41716
  • FlatlineHun
    #22463
    Hát szerintem alakot nagyon nehéz. Ezért nem is foglalkozom vele....
  • PiszkosFred
    #22462
    Az arany színű mithrill elég jó lett. Mennyire nehéz vajon új páncél "alakot" kreálni?
  • b-type
    #22461

    Nekem a kék nem jön be, kicsit iskolaköpeny utánhúzása van nálam.
    más a játékban elképzelt színvilágom.
  • Me0w
    #22460
    Szep, de nem hasznalnam.
  • Sir Quno Jedi
    #22459
    Emmá kicsinység olyan műanyag feeling! DE JÓ!
  • Sir Quno Jedi
    #22458
    A daedric dagger 17-et sebez max. balde skill-el, annak a 6x-osa 102. Ebből azonban lejön az armor defense miatti százalék is, meg az egyebek.

    Még az én mágusnőmnek is 14-et sebez a dagger, pedig még messze van a max.-tól.
  • FlatlineHun
    #22457
    Nah, egy kis update a craftolható ezüstpáncélhoz. Azért örülnék, ha valaki mondana valami véleményt...
  • Sipocz
    #22456
    Lehet! vmi ilyen érzékeltem én is, egyszerű daedratőrre bűvöltem az ArcAcad-án 25-ös tűzsebzést és a 6-szoros bonusszal a fazonnak hangtalanul össze kellett volna csuklani, de még egy tűztaccsal muszáj volt leápolni.
  • SaGa Jr
    #22455
    Hali!

    Sajna a mágikus plusz sebzést nem szorozza a progi, csak a fegyver alap sebzését. :-(
  • Me0w
    #22454
    Ooo, szerintem: fegyver alapsebzese a skillmodositokkal x sneak bonusz + egyeb sebzesek.
  • Sipocz
    #22453
    Kérdés:
    Most értem el az 50-es armorert így most már alkalmazásba veszek némi enchantolt pengét és íjat, hiszen tudom ezeket is javítgatni. Ha sneakből kiütök egy tüzesre bűvölt pengével akkor a hideg és a meleg sebzés egyaránt felszorzódik a sneak-bónusszal?
  • Sipocz
    #22452
    Hahó!
    Egy kellemetlen + egy kellemes meglepődésem:
    - Először asz'hitem csak rosszul látok, de aztán amikor 3-szorra is akkor már bizonyossá vált a skeleton championok hatalmas idézőmágusok is és a megidézett csonti ugyancsak skel-champ., a nether licsók meg tudnak egyszerre 2 summont is, azta!!! egy mezei nekro-barlang végignyomilása így 1 teljes szintlépés.
    - Qrva fárasztó menete volt a karimnak (2 OG az Azura szentélynél)+rohadt esős viharos idő+sötét éjszaka beszólogató ogrékkal füszerezve, szóval igazi test- és lélekölő menetek, aztán beér Cheydinhal-ba ami tök kihalt még az őrök is ritkásan és megy pihenni a mágusházba és amikor belép (na ezért már megérte!!) aszongya az argonian házfőnöknő : "Áldottak vagyunk! Üdvözöllek gyermekem!" és mindezt olyan barátságos és meleg hangon hogy ha lenne a gamában "nagyölelés" akkor kapott volna a szép ződ gyikpofijára egy cuppanós elfpuszit:))!!! (összevetettem a Morro-ban használatos megszólításokkal, na ott a Nerevarin guildmasternak aszongya a 100.-lagos tetü hogy "Szasz ótlander, mikell he?!")

    Az elementál pajzsok dolgaihoz: az elementál pajzs egyrészt normál pajzs ekvivalensen a "shield" vazsival és ezen felül a nevesített elemi mágia sebzésből (ugye ezért is van 3-féle) levonásra kerül a pajzsérték, pl. tüzeskard mondjuk 40-es hidegvas sebzés+10-es lángok ezzel szembenáll egy 20-as fireshield akkor egyrészt a 40-es hidegvasból le 20+a 10-es lángból le 20 az annyi mint 20 sebzés hidegvasból bezúg.
  • Sir Quno Jedi
    #22451
    Amúgy amit az obli karlapos tápigban írtam az igazságtartalommal is rendelkezik.

    Éppen egy Oblivion Gate-hez estünk be Ariana-ával. A láynokon nem volt semmi, csak a fehérnemű, de még fegyver sem. Erre nyüzsiztek a storm atronach-ok, a xivilai-k, meg a spider daedra-k. Nosza, próba cseresznye, nekiálltam őket ököllel püffölni. Ariana cslesebb volt, mert elhappolt egy bazinagy kalapácsot az egyik xivilaitól és azzal tángálta őket. Csodák csodája DE levertük őket, aztán ahogy a kapun jöttek át az újabb atronach-ok, azokat is!!! Level 35! A hand-to-hand skillem 10másodpercenként nőtt 1-et (jó közben rajtam volt a ring of iron fist), mivel 0 közeli volt (mágus vok, nem artista). Nagyon faja...

    Utána elkezdetm dermora-kat, meg mindenféle harcolgató karit beidézni és levertem ököllel őket is. Végül Lich-ek idézésével és ököllel való püfölésével szórakoztattam magamat. A Lich azért jó, mert csak spelleg főleg és az meg rám nem hat, így kényelmesen leet fejlődni ökölharcban! Nagyon faja.

