41716
  • CS@
    #21769
    Több ilyen is van, ha kell feldobtam az általam ismerteket egy zip fájlba ide .
  • ChevyG #21768
    BBalee:
    haxoror:
    obe:

    THX ALL
  • grebber
    #21767
    PiszkosFred és a többiek:

    Azt a modot le lehet tölteni vhonnan amivel mindkét kezünkbe lehet egykezes kard??
  • Kmarha
    #21766
    Két kis szöszenet a játékból!

    Az első, egy alternativ mód a széken való pihenésről. Kicsit elpilledt emberünk :))


    Ez pedig az alkohol hatásáról. Ugyanis tudjuk, az alkohol öl, butit és nyomorba dönt. A képen láttható.. hmm.. jelenetet nem én hoztam össze, így találtam valamelyik rom végében :D

    Kiváncsi vagyok, milyen erős sör lehetet, hogy emberünk belepusztult. :P
  • obe
    #21765
    ...vagy IC ben (market district) átkutatod a ládákat, hordókat, kb 10 db-ot találsz egyszerre
  • dronkZero
    #21764
    És ezt nálad be kell jelenteni?
  • haxoror
    #21763
    A nyílpuska legnagyobb előnye tényleg az volt hogy az íjjal ellentétben egy hét alatt bárkinek meg lehetett tanítani a használatát de volt egy másik előnye is, a nehéz változattal (arbalest) egylövésessé váltak a lovagok

    Egy képzett lövész percenként két lövést is le tudott adni vele, szerintem jogosult lenne a játékban sneak közben miért ne lehetne újratölteni? Legfeljebb zajt adna ki és ezért növelné a lebukás esélyét.
  • Curesz
    #21762
    nah asszem nyomok egy kicsit a gamemel!
  • haxoror
    #21761
    IC-ből a thalos district kapuján kimész és jobbra követed a falat, lesz ott egy fekete ruhás faszi attól mindig vehetsz
  • BBalee
    #21760
    Csatlakozni kell a tolvajohoz, majd a tagoktól lehet venni.
  • ChevyG #21759
    hol lehet VÁSÁROLNI lockpicket (v mit)?
  • dronkZero
    #21758
    "RAI"-ra keress rá alul, a keresőben, oldalakon keresztül boncolgattuk.

    Morrowindnél sokkal "élőbb" a játék, de azért eléggé csúsztattak az előzetes interjúkban, annyira nem "korszakalkotó" a dolog.

    Sokkal konzolosabb lett, van egy pár dolog, amit lebutítottak MWhez képest. Néhány dolog tekintetében kényelmesebb lett.

    Questek állítólag jobbak, mint MWben. (Nekem nincs összehasonlítási alapom, MWdel csak ismerkedés szintig jutottam, nem álltam neki a küldiknek)

    Mellesleg nagyon szép, még az én eléggé öregecske gépemen is.
  • MrAndree
    #21757
    Hát a pc guru áprilisi számában volt róla ismertető. A többi újságot nem tudom /azokat nem olvasom/ de gondolom azokban is ugyanakkor.
  • cadet
    #21756
    Sziasztok!

    Rengetek üzenet jön ebbe a topikba, próbálkoztam végigolvasni, de már rég feladtam. :)
    Megkérdezem inkább direktbe: tudja valaki, hogy a hazai Game újságok közül melyikben és melyik számban jelent meg review az Oblivionról? Nem járatom egyik újságot sem, de ezt visszamenőleg a kiadónál megvenném.

    A másik: egy-két mondtatban, mi az összebenyomásotok az Oblivionról? Beválltotta reményeiteket, elvárásaitokat? Van minőségi előrelépés a Morrowindhez képest, vagy inkább csak mennyiségi? Legfőképpen a mesterséges intelligencia, az életszerűség területe volt gyenge pont korábban. Az Oblivion ezt orvosolta?

