41716
  • serito
    #26034
    A OOO1.3 as csomagban az ooo1.3 as asp mellett rengeteg javítás is van.
    Bemásoltam őket a game DATA mappájába de szerintem nem történt semmi.
    Kell még hozzá valami, hogy működjenek az új modok?
    Gondolok itt a több fegyverre, ruhára....stb.

    Ja és indítottam egy új karaktert egy Wood Elf tolvaj/assassin.
    A kérdés: mikor a börtönböl éppen kifelé tartok vannak ládák amiket ha ki akarok nyitni csak megvillannak mintha valami varázslat védné, és nem tudom kinyitni.
    Ezekkel mit lehet csinálni?
  • Skyline GTR
    #26033
    őő nem éppen celeron hanem Sempron!!!!!!
  • koschwarz
    #26032
    szerinetm ez az a játék, aminek ugyan nagy a gépigénye, de legalább alacsonyabb beállításokon is szép. lásd elllenpélda? ghost recon advanced warfighter (bár lehet hogy ezt itt sokan nem ismerik), szintén hatalmas gépigény, viszont ronda, ha nem a maxra tesz mindent az ember, AA mellett is fűrészfogas, 1024*768-ban, míg az oblivion 800*600-ban AA nélkül sokkal elviselhetőbb

    ki érti ezt?
  • koschwarz
    #26031
    végülis megoldottam: unistall, minden maradék oblivion könyvtárat és fájlt töröltem, scandisc, defrag, újrainstall, hivatalos patch, OOO mod felrakás (feltettem a natural environmentet is, defrag, és most teljesen jól működik!!!

    mondjuk a fejlődés lassúságára sokan panaszkodtak, én végülis betettem a bofrá-ból a fixen 3x lassító esp fáljt a biztonság kedvéért.

    nagyon bírom, hogy a patkány nem engem támadott meg, ahnem egy zombival kezdett el foglalkozni, tök jó, hogy az italoknak különböző a színe, stb....eddig simán bejön a mod, bár még a börtönből nem jutottam ki a szabad levegőre.

    egyébként a natural environmentet még az OOO előtt gyorsan kipróbáltam, és nagyon tetszetős, tudom ajánlani, sokkal szebb pl. a víz, nem olyan opálos, hanem szép tiszta, ahogy egy gyors folyású vízhez illik, vagy az éjszaka is reálisabban sötét, de nem totál vak az ember, ahogy egyesek állították. a kis repkedő szitakötők és madarak is sokkal élethűbbé teszik az erdei barangolást...
  • Cowek
    #26030
    Én meg azt hittem életfogytiglant kaptam
  • 6600GT
    #26029
    medium???? akkor jó szarúl!
  • ollie
    #26028
    Valszeg medium beállításokkal jól fog menni nálad.
  • zolo
    #26027
    Az egy jó kérdés , a gépeden menni fog, az enyémen is megy.
  • 6600GT
    #26026
    Egy gépigényt mondjatok PIÍÍÍZZZZZ
  • herczeg
    #26025
    jah hogy má válaszoltak... akkor storno az egész
  • herczeg
    #26024
    ééégen, szóval alap fajt írtam csak itten eltűnt egy a betű a cybertérben...
  • herczeg
    #26023
    először nekem se jött. ha nem lap fajt indítasz akkor nem jönnek. má fejen álltam a mystic elfemmel mire rájöttem. szóval ha valami spéci fajt raktál be arra max a kijáratnál tucc váltani...
  • ollie
    #26022
    Valszeg valami script okozza.
  • Cowek
    #26021
    Új faj valóban... Mystic Elf...
    És köszönöm! Meg is oldódott :-)
  • Ron Ragm
    #26020
    Ha a darkelf pajtás sem kezdi el a beszédét, akkor mással van a gond. Valószínűleg beraktál egy új fajt, keress rá a Custom Race Fix nevű modra, amivel már prímán működik. Ha nem ez a helyzet akkor sry.
  • Cowek
    #26019
    Én hülyültem meg, vagy az OOO-val nem lehete kiszabadulni a börtönből? Új játékot kezdtem, de nem jön a kutya sem látogatni :-)
  • CsőKujts
    #26018
    Elején battlemage-val én inkább heavy armorból és a buzogányomból éltem. Az volt az első dolgom, hogy bejussak az egyetemre azt ottan már lehetett virágot szedni és kotyvasztani ezt a mana pumpáló italt.
  • CsőKujts
    #26017
    Szerintem ez oltári durva hogy csináltad?
  • Ron Ragm
    #26016
    dekoráció, a játék életszagát növeli
  • Hoz_Hun
    #26015
    gagyi?!?
    Inkább csak nem a TE stílusod, attol ez még olyan távol van a gagyitól mint Makó Jeruzsálemtől.
  • Esrohnoil
    #26014
    Lakberendezés.
  • koschwarz
    #26013
    erről jut eszembe: mi értelme van az olyan cuccoknak, mint ecset, festék, tinta, toll, shears (ennek nemtom a magyar nevét), és egyebek? mit lehet ezekkel kezdeni a játékban?
  • koschwarz
    #26012
    inventory...
  • CS@
    #26011
    Kicsit OFF, de azért csak megmutitom milyen lett a telefonom:
  • ChevyG work
    #26010
    nidforspidezzél, az veló neked
  • koschwarz
    #26009
    az 512 ram, a 2,5 gigás pric meg ha celeron, az is baj, és ha tényleg celeron, akkor az nem is igazán passzol a videokarihoz.

