41716
  • Me0w
    #21969
    Nem lehetsz ilyen bena :(( Annyira egyszeru, siman fel lehet torni 5 pockos zarat 1 lockpickkel.
  • Me0w
    #21968
    Es megis mi lenne ha visszaolvasnal?!

    #18858, #9660
  • Sipocz
    #21967
    IC-ben a karámtól északra a városfal mellett áldogál "Samu az árnyék", mérgek és tolvajkulcsok jutányos áron:))!
  • koschwarz
    #21966
    hagyd a farokba a ládákatnekem még egyet sem sikerült kinyitni, ami 3-nál több pöckös volt
  • Sipocz
    #21965
    Hali!
    Ha van egy enchantom hogyaszongya:resist normal weapon, akkor csak a normal fegyverek sebzését csökkenti vagy minden fegyver sebzéséből a cucc eredeti normál alakja által adott sebzést is? pl.:
    1.eset normál kard 5. osztály, mondjuk rezisztel az enchant 2 fegyverszintnyi sebzést a többi bejön, tehát mintha egy 3-as karddal csaptak volna meg ok ezt értem.
    2.eset az 1. eset béli kard+20 lángsebzés, akkor reziszt 2 szint és beesik 3 fegyverszintnyi fizikai+a 20 pontnyi tűz vagy érvényesül a kard teljes 5 szintnyi fizikai sebzése+a 20 pont tűz??

    Oblivionban Ti kigyaktok minden dögöt vagy csak az útbaesőket. Nem panasz és nem hencegés, de voltam tegnap egybe az Ill Omen fogadó mellet hát netudmeg egy hely volt: eleve spirális mozgással végigjártam szinte az egész Vaste-t, közben 3 barlangon keresztül értem a toronyhoz és odabent is át kellett tépni 4-5 szekción amiben voltak termek ahol 4 dög is álldogált. Bevallom a virtuális énem virtuális gatyája tele volt és többnyire csak invisi-ben sunnyogott, egyszerre 2 szörnynél többet nem bír bevállalni. Így is "nyuszimódon" a belépéstől a zárásig másfél szintet lépett a karakterem. Az Oblivioni helyszinek is szintfüggők vagy van néhány tipus amiből sorsolgat? Megmég juteszembe, az hogy van hogy nagy területen szétszórt ellen legközelebbi tagjába egycélt sebző fegyverrel vagy vazsival jó messziről belekötök és erre hozza magával ez egész bagazsériát, ez olykor 4-5 ellenfél amivel szemben vagyunk ketten a sumonnal, ezeknek most radarjuk van vagy frankó a kommandójuk?
  • ChevyG work
    #21964
    kifogytam a lockpickekböl! HELP!
  • stern
    #21963
    Kvatch ostroma küldetés után kaptam egy páncélt, amit sikeresen elvesztettem egy törölt ládában (szürke rókafej volt rajta). Nem tudja valaki a nevét? Nem volt nagy szám varázspáncél, de gyűjtöm őket és most hiányzik... a neve nélkül esélyeem sincs megtalálni a kódját. Köszi!
  • tibor16
    #21962
    Hálás köszönetem :))). Szvsz a hiba az én készülékemben van, kikapcsoltam idiglenesen vmelyik modot (nem emléxem melyiket, csak sejtésem van) és az törölhette a ládák tartalmát. Azóta a főküldiben megcsináltam Bruma védelméhez a 2 uccsó Oblivion kaput és 2 napot eltöltöttem ezzel, úgyhogy nincs kedvem a korábbi mentéshez. Én úgy érzem, nem számít csalásnak ha ezeket visszateszem. Mégegyszer köszi a segítséget...
  • CS@
    #21961
    Player.AddItem <ID>
    PL.: Player.AddItem 0006bd85
    (kis és nagy betű nem számít, tetszőlegesen használhatod)
    Ha ezt egyszer már beírtad, akkor ezután a „fel nyíl” megnyomásával magától beírja ugyanazt, így nem kell az egészet állandóan bepötyögnöd.

