41716
  • Tovi
    #23986
    http://www.tessource.net/files/cache/3028.html

    Innen leszedheted, ha betetted a játék aká, akkor az Arénában megtalálod, megy veled mindenhová mint egy pincsi :-) Klasszul íjazik, valamint én a staff-okat is neki szoktam adni, cipel sok-sok cuccot.
    Íme egy kép, az üvegpáncélos az én karim, a másik Ariana :-)


  • watto
    #23985
    belinkelnéd a módot amivel társat tehetek be magam mellé?
    és hogy kell használni?
    férfé vok a játékba.
  • Danton
    #23984
    na csákó!!!

    a hq egyik fórumján találtam egy fx szériához írott ini file-t és működuk!!!!
    egyeltalán nem szaggat és élvezhető a game

    egy hibája van csak: amikor az inventory menuben vaok a karim arca sötétebb tónusú a füle meg normélis színű. ez mitől lehet? mit állítsak be?
  • rezes
    #23983
    screenshothoz hasznalj FRAPS-ot nekem is csak igy muxik:Dbar igy mindennel:D
  • Tovi
    #23982
    Szerintem nem, ugyanúgy mint a sok más kacatot (csákány, ásó) Ha van házad akkor tegyél egyet a vitrinre ébresztőnek
  • bigapó
    #23981
    a homokórát másra nem lehet használni? modok nélkül persze.
  • DonnieBrasco
    #23980
    Ne felejtsük el hozzátenni, hogy amennyiben AA be van kapcsolva, ezzel a módszerrel SEM működik a screenshot...

    DB
  • tibor16
    #23979
    Használj detect life-ot - lehet nem jött még elő, úgy meglátod
  • BoSA
    #23978
    Nálatok volt olyan, hogy amikor a Skingardi mágus céh első feladatát kell elvégezni, amikor az egyik mágust kell kihozni a barlangból, mindig azt mondja nekem, hogy addig nem jön velem ameddig ki nem irtottam az összes zombit. Pedig már vagy hatszor körbejártam az egész barlangot, és rajtunk kivül nincs ott senki.
  • berczy #23977
    Átírtam, de így sem csinál shotot.
  • Danton
    #23976
    köszi szépen, egyébként igazad van....
    eddig is ment szaggatás nélkül de kicsit csúnyácska
    de a miénk:D
  • SötétBarom
    #23975
    Jobban jársz ha neten nézegecc screenshotokat ecsém.. sry..
    Fejlessz, és csak akkor nyomd ha van már géped..
  • Danton
    #23974
    visszatérve az oldblivionra én aztc szeretnám megtudni hogy milyen beállításokkal játszak az 1,7 ghz-es gf fx 5200-as gépemmel az oldblivion segítségével?

    Hát ez egy kicsit értelmetlen volt, de aki érti az létszi válaszoljon:D

    Ja 128 megás a videjókártya és p IV-em van
  • Tovi
    #23973
    Keresd meg ezt a Dokumentumok/My games/Oblivion/Oblivion.ini
    Írd át a következő sort: bAllowScreenShot=0 erre:bAllowScreenShot=1

    Ezután, ha nyomsz egy PrtScr -t, akkor a játék főkönyvtárában ott lesz az új pillanatkép.

    De javaslom ennek a topiknak a fejlécében a FAQ olvasgatását
  • k8bal
    #23972
    ha ekkora fütyi vagy inkább add nekem a géped! meg se érdemled...
  • berczy #23971
    Hogyan lehet scrreshot-ot csinálini a játékból???
  • berczy #23970
    Hello!

