41716
  • watto
    #23785
    ekezdek egy oblivionos honlapot
  • watto
    #23784
    nm
  • tibor16
    #23783
    Nem, igazad van. Nekem van egy módszerem, lassan szégyellem alkalmazni. Bemegyek láthatatlanul, van rajtam egy 120 láb detect life, így mindenkit tudok hol van, a hátamögé lopódzom, 75 snaek, hátbavágom és már fexik. kemény legény akivel harcolni is tudok. Persze yoól boldogulok, de nem tetszik.... soxor emiatt vmit kikapcsolok... de ez akkor sem jó így. Most volt 1 ellen aki végre látott, vagyis volt detect life-ja. - szabályosan megkönnyebbbűltem... Nagyon yoó a játék, de így el fogomn unni a dolgot... (bocs mindenkitől)
  • kirol
    #23782
    Köszi, megtaláltam. My games. Csak észre sem vettem, mert a hülye progik szoktak ilyen My xy könyvtárakat csinálni.
  • watto
    #23781
    c:document and stettings/dokumentumok/játékok/oblivion

    asszem valahol itt
  • kirol
    #23780
    A játék hol tárolja a mentéseit?
  • Fejes021
    #23779
    Az nem egy könyv? Vagy kicsit el vagyok tévedve?
  • arpad vezer
    #23778
    Finger of the MOuntain
  • arpad vezer
    #23777
    Hát az lesz.
  • FlatlineHun
    #23776
    Na akkor mondjad légyszi azt a varázslatot ami egy goblin warlordot egyből kinyír, KTHX
  • AnonymouS
    #23775
    vegyél fel más páncélt és kész :)
  • arpad vezer
    #23774
    Hi! Van közöttetek olyan, akinek több mint 100% Chameleon páncélja van? Mert Sigil Stonnal enchantoltam 115%-ot Umbra páncélba. A játék itt vesztette el a nehézségét. Bármilyen ellent megütök, nem üt vissza. Szóval így bárkit legyakok lassacskán. Nemtom mit csináljak. Mert így túl könnyü a game, nincs benne semmi élvezet.
  • MrAndree
    #23773
    Lehet de a harcos kasztot gyakorlatilag halálra ítélnénk. Legalábbis mutasson nekem valaki olyan harcost aki ugy nyer meg egy csatát 3 ellenfél /esetleg íjást vagy varázsló/ ellen hogy meg se sérül.
  • haxoror
    #23772
    Ki tudja?

    Lehet hogy egy tőr lesz brutál enchanttal de csak 1-2 töltettel
  • grebber
    #23771
    Most ez az új kiegészitő kicsit elszomorít márha ez a mondat igaz: "17 mágikus cuccot gyűjthetünk be és a végén megszerezhetjük az ellenfeleinket azonnal megölő, félelmetes Mehrunes Razor pengét"

    Nem lesz ezzel a késsel élezet a game ha egyből hal a nép :(
  • SaGa Jr
    #23770
    Ilyen most is van. Vannak varázslatok, amivel egy lövéssel kinyírsz bárkit. Csak ugye meg kell venni és kel elegendő magicka hogy elsüssed. Ez benne van a játékban. :-)
  • SötétBarom
    #23769
    Miközben jönnek feléd megfexenek 2 spelltől.. Íjásszal meg ugye nem kérdés..
  • MrAndree
    #23768
    Hát én nem tudom. Aztán amikor mondjuk 3-an támadnak egyszerre 3 irányból és pillanatok alatt megölnek a realizmus miatt az inkább bosszantó lenne.
  • AnonymouS
    #23767
    Új kiegészítő!
  • SötétBarom
    #23766
    Nekem pont ilyen mod kéne.. Kicsit pörgősebb lenne a dolog.. Főleg az aréna idegesített, ahol egy-egy arccal elvoltam 5+ percig..
  • SaGa Jr
    #23765
    Hogy milyen íjat találsz csak az függ a szintedtől. A többi elsősorban a marksman skilltől és csak nagyon kevéssé magától az agility-től.

    Emellett az íjak lehet hogy alacsonynak tűnő sebzést produkálnak, de erre még rájön a nyílvessző sebzése is, plusz a fokozatok előrehaladtával extra dolgokat is kapsz a lövésekre (például a hanyattvágódás a célpontnak vagy paralízis meg ilyesmik és nem igényelnek hülye mozgás és ütéskombinációkat mint közelharcban). Sőt lehet mérgezni is az íjat (ami szvsz baromság, mert a nyílvesszőt kéne). Meg lehet találni/kreálni egész jó kis mágikus sebzést adó íjakat és nyílvesszőket is. Összességében ugyanazt tudja, mint a közelharci fegyver, csak messzebbről és biztonságból nyírhatod ki az ellenfeleket.
  • FlatlineHun
    #23764
    Ismét egy kis update a (végleges nevén) Arcane Crafting modhoz. Immár 4 új monsta is szerepel a repertoárban, mint szerves része a rendszernek. Privát béta kb egy hét múlva.
  • Kmarha
    #23763
    jó, de hogy milyen íjat találsz, az Agillityd és a Marksman skilled alacsony szinten kicsi, nagyobb szinten nagyobb. lehet párhuzamot vonni. :) de tény, nem a szinttől függ.
  • Ron Ragm
    #23762
    Az íjak sebzése nem a szinttől hanem az íj típusától, az Agilitytől de főleg a Marksman skilltől függ.
  • arpad vezer
    #23761
    Nekem elég egyszerű dolgom van. 19-es szinten a 70-es shock + 10 sec invisibility és Umbra fegyverzet ellen nem sokra mennek az ellenek. + ha baj van, akkor idézek egy kis Daedrothot, ha pedig nem hat a shock, akkor szépen bele nyomok a staffommal: 35% weakness: shock, fire, cold, poison. Spider Daedra a legerősebb ellenfelem, de csak a Paralyzis miatt, de belenyomok 2 shockot + 3 ütés az Umbrával és kinyiffan.
  • watto
    #23760
    6-os szintű vok és ritkaszarok az íjak 4-et sebez a legjobb...
  • Kmarha
    #23759
    nem tudom, nekem alacsony szinten a 8-as sebzés egészen tetszik. (meg ne kérdezd hányas szint.. 6-7. körül lehet) Az íj mellett ott egy 20-at sebző tüzvarázslat. 4-5 nyilvesző és mindenki kifekszik.. vagy 2 vessző meg egy tüzgolyó. :) Szerintem ez egész türhető.

