41716
  • ashead
    #23586
    Szerintem nem véd meg , én legalábbis 190-es tűzellenállással is meghaltam. Én is azt hittem volna , megvéd, de kipróbálás alapján mégse. De a tornyok meg az aknák Oblivionban semmit nem sebeztek rajtam.
  • Adacs
    #23585
    Nállam az volt hogy meghalt, a gyűrűt nem vettem el, de a kapu bezárása után beszéltem azzal a kapitánnyal utána meg a counttal és kész.
  • SaGa Jr
    #23584
    Speciel nálam életveszélyes megfenyegetés volt, mert meghalt a srác és sosem lett késznek elfogadva a küldetés. Merthogy beszélni sem volt velem hajlandó. A gyűrű átadásakor meg egyszerűen gyilkosnak lettem bélyegezve. Pedig még csak ott sem voltam mikor meghalt a srác. Ő átfutott egy másik pályaszakaszra és ott lecsapták.
  • MrAndree
    #23583
    Be lehet fejezni ha meghal. Csak át kell kutatni a hulláját, elvenni a gyűrűjét és elvinni az apjának. És küld majd segítséget.
  • bigapó
    #23582
    gondolom "kihallottad" a kérdésből a cinizmust:)) kicsit furcsa lett volna, ha a víz alapú varázslat (heroes után), érvényes tűz alapúra is...

    egyébként jó kérdés a resist fire. az előbbi logika alapján a válasz igen:)

    apró(po)pó: a talált ékkövek (rubint, gyémánt, gyöngy, stb.), el lehet őket adni vagy felhasználhatók később? mittomén, mondjuk belevarázsolom a kardba, hogy díszes és hatásosabb is legyen (tűzsebzés pl).
  • CS@
    #23581
    Csak simán úszva nem fáj az annyira, néha besegítek egy kis RestoreHealth –al.
    Erről jut eszembe: a láváról én azt gondolnám, hogy tűzzel sebez, akkor a ResistFire vajon megvéd a sérüléstől?
  • bigapó
    #23580
    kikerülöd a láván keresztül!? és azt hogy? water walk-al?
  • CS@
    #23579
    Esetleg megoldás lehet az is amit én csináltam.
    Amikor harmadjára is belevetette magát a lávába, akkor visszatöltöttem az autosavet és jó messziről elkerültem őket, aztán nélkülük csináltam az egészet, miután kiteleportáltak utána rögtön jöttek ők is. Az igaz, hogy ilyenkor nem nyílik meg az első kapu, de az kit érdekel, én amúgy is mindig kikerülöm őket a láván keresztül.
  • watto
    #23578
    mien=milyen :))))))))) nem erősségem a nyelvtan...
  • watto
    #23577