    Az lenne a kérdésem, hogy annál a modnál amikor az ablakok lámpái kigyulladnak, ott csak Imperial City-ben működik, mert nálam csak ott égtek a lűmpák.
  • Danton
    #23969
    valaki játszik itt "oldblivionnal?"
    Aki játszik és ért a progihoz, kérem szépen segítsen. A problémámat később
  • CS@
    #23968
    Semmi jelentősége, csak nekem szimpik voltak mind2en, ezért hajtottam rá, hogy túléljék.
  • Tovi
    #23967
    Teljesen komoly
  • Mor3llo
    #23966
    ez komoly ? ha igen, akkor thx :)
  • Tovi
    #23965
    Vegyél fel valahol egy darab homokórát, és voil'á
  • Tovi
    #23964
    Ha estleg női karaktered va, akkor tudom ajánlani a Real Glass Armor MOD-ot gyönyörű és erős páncél van benne. Én ezen kívül még Ariana Trudeaux nevű társsal rohangálok, jó szolgálatokat tud tenni, ha más nem feltartja az ellenséget, világíít a barlangokban, cipel sok-sok társat, szóval nagyon bejön.
    Nem érzem csalásnak, mert cserébe feltoltam a nehézségi fokozatot..
  • Mor3llo
    #23963
    Letöltöttem az óramódot, h a játékban egyből jelzi az időt, nem kell TABokat nyomkodnom mindig.De sajna nem müxik...nem tudjátok mi lehet a probléma ?:S
  • Tutilevi
    #23962
    valszeg egy varázslatot tett rád,ami megidéz a démoni síkről egyes cuccokat
    eza azért jó mert a cuccok atomok
    nyugi egy idő után elmúlik
  • bauer15
    #23961
    csá ahogy megyek az úton vannak kövek amik szinesen világítanank és oda megyek megnyomom a space-t és megváltozik a fegyverem és valameik ruhám
    mi ez?
    mre jó?
    kösz
  • tibor16
    #23960
    és ez miért fontos? - mármint, hogy túléljék? Nekem még Bruma ostrománál odavesztek. Nem is gondoltam rá, hogy vigyázni kellene rájuk. Azóta baurus kardja a vitrinemben díszeleg, - kicsit sajnáltam is őt. Jauffre sosem volt zimpatikus. megccsinálok még 2 Obliviont és befejezem a főszálat. eddig tartogattam, de rájöttem már nem érdekel, úgyhogy Martin seggéről a szemölcsöt levarázsolom. Már a lován ül vagy egy pár hete... :D
  • PiszkosFred
    #23959
    Egyrészt. Másrészt net gondjaim vannak (megy-nem megy - most épp lassan, de van kapcsolat -, a szokásos wlanos gondok), ismét modemeznem kell(ene), ami a magyar percdijak miatt nem olcsó mulatság. Úgyhogy mostanság amíg nem lesz megint normális és folyamatos netem, offline dolgokat részesítem előnyben ;]
  • CS@
    #23958
    Köszi! Egy 10percnyi reload pöcsölés után már rájöttem én is.
    Az volt a hülyeség, hogy arra koncentráltam, hogy el ne fogyjon a Hpjük és csak rájuk figyelve állandóan gyógyítgattam őket.
    Aztán úgy döntöttem hagyom őket a francba és rohantam minél gyorsabban a templomba aztán pont így sikerült.
  • SaGa Jr
    #23957
    31. szinten már nem fogsz találni elven páncélt. Az sokkal korábban fordul csak elő.
    Illetve egy hely van ahol tutira találsz. Csináld a Fighter Guild küldetéseit. Ott majd lesz egy ellenfél, akin szintedtől függetlenül mindig ilyen vértezet van (csak sisakja nem lesz).
  • SaGa Jr
    #23956
    Túlélhetik mindketten. Én beszéltem is velük közvetlenül miután az elder council feje befejezte a szövegelését. Elmondták mit gondolnak a lezajlott harcról, sajnálkoztak, meg éltették Martint, aztán visszamentek a bázisukra és ott mindig megtaláltam őket.
  • watto
    #23955
    huh...képzeld úgy se ír:) de már megvan CS@ THX!
  • CS@
    #23954
    nemtom
  • baritom
    #23953
    Sziasztok!
    Volna egy kérdésem! Vahtacen nevezetű küldetésnél elakadtam! Mit kell ott csinálni azzal a pilar-ral?
    Előre is köszi a segítséget!
  • CS@
    #23952
    Igyekszem megőrizni, bár mostanában előfordult, hogy kicsit felhördültem.
    Ritkán látlak errefelé, csak nem kifogytál a türelemből?
  • CS@
    #23951
    Miért ha te benyomod a NumLockot, akkor tudsz vele írni a konzolba?
  • SötétBarom
    #23950
    aztaszégyen..
  • Mor3llo
    #23949
    Ha benyomod a Num Lockot, akkor működni fog az a numpad :)
  • PiszkosFred
    #23948
    Csodálom a türelmed ;]
  • CS@
    #23947
    Ejjj próbálj már egy kicsit önállóbb lenni, ha ilyen helyzetben vagy megpróbálhatnád végignyomkodni a billentyűzetet aztán majdcsak sikerül.
    Amúgy az „ö” betű a 0a.