41716
  • Tutilevi
    #21929
    light vértek:

    heavy vértek:

    ja és nyugi többet nem küldök
  • David2
    #21928
    hi
    eztet láttátok már? oblivion bencsmárk
  • reger
    #21927
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A tolvajok utolsó küldijénél amikor az arrow of extractiont kell lőni mi van akkor ha nincs nálam íly?Lehet találni valahol a közelben?
  • MrAndree
    #21926
    Ez egyébként a szerepjátékok nagy részével így van, nem igazán szoktak demot kiadni róluk, főleg az olyanoknál amik ennyire kötetlenek mert nem lehetne rendesen megoldani. Meg nagy is lenne.
  • csgj
    #21925
    jó, oké, de számomra naon úgy tűnt, hogy megint szekálsz... egyébként meg mi a baj azzal ha bíztatok vkit? na persze most már én is értem miért lehetetlen demot csinálni belőle.. habár nem! egy katakombás részt miért ne lehetne? mondjuk rögtön az elejét! de oké, nem fogják megcsinálni!!
  • icewolf
    #21924
    Közben te is reagáltál... kb ugyanazt írtam le...
  • icewolf
    #21923
    LOL. Látom ma beszabadultak a Noob-ok...

    Ha egy kicsit is gondolkodnál rájönnél hogy ebből a játékból nem igazán lehet Demót összehozni, lévén a Demóhoz a játék kb 97%-át ki kellene ollózni, úgy hogy csak melléküldetésekből lehessen párat végigvinni, és az egészet lekorlátozni egy bizonyos területre... Ennyi plusszmunkát egyik kiadó sem pénzel, pláne hogy a programozók se látnak hozzá... A Játéknak a promót a Cuntdown és egyéb videók adták...
  • PiszkosFred
    #21922
    Ezt a mondatodat nem értem. Én nem állítottam ilyet. Egyszerűen jeleztem, hogy tévedsz, és tévesen keltesz reményt a demot illetően mások számára, hiszen nem volt és sosem lesz demo egy olyan játékból, amelyből lehetetlenség kiragadni egy részt. Max a karaktergenerálást, amely viszont abszolúte nem adja vissza a játék hangulatát, ezáltal kiadni teljes baklövés lenne - és eszébe sincs ezt a lépést megtenni a Bethesdának. Szóval nem értem a kirohanásod, én csak jeleztem, hogy pechedre tévesen keltetted azt a reményt a kérdezőben, hogy lesz demo. Nem lesz.
  • csgj
    #21921
    hjaj, már megint azzal jösz, hogy nemtok semmit a szerepjátékokról???!! nem lehet igaz...
  • PiszkosFred
    #21920
    Igen, volt, és lesz is ilyen game. Pechedre az Oblivion nem ilyen. Nem volt demoja, és sose nem is lesz. Ez tény, a TES játékok már csak ilyenek ;]
  • csgj
    #21919
    lehet, hogy lesz. Volt már rá példa több esetben is, hogy egy játéknak később jelent meg demója, mint a teljes gamma
  • haxoror
    #21918
    nem
  • haxoror
    #21917
    Pedig ott van

    térkép itt: #12413
  • Sas6
    #21916
    Kár. És nem is lesz?
  • Sas6
    #21915
    Köszi
  • csgj
    #21914
    nincs demoja
  • gematta
    #21913
    szer itt:http://www.oblivionhq.hu/
  • Sas6
    #21912
    Valaki nem tudja hogy a Demo-t hol lehet letolteni?? Nagyon kéne koszike
  • rage
    #21911
    Erre voltaképp milyen választ vártál?
  • ChevyG #21910
    nincs senki, 2x is körbementem. thiefnek kell lennihozá, vagy fontos a napszak is?
  • MrAndree
    #21909
    Ha jól emlékszem az apjához kell visszamenni a kocsmába.
  • Oszi
    #21908
    Még a legelején Chorrolban amikor megkellett védeni egy farmot goblinoktól akkor az egyik fiú meghalt, és nem tudok bemenni az apja házába hogy lehet bemenni hogy ki lője azt a küldetést be kell törni?
  • grebber
    #21907
    Probáld ki és megtudod!
  • Lakyy
    #21906
    mi olyan jó ezen a játékon?
  • Lysandus
    #21905
    Hahó!

