41716
  • watto
    #23946
    nekem nummal nem ír
  • SötétBarom
    #23945
    numpad mirevan?
  • watto
    #23944
    de ha nullával hívom elő a csitmenüt akkor ha megnyitom a nullát bezárul...
  • CS@
    #23943
    Player.AddItem 0002299C 1
    A „C” és az „1” es között van egy szóköz.
  • Solid Snake
    #23942
    Pazzeg, vak vagyol-e?
  • watto
    #23941
    leírnád...ez a páncél kéne: Elven Ceremonial Cuirass
  • Solid Snake
    #23940
    Itt találsz...........
  • Solid Snake
    #23939
    "páncéltidesebtibedeizibe"
  • watto
    #23938
    mi a parancs?
    légyszi írd be!
    van annál erősebb páncélom is de nagyon kéne!
    légyszi írd le...
  • CS@
    #23937
    Mivel alapból ezek pénzért nem megvásárolhatóak, így ez szerintem mindenképp csít.
    Bármilyen tárgyat be lehet rakni konzolparanccsal.
  • watto
    #23936
    de ez nem az mint a csit...ugyan annyit kell érte fizetni csak egy helyen megtalálod hozzá a kéz, láb és hasvédőt...
    egyébként sztem nincs ilyen csit...
  • CS@
    #23935
    Hát ennyi erővel akár be is csítelhetsz minden páncélt mert KB ugyanaz.
  • watto
    #23934
    de ez nem az mint a csit...ugyan annyit kell érte fizetni csak egy helyen megtalálod hozzá a kéz, láb és hasvédőt...
    egyébként sztem nincs ilyen csit...
  • CS@
    #23933
    Szorry ez tárgytalan mert néhány reload után rájöttem, hogy még így sikerült elhalálozniuk.
  • watto
    #23932
    a picsba 31. szitű vagyok és sehol nem találok elven páncélt...
    má nagyon ideges vok...
  • SötétBarom
    #23931
    Valaki nem tud olyan helyet mondani ahol lehet venni, találni grand soulgemet? Már kettő van, egyet loptam az Arcane University lobbyjából, a másikat meg vettem valakitől, de többre sehogy sem bukkanok.. És ez a vámpírélet kezd kiborítani..
  • CS@
    #23930
    Sikerült a főszálat befejeznem és ezzel kapcsolatban lenne kérdésem:
    Úgy vigyáztam Jauffre -re és Baurus –ra is mint a hímes tojásra, végig Healoztam őket és mikor beléptem a templomba akkor mindketten fullHPn voltak. A főszál vége után ők ketten mindenképp eltűnnek? Mert kerestem őket a CloudTempleben, de nem találtam, pedig vártam rájuk vagy két napot, de semmi. Szóval megtalálhatom őket valahol?
  • CS@
    #23929
    Hát ezekből én csak a SaddleBagot használom, úgyhogy ebben nem sokat tudok segíteni.
    Kicsit utána olvastam Psychic Guards –nak és ez elvileg hatással van a „crime sound alert” –ekre. Az editorban utánanézegettem, és ez lényeges csökkenti egy, két dolog „észlelési távolságát”, de abban egyáltalán nem vagyok biztos, hogy ez vonatkozik a nem „crime” jellegű dolgokra is.
    Azt viszont biztosan tudom, hogy ha bemegyek PL. egy dungeonba és nem lopakodok, akkor az ellenség észrevesz a falon keresztül is, még ha és látni nem is lát.
  • berczy #23928
    nvidia-m van. Akkor nem egyedi hiba. Jobb híján én is a Te eljárásodat alkalmazom, de amikor épp egy csata hevében 'ugrik' ki akkor feszkós tudok ám lenni! Azért köszi, hogy reagáltál!
  • Mor3llo
    #23927
    Azt írja ki, hogy a oblivion.exe hibát észlelt, ezért leáll...blabla ? nekem is szokott lenni elég soxor, de utána újraindítom a gamét, és megy minden tovább.Ezzel lehet nem segítettem sokat...próbálj meg új catalystot, ha ATI-d van.
  • berczy #23926
    Senki nem tud segíteni az előző kérdésemben???? 23906
  • Mor3llo
    #23925
    Igen, azt hiszem az.
  • tibor16
    #23924

    ezek a modok vannak fent - esetleg ezek közül vmelyik (a "no psychic guards" -ra gondolok) okozhat ez amolyan butulást az NPC-ék érzékelésében?
  • tibor16
    #23923
    Az jutott eszembe, hogy nekem fent van 1 mod, ami elvileg pl nem engedi, hogy az őrök átlássanak a falon és úgy is észrevegyenek, - nem tudom a nevét (van már feltéve vagy tizenvalahány) - nem lehet ez az oka? - senki nem tapasztalt hasonlót?
  • SiteDisagner
    #23922
    áh köszi bigapó! megvan sorry oks muxik:D
  • SiteDisagner
    #23921
    Helló! Ne haragudjatok ha ez mar volt kérdezve, de visszaolvasva nem találtam problémrára megoldást!

