41716
  • Mike
    #21809
    Lecseréltem a 84.21-es whql drivert 84.43 betara

    hát...
    HŰHA

    sokkal szebb lett minden
    és már HDR-rel is szépen fut
  • CS@
    #21808
    Nem mert az Escutheon egy pajzs.
    Bár IronFistből már találtam 3 –at, de az meg gyűrű, úgyhogy csak egyet lehet felvenni belőle.
  • Sir Quno Jedi
    #21807
    A spell absorption-t levéve 0-ra sem tudnak iagzából besebezni a varik. A reflect spell-t meg fel tudom húzni 50% környékére, de minek...
  • Hoz_Hun
    #21806
    Én IC-ben pénzért tanulom a kovácsmesterséget (Asassin vagyok könnyűvértben). Ja meg cipelek magammal kalapácsot, egy-egy csata után körbejárok a holtesetek körül felveszem megjavítom mindet és viszadobom a holtest mellé. Így is szépen fejlődik. Én nem a páncélom miatt nyomatom az armourt, hanem a fegyvereim miatt. Ha kicsit leamortizálodik máris javítom, hogy szépen sebezzen. Főleg kapukon bellül fontos, hogy mindig éles legyen :).
  • haxoror
    #21805
    Szerintem ez a "kiskapu" arra az esetre ha valaki nagyon elbénázna egy karaktert, csinál enchantba 100% chameleont és Rindirnél beszerzi a nehéztüzérséget

    Akármilyen statjai vagy szkilljei legyenek ezekkel végig tudja vinni a főküldetést

    Nagyobb nehézségen több élete lesz az ellennek és nagyobbat fog sebezni is.
  • haxoror
    #21804
    Két gyűrűből 70% reflect damage?
    Jól hangzik!
  • ati2002
    #21803
    Jól hangzik, majd megnézem, ha master leszek.

    Más: az normális, hogy van olyan mágikus botom (staff), amivel 2, de max 3 löketre mindenkit, kivétel nélkül ledarál? (és ilyenből van nekem kb 6-7 db). Nem is használom, mert úgy baromi uncsi... Ha a nehézségi szintet feljebbviszem, úgy táposabbak lesznek az ellenségek?
  • CS@
    #21802
    Az IronFist random loot.
    Ha jól látom akkor SirQunoJedi felcserélte az értékét az Escutheon –al, aminek állítólag szintfüggő a képessége és LVL25felett, ad 35%-ot(+10Endurance) ez pedig 33%Reflectet(+25fortify HandToHand).
  • haxoror
    #21801
    light armornak 75 szkilltől nincs súlya, a heavy armornak 75-től fele súlya van és master szinten teljesen súlytalan
  • haxoror
    #21800
    light armor Master szinten +50% védelmet ad ha csak könnyűpáncél van rajtad, a glass végül majdnem olyan jó lesz mint a daedric :)
  • tibor16
    #21799
    Eeegen - de akkor sem tartom ésszerűnek, ráadásul nagy a súlya is, ha pedig "örökéletű" ruhára is rárakhatom a shieldet, akkor inkább a lootnak tartogatom a teherbírásom.. Most egy caméleon köpenyben, páncélozott cipőben, erő gyűrűkkel és láthatatlanság varázslattal + snake képességgel nyomom és egésszen yóól boldogulok.
  • ati2002
    #21798
    Én minden harc után javítom a páncélt, így:
    1. minden új harcba 100%-os vértben megyek
    2. az armorer skill szépen fejlődik, ezáltal egyre lassabban amortizálódik.

    Jó ez így.

    Én abban csalódtam, hogy végre elő jönnek a Glass páncélok, de nevetséges a védő-értékük. Gyk ha felöltözöm full glass-ba, a fele értékét nem adja ki a Dragon páncélomnak. :(
  • haxoror
    #21797
    25 szkill alatt 150% a páncél kopása, 25-49 között normális, 50-től meg 50%-al lassabban amortizálódik, 75-ös armorerrel meg 125%-ra lehet az állapotát javítani szal csak akkor verik le rólad egy pillanat alatt ha képzetlen vagy ezen a téren.
  • tibor16
    #21796
    Ezt egészen nevetséges hibának tartom, - a páncél, gyakorlatilag nem ér semmit. Egy Oblivion Gate kisöprésénél, az első tíz monszta teljesen leamortizálja a páncélt, ugyanakkor a ruha mint shield-el felruházott páncél - az örökéletű, és ráadásul 0 súlya van. Röhej. Ráadásul hátránya még a páncélnak, ha neadj - teszel bele bármilyen varázslatot, amíg (asszem) 50-es nem lesz az armor skilled, addig javítani sem tudod, márpedig az elején kó darabig nincs is annyi. Vagyis leszoktam a páncélról. Mivel viszont nem használok, ezért nem is fejlődik armor, így viszont a büdös életbe nem fogom javítani sem - vagyis soha nem is lesz - 22-es csapdája... Azért azt megnézném, hogy a 1200-as években a lovagok vajona helyes kis rucikat vagy a nehézpáncéllal mentek-e csatába. Úgyhogy az Umbra be van téve a padlásra, nézzen ki akármilyen jól is.
  • Kmarha
    #21795
    Köszönöm, valahogy igy sejtettem én is. legalább már tudom a határt amit el kell érnem :)
  • haxoror
    #21794
    A városban a kovácsok megjavítják, 50-es armorer szkillel majd te is tudod javítani
  • haxoror
    #21793
    35% reflect spell
    40pts absorb magicka

    Nem lehet hogy inkább ezek miatt vagy immunis a varázslatokra?