    Azóta fehérneműben rohangálunk a kis csapatommal és vagy ököllel, vagy sima, nem varázs dizájnkarddal/íjjal gyepáljuk le az ellent. A minotaurusz lord, meg az ogre az fogósabb, de azokat is le lehet kalapálni! Isteni! :D
  • koschwarz
    #22450
    a konkrét beállításaidról egy képet (vagy leírást)? (túlsokatakarokszmájli)
  • koschwarz
    #22449
    olyan régóta nem követem a fórumot és a játékot is alig 2 hete installtam, de neked mi bajod van vele? (nemrosszindulatból, hanem kíváncsiságból-szmájli)
  • koschwarz
    #22448
  • CS@
    #22447
    Még ruhák nélkül is pont most próbáltam ki egy FrostShieldes potionnal és ott is ugyanez a helyzet AC –t ad resistet nem.
  • haxoror
    #22446
    Nem kell, elég ha csak befogod a pofádat hülyegyerek ;)
  • dronkZero
    #22445
    Lehetne 900 is, de akkor oda a 106% spell absorption... (lemegy 50%ra)
  • dronkZero
    #22444
    Persze.
  • Mike
    #22443
    igen? ruhakkal?
  • dronkZero
    #22442
    De van. Még 750 is.
  • CS@
    #22441
    Hoppá bocsy AdvencedWater –t neked mégsem ajánlom, mert HDR –el(ha jól látom azt használsz) nem műxik(legalábbis nálam csak nagy kékség minden).
  • CS@
    #22440
    Köszi ezt inkább bóknak vettem
    Pont azért kérdeztem, mert amit leírtál az lett volna nekem is a logikus.
    DE a tűzpajzs nem resistel a tűz ellen a fagy a fagy ellenSTB, hanem gyakorlatilag ugyanazt csinálja mindegyik mint a sima shield varázslat. Ezért lepődtem meg a dolgon.

    Más: a képek alapján úgy tűnik, hogy a vízre nem használsz semmilyen MODot.
    Egy teszt erejéig mindenképp ajánlanám az AdvencedWater –t kipróbálásra.
    Ha nem tetszik legfeljebb nem használod.
  • FlatlineHun
    #22439
    Nah, már 4 páncél van majdnem teljesen készen...

    Íme képek, ha érdekel valakit:




  • Mike
    #22438
    fogalmam sincs, jatszhato
  • Mike
    #22437
    ne gondolj itt vmi egetvero gazdagsagra
    ha lesz folos zsem, veszek egy ps3-mat, igen
    aztan vagy rakotom a 82 centis wide TV-re vagy nem (ez is max 200k) vagy rakotom a 17" monitoromra
  • PiszkosFred
    #22436
    Szép képek.
  • Mike
    #22435
    vaaaa, azt hiszem megyek, leugrom vmelyik hidrol :)
  • Mike
    #22434
    etz pont te kerdezed, amikor te vagy itt mindenk tudora? :) ezt ne vedd sertesnek, lenyegesen tobbet tudsz a jatekrol mint itt barki
    szvsz a tuzpajzs a tuz ellen ved, a fagypajzs a fagy ellen, legalabbis ez tunik logikusnak
  • Mike
    #22433
    senkinek nincs 600
  • Mike
    #22432
    hatalmas problema ez az alvas de tenyleg
    megveszed ic-ben a hazad, vagy barmelyik guildben alhatsz ha ott tag vagy
    vege a kuldinek elmesz aludni, irto bonyolult, de tenyleg
    bocs hogy turelmetlen vagyok, de hogy meg este is ez a tema mint delelott, tenyleg, agyam eldobom...
  • Mike
    #22431
    jo hagyjuk, sohasem fogod felfogni :(
  • Mike
    #22430
    mar megbocsass te most hulye vagy, vagy ezt szandekosan csinalod?
    nem tudom mit nem lehet erteni azon, amit ketten is elmagyaraztunk
    a minorokat is figyelembe veszi, szintlepesenkenr
    azert mert te nem alszol, a rendszer szintet lep
  • R9
    #22429
    fps?
    nekem 30-120 között
  • Mike
    #22428
    a megigert kepek

    6600GT 84.43 beta driver













  • baritom
    #22427
    Sziasztok!
    Tudom, hogy hülye kérdés, meg gondolom már sok szó esett róla, de meg tudná nekem mondani valaki, hogy egy erős és gyorsan feljődő varázslóhoz milyen fajt, csillagjegyet és tulajdonságokat válasszak? Ajánlanátok nekem valamit?
    Előre is köszi szépen!
  • Nass
    #22426
    Üdv mindenkinek! Hozzám mostanában jutott el az Oblivion tesztelésre. Igen jó kis játék, de ami igazán foglalkoztat, az az, hogy lesz-e multis része! Az lenne a nagy durranás!
  • olympus
    #22425
    nem akarok senkit megbántani de kevesebb pénzű embereknek ne okozzatok már szívfájdalmat azzal hogy én veszek ps3-at akkro ondolom nem egy kis TV-d van vagys egy egyszerű Thomson. jah hab a tortán az hogy emelett a Pc-t is fejleszted ami nem kis pénz.
    Még1x leyrom ne mbántásból csak kicsit nekem is szúrja a szemem.
    Igaz most nekem van egy norm. gépem de ezért én dolgoztam is. De elhatároztam hogy többet egy fillért se költök gépre erre 3-ad nap meghalt a vinyóm...
    De ezek után már egy fillért se.
  • Lobsterman
    #22424
    Neeeeee! Nem hiszem el hogy a legendás Mannimarcot 3! lövéssel megöltem. Mit gondoltak a készítők? Nyírassunk ki egy legendás ősi nekromantát hogy ettől a játékos keményebbnek érezze magát? Ráadásul egy nyamvadt barlangban tanyázott. Szegény. Béke poraira.
    Ezzel most asszem végleg betett ez a játék. Gyors és kíméletes uninstallt neki.