41716
  • EmThor
    #24827
    bezáráskor 600 kis ffdshow ikon volt a jobb alsó sarokban az óra mellett... minnyá csekkolom ;)
  • CS@
    #24826
    Az a lényeg, hogy működjön
  • EmThor
    #24825
    bazze ffdshow lesz az, thx faq :)
  • EmThor
    #24824
    kidob desktopra, hibaüzenet küldése, de alt tab másik ablakba még hallom hogy megy a gém de nem enged vissza... tehát hibaüzenet küldése, kattok a mégsére és bezárja a gémet.
  • CS@
    #24823
    Kicsit bővebben, hogy fagy meg/ki? CTD? Állókép? RestartSTB?
  • CS@
    #24822
    Ja lehet nem ártana jobban odafigyelni, rögtön meg is jegyezném, hogy amikor az alsó szinten lévő hapsi azt mondja, hogy elviheted a lovát, akkor az nem azt fogja jelenteni, hogy a birodalomban bárkiét elviheted, hanem csak azt az egyet amire engedélyt kaptál.
  • EmThor
    #24821
    help

    játék elején, vennénk vissza kvatch várát, ezért az északi őrtoronyból kell alul bemenni és feljönni a várudvaron, ahol kinyitom a kaput a kint váró őröknek.

    helyzet viszont, hogy a srác kinyitja az őrtorony lejáratát, lemegyek, feljövök, betölt és kifagy. 2.szor is. tipp? THX
  • Bucser
    #24820
    vedd ki a hardveres gyorsítást

    start menu -> futtatás -> dxdiag -> hang -> hardveres gyorsítás csúszka-t teljesen lehúzod... ilyenkor ez működni szokott.
  • GoKu x
    #24819
    emberek rájöttem mi volt a baja a gamenak. sz*r a hangkártyám és ez lefogta a gamet, most már birok vele játszani normálisan csak hang nélkül mert azt le kellet lőni. Ilyet hallotatok már?
  • Bucser
    #24818
    talán csaka user az elcseszett?? azt mondta hogy a házból vihetsz amit akarsz.. a lovon nem véletlenül van nagy piros patkó, hogy ne lopd el!!!

    Ez nem a GTA hogy azt viszel el amit akarsz és még meg is dícsérnek érte...
  • dunga
    #24817
    Hehe, azt én is besz*ptam, de amugy, ha elmented ott és visszatöltöd, lehet jó lesz.. nem biztos!
  • Gladiator
    #24816
    hát ez eléggé egy elcseszett játék. amikor megérkezünk jauffrehoz, vagy kihez, akkor azt mondja, hogy nincs sok mindene, de akármi kell, elvihetem. ok, elvittem a lovát. erre msot bezártam az első kaput, épp mennénk brumába 3an, erre az egyik hídnál megállít a katona, hogy loptam. nincs pénzem, börtönbe nem akarok menni, hát megtámadom. erre megtámad martin meg a másik is. ok bocsánatot kérek, megyek börtönbe. elvisznek a brumai börtönbe, onnan kijövök ,viszont már senki sincs ott ahol a végigjátszás szerint lennia kéne, az egész storyline felbomlott. úgyhogy most kereshetek egy elmentést. baromi jó...
  • dunga
    #24815
    Ebben a Fingers of the Mountain küldetésben, ha megszereztem a varázslatot a szoborból, akkor hogy tudom elnyerni a céh ajénlólevelét? Mert a könyvet elcseszte Earana... Hm??
  • Gladiator
    #24814
    találtam végigjátszást, mind1
  • Gladiator
    #24813
    nos. megtaláltam, bár kétségtelen, elég jól el volt dugva:D fene se gondolta volna, hogy tabot kell nyomni (na jó, erre még gondoltam), de utána meg kattintsak az életcsíkomra vagy mire.
    új kérdés: hog ylehet fejlődni? mert azt látom, hogy 1-es szintű vagyok, de már egy csomó mindenkit megöltem. vagy itt nem így megy? amúgy most éppen kvach várában vagyok, kint a katona mondta, hogy menjek be megkeresni vmi katonákat. jó irányba megyek, vagy inkább az imperial citybe kellett volna mennem?
  • SaGa Jr
    #24812
    Megnézed melyik billentyűre lett konfigurálva a map és akkor máris látod. De azt hiszem a Tab lesz az. A fast travel meg a nagy térképen működik (mikor látod Cyrodiil térképének egy jókora részét). Ha ekkor ráböksz egy olyan helyre ahol már jártál vagy valamelyik nagyváros kocsmájára, akkor felteszi neked a kérdést, hogy oda akarsz utazni vagy sem. Igen esetén odavisz. De csak szabad téren működik (nem lehetsz épületben/barlangban/stb), nem lehet körülötted támadó, nem lehetsz mérgezett és nem sebződhetsz amikor ezt használni szeretnéd.
  • berczy #24811
    Megmondom neked, azért, mert még nem kezdtem el játszani és szeretném belőni a agrafikát, hogy fasza legyen. Akkor keresek hozzá.
  • Gladiator
    #24810
    mármint iylen fast trvel vagy mi van benne? kicsit siettem.
  • Gladiator
    #24809
    hülye krédés: hogy lehet megnyitni a térképet, már ha van benne. meg ilyen fast travel vagy mi.
  • CS@
    #24808
    Minek?
    Ha lusta vagy végignyomni az elejét akkor mi lesz később? No de viccet félretéve kismillió savegame leszedhető a Source –ról, olyanok is amik a csatornáa végén van, vagy ott a Quickstart MOD amivel rögtön onnan kezdhetsz.
  • CS@
    #24807
    Nem olvastam róla túl sok jót és igazából nincs gondom a játékkal ebben az állapotában sem, úgyhogy ezért nem raktam fel.
  • berczy #24806
    Hello!
    Lenne egy nagy kérésem. Tudna küldeni valaki egy mentést arról amikor kijövök a barlangból még az elején?