    Köszönöm szépen és jó játszadozást! Nekem csak karácsonyra lesz ehhez a game-hez megfelelő vasam. :(
  • dronkZero
    #21755
    Nincs véletlenül Resist Diesase 100%-od valamiből?
  • Lobsterman
    #21754
    Mindenki olyan hirtelen lesz vámpír, aztán szenvednek hogy ne legyenek azok, én meg hiába próbálom, sehogy sem akarnak megharapni a kis dögök.
  • dante3
    #21753
    köszi!
  • dronkZero
    #21752
    Argonian="gyíkember"
    Van belőlük mindenfelé, Leyawinban van talán a legtöbb...
  • dante3
    #21751
    Sziasztok!
    Vámpírrá változtam és vissza szeretnék alakulni!
    Mindent összeszedtem a banyának,csak nem tudom hol találok Argonian-t,hogy megcsapoljam a vérét!?
    Segítsetek légyszi!
  • Curesz
    #21750
    egy ilyenre én is naon várok, meg egy oanra amiben a csatában én vagyok egy katonával és ott irtom a népet.
  • dronkZero
    #21749
    Arra nagyon várok már egy ideje, hogy mikor lesz FPS játékban igazi várostrom. (Nem olyan "gagyi, mint Kvatch "ostroma") Tehát falról védekezni íjjal, nyílpuskával, forró olajjal, meg támadni létrával, ostromgéppel, fej fölé tartott pajzzsal, stb... Rome:TW-ban frankón meg van csinálva, csak az ugye nem FPS.
    BF42-nek volt egy ilyen modja, de abban a közelharc volt irtózatosan szar, meg nem is játszotta senki...
  • Ron Ragm
    #21748
    Pedig szerintem meg a nyílpuska kivétele nem volt nagy ostobaság a készítőkről, hisz senki sem használta volna. Ha egy nyílpuskával lőttél, azt letámasztottad a földre, feltekerted az inat, majd belehelyezted a nyilat és célzásra emelted - és ez nem úgy megy mint a morrowindben, hogy fél pillanat alatt, hanem ez egy olyan jó fél percnyi munka, ami alatt teljesen mozgásképtelen és sebezhető vagy. Valójában az egyetlen előnye az volt, hogy nem kellett hozzá különösebb gyakorlat, az egyszerű paraszt is simán tudott vele viszonylag pontosan lőni , védekezésnél meg lehetett vele tüzelni fedezékből is.

    Viszont a balták és a zúzófegyverek összeboronálását még mindig nem tudtam feldolgozni.
  • dronkZero
    #21747
    Egyébként egy cseppet meguntam a dolgot... Hogy a pékbe tudtok egyszerre 3-4 karakterrel nyomulni? Részemről, ha egy küldetést kétszer kell megcsinálnom, akkor már elvesztem az érdeklődést, fasttravel ide-oda-amoda-vissza, és már kész is van.

    Most tartok ott, hogy ezzel a karakterrel kész a fighters, meg a mages guild, nekiálltam a tolvaj küldiknek, de azok egy jó részét megcsináltam a próbakarakteremmel, és így nagyon nem motivál a dolog...
  • dronkZero
    #21746
    Akkor már inkább a blunthoz kéna hozzácsapni. Akkor lennének a kardok, meg a "többi"... :] Amúgy is inkább üt a kopja, mint szúr/vág... A lándzsa mehetne blade-nek.
    Tökmindegy, szvsz nagyon macera megcsinálni ahhoz, hogy modderekre lehessen bízni (új modellek, új mozgásanimációk), ha meg hivatalos "mod"ként jön ki, akkor meg szerintem lennének olyan pofátlanok, hogy darabonként vetetnék meg a néppel. 500 forint a lovasharc, 500 forint a láncos buzi, 500 a lándzsa... De ha alabárdot akarsz, akkor az megint 500 ficcs...
  • haxoror
    #21745
    Kopja legfeljebb a kiegészítőben lehet mert új szkill kell hozzá, persze ha hozzácsapják a Blade-hez mint ahogy a Blunt-ban benne vannak a buzogányok és a balták is akkor lehet hogy már egy official pluginnal is be lehetne tenni a lándzsákat a játékba

