41716
  • maffioso
    #25388
    aha már értem azér thx
    addig ameddig gyorsan elakarok jutni elcsitelem magam a complete akármi csittel :P szenvedés nekem a kvacs votl egyedül
  • haxoror
    #25387
    Mert nem valószínű hogy találnál olyan mentést ami neked kell.

    Milyen fajjal voltál?
    Milyen kaszt, milyen primari szkillek?
    Milyen felszerelésed volt?
    Milyen fame-ed?
    Miket derítettél föl a térképen?
    Melyik küldetéseket csináltad már meg?
    stb stb

    Nekem pl egy 16 szintű breton assassinom van amivel conjurationra és illusionra is fejlesztettem, eddig csak 2 városban jártam és a fő küldetést el se kezdtem, még mindig nálam van az amulett.
    Szal én nem tudok mentés ügyileg segíteni sry :)

    Esetleg vedd le a nehézségét a játéknak minimumra és akkor gyorsan végigrohanhatsz a főszálon
  • DonnieBrasco
    #25386
    Hát ha neked ez egy szenvedés, miért erőlteted? Annyi mindent lehet még a játékban csinálni... bármi mást.

    DB
  • maffioso
    #25385
    mért lenne érdekes?nemtom kb a játék fő sztorija hányadánál tartottam de ott hogy most kell a két kémmel vmit csinálni de kellett a reinstall és most baszhatom előről a végig
  • haxoror
    #25384
    Oblivionnál mástól mentés kérése elég érdekes ötlet
  • maffioso
    #25383
    probáltam csak szittem h felkerült és mondom elveszett
  • zsilike
    #25382
    ird ki a mentést,mielőtt ujrarakod,alap.
  • deadcode82
    #25381
    Köszi, sikerült megoldani.
  • maffioso
    #25380
    mondom kellett
    vagyis már tulvagyok rajta
    volt ennyi eszem ám ráraktam mp3amra egy rakás mentést de féluton kiirta hmegtelt és nem néztem h mi maratt le és ezért elbasztam
  • Code92
    #25379
    boccs cd-re (nem dc-rerossz azaki rosszra gondol)vagy csinálj egy ingyenes tárhelkyet rakd fel a mentéseidet és miután megvan az újrarakás töltds le és másoldf be a helyére
  • Code92
    #25378
    hát másold át a mentéseidetg flash kártyáravagyírd meg dc-re és akkor újrarakás után meglesznek vagy tedd át a C:\.....-a helyéről a másik meghajtóra és telepítésnél csak a C:\-t formázd le és meg leszenk a mentések
  • maffioso
    #25377
    vazeg windowst kellet ujraraknom és most cseszhetem a mentéseimet
    nem tud vki olyat adni ahol kb 5-6os szintű és a két kémes szitunál tart?nagy segitség lenne ha nem kéne előről kezdenem
  • CS@
    #25376
    Nem úgy gondoltam, hogy a questet lövöd ki, mert olvastam már problémákról emiatt, hanem úgy, hogy odaadod magadnak a hiányzó tárgyakat.
    Ehhez használd a:
    Player.Additem TÁRGYIDJE 1
    Parancsot. A Player és az AddItem közé egy pont kell. Az AddItem és a TÁRGYIDJE után pedig szóköz. A TÁRGYIDJE helyére pedig az adott tárgy IDjét kell írnod, de mivel lusta vagyok így ezeket most nincs kedvem bepötyögni, úgyhogy ITT megtalálod őket(a jobb oldali oszlop az).
  • Gladiator
    #25375
    elm a küldi adója odaadta a kulcsot, ha jól emlékszem.
  • deadcode82
    #25374
    bocsi a válasz nem WNW üzenetére szólt
  • deadcode82
    #25373
    Hát azon csodálkoztam én is, hogy akkor miért lehetett eladni a cuccot ha questitem, biztos hogy már megtaláltam hamarabb és elpasszoltam. Az Umbra-át én sem tudom eladni. Elég elcseszett ez a helyzet.
    Cheat-el hogyan tudom megoldani, mert még eddig nem használtam egyet sem. Most keresgéltem a cheatek között, de nem találtam olyat amivel az aktív questet be lehet fejezni.
  • CS@
    #25372
    Ez pont egy olyan QuestItem amit el lehet dobni.
    Úgyhogy, ha eldobtad/adtad őket, akkor annak a küldinek lőttek.
    Csak cheat-el tudod megoldani.
  • BBalee
    #25371
    Biztos?
    Mert tuttommal a quest itemet nem lehet eldobni, és a kereskedelmi jépernyőn sem jelenik meg. A páncéllal nem próbáltam mert már leadtam és ezért nem kezdek újat, de az umbra-át nem lehet. Ára az van 5500, de eladni nem lehet még az orvgazdáknak sem. Ha el akarom dobni akkor egy

