41716
  • ssdd
    #23746
    köszi watto.a többiek + mekapdoshatják OK?
  • Larvin
    #23745
    Valaki tudja mit kell csinálni, hogy lejöjjön a bounty anélkül, hogy fizessek miután meglógtam a börtönből? Mert nagy nehezen kijutottam és most nem tudok rendesen közlekedn ia világban mert kerülnöm kell az őröket. Az egyik lehetőség, hogy fizetek nekik, de nincs más? (1140 a bountym, gyilkosság és szökés :D))
  • pirosBoci
    #23744
    szerintem a diablo nem vmi jo (ez az én véleményem)
  • SötétBarom
    #23743
    Lehet h sokat diablóztam régen és azért hiányzik a hent életérzés
  • SötétBarom
    #23742
    Egy karaktert el lehet rontani nagyon? Először elkezdtem egy wood elfel, íjazott, meg akrobatikus volt mint állat, de egy idő után már kb 25 találat kellett h megfeküdjön valaki.. Az arénában a két csaj ellen már esélyem nem volt, ugyhogy hagytam.. Most elkezdtem újre egy Dark Elfel, viszonylag erős, egész jó blade skillje, meg a destruction, de mostis néha jön 1-2 enemy, főleg zombi, amit püfölnöm kell 2 percig mire elpusztul.. Nincs valami megoldás erre?? Én rontom el valahol vagy ilyen a gém? Valami mod se lenne rossz, amiben minden 5x akkorát ütne.. De működne oda vissza, h nem bírok sokat, de pl jó lenne ha egy csicska goblint egy 50 kilós war axe-el azér le tudnám csapni egy ütéssel...
  • Hoz_Hun
    #23741
    Ha ez most vicc egy röhögő szmájlit illet volna a végére bigyeszteni, ha nem...
    ...akkor mondanám, hogy vedd elő a manualt, de gondolom az nincs.
    Ha erősen gondolkodni kezdesz, akkor talán a csapás gomb (alapban bal klikk az egérrel) megnyomásával feltünne a képernyőn a karakter ökle (jobb esetben egy kard).
    Egyébként az f gombal veszed elő és teszed el, legalábbis ugy emlékszem ez a deafult is, de ha nem akkor beállítod a gomboknál azt ami neked tetszik (mert hogy azt is lehet).

    Jaaa, hogy a TAB menüben nem állítottad be a fegyvert a figurádnak, hmm-hmm szintén bal klikk a fegyveren míg ki nem szürkül.
  • MrAndree
    #23740
    Ez a kérdés tökéletes példája annak amiről tegnap este beszéltem. Gratulálok.
  • haxoror
    #23739
    Nincs rá hatással, az acrobatics fejlesztésére jobb a hídról ugrálni, a zuhanás ha sérülsz is utána sokkal gyorsabban fejleszti a szkillt
  • hup
    #23738
    most raktam fel a játékot tetszik csak nem tudom hogy lehet elövenni a fegyvert
  • tibor16
    #23737
    Nekem az a tapasztalatom, ha megiszok vmi lötyit ami növeli a speed-et akkor gyorsabban kaszabolom a vékonyka nyakát a daedrothnak... :)
  • stern
    #23736
    Necromancer's Guild mod most találtam:
    http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=OblivionMods.Detail&id=549
    (nem próbáltam ki, ha nem jó ne szídjatok!)
  • Sipocz
    #23735
    Ha a #23728-ra tudnátok vmit akkor az jó lenne, mert ha a "reload"-okat gyorsabbá teszi a speed akkor nyomakodnék abban az irányban is (a heavy armor most lenne 100 és ha fontos a sebesség a térbeli mozgáson kívül is olykor átnéznék a light armor szekcióba mert futni az megy, de ez a "bakkecske stílus" nekem nem tetszik-már ami az acrobatica fejlesztés eszköze lenne:))
  • CS@
    #23734
    SkillBook esetén nem emlékszem ilyenre.
    Erre inkább, olyankor van esély, ha NPCktől kapsz ajándék skilleket.
  • zsilike
    #23733
    mi van veled ember?
  • CS@
    #23732
    Mivel az egyik kedvenc dolgom a ReflectDamage szerintem megéri.
    Nyomj be vagy 10 CheapWinet egyszerre, ha szól, hogy többet nem ihatsz akkor kilépsz az inventoryból egy pillanatra és máris vedelhetsz tovább.
  • Sipocz
    #23731
    Népek! hogy a pcs-be feleljek meg a Namira nevü deadranak? Benyomattam a karival egy ampulla olcsó bort mert a készen kapható nyomikból ez viszi le leglátványosabban a perso-t és asszondja a dögvész papja, hogy még mindig nem elég csúnya a karakter, namost akkor direkte "demageljem self a perso-t" , vagymi? Egyáltalán megéri veszkődni vele mert legutóbb éppen Clavicusakárkitől csíptem egy maszkot ami meg úgy néz ki mint a háborúságosnyomorúságosizé (szval ronda 1000-vel) és a röhej hogy épp a perso-t emeli:)))!
  • kerek1224
    #23730
    sziasztok!
    Halványan rémlik, hogy valaki említette, hogy skill book-ból történt tanulás után "beragadt" az adott skil, nem fejlődött tovább?
    Van ilyen bug? És ha igen, hol?
    Köszi
  • tibor16
    #23729
    off:
    Nekem nem a személy ellen van kifogásom, és nem is akarok bolhából elefántot csinálni. Voltam vmikor Battlefield klántag, akkor volt szerencsém tíz év körüli leány harcossal megismerkedni a neten és tudott normálisan viselkedni a fórumon. Sőtt igen csak nagyon yoól játszott. De számtalan ellenpélda van és már marhára elegem van abból, hogy ezeket olvasgassam. Ha beüti a fejét az óvoda valahova, menekülni szoktam. Csak most ezzel játszom éjjel nappal és nem mind1 tudok-e kommunikálni. Különben is tele van a tököm azzal, hogy az ilyesmit kerülgetek az életben is. Igenis tessék egy közösség szabályai szerint viselkedni, és ne a közösség vegye át az óvoda stílusát. Inkább az az általános, hogy más fórumon legfeljebb 1 napig csicsereg ezen a szinten vki, aztán kénytelen a szabályokat betartani. Amúgy meg abszolúte nem érdekel hány éves, ha normálisan és normálisakat kérdez. Nem pedig rezeg itt ezerrel...
    On
  • Sipocz
    #23728
    Hahó!
    A "speed" stat. itt a gamában csak a mozgás sebességére hat vagy a "reload"-okra is (pl. fegyverforgatás, blokkolás, kitérés....)?
  • Hoz_Hun
    #23727
    Huh, biztos kimaradt valami az életemből... még most sem vágom mi az.
  • SaGa Jr
    #23726
    Tudod te azt. Abban vannak a muszájpulcsit rád erőltető kedves megtermett emberek, akik utána visznek a sárga házba (elmegyógy). :-)
  • Hoz_Hun
    #23725
    Nekem úgy rémlik, mintha ott elvárás lett volna, hogy legyek 15. szintű, mert addig nem adja oda a questet. Csodálkoztam is, hogy a főszálban van egy ilyen elvárás azon a ponton.
  • Hoz_Hun
    #23724
    Mi az a fehér "ótót"??
  • MrAndree
    #23723
    Hehe. Ugorj le. :)
  • PiszkosFred
    #23722
    Vannak dolgok, amelyek meghaladják az ember képességeit ;] Félek, hogy normális válaszok ellenére sincs tisztában az alapvető dolgokkal, akár az internetes viselkedés, akár a játék irányítását illetően. Mindkettő szerencsére korrigálható, és talán lesz valaki olyan türelmes, hogy segít neki, és a helyes útra tereli. Sajnálatos, de galád és önző módon nem én leszek ez az ember, az én idegrendszerem már bemondta az unalmasat. Megtanultam szelektíve olvasni, csak a nikket nézem, és csak utána a kommentet ;]
  • PiszkosFred
    #23721
    Futni, ha meglátsz közeledni egy szép nagy fehér "ótót", benne mosolygós emberkékkel :D

