41716
  • ashead
    #27834
    El kell hozni a Madstonet ami Pale Passban van. Északra kell menni, valami sziklához most nem jut eszembe a neve, talán Dragonclaw Rock, jelöli a térkép is, és itt meg kell keresni a Pale Passhoz vezető alagút bejáratát ( Serpent Trail ). Pale Passhoz csak ezen keresztül lehet eljutni, az alagutat jelöli a térkép, Pale Passt nem akkor sem ha már megtaláltad. Az alagútban és utána ogrék vannak, az alagútban megtalálod az akaviri hírvivő csontvázát, akit az ogrék nyírtak ki, a visszavonulási parancsot vitte a Pale Passban állomásozó akaviri haderőnek. Vedd fel a parancsot, az alagút után követni kell az ösvényt ami Pale Passhoz vezet, ahol akaviri élőholtak vannak, ha végigverekeded magad közöttük odaadhatod a parancsot a parancsnokuknak és akkor eltakarodnak. Ahol a parancsnok vár ott van a Madstone, csak fel kell venni és elvinni a grófnőnek.
  • ashead
    #27833
    Nem a sziget van víz alatt hanem a bejárat. Ha jól emlékszem egy üreges fatörzs van a víz alatt és azon keresztül lehet bejutni.
  • Joe1987
    #27832
    Valaki le tudná írni mit kell csinálni a Pale Pass - Madstone küldetésbe???
  • Nuxa
    #27831
    Sziget a víz alatt? Bővebben!
  • Pleomax365
    #27830
    Help!!
    valaki pontosan mondja már el hol is van az a sziget (víz alatt mert már 2 órája keresgélem...
    a déli oldalon, de küldetésként meg nem tudom aktiválni
    Help pls
    bocs a bénaságom miatt
  • Pleomax365
    #27829
    kösz
  • X Revenge
    #27828
    Ha akktibálod a küldetést akkor mutatja a nyíl, egyébként pedig egy déli kis szigeten van, víz alatt.
  • Pleomax365
    #27827
    Sziasztok!
    A kérdésem az lenne hogyha, letöltöttem a vámpíros modot ahol plussz birtokot kaphatok (búvóhelyet meg minden jót (valami wite lair a neve)
    na és azt a buizonyos rejtekhelyet hol találom??
    Help!
  • Nuxa
    #27826
    Jaja, utána egy high elffel kell dumálni, ad egy spell-t amit a pincében lévő emberen kell elsütni, feláll a helyéről és elkezd szaladgálni örömében, mert valami átok volt rajta is: nem tudott járni. Ezek után már feltod venni a kesztyűt.
  • Code92
    #27825
    le lehet tölteni szinte akárhonnan sok oldalon fentr van de boccs a warezért.....amúgy megvenni is megéri nagyon nagy....az az egy küldi ami van benne meg az a 3 pecó:D hehe
  • HolyZoly
    #27824
    Emlékezetből, tehát nem 100%
    KotN spoiler:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A templomban kell beszélni egy pappal, azt hiszem mutatja a zöld nyíl, ő leküld egy fickóhoz, aztán vissza a paphoz, utána nem egészen emléxem, a lényeg, hogy le kell venned az átkot a szerencsétlenről
  • qwertrt
    #27823
    Honnn szerezted mefg a kieget? megvetted? lehet letölteni vhonnan?
  • qwertrt
    #27822
    Nem akartalak megsérteni, csak segítő szándék volt. Elvégre vannak kezdő játékosok, akik ezt nem tudhatják, nem olyan hihetetlen dolog feltételezni, hogy valaki nem tudja.
  • zsilike
    #27821
    megoldotta már valaki,a kiegészitő höz/mod gyüjtemény/küldetései között van a misszio.help thx
  • zsilike
    #27820
    ne haragudj,de ennyire ostobának nézel?ez egy quest és nem leterhel,hanem nem engedi felvenni az invertoryba,hanem egy szép keretes szöveg jelenik meg h nem tudta senki megemelni,ez specko tárgy és a misszio része ez a dolog,csak kihez forduljak h megoldható legyen.azért kösz a helpet,csak ennél kicsit bonyolultabb a missön.
  • qwertrt
    #27819
    A hiba az emberedben van. Minden tárgynk megvan a súlya (egy tollpihe jelzi az invertoryban) és az emberednek is megvan a teherbírása (ugyncsak tollpihe az invertoryban). Ha ennél többet veszel fel, nem tudsz megmozdulni.

