • grebber
    #21727
    Asszem én ennél a tolvajküldinél Arrow of Exrtication fogom leszúrni magam egyszerűen nem találom azt a rohadt utat :(
  • HunnernesKonge
    #21726
    Jó Tescoban érdemes mindig szétnézni. Mulkor havernak találtam 12990 forintos Joystickot 1290 HUF-ért.
  • icewolf
    #21725
    Azt a roh@dt mákos mindenit... Én meg kipengettem érte a 13000 HUF-ot...
  • grebber
    #21724
    Milyen mód az honnan ???
  • HunnernesKonge
    #21723
    Nah a Scanner bedöglött,de lefotóztam Digitális Fényképezővel
    TescoBlokk
  • PiszkosFred
    #21722
    Igen, moddal.
  • HunnernesKonge
    #21721
    Blokkom nincs, de az Obliviont hazahoztam
    Szerk:Megtaláltam a blokkot. Minnyá scannelem :D
  • _Atti_
    #21720
    az szép..ha igaz akkor hétfő első ut a tescoba :)
  • XeeN
    #21719
    A víz alá kell merülnöd! Elsőre én sem találtam meg a járatot, de ott val. Az alsó lyukig nem kell leúszni!
  • eprex
    #21718
    egyszer láttam egy képet amin a krapek két egy kezes karddal ment.. Olyat h lehet csinálni?
  • Ron Ragm
    #21717
    0% a teljes láthatóság, 100% a teljes láthatatlanság - 25%-ban vagy elrejtőzve.
  • HunnernesKonge
    #21716
    Figyuzzatok! Fogarasi Tescoban 4958 FT az Oblivion.
    Bementem reggel Édesanyámnak ajándékot venni, és amikor megláttam nem hittem a szememnek. Szóval aki megvenné,az siessen. Nem biztos hogy minden Tescoban ennyi de elég valószínű,mert általában országos árlistájuk van.
  • dunga
    #21715
    Templomok alagsorában.
  • warass
    #21714
    Tudja vki, hol találok ectoplasmot, kellene vagy 5, a 3 részeg küldije miatt.
    Anvilben a saját ház+ghost ship küldi megvolt már régen, úgyhogy az kilőve.
  • Mike
    #21713
    de ha visszaadta mar meg lehet olni a penzert :)
    en bizony megtettem, mert nekem akkor 200 arany sok volt
    (es a DB-ben is jol jon meg)
  • Afe
    #21712
    itt írtam a problemámrol már: #21645
    csak azért loptam el mert azt mondták, hogy így is lehet, de kétlem.
  • Mike
    #21711
    es mit jelent a 25% chameleon
    most akkor vagy latnak, vagy nem?
    vagy csak kicsit kezdek atlatszani?
    vagy a jelenlevok 1/4-e nem lat, a tobbike meg igen?
    vagy 25% eselyem van, hogy nem vesznek eszre?
  • haxoror
    #21710
    Ja az lemaradt hogy az absorb is vagy mindent elnyel vagy mindent átereszt, szal ha megfogja a szpellt akkor semmit sem sebződsz.
  • haxoror
    #21709
    "ha breton vagyok és attronach a csillagjegyem, akkor ha pl. rámlőnek egy 60pt sebzésű fireballt, akkor mennyit sebez? úgy értem, hogy a magic resist 50pt és az absorb magicka 50pt gyengíti a spellt? hogy működik ez?"