    sajnos önmagában egy jobb videokarit nem érdemes venni, fejleszteni kell hozzá legalább a procit is.
  • Skyline GTR
    #26008
    csa gyerekek van egy ki gondom a játék mindig ledob:Gépem: asus eax1600pro 512 vedókárty 2.5 gigás proci 512 ram mi lehet a gond????plz segítestek thx
  • koschwarz
    #26007


    akkor húzzál el a dualcore-os gagyi géppeddel a vérbe
  • Vorpal
    #26006
    GF7900 GT - nekem is egy DUAL CORE pentiummal - minden HIGH és megy mint a zsir.

    Az egy másik dolog, hogy nevetségesen gagyi a játék - utánam rohanó farkasfalka RULZ,))))
  • koschwarz
    #26005
    megpróbálom, de szerintem nem is ez a baj, lehet hogy a vincseszter miatt swappol ennyit. lehet hogy lassú a forgatási sebessége esetleg a cache kicsi, most nemtom fejből, a melóhelyen vagyok, tegnap este meg már nem néztem meg.

    most hogy az OOO-val kifinomultabb lett a szörnyik viselkedése, többféleképpen dönthetnek, ezért emiatt lassul a betöltés. nem tudom, de rohadtul idegesít, mert nagyon szimpi a mod, végigolvastam mindent, és tényleg olyan változtatások vannak benne, ami nagyon megdobja a játékélményt, nagyon realisztikussá és változatossá teszi.
  • Hoz_Hun
    #26004
    Nekem, nem produkált ilyesmit, de ez nérvadó, mert elég izmos a gépem. Próbálj állítgatni valamit, hátha valami graf álítással kiküszöbölhető.
  • zsilike
    #26003
    ok köszi
  • koschwarz
    #26002
    mind a négyet el kell sütni, de egy kis gyakorlással szerintem elég élvezetes kis minijáték lesz belőle. nem mindig a pozitív hatást kiváltó viszonylag nagy cikkelyre kell kattintani, van hogy sokszor érdemesebb inkább egy negatív hatású kis cikkelyt először kilőni.
  • zsilike
    #26001
    beszélgetés"nem világos,mind a 4 verziot el kell sütni h done legyen,de miert nem lehet mondjuk csak viccelödni-joke?ez morroba jobb volt
  • zsilike
    #26000
    azt nem értem h az elején hogyan tudsz brutálisabb fajta tűzlabdát eregetni,ha nincs elég mágikád?vagy még nincs 75ös skilled a tulajdonságra?
  • zsilike
    #25999
    felgyurom a tagot,jo lesz hidd el.
  • zsilike
    #25998
    köszi,majd pénzt kell szereznem!
  • Hoz_Hun
    #25997
    Nvidia GF7900 GT, még nem tudtam kitolni a végső határára, de nagyon szépen fut vele minden.
  • CsőKujts
    #25996
    Nem értem miről beszéltek. A gyors fejlődés lényege sztem csak annyi, hogy minden mozdulatoddal a játékban major skillt használj.
  • CsőKujts
    #25995
    Hali! :) Ezekszerint csak az én csatamásgusom állta meg a helyét még az elején is? :) Szóval a lényeg, hogy szerintem csak egy saját magad által kreált Battlemage fogja állni a sarat az elején very hardon. Ez van. Sajnos ezt a játék negativumának kell tekintsem. Egyszerűen nincs erőegyensúly a különböző karakterek között és gondolom ez az oka a difficulity csuszka állíthatóságának is. Vagy csinálsz egy ütős battlemaget ami szerintem a legerősebb kaszt. Vagy megalkuszol és leveszel a nehézségből szvsz.