    Korábbi harcos karim a nyomába sem érhetett a jelenlegi ijász-mágusomnak.
  • arpad vezer
    #23759
    Jó válasz!
  • MrAndree
    #23758
    Ez tény, hogy így van de kíváncsi vagyok ha a a karaktered bekapna egy rendesebb lövést és azonnal meghalna akkor örülnél-e. Mert ugye a realitás két irányba működik.
  • Hoz_Hun
    #23757
    Türelem kell hozzá. Én már mester íjjász vagyok a programban, minden 2-3 lövéstől öszeesnek. A gyengébbek, ha sneakből lövöm meg egyből kaukkolnak.

    Jó az íjjászat nagyon, csak kell hozzá pár szint.
  • Hoz_Hun
    #23756
    Én az első karakteremet nagyon elrontottam. Sok időm volt benne, de végül törölni kellet, mert használhatatlan volt. Grand Championként én voltam a leggyengébb, egy mezei goblin lecsapot, mint egy szúnyogot.
    Most már megtanultam, mire figyeljek oda.

    Ja és az Overhaunt Mod NAGYON OTT VAN.
  • tibor16
    #23755
    én ezt nem nagyon értem. Óriási csalódás az íj. A való életben is ha bekapott vki egy rendesebb lövést az megfeküdt. Itt meg jóformán nincs is sebzése. mindenféle csilivili frincemfrancom varázslat kell hogy legyen hatása. Szvsz ez egy marhaság. Azér nem vagyok íjjász. Majdnem minden ilyen tipusú játékban pedig előszeretettel az vagyok. De amikor rájöttem hogy huszon nyilvesszővel a seggében is vigyorog az npc - hagytam a csudába.
  • SaGa Jr
    #23754
    Ilyen a játék. Ahogy mész előre és fejlődsz, jönnek a nehezebb ellenfelek.

    Nem lehet elrontani semennyire sem egy karaktert. Mindegyikkel végig lehet csinálni a játékot. Amit használsz az a skilled fejlődik. A sebzésed is akkor nő, ha használod az adott harci skillt. Minél jobb leszel, annál kevesebb ütés kell ugyanabba a szörnybe.

    A szörnyek között nagyon kevés van, ami a szintedhez igazodik. Ellenben szinte mindegyiknek van erősebb változata. Például csak goblinból van vagy 5 típus. A leggyengébb a sima goblin, aki mindig, már a játék elején is 1 ütésből fekszik (4 Hp-ja van).
    Aztán jön a skimrisher (ő már jóval többet bír), aztán a berserker, majd a shaman (ő már bőszen varázsolgat is) és végül a szintedhez igazodó warlord.

    Csak látszólag ugyanazok az ellenfelek, ezért érezheted azt, hogy sokáig versz egy "sima" zombit. holott lehet hogy egy dread zombit akarsz leegyengetni a földszintre, ám az sokkalta erősebb.

    Ha meg csak az ütök fekszik stílust szereted, akkor vedd le a nehézséget minimumra. Akkor 1 ütéstől borul mindenki. De az nem tudom miért jó.

    Emellett illik nem elfeledkezni a megannyi lehetőségről amit a program biztosít a sebzésed növelésére. Egyszer ott van a power attack, aztán a sneak attack. Ez utóbbi megy bizony íjjal is. Ezek mind mind növelik a sebzésedet. De említhetnénk még a mérgeket, varázslatokat és egyéb jópofaságokat.

    Tessék elolvasni a játék dobozában található manualt illetve olvasgatni a neten, meg próbálkozni a játékban. Le fog tisztulni a dolog és rájössz, hogy nincs elrontott karakter, csak olyan amelyik bizonyos helyzetekkel jobban megbírkózik, a többit meg vagy elkerüli vagy kerülő úton oldja meg.
  • Danton
    #23753
    csácsá, az oldblivionnal lenne problémám:

    letöltöttem és minden rendben, megy a game és egyáltalán nem szaggat aminek örülök, viszont az a baj, hogy az összes ember faj (nord, breton, imperial, redguard) bőre ugyanolyan sötét tónusú.

    Vajion mi lehet a bay, mit kellene beállítanom?

    Ja ésn néha néha bevillan a képernyőnm az eredeti színük:D, a világosabb, ahogyan ki kellen nézniük, ilyenkor minden világosabb
  • CS@
    #23752
    Bár elég gyenge, de ez biztos csak vicc.
  • CS@
    #23751
    Nocsak egy négyszavas mondatot sem sikerült elsőre helyesen leírnod?
    Akkor most, hogy már, mekapdostál mindent, amit akartál, és itt úgyis csak hülye kockák vannak akár el is mehetsz innen.
  • watto
    #23750
    menyél börtönbe :)
    Csak aludnod kell egyet és kint is vagy :)
  • watto
    #23749
    nm :)
  • ssdd
    #23748
    hülye kockák!!
  • ssdd
    #23747
    bocs bekapdoshatják