41716
  • zsilike
    #26074
    eddig modokat nem használtam,csak patch.mennyire nélkülözhetetlenek a kül. modok?csak mert ugy tünik sok a probléma velük,már mint ezeket olvasom,h mindenki sziv a mod felrakásokkal,nem szeretném ha ujrainstall lenne,na és uj karit kell e inditani,ha játék közben rakok be modokat,
  • CS@
    #26073
    Köszi én csináltam.
    Az képek 32x32 –esek, amikor pedig ki vannak jelölve, akkor 48x48 –asak 256színűek(magasabb színmélységnél a telomon nem tudok átlátszót csinálni) és PNG formátumúak. Nekem egy Siemens ME75 –m van, azon frankó, de úgy tudom, hogy a telefonok nagy része általában támogatják ezt a formátumot. Ha érdekel, akkor a képre klikkelve le tudod szedni és megnézni. A bekapcsolás és kikapcsolás simcard meg egyébb animációk még készülnek, de majd ha kész megmutitom azt is.

    CsőKujts #26017 : THX neked is, kitalálgattam, hogy melyik ikon helyett mit szeretnék, aztán azt a TESCSben megcsináltam és le PrintScreen –eltem, majd egy rajzprogrammal editálgattam a megfelelő méretűre és formátumra, majd felraktam a telefonra és ennyi.
  • serito
    #26072
    Igazad lehet. Meglátom még egy reinstall, az összes felesleges mod kidobása.
  • haxoror
    #26071
    Ja wood elf, akkor bármilyen magic szkillt csak akkor raknék majornak ha a csillagjegy a Mage lesz mert csak úgy lesz elég mana hogy megérje varázsolgatni.
  • haxoror
    #26070
    A destructiont, ahhoz sok mana kell szal csak ezért az egy szkillért külön kéne az intelligenciát és a willpowert fejlesztened, sztem nem éri meg.

    Helyette a restorationt raknám be, 50-es szkilltől (cure desease spell) gyakorlatilag soha többet nem lesz szükséged gyógylötyikre.
  • serito
    #26069
    Melyiket vennéd ki és mire cserélnéd?
  • serito
    #26068
    Megvan már töltöm lefele. (Eshme's Female Bodies v3.0)
  • haxoror
    #26067
    Biztos kell neked majd mind a 3 támadó szkill?
  • serito
    #26066
    Nekem a keresőbe beírva nem adja ki az általad megadott modokat, pedig pont ezeket keresem én is.
    Ren BeautyPack v1.1 (full)
    Natural Faces
    Egy female Wood Elf-et akarok indítani, csodás arcal szép ruhában de kegyetlen halálosztó képességekkel.
    Ha a major skill -ek ezek az jó lenne?:
    Athletics
    Blade
    Light Armor
    Marksman
    Security
    Sneak
    Destruction
  • Hoz_Hun
    #26065
    Az INNEN-nel egy forum oldalra jutsz, ahol az első hozzászolás (maga Eshme úrtól) legalján találsz Downloadokat az addonhoz.
  • serito
    #26064
    Köszi, de az INNEN link-ről nem tudok tölteni, mindíg az adott lapot tölti vissza. Cél mentéssel meg az index-et tölti. Ötlet?
  • Hoz_Hun
    #26063
    Ha sok modod volt fenn akkor valóban nem ártana.
    A modok a TESSOURCE MODS letölthetők (a keresőbe beírod a nevét, vagy névrészletet). Kivéve a Eshme's Female Bodies v3.0-as változata, ott csak a v2.0 van. A v3.0 INNEN tölthető le.
    A hivatalos addonok egy része ingyen begyűjthető, vagy meg is veheted a hivatalos honlapról (250-400 Ft/db szóval nem túl drágák).
  • serito
    #26062
    Ezeket hol tudom megszerezni, az OblivionHQ-n megtalálom őket?
    Úgy érzem az egész game-t ujra kellene telepítenem, majd csak az OOO1.3 és az általad megadott modokat feltenni, meg persze a BT modot.
  • serito
    #26061
    A BT mod most is fenn van.
  • herczeg
    #26060
    én azért még a BTmodot todom ajánlani... sokkal jobb lesz tőle a kezelőfelület, a map, az invemtory meg az ilyenek...
  • Hoz_Hun
    #26059
    Hagyad. Csak azért írt be, hogy itt mindenki tudtára adja milyen zsír gépe van. Nézd, direkt kiemelte "DUAL CORE", "HIGH". Marhára nem azért jött ide hogy a játékról értekezzen.
  • zsilike
    #26058
    miről beszélsz gagyi?térj észhez,jelenleg ez a best,lehet h sötét vagy hozzá
  • Hoz_Hun
    #26057
    Én az OOO1.3 mellet használom:
    - Eshme's Female Bodies v3.0
    - Ren BeautyPack v1.1 (full)
    - Natural Faces
    - (Meg az összes hivatalos add-on-t)

