41716
  • zsilike
    #23666
    az a tag a dark brootherhood küldiket adja,a tör mellé elmondja hogy kit ólj meg,aswszem elöször kalózok.bérgyilkos lettél
  • watto
    #23665
    És hogy csatlakozhatok a bérgyilkoz céh-hez?
  • watto
    #23664
    Ki az a Lucien Lachance? Mert álmomból felkelve ott ált előtem és megszólított, adott egy tőrt is? Mit kell csinálni?
  • zsilike
    #23663
    hi nagy a baj segitség kéne,hq ban nem találom,harcosok cége,már a vége felé lehetek,blackwood os rész,valami gépet kell elpusztitani,egy vasdarabot felvettem,ezzel tőnkre teszi a gép egyik bfelét,és a másik része,MIT kellene Help valaki szánjon meg egy kis infoval.thanx
  • MrAndree
    #23662
    De. Én sem adtam oda, mégis megkeresett a végén a pasi.
  • stern
    #23661
    He nem adtam oda umbrát a Clavicus Vile questnél (de így is bekerült a kész küldetésekhez) akkor már nem is tudom megcsinálni a Hermaeus Mora questet???
  • DonnieBrasco
    #23660
    Hmm a daedre shrine-os küldik elég klafaty cuccokat adnak... most csináltam meg Mephaláét - elég gusztustalan undorító küldetés, de a jutalom... nem semmi! :)
    A kedvencem persze még mindig a Saviour's hide :)

    DB
  • watto
    #23659
    :D
  • arpad vezer
    #23658
    Umbra páncél = Ebony páncél. A nevéből is kiderül: Umbra's Ebony...
  • arpad vezer
    #23657
    Ááááááááááá.....! Az semmi! Nekem már kb egy éve vár, hogy elhozzam neki a véráztatta páncélt.
  • watto
    #23656
    THX már vannak újak
  • SaGa Jr
    #23655
    Felső rész ork vért, alsó rész meg sima ebony gatyó és csizma (de írhattam volna akár Umbra páncélt is, ugyanaz a kinézete).
  • tibor16
    #23654
    Annak az alsó része - gatya, csizma Umbra páncél
  • ChevyG #23653
    a lóra vagy a gazdira?:)
  • watto
    #23652
    olyan páncél kéna mi itt a
    #991 hozzászólásban van.
  • watto
    #23651
    má 3 szintű de nincs új fegyver(gyilkoltam:))
    Hányas szinten kapok jó íjat és hol?
  • ChevyG #23650
    "Oblivion [Silver Patch 1.3] [Final] [TaO]"<- erröl mit lehet tudni?
    megy warezon? kell másik hozzá? (pl 1.1) ismert hibák? mit javit? stb

  • watto
    #23649
    jah... akkor azér nem találtam :D THX
    1 szintű vok :)))))))))))
  • Looserke
    #23648
    Szintedtől függően adja az íjakat/fegyvereket/páncélokat...alacsony szinten nem találhatsz/vehetsz ebony/daedric íjakat...
  • watto
    #23647
    Meg jó íjat honnan lehet szerezni?
  • watto
    #23646
    A nagyvárosokon kivül is vannak kovácsműhelyek?Mert most van 20.000-aranyam és semeik nagyvárosban nincs normális...
  • stern
    #23645
    Az íjász mester csajjal van gondom, felkerestem, és megigérte ,hogy tanít ha hozok neki egy sima elfíjat... hoztam is (HQ-n írták 22-04 között keressem)3 táborban szokott lenni 1.kvatch 2. Vmi camp(térkép jelzi) 3. a kettő között a sziklás részen... Na én bármelyik helyen keresem fel a megadott időben, csak hülyeségekről beszél velem... Mit csinálok rosszul??? Pedig vittem magammal elfijat, meg nyilvesszőket is...
  • tibor16
    #23644
    Amúgy türelmes gyerek ez a Martin, - úgy éreztem túl hamar fejeztem be a főküldit, ezért visszatöltöttem addig a pontig amikor az uccsó jelenésre indulnánk IC-be leverni a gonoszt. Ez meg az istálóban van, úgy hogy Martin várja, hogy én is felszálljak a lovamra és akkor nosza. No én itt másfelé vettem az irányt és azóta eltelt a játék idejében - hááát vagy 2-3 hónap. Multkor ott jártam, bekukkantottam, Martin ott üldögél a lován és konokul néz maga elé - gondolom a felmenőimet szidja... de azér vár és vár... hiába, nélkülem már a világot se lehet megmenteni ;)))
  • tibor16
    #23643
    Nekem a kolostor lova tűnt el vagy 10 szinten keresztül, de amikor Martinnal menni köllött megmenteni a világot, ott lóra köllött szállni - oszt akkor egyszercsak bennt állt a erőd istállójában. Addig meg valahol a programban ficánkolt...
  • Sipocz
    #23642
    's ha kikapcsolnád (átmenetileg) a "callsteed"-et és úgy? nem maga a mod teszi "láthatatlanná" a gebét (bár így meg elveszi a powereket meg a gyűrűt)? (meg már írtam arról, hogy nálam a summantott lovat többször is megpróbálták agyonverni), meg volt már olyanom is hogy először fel kellet vennem a "lófütyülő gyűrüt", aztán callsteed powa,aztán egy kis kocogás és akkor már ott rohant mögöttem a paripa (csak tippek!! semmi kétségbevonást ne láss belőle!)
  • CS@
    #23641
    Ha be FastTravelezel egy városba akkor kiírja, hogy a lovad az istállóban?