    50% esélyed van hogy elnyeled a tűzgolyót (az 50pt spell absorbtion miatt) ilyenkor a manádat tölti, ha nincs szerencséd akkor a másik 50% jön be és benyalod a támadást.
    A breton magicka resistance-a a magicka alapú varázslatok ellen véd az elementárisok (tűz, jég, villám) nem.
    Ha pl drain, damage, absorb, varázslat lenne tűzgolyó helyett akkor azok az 50% resistance miatt csak fele annyira sebeznének, a paralízis, silence és egyébb ilyen magicka alapú státusz szpellek meg 50-50% eséllyel vagy hatnának rád vagy nem.
  • Neoncsoves
    #21708
    High Qualityre berakta magát automatikusan! :) Jó kis játék :P
  • grebber
    #21707
    Oké asszem egy ajtó mögötti részen még nem voltam mert kapsából a barlangba ahogy beirtem két zárt rácsos ajtó volt és egyiken mentem be.
  • Curesz
    #21706
    okés köszi mindent, mostmár elleszek a végigjátszással
  • PiszkosFred
    #21705
    Meg kellene keresni a trónörököst. Hogy ki az, mi a neve, mi a foglalkozása, a naplódban le van írva, de Jeuffre (vagy hogy kell írni), az öreg Blades mester is említette neked a Weynon apátságban. Ha megtalálod, kísérd vissza Jeuffrehoz.
  • bigapó
    #21704
    az oblivion hq-n elég jó végigjátszás van írva a küldikhez. én azt használom mankónak.
  • Tutilevi
    #21703
    a "végigjárod a barlangrendszert" azt jelent hogy járd végig a barlangrendszert!
    voálá ott a romos toronyszerűség
    még csak el sem lehet tévedni,mert mint a jatek többi dungeonja tök lineáris az egész építmény
  • grebber
    #21702
    Oké majd csak megtalálom de eddig semmi.
    Lent a mélyben van egy lyuk oda beusztam láttam egy ajtót kezdtem örülni de csak kivezetett a szabadba.
  • XeeN
    #21701
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A járat a víz alatt van (nem sokkal a felszín alatt). A tornyot később találod majd meg. :)
  • grebber
    #21700
    Hát mi a magasbb szint mert én 27-es vagyok és gyerekjáték volt pl a bejárat előtti demóra arra jók hogy növelik a block meg a light armor skilljeimet :D

    Tornyot még hírből se láttam itt :(
  • Tutilevi
    #21699
    olvasd vissza a questlogot abban tök egyértelműen le van írva mit kell csinálni
    amúgy kitalálni sem nehéz:GYAKNI!!!
  • Tutilevi
    #21698
    végigjárod a barlangrendszert,felmész a toronyba és a mágus ládájában van
    vigyázz mert ha megasabb szinten vagy meggyűlhet a bajod a raklap dremorával
  • Curesz
    #21697
    ahamm szal örököst jelent, de akkor mit kell csinálnom?
  • PiszkosFred
    #21696
    Heir-re találsz magyarázatot a SZÓTÁRBAN.
  • grebber
    #21695
    Nem találtam semmit éppen ez a baj :(
  • Curesz
    #21694
    Itt mit kell csinálni:
    Még az elején mikor a várostrom van, az örökkel beszéltem, aztán bementem a várba majd a templomba ott beszéltem a csókákkal, kimentem és beszéltem ujra a pasival akik védik ott a kijáratot, és az a feladat hogy megkell találnom vmi Heir-t, és szétkéne zuznom vmit. de a "zöld csík" a fickóra mutat, de vele hiába beszélek.
  • G.I.JOE
    #21693
    Mystery at Harlun's Watch küldetésben nincs hulla a helyén, lehet hogy azért mert előtte már jártam itt és széjjelkaszaboltam a bentlévőket vagy bug?
    Igy nemtok továbbmenni a warriors guildben.
  • SaGa Jr
    #21692
    Nézz szét akkor a víz alatt. :-)
  • SaGa Jr
    #21691
    Szia!

    nem bugról van szó. Ha elloptad a tárgyat, akkor az lopott eszköz így nem is jelenik meg csak az orgazdák számára. Más NPC nem törődik vele. A botot visszaszerezni kell, nem visszalopni. Kapsz a küldetéshez 3 db charm scrollt és azzal lazán megoldható a dolog. Nem kell lopnod.

    Ugyanígy ha valamit vissza kell szerezni (nem az van írva, hogy lopd el), azt nem ellopni kell, hanem visszavásárolni vagy visszakérni. Nem ellopni. Csak így lesz elfogadva a feladat teljesítettnek.
  • grebber
    #21690
    Arrow of Exrtication tolvajküldiben nagyon megtorpantam lemegyek egy barlangrendszerbe mindenhol víz, zöld nyil mutat de nem találok semmit, hol van a cucc???