41716
  • zsilike
    #25430
    geforce fx 5900,profin fut,persze le kell venned a grafikát
  • DonnieBrasco
    #25429
    X1600XT

    DB
  • :)
    #25428
    milyen videjókártyát érdemes venni ami még nem kerül miliókba ?:) ja és megy vele a gémsz:)
  • DonnieBrasco
    #25428
    Hát furán néz ki a konfigod egy ennyire gyenge VGA-val.. mint tökön a gyűszű kb :)

    DB
  • :)
    #25427
    szóval akkor kártya csere kellene már mi ? akkor azér szaggat:) de elég erősen:)
  • DonnieBrasco
    #25426
    Meg ne bántódj, de nekem kissé (?) hihetetlennek tűnik egy ilyen gyenge VGA-ra 256 megát rakni.. tényleg létezne ilyen?
    Mindenesetre egészen biztosan az a gyenge a pontja a konfigodnak, nem is kicsit....

    DB
  • :)
    #25423
    Helló meglestem a kattints ide részleget... p4 3 giga proci 1 giga ram
    fx5500 256 mega kártya... kurvára nem megy a game megnyomom az előre gombot aztán 3 másodperc utánr eagál... feltettem az ajánlott nvdia drivert de úgyis szar.. vkinek van vmi 5lete ?
  • haxoror
    #25422
    A karaktered akkor tud szintet lépni ha a major szkilljei 10 ponttal növekednek, amikor az összes major szkill eléri a 100 pontot na ott a maximum szint, ez olyan 45-50-es szint körül történik meg.

    kiskapu:
    Ha viszont börtönbe csukatod magad akkor pár szkilled visszafejlődik, ha ezek a szkillek majorok voltak akkor azokat újra fejlesztheted 100-ig tehát újra elkezdhetsz szinteket lépni, hallottam már így elért 70-es szintről.
    Viszont nem nagyon éri meg mert te 100-as Endurance-al is csak 10 Hp-t kaphatsz szintenként míg pl a goblin Warlord 13+ Hp-t kap minden szinten szal egyre nehezebbé válik így a játék.
  • maffioso
    #25421
    vanolyan h max karakter szint?
  • maffioso
    #25420
    köszi
  • deadcode82
    #25419
    expert szinten tudsz befektetni az egyes boltokba, így 500 arannyal nő a kereskedő pénze. master szinten az összes boltnak nő 500 arannyal.
    trénerek helye: alacsony szintű:Kvatch,Gottshaw Inn,Foroch,Cheydinhal,Mach-Na's Books,Mach-Na
    közepes:Leyawiin,Great Chapel of Zenithar,Margarle,Chorrol,Northern Goods and Trade,Seed-Neeus
    mester:Imperial City,Market District,Divine Elegance,Palonirya
  • haxoror
    #25418
    Minden sikeres tranzakciónál növekszik de csak nagyon lassan, edzeni úgy lehet hogy pl veszel 200 nyílvesszőt és egyenként eladod őket a kereskedőnek, baromi időigényes. Meg persze mehetsz trainerhez is de abban nem tudok segíteni mert nem tudom kik a trainerek mercantile-ben.