    A láncosbuzogány hatalmas lenne ha a havoc vonatkozna rá is

    Egyedül a nyílpuskát hiányolom az meg macerás lenne mert 25 marksman alatt fogy a fatique célzásnál és ezt nyílpuskával nem lehet megoldani, bár ki tudja. Nagy genyaság hogy kivették a játékból :(
  • tibor16
    #21744
    Igazándiból nem tom, de ugyanilyen karim van és be szoktam állni a tűztornyok elé mert nem sebeznek hanem feltöltik a manámat, vagy legalábbis csak utánna sebeznek rendesen.
  • tibor16
    #21743
    Nyillal ki lehet lőni a csapdákat. Direkt van nállam erre a célra 1 közönséges könnyű íj.
  • dronkZero
    #21742
    Ja, a Gun-ban qrva jól meg volt csinálva a ló. Csak ott ugye puskákkal, pisztolyokkal lehetett lődözni róla... Valami kopja kéne a lovasrohamhoz. Közelre meg láncos buzogány. Mondjuk szálfegyver kategória egyáltalán nincs, de buzogányból láncos sem nagyon... (Lehet, hogy azt külön kategóriának veszik? Magyarul buzogány mindkettő, de angolul ugye mace, meg flail)
  • csgj
    #21741
    biztoooos. a fenéket! engem is néha zavar ha jön egy bunkó farkas vagy vmi bandita, de szted, hogy csapnánk le azt a bizonyos ellenséget, ha le se ér hozzá a kardunk. mondjuk ha bantitáról van szó, azt eltalálhatnánk, de nem hiszem, hogy létezik ilyen mod. de azért frankó lenne hun harcosként hátrafelé lőni a nyilakat.
  • HunnernesKonge
    #21740
    Oldblivion
  • Dévids
    #21739
    hy
    A barátomnak van egy gyengécske gépe:AMD Athlon XP 2000+,768MB RAM,GeForce 5600XT.nemrég megjelent egy mód hogy akinek gyengébb gépe van az is tudjon vele jácható minőségbe jáccani.ezt hol lehet letölteni?
  • Curesz
    #21738
    oat lehet csinálni vmi moddal, hogy a lórol is tudjak támadni?szal hogy ne kelljen leszállni a lóról, azért hogy kinyírjak vmi csókát
  • ashead
    #21737
    Nekem ha minden cuccomat felveszem amit enchantoltam 190-es a tűzellenállásom. Nincs is rám hatásuk a tornyoknak meg az aknáknak, csak a draemorákkal kell foglalkoznom. A láva ellen sajnos nem véd, pedig úgy lenne az igazi.
  • PiszkosFred
    #21736
    Reszemrol flare-vel szoktam oket lovoldozni, vagy a tolvajommal zoomolva lovoldozom ijjal. Mindig nezem merre vannak, de meg igy is van sok olyan szitu, hogy meghallom a kattanast es futok hatrafele mint az orult ;]
  • Sipocz
    #21735
    Oblivionban a csapdákat hogyan szoktátok kijátszani, m@f@szt érzékelnek 73-as sneak+láthatatlanság+sunnyogás közben:((, a biszb@sz deadra fattyakkal nem lenne semmi bajom, de ezek a tetvarek aknák meg tűztornyok kicsinálnak. Minden létező enchantom a tűzvédelmet kellen hogy szolgálja, a franc!!
  • kisfigi
    #21734
    Tényleg létezik időlassító spell?
  • Looserke
    #21733
    elnézést...láma voltam...
  • Looserke
    #21732
    bocs.... nem te válaszoltál...
  • Looserke
    #21731
    OK, akkor megmondanád a válaszod sorszámát, mert a kérdésem utáni összes hozzászólásodat végignézve én nem találtam választ...
  • PiszkosFred
    #21730
    Hanyszor valaszoljanak neked? Mar kaptal egy kimerito valaszt erre a kerdesre, erre megint felrakod, csak mert lusta vagy olvasni? Hat bammeg, neked aztan erdemes barmit is valaszolni, ha magasrol sz*rsz ra... De akkro minek kerdezel?!