    Debaser –ből van jó néhány, mert szintfüggő, úgyhogy az IDk ár szerinti(ár/ID):
    40 / 0001d04b
    90 / 0006bd81
    200 / 0006bd82
    840 / 0006bd83
    1700 / 0006bd84
    3100 / 0006bd85

    Umbra cuccosból két féle van, az egyiket akkor kapod ha LVL15 alatt vered le a másikat pedig felette(mindegyiknél az első a gyengébb változat):
    Boots / 0000a307
    Boots / 0000a30d
    Cuirass / 0000a308
    Cuirass / 0000a30e
    Gauntlets / 0000a309
    Gauntlets / 0000a30f
    Greaves / 0000a30a
    Greaves / 0000a310
    Helmet / 0000a30b
    Helmet / 0000a311
    Shield / 0000a30c
    Shield / 0000a312

    További ID-ket ITT találsz frankón csoportokba szedve(fegyverek,könyvekSTB)
  • tibor16
    #21960
    megnéztem, a zsákokban nincs cucc, - úgyhogy a ház ládái reseteltek :(
  • tibor16
    #21959
    nagyon rendes vagy, köszönöm.. ezeket amit írtam a #21958-ban, ezeket szívesen visszaraknám... megköszönöm, ha segítesz. Azt a zsákot meg megnézem.
  • tibor16
    #21958
    Abban kérnék még segítséget, hogy volna a teljes Umbra páncél (a kard szerencsére megvan), meg 1 debasser nevű kard, ezeknek az ID-jét hol találom? és hogy lehetne ezeket visszarakni a játékba? (elnézést, hogy telenyomtam a fórumot)
  • hippy
    #21957
    Teljesen mindegy,hogy melyik orgazdának adod el a cuccokat.Azért kapsz újabbakat időnként,mert azoknak több a pénzük.Meg nem kell annyit mászkálni.Amúgy az utolsónak én sem tudtam eladni semmit.
  • CS@
    #21956
    A Clothot meg átnéztem és nincs vele semmi gáz, úgyhogy nem valószínű, hogy ez tette tönkre.

    Ha esetleg még van kedved pöcsölni egy olyan mentéssel, ahol nincsenek meg a cuccok:
    Amikor a játék elején ahonnan kijöttél a csatornából onnan nem messze nyugatra található a SinkholeCave,(biztos jártál már ott) ez egy bandita tanya, ami előtt 4 sátor található.
    A sátrakból 3ban található egy egy zsák, ha esetleg konkrétan emlékeznél arra, hogy ezekből már kiszedted a cuccokat, akkor megtesztelhetnéd őket, hogy van e bennük valami.
    Ha igen akkor valószínű, amit Fred írt: valami resetelt minden konténert a játékban, ez amiatt is valószínű mert azt írtad, hogy az eredeti random dolgok megvannak.
    Azért gondoltam ezekre a zsákokra, mert ezek nem „respawnolnak” és gondolom a játék elején még mindent összeszedtél te is.

    Mindenesetre gondold végig honnan akarod folytatni a játékot és, ha úgy döntesz, hogy a hiányos mentést választod és irkálsz kicsit a konzolba akkor jelezd.
  • Mike
    #21955
    ha 100% a kameleon szamit az, miben csortetek?
  • tibor16
    #21954
    nem, épp ezaz, megijedtem, hogy elcseszek vmit és elkezdtem, de amikor láttam mi az amit felül akar írni, nem engedtem... csak az esp ment fel de nem engedélyeztem - most próbálom, mert érdekes módon, van mentésem - 2 napos, ahool megvan minden
  • CS@
    #21953
    Ez tulképp még csak azt jelenti, hogy nincs aktívvá téve egy olyan MOD ami az adott mentésnél még volt.

    A Harvestet végül is használtad?
    Ha igen akkor melyik fájlokat pipáltad be(alap,lite,stop,clams) ?
  • tibor16
    #21952
    This save relies of content that is no longer present. Some objects may no longer be available. - ezt írja , amikor be akarom azt a mentést tölteni, ahol nincsenek meg a cuccok...
  • PiszkosFred
    #21951
    Furcsa. Lehet vmelyik mod resetelte a ládákat, habár ennek így semmi értelme. Mármint a resetelésnek.
  • tibor16
    #21950
    tényleg, nem lehet, hogy ott vannak, de mondjuk a ház alatt? - lehet, hogy hülyeséget mondtam?
  • tibor16
    #21949
    az általad készített házról van szó, és minden ládából eltűntek a dolgok, kivéve, ami gyárilag volt benne. Végűl is nem olyan szőrnyű, az umbrát komplett páncélt sajnálom, meg könyvek. Érdekes, de amit a bejáratnál levő szekrényekre rádobtam 3 db könyvet, azok megvannak...
  • tibor16
    #21948
    http://www.tessource.net/files/cache/3722.html - kesztyű
    http://www.tessource.net/files/cache/2037.html - harvest
    - bocs, kerestem
  • CS@
    #21947
    Egyik mentésből a másikba nem fogod tudni átrakni a dolgokat az szinte biztos.
    Mondj egy KB. számot arra, hogy mennyi cuccod veszett el.
    Mert egy 20-30 ID kigyűjtését még esetleg vállalom ha gondolod és akkor konzol segítségével némi gépelés árán vissza tudod csinálni.

