41716
  • AC2
    #24587
    jó, kössz
  • dezsiszabi
    #24586
    ami benne van a könyvből: spell breaker, Ring of Khajiit(i), Mace of Molag Bal, Masque of Clavicus Vile, Mehrunes Razor (hivatalos pluginnal), Cuirass of the Savior's Hide (itt csak savior's hide), Goldbrand, Umbra Sword, Helm of Oreyn Bearclaw
    én ennyit tudok. lehet még van más is
  • dezsiszabi
    #24585
    ezek nincsenek benne a játékban
    csak a tamrielic lore című könyv benne volt morrowindben is és gondolom nem akarták megváltoztatni a tartalmát
  • dezsiszabi
    #24584
    Varla stone az enchant feltöltő kő neve
  • GothiK Aesh
    #24583
    köszönöm mindjárt kiprobálom
  • armageddon666
    #24582
    Inventorydban ráklikkel a feltöltött Gemre és akkro felugrik egy menü ahonnan kiválaszthatod mit akarsz feltölteni vele.
  • GothiK Aesh
    #24581
    azt tudom hogy soulgembe betrappolok lelket de azzal utána hogyan tovább? hogy töltöm fel vele?
  • armageddon666
    #24580
    vagy Soulgemmel, vagy őőő Alyeid vagy nemtommi (olyan mint Velkynd Stone csak nagyobb, hosszukásabb) azzal feltöltöd minden cuccod, vagy keresel egy olyan varázslót aki feltölti neked. (1arany/1töltéspont... picit drága...)
  • GothiK Aesh
    #24579
    sziasztok...kifogyott jópár fegyverem charge-a , hogy tölthetem ujra?
  • AC2
    #24578
    Van egy könyv, asszem Tamriel Lore a never (bár ez egyáltalán nem biztos) amiben artifaktokról van szó. A daedra cuccok mellett egy-két Xtra cucc is van. Pl.: Warlock's ring, Ring of Wind, Dradonbone mail stb. Na ezeknek a tárgyaknak csak keletkezésüket ill. legendájukat regéli el az olvasmány valamint még a képességüket. Azt nem h hogyan lehetne őket megszerezni, tehát a pontos helyük sincsen megadva. Az előbb említett tárgyakat tehát h szerezhetném meg? Vagy 1000 könyvet végig lapoztam már
  • SaGa Jr
    #24577
    Szintfüggő a páncélok bejövetele. Glass úgy emlékszem majd 16-17. szint után lesz a banditákon.

    Az elven páncél valamivel előbb, olyan 12. szint környékén. De ha csinálod a Fighter Guild küldetéseit, akkor az egyikben lesz egy sisak nélküli teljes elven szet. Ez mindig ott van, szinttől függetlenül a kinyírandó ellenfélen.
  • armageddon666
    #24576
    honnan tudok full glass cuccot vagy ha azt nem is de legalább elvent lootolni?
  • Lantee
    #24575
    Kéne egy kis help! Fel szeretném rakni a 'peccset', de kéne nekem egy eredeti (nem krekkelt) oblivion.exe és egy oblivion launcher.exe.
    Ha lenne valaki olyan kedves, hogy feltenné nekem valahova, nagyon hálás lennék.
    Előre is köszönöm!
  • tomee14
    #24574
    basszus az volt az öreg? basszus hát én azt kinyirtam a dark brotherhood küldetésében:( akkor annak már mind1 ugye?
  • armageddon666
    #24573
    nah... -.- örülhetsz. fórumozásom óta első olyan hejesirásí hibám amit nem direkt csináltam... (hejesirásí <-- ez is direkt van :D)
    amugy np :D
  • SaGa Jr
    #24572
    Majd lehet találkoni vele egy Dark Brotherhoodos küldetésben.
    Emellett ő az IC főkapitánya ha jól emlékszem és nem téged keres, hanem bárkit aki segít elfgni neki a Grey Fox nev tolvajt. De erről infót kaphatsz bármelyik ilyen témájú falragaszról.
  • Crokin
    #24571
    *megfeledkeztem

