41716
  • CS@
    #23626
    Ja PM ment.
  • TopGun
    #23625
    Ezt priviben megbeszelhetnenk most reszletesebben?
  • CS@
    #23624
    Elég hát. Mindegy milyen eszközzel, csak tudj „spellmarkolni”.
  • TopGun
    #23623
    Ertem es ha "csak" magustornyom van fent eszakon, az nem eleg?
  • CS@
    #23622
    Ha már van bejárásod az egyetemre, akkor csinálsz magadnak egy „targetes” soultrapot és meg is van oldva a problémád.
  • TopGun
    #23621
    Koszi a segitseget es az utmutatot, megnezem majd azt a csillagot. Viszont mivel en elegge magia hasznalo "szerzet" vagyok nem tudom mennyire konnyu a lelek toltes? mivel tobbnyire messzirol kalapalom az ellen fejet es ebbe o ugye hamar bele is pusztul :) es nem tudom elkapni a lelket, vagy van ra valami jo kis modszer magiahasznalok reszere, akik neha kezi fegyverekkel is "operalnak"?
  • CS@
    #23620
    Az, hogy egy tárgyból hányszor jön ki a bele rakott cuccos, több mindentől is függ.
    Elsősorban a kő és a belerakott varázslat fogja meghatározni.
    Így a töltetek száma erősen eltérő lesz, de a legnagyobb töltetet a sigil stone –kal tudod elérni.

    Mivel idővel a legnagyobb erejű tárgyak is kifogynak azt ajánlanám, hogy szerezd meg az Azura csillagát. Töltögesd fel az utadba kerülő lényekkel, így ha a fegyvered a legrosszabbkor fogy ki, akkor ebből gyorsan fel is töltheted.
  • TopGun
    #23619
    Felvetodott bennem egy kerdes: az enchantolhato cuccok mindegyikeben csak 18 toltes van? vagy magasabb szinteken tobbel is lehet talalkozni? Esetleg tudok en enchantolni olyan cumokat amikben tobb a toltes? Mert nagyon hamar ki tudnak fogyni es termeszetesen a legroszabb pillanatban szolnak, hogy "mara ennyi volt" es utana mar csak mint mezei fegyvereket hasznalhatom :(
  • FlatlineHun
    #23618
    Aki tud angolul, és érdekli a készülőfélben lévő crafting mod, olvassa el a hétvégi frissítést. Kommentekkel, ötletekkel lehet bombázni.

    Ja és még egy-két béta-teszter hely van, ha érdekel valakit, valószínűleg ezen a héten jönne majd ki a második (és valószínűleg utolsó) frissítés.
  • TopGun
    #23617
    Elmentem kideriteni a szurke ork multjat, ha jo a sejtesem akkor abban a kamraban ahol a konyv volt es volt egy agy, ha lefekudtem volna aludni, akkor engem is megharapott volna egy vampir?
  • TopGun
    #23616
    Koszi, akkor majd nekiveselkedek valamikor :) nem szokasom szandekosan megolni nekem nem arto NPC-ket, de ha muszaly...
  • Dragonkiller
    #23615
    Haxoror!
    Köszi szépen az infót, kipróbálom.