    Páncélból több darab van (kesztyű, pajzs, külön lábvért és mellvért) amibe enchantot lehet pakolni, Master armor és Expert armorerrel ha jól tudom megvan a 85-ös védelem, csaták után meg pár másodperc alatt meg lehet javítani.
    Még 15% shield oké de a többi darabba akár mást is lehet pakolni (több mana, fortify akármi stb)

    Ring of the Iron Fist 35%
    Ez egy küldetés jutalma vagy random loot?
  • Kmarha
    #21792
    ööö.. valszeg láma kérdés (faqban nem találtam), de vannak ezek a cuccaim, melyek fel vannak turbozva. Tüz elleni védelem, extra pont a snakehez stb. Sajnos ugyanugy amortizálódnak mint a rendes páncélok, kesztyük, bakancsok, csak hogy ezeket a kis kalapáccsal nem lehet javítani.

    hol tudok "életet" lehelni beléjük?
  • Sipocz
    #21791
    Hali!
    Valaki szóvátette, hogy mennyire rossz a páncélosztályba nem sorolt kesztyűk hiánya, ez itt egy kezdetleges megoldás, de megoldás (összesen 4 db kesztyű, de enchantolhatók és tényleg kesztyűnek látszanak): Cyrodiil összes textil kesztyűje:))
    PS:
    A szemétrohadtbuzi_deadrichaknákhoz: ha nem látom nem hiszem-> persze én is valami egyszerű target-es mágiával vagy íjjal végzem ki ezeket a szemeteket, de amikor felrobban és kiböffenti a tűlabdáját ami BEFORDUL A SARKON!! fent e tornyokban a folyosókon, nanemán!!!:((egy szegény altmer panaszai sorozatból:((
  • HunnernesKonge
    #21790
    Nézd már meg a linket plZ #21723 Az hogy a fogarasi Tescoban nem tudnak arról hogy árulják,az marhára nem meglepő. Amikor ott vettem tegnap(márpedig ott vettem) akkor volt 4-5 darab. Szóval nem kizárt hogy egy ilyen forgalmú áruházban elkapkodták előled.

    Mi érdekem lett volna szopatni a jónépet? Nem vagyok kis 12éves hülyegyerek aki ebben leli örömét.
  • rezes
    #21789
    A Fogarasi uti tescoban nincs oblivion sot nem is tudtak rola hogy volt egyaltalan.Most vagy kamu volt az olcsosagrol szolo hir vagy valaki felvasarolta az osszeset.Nevetseges de beszoptam
  • Sir Quno Jedi
    #21788
    Ezzel vitatkoznék, mivel nekem 100% magic resistance-m van és a tűztornyok, robbanócspdák, ghost-ok, storm atronach-ok, meg úgy általában semmi nem tud megsebezni, ami mágiát nyomat rám, hiába tűz/jég/shock alapú. Nyugodtan bele lehet állni ezekbe.
  • Sir Quno Jedi
    #21787
    Páncélba KELL a shield, mert a páncél önmagában nem igazán ad 85-ös védelmet, amúgy meg jól szétverik és olyankor még annyit sem ad mint előtte, de a shield védelme marad rajta. Ilyen szempontból jók a ruhák, mert azok NEM sérülnek.
  • Sir Quno Jedi
    #21786
    Sebzésreflektálás:

    Mankar Camoran's Robe 10%
    Ring of the Iron Fist 35%
    Escutheon of Chorrol 33%
  • PiszkosFred
    #21785
    Hat tolunk biztos nem fogod letolteni, eddig sem lehetett, ezutan sem lehet majd. Ellenben ott a keszito srac es a projekt hivatalos weboldalanak a cime a hirben, arra kattintva mar le tudod tolteni. Mi csak hirezzuk/cikkezzuk oket, leszamitva par magyar fejlesztesu modot, nem tolunk szeded le ezeket a plugineket. Csak hogy tisztazzuk ezt a kis felreertest. ;]
  • CS@
    #21784
    Bárhonnan, ahol fent van. PL.: PlanetTES
  • AC2
    #21783
    jó, kössz
    Egyébként csak a BT modot honnan tudom letölteni az oblivionhq-n kívül?
  • CS@
    #21782
    Mivel nem használok semmilyen MODot(ezeket sem), így látatlanba csak tippelni tudok, de szerintem új dologként kerülnek bele, meghagyva a régieket.
  • ChevyG #21781
    sajna igy télleg nincs sok értelme
  • Swan
    #21780
    és igen!
    :) köhi!
  • David2
    #21779
    asszem docs/my games
  • Swan
    #21778
    Help pls!Hol wannak a mentések?Lementeném,mee felraknék pár mod-ot.
  • AC2
    #21777
    És ezek a "pajzsok" pluszba jönnek, nem vmi helyett?
  • grebber
    #21776
    Akkor kell a ráknak :(
    Jó lett volna két egykezessel aprítani!
  • CS@
    #21775
    Nem.
    Ezekben a Modokban elkészítették néhány fegyver pajzs változatát.
    Úgy néz ki mintha egy fegyver lenne, de a játék egy az egyben pajzsként használja.
  • grebber
    #21774
    Ezt nem értem hogyhogy pajzsok nem lehet ezzel a moddal akármilyen egykezes cuccot tenni a másik kézbe?
  • CS@
    #21773
    Semmit ezek tulképp pajzsok.
  • grebber
    #21772
    És ez mennyivel változtat a sebzésen változtat egyátalán??
  • CS@
    #21771
    Upsz elfelejtettem, hogy már nem lehet így linkelni az atw –ről.
    Úgyhogy itt
  • ChevyG #21770
    nem müxik