    Az a bajom, h miko a Felhök Templomába mennék (3ik főkuldi a Weynom Prioryba való visszatérésem utan with Martin), akkor nem mutatja h merre kell mennem. Felszalltam a lora is meg minden, de semmi nyil. Valaki tudna segiteni? Kezdjem ujra ezt a kuldit v van mas megoldas??
  • bauer15
    #23920
    OK KÖSZ
  • bigapó
    #23919
    lehet, hogy nincs aktiválva a Quest! ha Tab-ot nyomsz és az iránytűre nyomsz, akkor jobbról a második menüben találod meg az elválalt, de nem aktív küldetéseket. Itt keresd meg azt amelyikben Martin neve benne van, ráklikkelsz és máris az az aktív, azaz lesz legalább egy piros nyilad.
  • SaGa Jr
    #23918
    Nem idegeskedem. Csak olykor még előtör belőlem a segítő szándék aztán jön a meglepetés. :-)
  • k8bal
    #23917
    csillapodj, csak feleslegesen felidegeled magad... ha nem tud olvasni és faszláma nem kell vele foglalkozni! ;) Főleg hogy az oldal is magyar...
  • SaGa Jr
    #23916
    Ha egy annyira nyílvánvalóan egyértelmű honlapon sem tudsz kiigazodni, akkor hagyd a fenébe ezt a játékot. Gondolkodni ugyan nem kell benne, de elég egyértelmű hogy hol és mit kell csinálni.
  • CS@
    #23915
    Hogy, hogy nem tudtál rajta kiigazodni?
    Nem tudsz olvasni? Vagy mi?
  • SaGa Jr
    #23914
    Olvasd el azt az átkozott quest logot. Szándékosan ezért van benne, hogy ha nem tudod mit csinálj, mert nem olvastad el amit szövegeltek neked az NPC-k, akkor meg legyen a feladat leírása és bármikor visszaolvashassad.

    Emellett ki lehet választani egy feladatot és aktiválni azt. Ilyenkor azonnal megjelenik az iránytűn egy piros (valahol benn van) vagy egy zöld (jó térképen tartózkodsz) háromszög. Nosza azt kell követni. Enm bonyolult az egész. Csak olvasd el miről szövegelnek. Alapfokú angol sem kell hozzá csak egy szótár és megoldható az egész játék.
  • bauer15
    #23913
    nem mutat piros nyilat
    és voltam az oldalon és azon se tudtam kiigazodni és martint se találom
  • Tovi
    #23912
    Ránézel az iránytűre és ott a piros nyilat követed, az mindig az utolsó questet mutatja, hová kell menni. De 4 hozzászólással lejjebb Solid Sneak belinkelte az Oblivion HQ oldalt, ott kimerítő választ kapsz kérdéseidre.
  • bauer15
    #23911
    na ok beszéltem vele és most merre ? menjek?
    bocs hogy ennyit kérdezek
  • Tovi
    #23910
    Hiszünk neked természetesen, csak nem tudom hol lehet a probléma. Az én karim is kb ilyen képességekkel rendelkezik, szerintem ugyanazzal a gyűrűvel megyek Én is, de állandóan észrevesznek, ha megtámadom a társukat. Nagyon messziről kell íjjal lelőnöm valamelyiket, hogy a másik ne keressen..
    Szóval passz, talán valamelyik mOD megkergítette az intelligenciát??
  • tibor16
    #23909
    Most csináltam meg a magus céh utólsó feladatát. Vagy nem ugyanazzal a játékkal játszunk, vagy nem tudom... Az összes necromantot úgy nyírtam ki, hogy a társa(i) látta(ák) amikor lecsaptam őket. Ha meg nem, akkor hallaniuk kellett a másik halál kiáltását, vagy annak a kevésnek a küzdelmét amelyek nem adták be rögtön a kulcsot. Direkt olyan közelben csináltam az akciókat amikor kellet volna reakciónak születni arra hogy ott püfölök 1-et közülük. Rajtam 1 db 30% chameleon gyűrű, sneak-ben ami 73, de akkor is a zajt hallaniuk kellett, ha nem is láttak. Most már csinálni fogok screenshootot, mert úgy érzem magam mint akinek nem hisznek... eeehhh
  • Lyan Kyj
    #23908
    Aki vágja modokat, kérem látogasson elERRE A LINKRE, és segítsen megoldani a problémámat!
  • Solid Snake
    #23907
    Érdemes ide ellátogatni.