41716
  • Hmuda
    #24547
    No végre nekem is megvan. Szép barna doboz, térkép, uti-zsebkönyv, pénzérme... Nyammm.
  • Bucser
    #24546
    Kérdés, hogy szerepjátszol-e vagy tápolsz és rohansz:)
  • dezsiszabi
    #24545
    azokat én nem nevezném küldetésnek. mastertrainerekhez rendeltek egy "küldit" ennyi. és elárulom egy olyan ember sincs, akinek ki van maxolva minden skillje.
    a primary skillek a fontosak
  • SaGa Jr
    #24544
    Minden küldetést? Ejha... Nagyon penge lehetsz, ha minden skilled master fokozatú és az összes master küldit is végignyomtad. :-)
  • dezsiszabi
    #24543
    hát akkor szerintem semmit nem tudsz csinálni

    kíváncsi vagyok egyébként, hogy miről fog szólni az első kiegészítő, mert biztos lesz. Tök jó lenne visszamehetnénk morrowindbe (hangulatosabb, mint cyrodiil)
  • zsilike
    #24542
    minden küldit végigvittem'kb 90 tiszta játékoránál vagyok
  • tomee14
    #24541
    ööö na az lenne a kérdés hogy: mászkáltam az Imperial City-be és megkérdeztem az őröket a pletykákról(rumors), és az egyik monta hogy pár parasztot v nemtom kit megöltek a városba(vagy vmi ilyesmi) és hogy egy ismerőse az őrnek mi is volt a neve...hmmmm vmi felias vagy fedias a légióba szolgál vagy hol és szüksége lenne segítségre. hol van ez az ember???HELP! THX
  • dezsiszabi
    #24540
    és várhatod a hivatalos modokat vagy letölthetsz pár rajongói modot és ennyi
    sztem a morrowind akkor is sokkal jobb volt. de lehet, hogy azért nem tett rám ez akkora hatást, mert
    1. oldblivionnal tolom (bár nekem nem nagyon számít a grafika)
    2. nem volt sok újítás morrohoz képest (szerintem... bár mit lehetett volna újítani?)
  • dezsiszabi
    #24539
    végigvivés után a megmaradt küldiket tudod megcsinálni és ennyi. aztán boylongás :D
  • zsilike
    #24538
    hi'eléggé egysikú ez a kapuzárogatás,anvil nél a kapu teljesen más placcra visz,mint atöbbi kapu,eltévedtem,sok barlang és épület,ami nem vezet sehová,nemtalálom a sigilt,HELP.a végén ha martin meghal,neked is lehuzzák arolót,éleg ügyetlen ez a martin.27es a karim,végigvittem majdnem,ezután csak bolyongás?
  • dezsiszabi
    #24537
    spellmakinggel lehet csinálni invisibility-t?
  • Hoz_Hun
    #24536
    Ha nem zárom be akkor ottmaradnak és az nagyon csúnya. A lerombolt romjaik is csúnyák.
  • dezsiszabi
    #24535
    meg a legtöbb küldi ayleid romba, barlangba látogatásról szólt. és elég unalmasak voltak az ismétlődő helyek
  • dezsiszabi
    #24534
    ami még nem tetszett: nagyon kevés volt a városi küldi.
    nem a guildesek, hanem azok, amiket rumorból vagy csak simán beszédből lehetett megszerezni
  • CS@
    #24533
    Az, hogy nyílt egy-két kapu hát istenem, erről szól a történet akkor meg hagy nyíljon má.
    Ha el sem kezded a főszálat, akkor meg csak egy darab van az egész világban az meg annyira nem zavaró. Az tény és való, hogy annak a seregnek nem sok köze van egy sereghez, mondjuk a gépem még így is megizzadt tőle. Az, hogy 10en levertetek mindenkit az nem teljesen helytálló, mert helyesen mondva mind a 10en kitartottatok, amíg te át nem léptél a kapun. Ha nem lépsz át, akkor pedig idővel megdöglötök mindannyian, mivel az ellenség végtelen.

