41716
  • rage
    #24747
    Ezzel is meglesz a 10 :)
  • tigeroo
    #24746
    nemsokára veszek videókártyát.
    1500mhz (Athlon Xp 1800+), 768mb ddr ram, Ati radeon 9600xt 256mb 128b

    naaaa?
    sztetek fog menni? anno Ati radeon 9000-el megvolt a 10FPS
  • GoKu x
    #24745
    thx megpróbálom,de nem hinném h az lenne a baja mert most raktam ujbol az xp-t direkt ezért a játékért. amugy meg max 25 fut a háttérben.
  • bigapó
    #24744
    ott van egy oltárszerű koporsó is (fehér szinű), abban kutakodj.
  • SnowMan14
    #24743
    a 81.48-as drivert próbáld hasznűlni nekem is hasonló gépem van csak amd athlon proci és neklem kb. oan 11fpssel fut kinn a dzsudzsásba! lehet hogy a memória kevés mert túl sok a hátterbe futó progi!
  • szablya
    #24742
    Ott már voltam. Ott csak egy hullát és egy csomó nekromatát találtam. Vagy valahol ott van a staff is?
  • GoKu x
    #24741
    senki nem tudja?...
  • CS@
    #24740
    Ja így már vágom, az a fa tulképp egy üres staff.
    Vess egy pillantást a naplódra és máris megtudod, hogy a WellspringCave –t kell keresned.
  • szablya
    #24739
    A mágus egyetemen vagyok Imperial cityben és ott magyaráznak valamit, hogy vigyek az egyik mágusnak fát és akkor ő csinál nekem egy magic stafft.(lehet, hogy ezt nem jól írtam)
  • CS@
    #24738
    Hello! Fát? Az meg minek?
    Mivel semmire sem lenne jó, szerintem sehol sem lehet venni.
    Vagy lemaradtam valamiről?
  • szablya
    #24737
    Hello mindenkinek.
    Valaki el tudná mondani, hogy hol tudok fát venni/szerezni? Válaszotokat köszönöm.
  • GoKu x
    #24736
    nem isos, nen tom milyen de nem original. amugy meg most lett ujbólrakva az egész xp, direkt leformatáltam a a vinyot a játékért és még igy is rossz.
    A hangbeállításoknál nem csak a hangerőt lehet állítani, vagy van máshol ahol estleg lehetne?
  • Crokin
    #24735
    Próbálj meg a hangbeállításokkal játszani. Megy legyen elég hely c-n is meg a game partición is.

    Ja igen. Nekem akkor csinált hasonlót, mikor az iso ugyanazon a partición volt mint ahova fel volt installálva. Átraktam az iso-t máshová és megszűntek ezek a kis ládás akadások.
  • GoKu x
    #24734
    Faqban meg nem találtam ilyen problémát
  • GoKu x
    #24733
    amugy tök mind1 milyenre teszem a grafikát mert ha kivan kapcsolva minden akkor is ugyan olyan mint mediumon.
  • GoKu x
    #24732
    hy all!
    a konfigom: gf6600gt, 2x512mb ram(dual chanel), 2.8Ghz northwood, ami fel van húzva 3.0Ghz.(intel PIV). Nah most az lenne a gondom h a game akad mint sz*r, tudom már sokan irták ezt,de az én helyzetem sokal másabb. mivek még 1x vki itt azt mondta h nálam simán mennie kéne,de mégse. pl: amikor a kvatchnál vok és ott esik az eső tételezzük fel h olyanja van és megy normálisan a játék,de ha a közeli ládából kiveszek vmit akkor egyből leugrik vagy 4fpsre a game és úgy is marad. Néha jó néha nem. de 99% rossz. jelenleg 91.31driver van fent. próbáltam már 84.25-üs driverrel is de ugy is rossz, az ini fájlt is babrátam de uyg se, directx et is try-oltam de uygse. VKI help mert az így nagyon idegesit.
  • Cairass
    #24731
    Ezt vágjátok? -> Interactiv map
  • Lyan Kyj
    #24730
    Nem tévedsz^^ Ha megcsinálják rendesre, akkor király lesz, de még várnunk kell rá:(
  • CS@
    #24729
    Ugye nem tévedek, ha azt feltételezem, hogy nem próbáltad ki?
  • Lyan Kyj
    #24728
    Van már vampire guild mod, csekkold: ITT
  • XeeN
    #24727
    Igen.
  • CS@
    #24726
    Nem.
  • tattooed
    #24725
    sziasztok!

    véletlenül vámpír lettem. de ha már így alakult, lehet-e valamilyen vámpírklánhoz csapódni, mint a morrowind-ben?