    Előre is köszi!
  • haxoror
    #24805
    Miért nem használsz patchet?
  • Mr_no_NaMe
    #24804
    Indítottam egy új játékot...azon képzelitek megy...hát nemtom mivan...akkor asszem lesz egy új karim. Francba kezdhetek mindent előröl :S
  • CS@
    #24803
    Hát ilyenről sem hallottam még.
    A pecset nem használom, úgyhogy azt nem vágom, de elcseszni csak nem cseszi el a dolgokat.
  • icewolf
    #24802
    Ejj, hát ez is előfordulhat néha. Ezt nem ide szántam. Ne haragudjatok.
  • icewolf
    #24801
    Oda van írva hogy folyik a grafikai magyarosítás is, biztos az vesz több időt igénybe...
  • Mr_no_NaMe
    #24800
    Bent se volt...csak akkor tettem be mikor már tényleg kipróbáltam mindent...legalábbis inikbe keresgéltem ilyenről, hogy fasttravel meg hasonlók és amit találtam azt átírogattam...azsem segített. Aztán betettem a nofasttravel modot majd átírtam pont az ellenkezőlyére a szkriptjét, hogy engedélyezze a fasttravelt. Az sem segített. Hát nemtom mi van itt...ha felrakok 1 pecset az megoldja? Nem fog elszálni a játékot a pecstől? Törtem van.
  • CS@
    #24799
    és, ha egyszerűen kikapcsolod a nofasttravel modot?
  • Mr_no_NaMe
    #24798
    Igen. Vagy a IC Waterfront District nem elég kültéri? :S
    Mondjuk IC bármelyik nyedebéből sem működik és a világ bármely külső helyéről sem...
  • Ron Ragm
    #24797
    Csak kültéri helyszínekről működik a FastTravel.
  • Mr_no_NaMe
    #24796
    A Construction Set-be átírtam a nofasttravel mod szkriptjét pont az ellenkezőjére szóval ha belépek a játékba akkor elvileg engedélyeznie kéne...de így sem megy mindig azt írja, hogy most sajnos innen nem lehet fast travelni...
  • Mr_no_NaMe
    #24795
    Nem tudjátok, hogy a fasttravelt hogyan lehet bekapcsolni? Mer már tényleg nagyon szükségem lenne rá...rengeteget kell rohangálni.
  • Mr_no_NaMe
    #24794
    És mérnem tudok fasttravelolni grrrrrrr már egekig vágta az agyvizem :S
  • Mr_no_NaMe
    #24793
    Ok, de a nevét sem tudom meg a kereső sem megy :D
    Na mind1 akkor hagyom...most a legfontosabb az lenne, hogy van olyan mod ami a Dark Broterhood életet kicsit még hangulatosabbá teszi? Mert sztem az a küldisorozat még a főszálnál is hangulatosabb. Meg tényleg milyen kötelező modok vannak? Amik tényleg kellenek az ÉLVEZHETŐ játékhoz? Patcheket fel kell rakni? Nem rontanak túl sokat? :D
  • Solid Snake
    #24792
    innen is pl
  • Solid Snake
    #24791
    Ejnybejnye
  • Mr_no_NaMe
    #24790
    Nembaj az :o)
    Nemtudjátok honnét lehet leszedni azokat a modokat amivel lehet a csajokra rakni fehérneműt, meztelenre lehet őket vetkőztetni, mellméretet lehet állítani meg kicsit javítottak a bodyn? :D
    Tessourcen bármit írok a keresőbe nem talál semmit
  • Solid Snake
    #24789
    Ez nem csak egy esp.file mert az csak bemásolós, nem installálós
  • Solid Snake
    #24788
    bakker :(