    -mien a páncélod?
    -mien a kardod?
    Én csak védekeztem a pajzsommal meg vágtam a kardommal...
  • SaGa Jr
    #23576
    Ha meghal a count fia, akkor nem tudod már befejezni azt a küldetést. Vigyázni kell rá mint a hímes tojásra. Vegyél egy gyógyító spellt (bármelyik templomban megkapod) és gyógyítsad folyamatosan a srácot. Ja meg ne engedd előre rohanni. Menj neki te az ellenségnek és tartsd fel őket, míg a két manus felszecskázza őket. Nem nehéz csak odafigyelést igényel.
  • Timbo
    #23575
    DB-s küldetések tetszettek eddig nekem a legjobban:) Legvégén az lesz a jó amikor az összes tag félni fog tőlem:))) az nagyon tuti:)
  • Szirob
    #23574
    Ott járok a játékban, hogy fel kell keresni minden város count/countess-ét hogy küldjenek erősítést Brumához. Egy város van, Cheydinhall ahol nem tudok beszélni a countal. Volt a város mellett kapu, ott a count fiával kellett bezárni azt. Bezártam de a fia meghalt és a count elküld rögtön, nem tudom megkérni hogy küldjön segítséget Brumához. Akkor ezt a küldit már nem tudom befejezni? Please help!
  • Mr. Perfect
    #23573
    Találtam egy érdekes mod-ot: Kobu's Character Advancement System Személyesen még nem próbáltam, de a koncepció elég érdekesnek tűnik.
  • SötétBarom
    #23572
    Crap.. Nemrég kezdtem a gémet, 3as szinten vagyok és elmentem abba a kis faluba, ahol megnyílt egy Oblivion Gate.. Na oda bemegyek, leölök néhány impet, de amikor bemegyek valami szürreális épületbe megjelenik egy vörös páncélos arc aki kurva gyors és pillanatok allat leoszt, esélyem nincs.. Hagyjam a questet, és tápoljak még, vagy van megoldás? (pL A lopott hajón simán kidumáltam magam..)Ja igen, lvl3 wood elfel nyomom..
  • raepa
    #23571
    Hat, tort verziobol csak a reloadedeset probaltam, az jo volt. Az eredetivel ellentetben nem hibauzenettel allt le. :)
  • watto
    #23570
    persze de már találtam nodvdcracket,az jó?
  • raepa
    #23569
    Nem-e? Pedig ott van. Azt ugye tudod, hogy mi az a torrent?
  • watto
    #23568
    nem találom...
  • watto
    #23567
    igen
  • xy21
    #23566
    Amúgy ezeket a fájlokat csak másoljam be a könyvtárba és ezzel az új exe-vel indítsam a jatekot???
  • xy21
    #23565
    Kösz szépen kipróbálom!
  • raepa
    #23564
    Cd bremse, es akkor nem porgeti olyan agressziven a lemezt, vagy nodvd crack, de a legjobb sztem, ha a itt rakeresel arra, hogy oblivion mini image.
  • watto
    #23563
    TESSÉK BELINKELTEM!!
    !!!!!!
  • watto
    #23562
    1. Version 0.11t6 (FX and Radeon users should probably run this)
    2. Version 0.11t5

    Én a Version 0.11t5-t hasznlom és itt:#23544 láthatod mien vele a graf.
  • CS@
    #23561
    Esetleg próbálkozz az Oldblivion –nal, vagy az olvasással az üvöltözés helyett.

    MIELŐTT KÉRDEZNÉL KATTINTS IDE!
    Na hátha így már láttyod!!!
  • watto
    #23560
    az oldblivion nevű program...nekem is azzal megy, várj mindjárt berakom.
  • xy21
    #23559
    VÁLASZOLJATOK MÁR AZ ÉN KÉRDÉSEMRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    VAN OLYAN MÓDOSÍTÁS VAGY VALAMI HASONLÓ AMI LEBUTÍTJA A JATEKOT(GRAFIKÁT) MER NEKEM ENYHÉN SZAGGAT MER NIINCS ERŐMŰVEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Na hátha így már láttyátok!!!
  • watto
    #23558
    bocs...nem cd hanem dvd-nélkül.
  • watto
    #23557
    Hogy tudom megcsinálni hogy a játék menjen cd nélkül?
  • watto
    #23556
    vagy azért montad mer szar...(oldbliviont használok)
  • watto
    #23555
    írogatni kell sokat és el fog tünni ;)
  • watto
    #23554
    nálad nincs?
  • k8bal
    #23553
    nagyon eredeti... főleg a páncél! ;)

    és kösz hogy széthúztad a topikot a buzi nagy képeddel...
  • Mike at home
    #23552
    A DB-s kuldik az egyik legjobbak
    csinald meg nyugodtan
  • Mike at home
    #23551
    fuu, es latom nalad van tenger is
  • Col Andrew
    #23550
    elég nagy:) olvasd el a faq-ot. Benne van, persze picit alábecsüli ha jól is akarod hogy kinézzen a game.
  • CS@
    #23549
    Ha felfedezek egy OblivionGate –t akkor a térképen megjelenik a jel, miután bezárom ez a jel sötétebb lesz. Ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy a főszál befejezése után is megmaradnak a térképen ezek a jelek?
  • Victor1103
    #23548
    Hi!Ennek a játéknak mekkora a gépigénye?
  • CS@
    #23547
    Upsz a konzolparancsból kimaradt egy pont, meg a mennyiség, tehát helyesen:
    Player.RemoveItem 010016C6 1