41716
  • stern
    #21889
    Nem, ha tápolni akarsz, akkor törrel tedd, mert a program hibásan csak a sebzések számától fejleszti a skillt, és nem a bevitt sebzésektől... Sajnos... Ez nem túl realisztikus.
  • CS@
    #21888
    Azt, hogy a futást kikapcsolva sokkal eredményesebben harcolhatunk, írja időnként a loading képernyő is. Bekapcsolt futás mellett ezek a speckó támadások nem túl jól használhatóak, de nélküle frankó, mondjuk a hátra+powerattack még így is nehézkes. De ha szépen vársz, míg azt nem látod, hogy az ellenfél rohan feléd akkor még ez is jól használható.
  • csgj
    #21887
    anyád (már bocs)
  • csgj
    #21886
    ÁÁ bammeg!!! oké, értem, csak pl fable-ben is jött a credits, aztán vége lett és császkálhattam tovább benne. Képzeld játszottam már hasonló gammákkal.
  • stern
    #21885
    Akkor van vége, ha meghal a karaktered... :) Párnák közt vagy harcban... Te sem játszottál még igazi szerepjátékot!
  • ChevyG work
    #21884
    nem tudom, de valahogy az az érzésem, hogy a kardos szkillek növeléséhez minél nagyobb kardot kell használni
  • icewolf
    #21883

  • PiszkosFred
    #21882
    Mintha a falnak beszélnék.. Nincs olyan hogy kijátszva, az Elder Scrolls játékokban nincs ilyen. Nincs credits, vagy The End felirat. Továbbra is ott az élő világ, megannyi lehetőséggel...
  • csgj
    #21881
    so a mellékküldik, a guildek és stb-ik kijátszása után van végleg kijátszva. ugye? jól értelmeztem?
  • PiszkosFred
    #21880
    Kb a játék 90%a még "hátravan". Tudod, ez nem egy lineáris agyatlan fps, itt nincs olyan hogy "végigjátszottam".
  • csgj
    #21879
    hát van még mellékküldi, de martin végzett a kibaszottnagy vörös gyerekkel... és megvolt a végén a video is.. még mi a fene van vissza??
  • PiszkosFred
    #21878
    Talán mert tévesen hiszed azt, hogy ezzel vége a játéknak... ;]
  • csgj
    #21877
    most játszottam ki.. de miért nem volt credits?? csak a páncél megszerzése után jön, vagy mi a manó?
  • koschwarz
    #21876
    ja lehet hogy nem lehet felvenni páncél alá ruhát... egyébként ilyesmiket érdemes cipelni? (nadrág, ing, aztán vannak alapanyagok is, mint posztó, kelme, stb...annyi ilyen vackot találok)
  • stern
    #21875
    A tolvaj karakterrel fizessük le őket , utána meg lopjuk vissza :)... Én igy kerülöm meg a mókás köröket... mert a varázslás nem megy olyan jól...
  • haxoror
    #21874
    olyan 70-80 disposition körül már olyasmit is elmondanak amit korrábban azért nem mert "nem kedvelnek eléggé"

    Egyébként a charm varázslatok kényelmesebbek, én is inkább azokat használom :P

    A csizma lenullázódása azt jelenti eltört és már nem járul hozzá a védelemhez

    páncél alá nem lehet ruhát felvenni :)
  • Sipocz
    #21873
    Szvsz. ha már tudsz enchantolni vmilyen módon nem szabad robe-ot hordani éppen azért mert 1 db, kivétel persze akkor ha ez az 1 db valami eszméletlen enchanttal bír. Igaz picit rosszabbul fest így a kari, nem annyira csocsi mágus, de pl. most egy koromfekete ruha-összeállítása van és egészen nightblade-es benyomást kelt:)! A textil kesztyüket (mod) pedig nagyon ajánlom!!
  • Ted Beneky
    #21872
    Üdv !

    Még az elején a küldetéseknél:

    "A csatornában haladva több Mud Crabbal és goblinnal hoz össze a sors minket, nagysokára egy ajtó előtt állunk meg, ahol Baurus óva int attól, hogy mi, egyedül menjünk a találkára, de ezt nyugodtan kockáztassuk meg. A terembe belépve üljünk le a gyertyás asztalhoz, és várjuk be a Szponzort, aki nem is várat magára. Monológja nem húzódik el sokáig, hiszen valahogyan megneszeli, Baurus jelenlétét, ezért a csevegés vérfürdőbe torkollik. Együttes erővel vágjuk le a Szponzort, azaz Raven Camoran-t és társait, majd zsebeljük ki – jutalmunk az utolsó, negyedik kötet, valamint pár értékes csecsebecsén kívül tegyük el a Sunken Sewers Key-t is, amivel a felszínre vezető ajtókat nyitja. A teljes sorozattal térjük vissza Tan-Meenhez, amiket a gyíknő két nap múlva át is fog tanulmányozni, így keressük fel őt akkor."