    Ha tényleg nem pusztult meg akkor próbáld ki:
    Mentesz egy biztonsági mentést, aztán kikapcsolod a CallSeedet.
    Elindítod a játékot és ismét mentesz egy újat aztán a főmenübe kilépve ezt betöltöd.
    Be FastTravelezel egy városba, ha kiírja, hogy a lovad az istállóban akkor utánanézel, ha nem írja ki akkor megpróbálsz egy ugyanilyet venni.
  • Sipocz
    #23640
    Nálam 80-as hozzáállás után adta csak ki a tiszt nevét, de akkor minden további nélkül.hm..
  • PTW
    #23639
    köszi de, 150 óra lejátszott játék után ez nem mond sok újat 8),
    azért teljesen tuti hoyg egyszerűen eltünt mert uyge használom a "callsteed" modot, és hiába summonolom a lovamat az nem jelenik meg, áááá megkattanok a legjobb ló, muszáj valahogy újra megszereznem , nem bírom ki valami lassú gebével
  • Sipocz
    #23638
    FastTravel-nél, ha valamelyik város "belső" területére irányítod a célt akkor mindig mondja a gama, hogy a ló "bedokkolt" a helyi karámnál. Szvsz. ha ez után kirohansz a karámhoz ott lesz a paci, nyílván a legutóljára vett.
  • stern
    #23637
    Van egy kis problémám a korrupt őrös küldivel. A templomos kerületben kaptam. . El kell mennem ahoz az árus csajhoz aki a konkurenciásat is csináltatta. De mikor rákérdez kitől tudok a korrupt őrről, bármit is válaszolok nem mond semmit. Próbáltam lefizetni, charmot is... de semmi, csak mérges lesz rám mindkét válasznál és csökken a népszerűségi indexem nála... Nagyon idegesít, ez a küldi már a játék eleje óta megvan, és nagy szégyenfolom... Én vagyok a Listener, a harcos céh mestere, mastertief és nem tudok szótérteni egy eladóval
  • PiszkosFred
    #23636
    Nincs az istállóban, ahol vetted? Oda szoktak visszamenni. Gondolom FastTravellel már próbáltad, más tippem nincs sajnos.
  • PTW
    #23635
    Tudna valaki segíteni?

    Gondolom egy bug lehet, eltűnt a lovam, (nem halt meg ez 100%) és ami a gáz, hoyg ugye a játék szerint már megvettem azt a lovat és ezért nem vehetek újat (max. másfajtát). Vissza lehet valahoyg hozni konozolon keresztül, mi a parancs erre?

    köszi
  • Sipocz
    #23634
    Hah! milyen igaz, köszi (meglátogatom a Nocturnal nevü kedves deadra egyént! ezzel le is tudtam a fort.secu-t, aztán már csak a kalapácskímélő kell és kész, ahoj!).
  • CS@
    #23633
    Rá is jöttem. A SkelletonKey miatt van FortifySkillem, mert ha ez nálam van, akkor megadja a skill bonuszt ami spellmarkolható is.
  • Sipocz
    #23632
    Kedves a törődésetek fiug!!
    Egyébként nálam korábban sanszosan a doomstone-okból lehetett meg a fort.skill effekt, mert ez előző kari "mágusabb" kiadás volt és ott jól jön mindenféle spell és spell effekt. Ez a mostani igazi "kétkezi melós", némi tuning "osztadjneki":) és még annyi fame-e nincs hogy a heavanly stone-ok figyelemre méltatnák (de már készül a portási hivatásra erősen:)).
  • CS@
    #23631
    Nézegetem az editort és próbálok rájönni, hogy az előző karakteremnek miből is csináltam a Jump spellt, de mivel a fölösleges dolgokat töröltem tőle így nem túl egyszerű.
    Abban biztos vagyok, hogy nem doomstonetól mert olyat sose érintett, úgyhogy kizárásos alapon csak vehettem valakitől, csak nem tudom kitől, ha egyszer rájövök akkor beírom.
  • Sipocz
    #23630
    Aha! vmi hasonlón járt az elmém, nálam egy fort.armorer-re meg egy fort.security-re lenne szükség, egyszerüen nem győzöm lockpick-kel meg hammer-rel.
  • PiszkosFred
    #23629
    A legújabb hivatalos mod, a Thieves Den elvileg berak egy kalózt, akinél lehet fortify "tolvajskilles" spelleket venni. (security, stb)

    security
  • Sipocz
    #23628
    Sipőcz! ne légy droid!
    Venni nem lehet, biztos valamelyik doomstone-nál csipáztad fel! (elnézést mindenkitől! előbb kérdezek csak aztán gondolkodok!)
  • Sipocz
    #23627
    Szasztok!
    Jóemberek! mondjátok meg nekem hogy hol tudnék "fortify skill" effektes spellt venni, tuti hogy van mert az előző karakteremnek volt ( vagy létezik hogy valami mod kiöli a gamából (mert igaz ami... kissé táp;)).