    Fenn volt a Dark Rose, White Rose Armor (by Kafei), de ezt az OOO1.3 már tartalmazza így őket leszedtem.
  • Hoz_Hun
    #26056
    Elméletileg elég.
  • koschwarz
    #26055
    de ettől még működik a fullban, minden külön művelet nélkül??
  • koschwarz
    #26054
    igen az mindenképp fontos, hogy a kicsomagolás a data-ba történjen, vagy ahova kicsomagoltad, onnan másod át a data-ba egy az egyben. ha valaminek a felülírására kérdez, nyomj igent! azért nem működött. és ezután kell még azt az esp-t külön bemásolni a data mappa alá közvetlenül.

    nem tudom, hogy a többi mod kiiktatásához elég lesz-e a pipa kivétele, elvileg elégnek kell lennie, gyakorlatilag a programok viszont gonoszak, önálló életre kelnek és ott csesznek ki a szegény játékossal, ahol csak tudnak
  • Hoz_Hun
    #26053
    meshes
    sound
    textures

    Ezeket igen! Ezeket a DATA könyvtárba kell tenni, de nem kell öket aktiválni csak az esp-t, az majd automatikussan használja őket.
  • Hoz_Hun
    #26052
    Igen. Azt nem olvasztotta bele aszem külön könyvtárban is van.
  • serito
    #26051
    Már értem, nálam az a gond, hogy nem a játék Data mappájába bontottam ki a cuccokat, hanem egy másik a játékon kívüli mappába.
  • serito
    #26050
    Akkor nálam a rengeteg mod a problema.
    Elég ha induláskor kiveszem az X-eket a többi mod mellől?
  • serito
    #26049
    Én a többi mappában található cuccokra gondolok:
    meshes
    sound
    textures
    Amik ezekben a mappákban vannak cuccok, amit a vidó is mutat a OOO mappában, ezeket, hogy lehet aktiválni?
  • koschwarz
    #26048
    tehát: kicsomagod az OOO-t egyenesen a bethesda oblivion/data mappába!!!!. ezután ezen belül bemész az Oscuro's Oblivion Overhaul mappába, ott van az OOO-FULL mappa, benne az OOO.1.3.esp. ezt kell utána még a data mappába (vissza)bemásolni. és kész, semmi mást nem kell sehova tenni.

