41716
  • PTW
    #24787
    igen 8(
  • Solid Snake
    #24786
    Patch fentvan?
  • Ron Ragm
    #24785
    modok nélkül az arena csak restore health potok kérdése.
  • Mr_no_NaMe
    #24784
    Bugot? Meg static lvl npc mod???? Akkor játszottam vele mikor megjelent kb 1 hetet szal léccike a kötelező modokrol és infokrol világítsatok már fel pls :D
    Bentvan 1-2 mod, de sztem van még több is. Bennvan a Ren's Beauty pack akkor az, hogy ne legyen minden egyszerű mellényúlásért bountym (no pyshic guards)
    és kb ennyi. Viszont nincs bent a fast travel kivevő mod és mégsem tudok fast travelelni. Nemtom mi megy itt, de mikor feltettem a játékot az összes mentésem és képem megvolt. Azóta kétszeresen is letöröltem MINDENT ami a telepítésével kapcsolatos, de a mentéseket csak meghagyta. Lehet az a no fast travelt is benthagyta. Hát nagyon nemtudom, de ez elég gázos lesz így.
  • Bucser
    #24783
    gondolom nincs fent a static lvl NPC mod:) Úgy azért kicsit húzósabb:) (meg gondolom használtad az arena-ban a bugot?)
  • Mr_no_NaMe
    #24782
    :DD
    De azt is említsük meg, hogy azsem semmi, hogy majnem champion vagyok az arénában, bentvagyok a tolvajcéhnél és még a Dark Broterhoodos is felkeresett és még mindig csak 1 szintes vagyok. Nem nagy dolgok, de ha real szemmel nézzük...
  • PTW
    #24781
    valaki tudna segíteni? most töltöttem le a Thief Den kiegészítőt (hivatalos oldalról) de amikor installálni akarom ezt az errort dobja :

  • CS@
    #24780
    A kulcs az ajtó másik oldalán van, úgyhogy nem arra kell menni.
  • CS@
    #24779
    Hát igen ez erősen illúzióromboló.
    Gondoljunk csak bele, ahogy hősünk betér az útmenti fogadóba, ahol árgus szemek figyelik és várják az izgalmasabbnál izgalmasabb történeteket. Hősünk letelepedik egy székre, majd belekezd a mesélésbe:
    - Ma az történt velem, hogy guggoltam az istálló mögött...
  • Uborkasalata
    #24778
    Az Arrow of Extraction nevű Thief küldinél tartok. A barlangban nem tok továbbjutni. Van egy zárt ajtó amit csak kulcsal kell kinyitni. Hol a kulcs?


    Az Arrow of Extraction nevű Thief küldinél tartok. A barlangban nem tok továbbjutni. Van egy zárt ajtó amit csak kulcsal kell kinyitni. Hol a kulcs?

  • SaGa Jr
    #24777
    Nem a nyílvesszőket kened be a kpész méreggel, hanem az íjat. Egy méreggel teli üvegcse csak egy lövésre elegendő. Meg aztán nem árt figyelni rá, hogy nem kevés lény akad, aminek speciel vagy immunitása vagy elég komoly ellenállása van mérgekkel szemben.

    Ultimate íj úgy tudom nincs. A leghasznosabb íjat meg a Dark Brotherhoodtól kaphatod meg extraként, de ez a szuntedtől függő tulajdonságú lesz. Ha alacsony szintű a karaktered, akkor gyenge íjat kapsz. Ha magas szintű akkor erősebbet. Nem fejlődik veled a cuccos!
  • Bucser
    #24776
    Nesze neked szerepjáték:D
  • CS@
    #24775
    Ja szinte minden hozzávalónak van negatív képessége is ezekből csinálhatsz mérgeket.

    A sneak csak akkor fejlődik, ha senki sem lát.
    Nem gép előtt ülés esetén az a gáz, hogy mint írtad bent van a fő skillek között és emiatt, ha hosszabb időre ott hagyod, akkor kicsit béna szorzókat kapsz. Mert ugye, ha csak ebből léped a szintet, akkor 5X agilityt kapsz és kész. Mondjuk beválaszthatod mellé még a luckot és akkor csak egy képességre él az alacsony szorzó.
    Ha mégis erre vetemedsz, akkor elmész mondjuk az IC istállóhoz és belopakodsz az istálló háta mögé, ahol senki sem lát, majd fejjel a lovak felé nekitámaszkodsz az istálló hátsó falának és bekapcsolod a folyamatos előre menést, azután fejlődik is.
  • Mr_no_NaMe
    #24774
    Ja igen ez bentvan a fő skilljeim között. Amúgy nem vennél rá mérget? Miért nem? :D
    Igazánól lenne még két kérdésem :
    Mérget növényekből lehet csinálni? Aztán bekenem a nyílvesszőt vele?
    A másik pedig, hogy a sneaket, hogy lehet úgy fejleszteni, hogy nem is ülsz gép előtt? Mert morroban lehetett, de itt még máig sem jöttem rá, hogy hogy fejlődik :S
    Valamikor jön egy npc, elfordul és akkor fejlődik, vagy amikor rám sem néz csak a közelben van stb...De úgy nem fejlődik ha a gombot nyomom és a sarokban állok.
  • CS@
    #24773
    Kezdő karakternek talán még jó lehet a „Bow of Infliction” Amit Bravilban az Acher’s Paradox –ban árulnak. Úgy tudom nincs szinthez kötve és bármikor megvehető, de azért nem vennék rá mérget, talán egy próbát megér.
    Szerintem az íj mellé mindenképp fejleszd a sneak –et, mert a magas sneak attackal már egészen elviselhető.
  • Mr_no_NaMe
    #24772
    Hmm köszi azleszen akkor! :O
  • Solid Snake
    #24771
    Az elején kicsit "necces", gyárts mérgeket azt szereti az ellen
  • Mr_no_NaMe
    #24770
    No megint feltettem a gammát. Hát nagyon szép és jócsak hát...Íjász szeretnék lenni. Van értelme? Mert az alap kezdő Iron Bow az kb légyfingnyit sebez...De az iron kardok meg jóval többet...na mind1. Van a játék elején az a kard Hornblade of Chorol még én írtam hozzá leírást (ottvan az oblivin hq-n höhö)
    Szal azt a kardot akár első szintől is megszerezhessük és nagyon durván sebez. Van ilyen íjba is? Mer tényleg nem lenne már rossz lopakodós tolvajt alakítani aki 1 lövéssel szedi le a gyanútlan áldozatot.
  • Uborkasalata
    #24769
    Az Arrow of Extraction nevű Thief küldinél tartok. A barlangban nem tok továbbjutni. Van egy zárt ajtó amit csak kulcsal kell kinyitni. Hol a kulcs?
  • LegionarR
    #24768
    Bocsánatot lehet kérni a "védekezés + használat" kombinációval (block + use)... bár azt nem tudom, hogy lónál is működik-e :D