    sry :D
  • armageddon666
    #24570
    Nocturnalt én is megcsináltam már. de Mages Guildnél 2.szor mentem "Tasks"-ér Raminus Polus bácsihoz. vagy 3.szor? :D
  • bigapó
    #24569
    ez csak neked második:) ez az amikor Imperial city-be kell elmenni, valakivel beszélni és aztán majd vissza asszem Kud-ei-hoz? mert nekem ez lesz az utolsó. csináltam egy vargabetűt és először lementem délre, hogy a Nocturnal-küldit megcsináljam és ne görcsöljek a zárakkal..
  • armageddon666
    #24568
    :S tényleg megnéztem és láttam benne egy csomo varázslatot de utána megfeletkeztem rola :S:S:S:S thx
  • Crokin
    #24567
    Ott vannak a ládában, a csóka mellett aki fordít...
  • armageddon666
    #24566
    Nem tudom megcsinálni a 2. Mages Guildes küldit :S ahol egy oszlopra kell varázslatokat mondani. a tűz és jég megvan, de a magickások nem mennek, mert (szerintem) nincs olyan varázslatom. melyik trainertől tudnék ilyeneket tanulni? (csökkentő és növelő is kell).
  • dunga
    #24565
    Jó lett, kösz szépen
  • CS@
    #24564
    Esetleg valamitől megsérült a fájl.
    Bármelyik mentésedet próbálod betölteni mindegyiknél ez a helyzet?
    Ha igen, akkor először készíts biztonsági másolatot az összes mentésedről majd töröld le mindet. Nyomj egy NewGamet és rögtön a börtönbe ments egyet, majd lépj ki a főmenübe és próbáld meg betölteni.
    Majd írd le az eredményt.
  • dunga
    #24563
    Az miért lehet,hogy befagy a mentéseimnél? Elindítanám a mentést és kidob az asztalra. Valakinek akadt ilyen problematika? ...........
  • CS@
    #24562
    Ilyenről még nem hallottam. Bug?
    Ha gondolod, akkor, nyomass képet(nem kell beszúrni elég a link), vagy esetleg mentést, hátha valakinek lesz valami ötlete.
  • GothiK Aesh
    #24561
    és ágyban alszok természetesen
  • GothiK Aesh
    #24560
    sziasztok egy kis HELP kéne... xal már rég szintet kellet volna lépnem (lvl->lvl4) de hiába alszok nem lépi meg pedig a piros csik ezer éve maxon van:( mi lehet a baj?
  • bigapó
    #24559
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bruma-tól északra kell megkeresni egy barlangot. nem túl nehéz, de gondolkodni kell, mert az iránytű csak egy ideig vezet, aztán meg kell nézni egy térképet amin egy nyíl mutat balra(nyugatra) egy szobor felé és aztán attól északra egy másik nyíl mutat egy faajtó felé. gondolom már tudjátok melyik küldetés ez. már megcsináltam, de volt ott egy iszonyat nehéz ellenfél (illetve kettő). az első egy "szellemszerű" lény volt, ami hol eltűnt, hol megjelent. ez ellen kellett volna ezüstből készült fegyvert használni?

    a másik már látható volt, de elég rendesen idézett különböző lényeket, medvét, troll-ot és persze nyomta a durvábbnál durvább varázslatokat. ezt is hagyományos módon kaszaboltam fel, meg néha rányomtam egy tűzlabdát, de eléggé sokáig húzta.
  • MerlinW
    #24558
    ForceWare Release 90
    Version: 91.31
    Release Date: June 23, 2006
    WHQL Certified
  • CS@
    #24557
    Ja én is úgy tudom, hogy 15perc van rá, már csak az a kérdés, hogy ez a 15perc lehet e kevesebb is.
  • armageddon666
    #24556
    találtam egy külföldi végigjáccást. 15 perc van hogy megszerezzük a GSS-t. vmi Great Sigil Siege vagy micsoda tart a világunk felé azért. (gondolom az elején az álomból a nagy cucc.)
  • CS@
    #24555
    Percenként szól, hogy még mennyi van.
    Próbálgattam utána olvasni ennek a plussz idő dolognak, de egyenlőre nem találtam erről infót.
  • armageddon666
    #24554
    :S és legalább kiirja mennyi időm van? :S nem szeretem az időre menősöket... azokat mindig elszurom...
  • CS@
    #24553
    Upsz akkor lehet, hogy mégis számít, én erről még nem olvastam, de mindig úgy csináltam, hogy besegítettem előtte az összes városnak. Ha számít akkor szorry ezt benéztem.
  • Ron Ragm
    #24552
    Nem úgy van hogy minél több segítséget hívsz annál több időd van? Vagy legalábbis emlékszem hogy régen ezt tárgyalták és errre a következtetésre jutottak.
  • CS@
    #24551
    Szerintem nem, igen, mert időre megy, nem, attól függ kinek.
  • armageddon666
    #24550
    Bruma védelme nehéz? és időre megy? vagy miért kell sietnünk? nyerhetünk időt azzal ha megcsinálom az Aid for Bruma küldit? vgay az fölösleges? kb. 3 városbol hivtam eddig segitséget.
  • tomee14
    #24549
    *légiós:D
  • tomee14
    #24548
    asszem Adamus Philida a lgiós neve! szal senki nem tuggya?