    Amúgy most, hogy így utána számolok hány darab kaput is kell kötelező jelleggel bezárni a főszál alatt? Ha jól emlékszem, akkor hármat, hát az tényleg rengeteg.
  • Hoz_Hun
    #24532
    A főküldi szerintem jó, csak ez az orba-szájba nyíló Oblivion kapuk nem tetszettek. Akárhova mentem nyílt egy-két kapu. Szóval, ha elkezdtem a főszálat akkor kénytelen voltam végigvinni, hogy ne keljen folyton kapukat becsukni (egyébként meg marha zavaró a látképben a sok-sok kapu).
    Na meg a Burma védelme. Na az enyhén illúzióromboló volt. Szóval nekem ne beszéljenek seregről, ahol alig egy tucat katona a sereg. Höhö, meg világot fenyegető kapu aztán tizen levertünk mindenkit, szóval nem kellet volna tulspirázni a főszálat, ha nem képesek egy sereget megjeleníteni a jelenlegi technológia mellett.
  • dezsiszabi
    #24531
    hát szerintem oldblivion-nal próbálkozz majd, mert nem lesz valami élvezetes a játék másképp. <--- szerintem
    egyébként nemrég vittem végig a játékot, ha lehet mondani egy ilyen játékra, hogy végigvittem, de hát nem is tudom. nagyon jó játék, simán 90% felett, de elszúrtak pár dolgot. pl: az egész főküldetést. közel sem olyan jó, mint a morrowindben volt. sőt a legunalmasabb és legötlettelenebb rész a játékban a főküldihez kötődik: az oblivion kapuk bezárása. + amikor segítséget kellett kérni brumának, vicces volt, hogy mindegyik város vezetője ezzel jött: "amíg egy oblivion kapu fenyegeti a saját városom, addig nem küldök segítéget".

    na ennyi szerintem elég is lesz. kicsit hülyén fogalmazok tudom, meg szétszórt a szöveg, de most csak pillanatnyi érzelmeimet próbáltam megfogalmazni gyorsan. ennyi. (ui.: azért ha lehet ne kövezzetek meg plz és várom más véleményét is)
  • Hoz_Hun
    #24530
    Szerintem igen.
  • ashead
    #24529
    Bizonyos effekteknél nagyon belassul 9600-on és 9800-on. ha Oblivion kapu közelében vagy , vagy pedig az ellenség bizonyos varázslatokat használ játszhatatlanul lassú lesz. Én emiatt cseréltem 9800-at GF6600-ra, nem sokkal gyorsabb de játszható mindig és nincsenek ezek a belassulások.
  • Prof William
    #24528
    Gef FX 6200-on megy?
  • SD456
    #24527
    Sziasztok!

    Nekem holnap lesz meg ez a nagyszerű játék. Már nem is tudom mennyi videót megnéztem róla Most raktam fel a Ati Catalyst 6.4 WinXP drivert (ha jól tudom ez a legújabb. Szedtem le patch-et is (az 1.1-est mivel csak ez van még)Ha ezt felrakom menni fog? .Ati Radeon 9600-as videókártyám van. Bírni fogja ezz a videó kártya ezt a nagyszerű játékot? (a HL2-őt bírta max-on 2x-es AA-val)

    Előre is köszönöm a válaszokat!
  • CS@
    #24526
    No igen a klánok nekem is nagyon hiányoznak, ha mondjuk ez normálisan meg lenne oldva, akkor az valószínűleg megoldaná a kereskedelem problémát is, bár mivel nem sokat járok kereskedőkhöz, így nekem ez utóbbival nincs semmi gondom.
    Viszont ha eltekintünk attól az elvtől, hogy mi a haszna,(mivel ez egy játék és már onnantól kezdve, hogy leültél elé haszontalan), akkor azért jó, hogy van, mert nélküle csak kevesebb lenne a játék. Aztán meg bízok abban is, amit már Fred is említett, mégpedig, hogy lesznek majd MODok melyek az ezen a téren található hiányosságot orvosolni fogják. Részemről jó a hangulata, már annak a ténynek is, hogy ha akarok, akkor vámpír lehetek pusztán a játék kedvéért és nem azért, mert ilyen olyan, haszonnal vagy előnnyel jár.
  • Bucser
    #24525
    ha ki lenne dolgozva rendesen az lenne... de így igazából csak hátrányai vannak. egyedül akkor áldás ha alapjaiban tolvaj beállítottságú karit kezdessz hisz a fence-k csak este vannak nyitva ahova el tudod adni a cumokat. Boltba magas szintű vámpírként nem járhatsz és ennek csak úgy lenne értelme. meg nincsen semmilyen vámpír comunity a játékban ez az egyik legnagyobb bajom:(
  • CS@
    #24524
    Mert van aki erre a nyűgre áldásként tekint.
  • magus
    #24523
    az arenaban? nem valoszinu...