    "You cannot remove quest item from your inventory"

    Üzenetet kapok, azaz vagy nálad van még a páncél vagy nem azt találtad meg és a barlangban van.
  • WNW
    #25370
    Van valami modszer (MOD, consol parancs) arra, hogy atsetaljak egy falon..?;)
  • deadcode82
    #25369
    Hali!
    Gondban vagyok, a fighters guild küldiket csinálom, most járok az Amelion's Debt-nél, itt ugye a csaj nagyapjának a páncélját kell visszavinni a csajszinak ami az Amelion Tomb nevű barlangban található, Leyaviintől északra az első barlang a víz jobb partján. Nos az a gondom, hogy én már valamikor korábban jártamm ebben a barlangban, emlékeim szerint találtam is ott valami páncélt, csak már rég túladtam rajta, most meg ugye már nincs a barlangban. Így nem tudom megcsinálni a küldit, valaki tud valami megoldást a helyzetre?
  • smashter
    #25368
    a gutten mine küldinél vagyok,valaki megtudná mondani hogyan lehet bekerülni a bányába,mert kulcs nincs és hátsó bejáratot sem találok,ez az a küldi ahol az 5 vámpirt ki kéne nyirni valami tárgyért.Aki tudja legyen szives árúlja el nekem.
  • DeathJr
    #25367
    Most mit izélitek?
    Csak kérdezett valamit.
    Nem kell ráhángálni az asztalt.
  • maffioso
    #25366
    kvitt
  • Esrohnoil
    #25365
    Olyan nehéz elolvasni a faq-t és használni a topic keresőjét? :D
  • maffioso
    #25364
    de most őszintén
    olyan nehéz leirni a választ ha tudod?nem kell szivatni szegény gyereket
  • maffioso
    #25363
    dejófejvagy
  • CsőKujts
    #25362
    Nyilat mérgezni ha jól emlékszem elég egyszerű majd találsz mérget és akkor kikisérletezed. :) A másik kérdésedre a válasz a kattints ide mielőtt kérdezel menüpontban van.
  • deadcode82
    #25361
    1. Fejleszd a fő skilljeidet, aztán ha beszól, hogy szintetléphetsz akkor aludj egyet
    2. Csak rákattintassz valamelyik méregre(zöld üveg),megkérdezi, valóban bemérgezed, és igen; azért nem árt, ha az íj van kijelölve fegyvernek
  • DeathJr
    #25360
    :)
  • Thanatos
    #25359
    visszaolvasós módon
  • sebtib
    #25358
    Sziasztok!
    Most regisztráltam.
    Lenne egy-két kérdésem:
    1.Hogyan lehet szintet lépni???
    2.Hogyan lehet mérgezni az íjat, mert halottam, hogy lehet.
  • Pretorian
    #25357
    Ez a fórum azért van, hogy ha valaki segítségre szorul, az hangot adhasson a problémájának. Szal' addig marad a téma, amíg lesz olyan ember, akinek gondja van.
  • GoKu x
    #25356
    hát most per pill ez a legjobb de ha mondassz vmi jóbbat akkor arra vevők vounk. (remélem) :D
  • csgj
    #25355
    meddig ragadunk még le ennél a "hogymegyagépünkönazoblivionhátjószarul" témánál?
  • maffioso
    #25354
    :Digen bár egyre hihetetlenebb konfigok alatt megy "simán" a játék
    két hét és a geforce 3 ti200on is higyon fog menni 0,0001 fps-sel de nem szaggat tök simán fut:D
  • CS@
    #25353
    No igen nézőpont kérdése az egész, hiszen csak attól függ, hogy kinek mi a sima.
  • DeathJr
    #25352
    Érdekes...az egyik haveromnak íme a konfigja:
    Amd Sempron 2600
    2X256 DDR 400
    Ati 9600Xt

    És neki középrehúzva simán megy.
  • maffioso
    #25351
    30 akkorsem lassu hülyék vagytok érdekes nekünk nem lassu a 30
    ugyanolyan gyors mint a cmr5ben a 600fps ralliközben(najo kis különbség van:D)
  • Code92
    #25350
    dede 30al elég lassú nálam megy 40-45 ek házakban városabn 40 erdőben meg inog 25-30 között 1150x8akárhányon én meg vok elégedve vele (p4 630 3.0.ghz Sapphire radeon x700pro 256mb/128bit)
  • maffioso
    #25349
    pártollak csgj