    én embereknél tudtam használni, állatnál még nem próbáltam :)
  • zvaragabor
    #24767
    Nekem a lónál úgy volt, hogy megütöttem, majd alrébbmentem egy időre hogy ne lásson, majd visszamentem és lenyugodott.
  • Gladiator
    #24766
    ha egy havert véletlenül megtámadtam mit tudok csinálni, hogy lenyugodjon?
    most például a lopvamat ütöttem meg.
  • grebber
    #24765
    Ez nem is rossz megoldás.
  • PiszkosFred
    #24764
    Ezért kell olyan számlát nyilvántartani a főszámla mellett, amelyre ilyenkor raksz fel 1000 Ft-t, és ezt használod, ennek a számát, ellenőrző kódját, stb.
  • grebber
    #24763
    Hát neten és sem irnám le sehova a számlaszámomat nem olyan világban élünk!
  • zvaragabor
    #24762
    Tudom, 400Ft-ért megéri, de nem is ez a baj, hanem hogy nekem nincs bankszámlaszámom, szüleim meg nem adnák oda ezért, mert nem tudják hogy hogy megy ez, és hogy biztonságos-e.
  • Gladiator
    #24761
    azért 400ft annyira nem nagy összeg
  • zsilike
    #24760
    wco,mikor???
  • zvaragabor
    #24759
    Megvenni nem fogom mert ez is bankszámlaszámrol veszi a pénzt, ami nekem nincs, szüleim meg meg nem adnák oda ijesmihez. Szal marad a torrent, warez, ahol pár napon belül gondolom elérhétő lesz. Jól mondom, vagy ennél máshogy megy a fizetés?
  • grebber
    #24758
    Holnap érkezik az Oblivion kiegészítője
    [2006. július 12. @ 08:59 - Berkenye]

    A Bethesda Softworks a holnapi nap folyamán teszi elérhetővé, s mindössze 1,89 dollárért megvásárolhatóvá az Elder Scrolls IV: Oblivion mini expanziójának következő darabját, mely a The Vile Lair címet kapta.

    A benne lévő tartalom kifejezetten a gonosz karakterek számára lett megalkotva. Nézzük, mit is kaphatunk a pénzünkért:

    The Font of Renewal, ahol a játék megtisztíthatja magát a vámpírizmustól

    The Shrine of Sithis, ahol a kevésbé jó hírű játékos kigyógyíthatja magát sebesülésekből és betegségekből eredő bajaiból

    A Dark Minion, ahol rengeteg aranyat találni

    Cattle pen, mely segítségével étkezhetnek a vámpírok

    Egy zárt kert, ahol számos mérges növény található.

    Emellett számos új bútor is helyet kap a játékban.

    info: Gamestar

  • Kmarha
    #24757
    hja lezs magyaritás.. előreláthatólag talán 2009 körül.. tán kicsit hamarabb esetleg..
  • armageddon666
    #24756
    hát vmi multi mod van. de aztmondják bugos. magyarosítás szvsz lesz.
  • Sam87
    #24755
    csá!!!!!!
    van multiplayer???
    lesz magyarosirás??????
  • GoKu x
    #24754
    jó nektek h így megy a game, én örülnék ha normálisan menne,de vmi baja lehet a gépemnek vagy nemtom
  • armageddon666
    #24753
    nekem is kb igy megy :D és memorián kivul majdnem ugyanolyan gépünk van.
  • szablya
    #24752
    Kösz szépen.
  • DJ RX7
    #24751
    Tyűha akkor elég kemény játék lehet...........
  • armageddon666
    #24750
    HDR-t, AA off, közepes beállítások. asszem ennyit. esetleg a közepeseket picit feljebb tolhatod.
  • DJ RX7
    #24749
    *hétvégén még veszek *
  • DJ RX7
    #24748
    Halihó.
    Amd 3200@2500 (939 venice 1.45),6600gt 550/1150,1280ddrram hétvégén még veszek
    Hétvégén veszek még 512 és igy lesz 1280
    Egy ilyen géppel mennyit tudok kihozni a játékból?