    Amit eddig írtál abból arra tippelek hogy inkább ne erőltesd, ha nem sneak a specializációd és a mercantile nem major szkilled akkor NAGYON lassan fog fejlődni.
  • _Atti_
    #25417
    barterrel lökd fel mindig az árat épp hogy még megvegye,vételnél hogy még épp eladja..ha sokat üzletelsz jó haszonnal akkor nő..
  • maffioso
    #25416
    merkantil skillt hoyg tomf ejleszteni? mármint mit kel lcsinálnom hozzá?
  • haxoror
    #25415
    Varázslatokat vásárolni lehet pl Imperial City, Merchant District, Mystic Emporiumban Calindilnél lehet venni párat, a templomokban a papok ill a Mage guildekben a mágusok is árulnak.
  • haxoror
    #25414
    Senkinek. Később ha nagy lesz a mercantile szkilled akkor intézheted hogy több pénze lehessen a boltosoknak de 8000 sohasem lesz.
  • sebtib
    #25413
    kössz a segitséget most már mindent értek.
    De lenne még egy kis kérdésem:
    hogy lehet varázslatot szerezni, csak kettő van amit alapból is enged.
    Sosem voltam otthol a témában egyik játéknál sem.
  • maffioso
    #25412
    loptam egy cuccot ami 8ezret ér de kinek tom annyiér eladni ha a max 1200 ami egy kereskedőnek van?
  • maffioso
    #25411
    elsősorban
  • maffioso
    #25410
    azért hogy visszaszerezzem az amulet of kingset
  • zsilike
    #25409
    nincs harag!csak jót akartam,(mondjuk ha nem karifejlesztéssel akarsz foglalatoskodni,akkor miért Oblivionozol,nem értelek,na mindegy.kivánom h oldd meg problémádat.jó játékot kivánok mindenkinek,ehhez a nagyon jo mjátékhoz!
  • zsilike
    #25408
    olvastam
  • maffioso
    #25407
    nem mert elég sok mindent elkell intézzek és nem biztos h kari fejlesztésre szánom az időm
    ui nem haragszom énisbocs
  • zsilike
    #25406
    ne haragudj,de reggel óta görcsölsz,ennyi idő alatt már lenne egy 6,7es karid.nem gondolod?értedittő?go play!
  • maffioso
    #25405
    nemgáz énis kevertem ezt azt néha
    stilusom meg csak akkor ilyen ha nem tudnak normális hsz-t irni nekem
    zsili meg ezekszerint asse tudja mért irtam ide mert most anélkül h az oblivionban szerepelne egy menetésem is vagy elkeztem volna megin már karaktert akar látni
    legalább olvasott volna előzményeket
  • maffioso
    #25404
    azért kellett volna amentés mert win reinstall volt de azota fellettem világositva h nem valoszinű h találok nekem megfelelő mentést mert stb
  • DonnieBrasco
    #25403
    Ok, részemről volt benne egy félreértés, nem gondoltam volna hogy van olyan cheat, ami questeteket tesz megoldottá (elég fura a legjobb részt kiirtani a játékból!). Azt hittem az Obscuro's complete overhaul moddal kevered. Ezért sorry.
    A stílusodon ettől függetlenül próbálj meg csiszolni, oks? :)

    DB
  • zsilike
    #25402
    amugy jo lenne ha karakterfórumba,több látmivaló lenne!
  • maffioso
    #25401
    uhhh hát ez mostmár egyre jobban fáj
  • zsilike
    #25400
    inkább dobj egy képet a karidról,jóbarát
  • maffioso
    #25399
    nem a mentésel van bajom már leokéztam a témát csak nem kellett volna beszolni egy ilyet ami rohattul a téához kapcsolod
    meg lehetett volna oldani privibe is
  • DonnieBrasco
    #25398
    Küldünk neked egy mentést, amiben az összes küldi kész van, akkor elmész innen örökre? :) :P

    DB
  • maffioso
    #25397
    nem azé kell idejönnie a tes4 forumba hogy jolmegaszongya hanem h atud segitsen vagy kérdezzen vagy gammárol szolljon
  • Braveheart
    #25396
  • zsilike
    #25394
    magadnak köszönheted,ha gyogyinak néznek bakker
  • maffioso
    #25393
    azért ennyire nem kell hülyének nézni
    complete akármi nem egy mod hanem egy cheat
    completequest
  • haxoror
    #25392
    Ja egyébként a főszál csak egy kis része az egész játéknak, rengeteg mellékküldetés van ami sokkal érdekesebb mint maga a főszál.
    Ez nem az a játék amit gyorsan végig lehet tolni, persze befejezheted csak a főszálat de így a legjobb részekről lemaradsz, így nincs túl sok értelme ezzel a játékkal játszani szvsz.
  • haxoror
    #25391
    Kvatch-nál a kastély felszabadítása NEM a főszál része, elég csak az oblivion kaput bezárni azután Martin már rögtön veled megy.
  • DonnieBrasco
    #25390
    "complete akármi" - lol
    Az nem cheat, hanem egy mod.
    Azért ez a játék egy egészen minimális megismerést csak érdemel, nem?

    DB
  • zsilike
    #25389
    talán muszályból játszol?mindig öröm egy új karit inditani!hányas levelen voltál?nem hszm h tul nagy,ha 6os karit kérnél mentésbe,1 nap!és megvan,ha 40 körül lennél akkor érteném,ugyhogy hajrá!