    Istenostora03!
    Valóban, annyira nem szaggat, hogy játszhatatlan legyen, viszont ha mindent alapra veszek, akkor a látótáv is iszonyúan lecsökken. Úgy állítottam be, hogy a tájat lássam nagy távra, a karakterekeket középtávra, a többi viszont minimumon van és zavaró, hogy sokszor az orrom előtt jelenik meg egy-egy kő. Továbbá zavar a sok töltés, de ez talán memóriabővítéssel ez megoldható (most 512MB).
  • haxoror
    #23614
    Bemész a vízbe, megölöd a halakat, átkutatod a huillájukat és összeszeded a scale-eket. Ha megvan a 12 db akkor visszaviszed a halásznak.
    Ha nem találod a halakat akkor állítsd be ezt az aktív küldetésednek és akkor zöld nyíl fogja jelölni őket.
  • istenostora03
    #23613
    Nekem ASUS A9550GE-m van és minimumon nem szaggatt.
  • Dragonkiller
    #23612
    Mégegy dolog!
    Nekem ATI Radeon 9950GE videokártyám van és így a játék nem nevezhető folytonosnak (szal szaggat egy csöppet) még úgysem, ha minden video-val kapcsolatos dolgot kikapcsolok vagy minimumra állítok.
    Próbáltam az Oldblivion-t, de csak két eredményt kaptam:
    1. telejesen fekete minden
    2. elég érdekes, ugyanis a falon (plafonon, padlón is) átláttam és az elején amikor a karaktert kell beállítani, valami elképesztő ronda figura volt látható.
    Akinek jól megy Oldblivionnal, az csinált valami külön beállítást?
  • Dragonkiller
    #23611
    Sziasztok!
    Rögtön az elején, miután kijöttem a csatornákból, a főváros kapuján (és hídján) kívül van egy fickó, aki ad egy feladatot, a slaughterfish-sel kapcsolatban, de fogalmam nincs mit kell csinálni. Pl a csónakot lehet (illetve kell) használni?
  • ChevyG work
    #23610
    LOL
  • rav3n
    #23609
    thx
  • AnonymouS
    #23608
    Hát ez a te emlékezőképességeden múlik :DDD najó, gondolom a skill-könyvekre gondoltál, és igen, a képességed megmarad ha eladod a könyvet.
  • rav3n
    #23607
    Ha elolvastam egy könyvet ami nálam van, és azt eladom, akkor csak a könyvet veszítem el, de ami benne van az a fejembe marad?
  • Gelli
    #23606
    a víznél le kell merülni, de nem teljesen, hanem csak néhány métert ( ha teljesen lemerülsz akkor kijutsz a barlangból ) a térkép segít!
  • stern
    #23605
    Hello! Az arrow of extrication küldiben megtaláltam a titkos ajtót, lenn vagyok a vár alatti járatokban, de az egyik ajtón nem tudok bemenni... azt irja ki, hogy kell hozzá a kulcs, pedig mindent átkutattam... a küldi leírásában pedig szó snincs semmilyen kulcsról, csak a rejtekajtó létezésére utal!
  • Afe
    #23604
    köszi kiprobálom.
    fontos dolgot várok a neten, és ha nekiállok játszani hajlamos vagyok belefeledkezni :)
  • SötétBarom
    #23603
    O_o Ha ki tudnád vinni, akkor a gémben nem tudnál forogni a karakterrel.. Amugy alt-tab.
  • Afe
    #23602
    hy!
    windowed-re állítottam a képet, és rendesen megy kissebb ablakba a game.
    a problemám az, hogy ilyenkor nem tudom kivinni az egeret a játéktérről, hogy hozzáférjek az asztalhoz.
    esetleg vmi ötlet vkinek?
  • NZiM
    #23601
    Bocs.
  • NZiM
    #23600
    Hali.

    Mi annak a két modnak a nev amitől jobban látható lesz a tárgylistám és a térkép?
  • NZiM
    #23599
    Hali.

    Mi a neve annak a két modnak ami jobban láthatóvá teszi az tárgylistát és a térképet?
  • SötétBarom
    #23598
    lopjál.
  • Col Andrew
    #23597
    :) találsz tárgyakat és eladod őket a boltokban, ahol megveszik. Ebből szerzed a legtöbb pénzt. Nem diablóztál???
  • rav3n
    #23596
    Tudna segíteni valaki abban, hogy hogyan lehet pénzt szerezni? Nem emberkéktől, meg ládákból gondoltam. A küldetésekért kapok pénzt? Előre is köszi
  • 6tila
    #23595
    légyszi hozzd már át azt a hozzászólást ide, mert a gumininjaHq-ról egy szerintem poénosnak vélt hozzászólásom miatt kitiltottak...
    Írd már le ide, légyszi.
  • Solid Snake
    #23594
    Hátha................
  • 6tila
    #23593
    köszi, ez poénos volt, de ha bővebben is leírnád szavakkal, azt megköszönném.
  • watto
    #23592
    ez asztán a válasz...
  • Solid Snake
    #23591
  • 6tila
    #23590
    Sziasztok! Segítsetek már nekem, nem tudom mi a teendő... a tolvaj céh küldiét viszem és most értem el Orrin-hoz Anvilba. Valami 600 arany kell hozzá hogy adjon küldit és még valami. Nos nekem közel 1400 lopott árúból származó aranyam van, igaz ezt mind Bravil-ban adtam el. És nem adja meg a küldetést Orrin... Mit kell még hozzá megszereznem? Valami IC-s üzenetről szól a küldi, ha jól olvasom, de hogy mit is kéne csinálni arról foggalmam sincs.
    Segítsetek légyszi!
  • watto
    #23589
    A nagyobb városokon kívül isvannak kovácsműhelyek?
  • watto
    #23588

  • SötétBarom
    #23587
    heh.. Sikerült megoldani a problémát.. Szereztem egy frankó íjat, meg jófajta nyílveszőt, meg hozzá egy kis mérget, és már ment is a hent.. Aztán megakadtam ott, ahol a mystic dawn szekta barlangjában kell kavarni, folyton agyonvertek.. Aztán találtam valami botot amiből villám jött és leosztottam mindenkit