    Az mindenképp érdekelne, hogy minden ládádból eltűntek a dolgok vagy van olyan amiből nem. Illetve az, hogy amiből eltűnt, abból minden eltűnt vagy maradt benne valami?
  • tibor16
    #21946
    tényleg - ez is lehet végső megoldás - de hogyan? még eddig csak a tcl-t próbáltam ki, kíváncsiságból...
  • tibor16
    #21945
    Van mentésem, van magáról az oblivion könyvtárról is. Azt csináltam, hogy az eredeti Oblivion könyvtárat vettem elő, ráraktam a modokat - kivéve a clothot. A mentéseimet így felhívva kiderült, 2 nappal ezelőtti mentésekben van meg a cucc. Akkor csináltam vmit, asszem a harvestet akartam felrakni de amikor láttam mit akar felülírni, nem engedtem, de lehet mégis becsúszott vmi. Még arra lennék kíváncsi, ha tudsz segíteni, a tárgyak holléte a mentsi fáljban vagy iniben vagy hol van? Onnan nem lehet átrakni? (láma kérdés - tudom) - nagyon köszi, hogy próbálsz segíteni... ha nem megy , akkor hagyni fogom a csudába (az umbra páncél és sok könyv van ott - lehet pótolhatatlanok a küldetésekhez ehhh)
  • rage
    #21944
    Szerintem, azt az adott charmot be tudod magadnak cheatelni.
  • CS@
    #21943
    Ja és ha tudsz, dobj egy linket az említett MODról és akkor belesasolok hátha abból kiderül valami.
  • CS@
    #21942
    Van régi mentésed? És ott megvannak a cuccok?
    A ClothMod felrakása után rögtön eltűntek a dolgok?
    Minden eltűnt? Nem lehet, hogy csak nem látszódik?
    Szorry a sok kérdés, de hátha a válaszok segítenek megoldani.
  • tibor16
    #21941
    ja, és csak azok, amik ládában voltak...
  • tibor16
    #21940
    remélem vagytok még, feltettem a cloth modot és eltüntek az összetarhált cuccaim az IC-beli házamból! - mit lehet ilyenkor tenni? - tud erre vki megoldást. Az uccsó 3 mentést hívtam be, és onnan mentem külön külön oda, és nem találom... Az ezt megelőzőhöz nem nyúltam (hátha)
  • PiszkosFred
    #21939
    ork
  • haxoror
    #21938
    A heavyk között balról a negyedik az milyen fajta?
  • Afe
    #21937
    hehe. direkt többször is betöltöttem a mentésem, és qrwára nem ad semmit. bár többen is írták lentebb, hogy a charm nélkül is meglehetne csinálni.

    na azt hiszem megvárom a javítást, hátha ezt is javitják benne.
  • rage
    #21936
    Adnia kell Kud-nak, mert szerintem, azt figyeli a program, hogy használod-e
    Tuti, hogy adott, nézz szét jól az inventoryban...
  • Afe
    #21935
    használtam és fel is ment 100-ra, de a sajátomat, mert vmi miatt Kud-Ei nem adott.

    nincs vmi consol parancs v mod amitől meglenne az ajánlás, mert már kezdem cseppet megutálni?
  • rage
    #21934
    Használtad rajta a 'Beguile' charmot?
    Bár, gondolom, azért világít zölden a figura...
  • Afe
    #21933
    hali!
    korábban már írtam (#21645), hogy elakadtam a Bravili recommendation küldetésnél.
    rászántam magam és egy 7órával korábbi mentést elkeztem megint, és ugyanazt tapasztalom sajnos.
    miután megcsináltam az álomvilágos küldetést, beszéltem Kud Eivel, aki elküldött Varon Vamorihez, hogy beszéljek vele, de már 100 van és csak ezt fujja:


    vki leírná mit rontok el, mert amugy lesz@rnám ezt a küldit, de szükség van az ajánlásra:((
  • Tutilevi
    #21932
    nem dremora daedric:)
    21. szint felett dobálják a daedrák obliban
  • Lunki88
    #21931
    Mármint a teljes öltözéket.
  • Lunki88
    #21930
    A dremora páncélt honnan szedted?