    nem ertem miert eroltetik ezt a vampir dolgot, csak nyug
  • armageddon666
    #24522
    hát leeht hogy álmondban haraptak meg akkor viszont meg kell csinálnod a küldit. asszém Arcane Universityben elküldenek Skingardba, ott gróffal beszélsz és onnan menni fog. már ha jól emléxem. készülj fel nem lesz egy egyszerű kigyógyulni (a gyűjtögetés miatt)
  • magus
    #24521
    az arenaban aludtam, s almot lattam, mikor felkeltem mar vampir voltam, de nem igazan harcoltam vampirokkal, csak az arenaban szorakoztam egy jo ideje mar... akkor ha mar azza valtam sehogy sem lehet visszacsinalni, vagyis toltsek vissza egy allast s menjek el templomba mielott alszom? neztem faq-t, de nem irja hol lehet felvenni a kuldetest a potionhoz...
  • Hoz_Hun
    #24520
    Anvil szép hely, és nekem a "kész" ház is nagyon tetszik.
  • CS@
    #24519
    Szerintem ez attól is függ, hogy milyen beállítottságú a karaktered.
    Ha egy Nord barbár vagy valami olyan, akihez jobban illenek az északi faházak akkor egyértelműen Bruma. Viszont ha a karakter jobban szereti a nagy kőépületeket, valamint a tenger és a kikötői dokk levegőjét akkor meg Anvil.
    Ár érték arányban, szerintem egyértelműen Anvil a nyerő, de persze ezzel lesz egy kis munkád az olcsó árért cserébe.
  • armageddon666
    #24518
    :D ok azt tom hogy ott a szellemes küldi de most azon túl megéri azt jobban?
  • Hoz_Hun
    #24517
    Az Anvilit MINDENKÉPPEN!!
    És igen, megmaradnak a cuccaid.
  • armageddon666
    #24516
    Az Anvili vagy a Brumai házat érdemesebb mevenni? És ha lerakom a cuccaim a házamban akkor azok megmaradnak?
  • Hoz_Hun
    #24515
    Hehe.

    Jó játékot.
  • Braveheart
    #24514
    Na megoldottam, a régi verzió volt a hibás, az újjal már megy. Most angyon ráizgultam :)
  • Hoz_Hun
    #24513
    Akkor tuti valami gigszer van. Nem is nagyon emléxem, hogy itt olvastam volna hasonló hibáról.
    Probáld leszedni a mod-okat. Ha azok nincsenek akkor tedd újra a játékot, hátha valamit rosszul telepített fel, vagy játsz a garafikai beállításokkal.
  • Braveheart
    #24512
    Belső nézetben semmi sem látszódik, külső nézetben pedig csak a végtagok... vmi bug lehet vagy nemtom.
  • Hoz_Hun
    #24511
    Válts külső nézetbe.
  • Braveheart
    #24510
    Hali az a gondom hogy oldblivionnal próbálok játszani, de csak a karakter kezei ill. lábai látszanak. Mit csináljak?
  • stern
    #24509
    Szerintem te az orgazdákról írsz, és velük csak a tolvaj céh tagok üzletelhetnek, de ők is csak a ranguktól függően... (tehát még Pickpocket vagy, addig csak Ongar áll veled szóba Bruma-ban)
  • Sipocz
    #24508
    Hi!
    Minden kereskedőnek, akár van üzlete akár nincs létezik nyitvatartási ideje. Tehát igaz ez a trénerekre, a céhek embereire egyaránt. Ahogy nézegettem a legbonyolultabbak a mágusház emberei közül kerülnek ki: pl. néhányan tőlük reggel 9-kor kezdik a rendelést aztán délben tartanak 2 úrányi szünetet majd aztán este 6-ig ismét szoli (ezt a skingrádi céhházban tapasztaltam) :)), de vannak olyanok is akik éjszaka dolgoznak ezt szintén a mágusoknál láttam mert náluk nincs portás mint a fightereknél és ált. valamelyik tag az éjeliőr:)).