    egyedül a natural environment legutóbbi változata van még fent (asszem 2.0-a). ez benne is van a kompatibilis listában is.
  • Hoz_Hun
    #26047
    Az Oscuro's Oblivion Overhaul mappából az OOO-FULL-ból csak az OOO.1.3.esp kell a Datába tenned és kész. Ami az Add-on mapában van az csak akkor érdekes ha a LITE-ben lévő esp másolod be. Akkor az Add-on mapából bemásolod azokat a modokat, amiket használni akarsz. A full-os OOO.1.3.esp az összeset egyben tartalmazza amit az Add-on ban látsz.
  • serito
    #26046
    Milyen mod-okat használsz az OOO.13 mellett?
  • serito
    #26045
    A kibontott ooo1.3.exe tartalma:
    meshes
    Oscuro's Oblivion Overhaul
    sound
    textures
    mappák. Az Oscuro's Oblivion Overhaul mappában van az OOO-FULL mappa alatt az OOO.1.3.esp, ezt kell a főkönyvtárba másolni.
    A többi mappa tartalmát meg a DATA-ba, vagy azok nem kellenek?
  • koschwarz
    #26044
    bár nem tőlem kérdezed, de így van. van a FULL meg a LITE.

    ha a FUUL-t bemásolod a data-ba, akkor mást nem kell csinálnod. ha a LITE-ot választod, akkor az ADD-ON mappában lévőket kell még pluszba bemásolni (asszem, de mingyá megnézem)

    de ennek a leírása is megvan abban a word dokumentumban
  • serito
    #26043
    Akkor lehet, hogy ez a gond. Este ezt is átnézem köszi!
  • serito
    #26042
    Én beletettem az összes cuccot ami a mappában volt meg az ooo1.3-at.
    De más esp-t nem csak azt. Elvileg semmi nem hivatkozik a bemásolt file-okra, mert az indulásnál csak az ooo.13.esp.t x-eltem be.
  • koschwarz
    #26041
    hát az 100%, hogy abból a 30-40-ből vagy 5-6 biztos ütközik az OOO-val. az OOO úgyis teljesen komplex mod, úgyhogy érdemes a többitől megszabadulni, de egyébként a readme-ben (ami word formátumban benne van az OOO-s mappában) van egy link, hogy milyen modokkal kompatibilis, vagy nem. érdemes átböngészni.
  • serito
    #26040
    Ja az ooo.esp kb 11MB, nem kell semmit mellé másolni, vagy mindent ami a kibontott csomagban van?
  • koschwarz
    #26039
    ja, és szerintem azokat a kisebb add-onokat nem kell a data-ba másolni, ha a full-os esp-t már odatetted. lehet hogy azért nem műxenek?
  • serito
    #26038
    Azt hiszem próbáltam úgy is de nem sikerült.
    A full OOO.esp-raktam be, és induláskor be is x-eltem.
    Az nem zavarja, hogy vagy 30-40 mod már fenn van?
  • koschwarz
    #26037
    meg ahogy olvastam, az "elrakott fegyver"-módszer mellett akkor is ki lehet nyitni, ha sneak módban vagy de a fegyver elő van húzva.

    én se szaroztam, a fullt tettem a data-ba, csak a levelslow-esp-t kicseréltem a bofrás 3x-ra.

    egyébként jól értem? a living economy is benne van a fullban, csak nem olvasztotta be a fullos esp-be?
  • Kly9
    #26036
    Ez rohadt jó, grat. Te csiáltad vagy leszedted vhonnan? (ha leszedted honnan és van még más telefonhoz?)
  • Hoz_Hun
    #26035
    A OOO (full) esp-jében elméletileg minden benne van, semmit nem kell mellé tenni. Ott azért találsz sokmindent, mert van egy "kicsi" mod-ja is az OOO-nek (ugyanitt) és az a sokminden azért van ott, hogy aki akarja a kicsi OOO mellé beválogathatja maga azokat a modokat, amik kellenek neki (előfordulhat, hogy nem mindenkinek kell minden).
    Ha full-t raktad be akkor elméletileg minden működik benne, mert az egy kompakt esp.

    A ládák: bekerült kb 2200 egyedi láda, amik egy része teljessen egyedi cuccot tartalmaz és nem respawnolnak benne a cuccok. Ezek azok amik valószinüleg megvillannak. Ezeket úgy tudod kinyitni, hogy elteszed a fegyvert és akkor nyitod ki.