    Ugye volt vmi "repair items" vari, amit bármibe be lehetett delejezni, akár mellékes enchantként? Én speciel a Daggerfall összes enchantját visszasírom, sokkal jobb vélem. Pl ott voltak a "side effectek". Ha egy vámpír lelkét nyomattam a kardomba, és azt nappal kivontam, akkor engem is sebzett a napfény. Asszem a kardot is... Lichnél is volt valami hátrány, és a ledúrvábbnál, a daedra lordnál is, ott asszem annyi, hogy 40 kg-val nehezebb lett a tárgy, és a szent helyeken sebződtem miatta.
  • grebber
    #21904
    Több napot vártam a játékban aludtam vártam állandóan felkerestem az illetőt és nincs ott visszatöltöttem régebbi mentést akkor sincs ott :(
  • Ron Ragm
    #21903
    Nem biztos hogy bug, lehet hogy csak egyszerűen "zárva van"... próbáld meg később.
  • grebber
    #21902
    Ragyogo :(

    Egy bug áldozata lettem ami miatt nem tudom megcsinálni az utolsó tolvaj küldetést :(
    Egyszerűen akinek el kéne adni lopott cuccokat nem jelenik meg az "adás-vétel"ikon.
  • csgj
    #21901
    igaz?! én igenis játszottam rendes szerepjátékokkal!!! főleg mivel fantasy mániás vok. Tudtam, hogy lehet még bármit csinálni a főküldik után, csak mivel a menüben volt credits, gondoltam a főküldik kijátszása után is kell lennie! az anyázásért meg sorry stern-nek, csak felment bennem a pumpa. hehe...
  • ChevyG work
    #21900
    tudomtudom, MENTÉS után
  • grebber
    #21899
    Na uccsó tolvaj küldi előzménye adjak 1000 értékig kell eladni lopott cuccokat odairányit a csávóhoz de nincs ott az az "eladás" ikon.
    Ilyenkor mi van már aludtam kát napot de ugyanugy semmi??
  • kisviku
    #21898
    Köszönet érte!
  • stern
    #21897
    Ha ilyeneket csinálsz, nem fogsz tudni belépni a céhekbe, plussz kinyirhatsz olyan
    karaktereket is akik később vmilyen mellékküldit adnak...
  • tibor16
    #21896
    nem, nem volt rosszindulat benne - tényleg igaz amit leírt stern - de mintha nem figyelnétek/olvasnátok amit válaszolnak a kérdéseitekre... Az anyázás, meg itt nem divat....
  • ChevyG work
    #21895
    jaja, és azóta is törrel nyomom (asszem 2es v 3as a sebzése), de tegnap este már csináltam egy kis álmokfutást (persze egy mentés után) IC-ben nyirtam mindenkit akit láttam. elvettem egy örtöl a karját (minimum 6os sebzésü volt) és 3 ör után már külödd is "aludni" (2-3x irta, hogy fejlödött a "blédem", és pont kijött a szintlépés)
  • tibor16
    #21894
    a főküldinek van vége.. de ez nem jelenti a játék végét. Kedved szerint játszhatsz még, pl tolvaj - bérgyilkos - mage céh kvesztjeinek a teljesítése. Fejleszthetsz specko karit.. kalandozhatsz... - se szeri se száma a barlangok, erődök szenélyek számának. A polgárok is adnak megbízásokat stb...
  • csgj
    #21893
    öhmm..ne haragítsd te is magadra a többieket, mert engem széthülyültek
  • kisviku
    #21892
    Nna, sikerült végigtolnom, habár 21-es szinten az uccsó quest már nem egyszerű.Durván 1,5-2 órát szívtam vele, mikor rájöttem mekkora hülye vagyok, hogy csak egy 5 méterre lévő kapun kellett volna Martint bekisérnem a Temple of the One-ba.Én persze azt nem is figyeltem és hiába mentem át a főgenyó lábai közt, nem jutottam a ki a városrészből.
    No, mindegy...
    Kérdésem az lenne, mivel nem folytattam tovább a játékot, hogy ilyenkor vége van a játéknak teljesen vagy csak a sztorinak, de attól még lehet tovább harcolni?
  • tibor16
    #21891
    A 14 szint után tényleg elkezd jönni a pénz. Eddig minden xart felszedtem és órákig kereskedtem, mostmeg elsősorban a súly - értékarányt nézem, ha túl nehéz, pl daedrik cuccok, inkább otthagyom. 1 Gate-ből így is 5000 összejött, pedig egyáltalán nem erőlködtem. Pillanatok alatt 20.000 nél tartok, pedig eddig állandó volt a pénztelenség...
  • CS@
    #21890
    Az ezen a fórumon olvasottak pont az ellenkezőjét írják.
    Ha a gyors BladeSkill fejlődés kell, akkor kicsi keveset sebző, de minél gyorsabb fegyver kell.