    Ez a mondat egyébként lehetne úgy az egész SG mottója ;] Lehet meg kellene venni a kopirájt dolgokat az illetőtől, aki anno ellőtte... Ki tudja, még sokat érhet.
  • Ron Ragm
    #23720
    állok egy hídon előttem mögöttem vár van mit kell csinálni??????????????????

    :)
  • MrAndree
    #23719
    Ez így van de értelmes kérdéseket kell feltenni nem teleszemetelni a fórumot ilyen "van előttem egy egyenes folyosó, merre menjek" stílusú marhaságokkal.
  • watto
    #23718
    ne szivasd már...arra is van a fórum hogyha vmit nem tudsz meg tudd kérdezni!
  • tibor16
    #23717
    ezt a kis taknyot nyomja már kívűlre vki, nem fogok flémelni vele, biztos nem tudsz semmit sem csinálni?
  • watto
    #23716
    tibor 16 kispajtás, be lehet fogni...nem vok olyan bunkó hogy nem válaszolok.
  • MrAndree
    #23715
    Elnézést, a használat gombbal. De fogadjunk azt se próbáltad mert különben nem kérdezgetnél.
  • CS@
    #23714
    Csináltam egy Invisibility touch 30sec -es spellt a lovamnak.
    Nem tudom, hogy a SaddleBag miatt van e, de elég érdekes dolgokat produkál.
    Ha felszállok a láthatatlan lóra, akkor először eltűnök, aztán meg nem jelenek meg soha többet.
    Viszont a touchos WaterWalking frankó lett, hasít a paci, mint egy motorcsónak
  • MrAndree
    #23713
    Próbáltál rákattintani a shrine-ra? Bal egérgombbal kell. Ugye tudod melyik az?
  • PiszkosFred
    #23712
    Szerencséd hogy nincs házigazda itt, mert asszem sok melója lenne miattad.

    Szótár + ABC ismerete (ált.isk. I osztály) = tökéletes megoldás
  • ssdd
    #23711
    jajj de nagy vki?ha ennyire pro vagy írjad meg a választ
  • haxoror
    #23710
    Kezd átmenni a topic óvodába
  • ssdd
    #23709
    mégse csinál semmit.ott vok 6 ra de semmi
  • CS@
    #23708
    nem
  • ssdd
    #23707
    az megvan de kell más is nem??