    a segítsége(ke)t előre is köszönöm.
  • AC2
    #24724
    Szerintem csak mindenkinek kezd megoldódni a próblémája, csakúgy meg minek irogassanak. Egyébként sztem is kihalt, bár most a nyáron úgyis kevésszer jutok net közelébe, szal majdnem mind1.
  • Lunki88
    #24723
    Tán kezdik az emberek megunni a játékot hogy ennyire kihalt ez a topik?
  • Bagoly81
    #24722
    kiprobáltam a gamát :) kicsit megkésve , mocsokul akad :(
  • CUCLI
    #24721
    up mert nagyon kihalt a topic :(
  • CUCLI
    #24720
    oblivion támogatja a többmagos procikat?
  • ZaJanga
    #24719
    hmmm
    az a baj hogy próbáltam többször is.
    utána azt is hogy nem vittem véghez a küldit hanem elmentem mást csinálni és visszamentem sokkalkésőbb de akkor is ez történik
    patch előtt és után is!
    mind1
    már mindenhol kivéve a tolvaj céhet vezető vagyok plussz van vagy 4 más egyéb faction-om szal asszem jól kiszórakoztam magam az oblival!
    thx
  • ChevyG work
    #24718
  • haxoror
    #24717
    ezek a befagyások patchelt játékokkal történtek?

    (nekem szerencsére még nem volt ilyen és patchelt a gém)
  • MrAndree
    #24716
    Nekem is volt ilyen bug de egy másik küldetésnél /már nem emlékszem melyiknél/, ahol valami fickot kellett kisérni aki odament egy másik fickóhoz, na amikor ott beszélgettek akkor elvette az irányítást és miután befejezték nem adta vissza ugyhogy álltam ott ledermedve mint egy eleven felkiáltojel. Visszatöltöttem egy korábbi mentést a kísérés megkezdése előttről és rendbe jött.
  • Bucser
    #24715
    nem tudom:D én egy 7000 töltéssel rendelkező soul trappes botot kértem:D
  • MerlinW
    #24714
    Hát igen, így lesz a fegyverkovács remekművekből falidísz:)
  • bigapó
    #24713
    az egyébként mindenkinél megvan, hogy mikor megkapjuk a Mage guildes varázslóbotomat, akkor az nálam speciel egy brutális, 80-as villám-sebzésű staff lett? :))

    egy-egy grizli 2-3 pontosabb lövéssel megsüthető:))
  • bigapó
    #24712
    hát nemtom, szétnéztem ezen az oldalon, ami szerintem egyébként nagyon jó, de a leírt, eddig előfordult bug-ok között nem szerepel a Tied. ettől függetlenül lehet, hogy bug. majd ha odaérek egyszer, akkor megtudom:))
  • ZaJanga
    #24711
    igen igen !
    maga grey fox adja oda neked miután az elder scrollt oda adod neki(megmutatod) utána oda megyek mutatom a csajnak az felismeri majd jön grey fox vitáznak(nem mondom el miről mert nem lövöm le aki még nem ismeri) majd elmegy GF és a csaj a trónnal szemben ül le a levegőbe(beakad) én nem tudok semmit se csinálni úgy maradok mint amikor kötelezőleg végig kell nézned egy beszélgetést! nem tok menni inventoryzni semmit
    visszatöltöttem de akkor sem annyi válltozott ugyan hogy a csaj már áll de még mindig a trónnal szemben
  • bigapó
    #24710
    egy kicsit bonyolultabb, legalábbis nekem, szerintem van benne helyesírási hiba is:) szal a lényeg:

    Grey Fox már (vagy még nem) fizetett az Elder Scroll ellopásáért a Birodalmi Palotából. hogy megkapd jutalmad, el kell menned Milona Umbranox-hoz, Anvil hercegnőjéhez és adnod kell neki (vagy be kell mutatni) egy gyűrűt. (gondolom itt nem mindegy, hogy milyen gyűrű, ezért nem vagyok benne biztos, hogy venni kell vagy korábban megkapod a küldi során). figyelned kell, hogy mit reagál rá. "nem értem, hogy mit kezd majd az Elder Scroll-al, de most meg kell bíznom benne" - ez az utolsó mondat, az "Ő", valszeg Grey Fox (vagy Milona:) ).

  • bigapó
    #24709
    Whispers of Death (tömören): hetente tudsz ellátogatni "Éj Anya" szobrához, Bravil-ban, ahol is kapsz egy listát azon emberekről, akik meghallgatást kérnek a Sötét Testvériség "szpikerétől" (aki fogadja a "megrendelőket"). ha ezt az infót elviszed Arquen-nek, Cheydinhall szentélyébe, akkor jutalomban részesülsz. Ezt minden héten megteheted akármeddig, de akkor sincs gond, ha nem akarod, nem kapsz büntetést egy-egy kimaradt hét miatt.
  • ZaJanga
    #24708
    :-D
    az klassz nem is emléxem ez hogy sikerült! lol vagyok!

    szal elvileg akkor minden oké csak akkor azt nemtom miért nem megy tovább a grey foxos résznél!

    thx