    Na, nekem itt a Szponzornál Baurus meghalt, a gyíknőhöz meg elmentem utánna. Ennek 4 napja, azóta sehol semmi a küldetés folytatásához. Ez Baurus halála miatt van ? Kezdjem újra ? Vagy nem gond, ha meghalt ?

    Köszi.
  • koschwarz
    #21871
    ja és még egy kérdés: most komolyan, van valami értelme ennek a beszélgetős minijátéknak? mert ha lejátszom, és utána kérdezek, szerintem semmivel többet nem tudok meg, mint ha hagyom a farokba az egészet.

    vagy esetleg ez az adás-vétel-nél számít, mittomén 100 arany helyett, ha szimpi vagyok akkor mittomén csak 50-ért adnak el valamit? mert aranyat is lépten-nyomon találok, már most van egy rahedli, de azt se tudom, mire költsem, mert egyelőre mindent meg tudtam szerezni.
  • koschwarz
    #21870
    ilyen dolgoknak van bármilyen hatása, hogy pl. lenullázódott a prémcsizmám, vagy hogy a páncél alatt viselek-e még valamilyen inget vagy nadrágot????
  • Sipocz
    #21869
    Tényleg! Az miért van, hogy Oblivionban összeszedett (illetve most már nem is cipekedek:)) fegyver (és néha páncél, bár ebből asszem egyszer egy kesztyűt tudtam felcsipázni meg a dobott pajzsok) keresk.értéke kevesebb mint pl. az ebony anyagé?
  • haxoror
    #21868
    Ja igaz :)
  • haxoror
    #21867
    köh.. köh..

    Talán nem Mr. Minden-jó-már karakter a mérvadó ha ruha vs. páncél témáról megy a vita

    10 szinten inkább heavybe öltözöm mint rongyokba
  • PiszkosFred
    #21866
    Nem haltak ki, csak eltűntek ;]
  • Mike
    #21865
    annyi hátránya van, hogy míg a páncél 5 részes a vari ruha csak 3
  • Sir Quno Jedi
    #21864
    Minek, mindenben jó már, sokban 100-as. Nem szenvedném égig a sok bűnunalmas küldetést ha nem köll ugye.
  • Sir Quno Jedi
    #21863
    Ja, a glass a legfajább light, a daedric pedig a legcoolabb heavy.
  • stern
    #21862
    Létezik glass és daedric armor?
  • haxoror
    #21861
    16 szinten azért a heavy armornak (már ha major szkill) illene elég magas szinten lennie és akkor még tényleg jobban véd az armor mint a ruha
  • haxoror
    #21860
    kezdjél új karaktert :)
  • arpad vezer
    #21859
    Ja akkor azért szóltíanak az utcán Dunmernek
    Jó tudni, mert ugye Dark Elf karim van.
    Thx
  • haxoror
    #21858
    dunmer = sötét elf
    altmer = high elf
    bosmer = wood elf
    dwemer = azok kihaltak :(
  • haxoror
    #21857
    Ja igen ezt írtad korábban, nem lehet hogy itt jön be a Willpoeres rezisztancia (bretonnak ugye alapból 50) az hogyan működik?
    100 Willpower mennyire és mit rezisztál?
  • arpad vezer
    #21856
    És az mi??
  • haxoror
    #21855
    Nagyon ritkán jönnek be :(
  • haxoror
    #21854
    dunmer
  • haxoror
    #21853
    ezek engem is érdekelnének
  • arpad vezer
    #21852
    Mi az a Dummer?
  • dronkZero
    #21851
    Erről jut eszembe, ti ki tudjátok használni a különböző erőtámadásokat? Már az oldalazás közbeni támadást is nehéz bevinni, de a hátra+powerattack szinte teljesen lehetetlen. Csak falhoz hátrálva, sarokba szorítva sikerült azzal eltalálni az ellenséget...

    Hmmmmmm.... Most jutott eszembe... Lehet, hogy sétára váltva nem hátrálok el túlságosan, és úgy meg tudom ütni? Mert ugye az a baj, hogy mire elnyomja a karakter a támadást, addigra annyira eltávolodok az ellentől, hogy már nem érem el...
  • dronkZero
    #21850
    A rajtuk lévő cuccok nem látszódnak pickpocketnél... (Gondolom a szíve is "equipped" kategória :) )
    De a fegyvert expert szinttől ki lehet ütni a kezükből elvileg.