    De ha fel sem tudod venni a tárgyat, akkor valszeg más gond lesz. Jó lenne pontosan tudni, mit ír ki a játék.
  • zsilike
    #27818
    boccs kereszteslovag cuccok!!!
  • zsilike
    #27817
    valaki csinálta azt a küldit h az öreg szerzetes páncéljait kell összeszedni,meg szellemekkel dumálni?megvan az összes cumo,de a kesztyü a templomban tul nehéz h felvegyem,ezt irja ki segitenétek h most merre tovább?elöre is köszi,várom a választ mert elakadtam és....
  • CS@
    #27816
    Fölviszed szépen a Kereskedelmedet maxra és akkor el tudsz adni akár 2200ért is dolgokat, sőt a toronnyal még egy kicsit többért is. Tekintve, hogy egy barlangból magas szinten temérdek érték gyűjthető, így még enélkül is rengeteg pénzt lehet begyűjteni, aminek ráadásul semmi értelme sincs. Ha meg nem adod oda 1200árt hát nagy kaland, akkor nem lesz 1200ad, de lesz egy csomó teljesen felesleges cuccod. Mivel ez a játékmenet így lett megtervezve, így ez a reális, és nem a különböző MODok által belerakott extra pénzek, azok esetleg neked jobban tetszenek és kényelmesebbek, de semmiképpen sem teszik reálisabbá a játékot.

    A „player.additem 0000000F” meg egyszerű csít.
  • skatebab
    #27815
    áhh kössz szépen!!
  • Code92
    #27814
    hehe de ez máér csalásnak számít mondjuk ha kivittétewk a gammát akkor már nem számít h. csít vagy nem csít.........én spéci már kivittem de nem csalok mert az "olyan izé..."
  • serito
    #27813
    Console lenyit, msjd begépel player.additem (összeg) gold
  • Dave00
    #27812
    és ezt hol lehet megtalálni?mert én is pénzhiányban szenvedek!plz help
  • serito
    #27811
    Köszi, én nem csalni akarok, hanem reálisbb játékmenetet!!!
  • Bagoly81
    #27810
    player.additem 0000000F összeg

    én ezzel megis oldottam a pénz hiányt, de sokat sosem irok magamnak 1000 reket :D de azt többször
  • serito
    #27809
    Ezt én is tudom, és pont erre keresek valami használható MOD-ot.
    Gold-om is sok van, de tárgyakban legalább 6-700.000 gold-nyi és folyamatosan növekszik. Ha harmad áron el tudnám passzolni a holmit már örülnék.
    Kipróbálom a living economy mod-ot azt majd meglátjuk.
    Egyszerűen egy 30-40ezer goldot érő holmit nem fogok odadni 1200 gold-ért!
  • Hoz_Hun
    #27808
    Van egy limitjük az árusoknak, amit nem lépnek át. Hiába érne a cuccnak 50%-a mondjuk 15000-t akkor is csak mondjuk 1000 ad érte.
    Ez árusonként változik. Van aki 600 gold fölé nem megy.
  • SaGa Jr
    #27807
    Fast travel akkor működik, ha nincs a közeledben ellenség, nem vagy totálisan leterhelve, nem lopott lovon ülsz és nem egy épületben vagy éppen. Ha ninn vagy a szabadban vagy egy városon belül vagy, akkor bizony működik a Fast Travel, de csak olyan helyekre ahol már jártál, illetve ami eleve fixált hogy mehetsz oda.
  • serito
    #27806
    "kereskedő tőled pl. 50%-os értéken veszi meg" Ez rendben is lenne, de 30 ezernek nem 1500 az 50%-a!!! Ha egy 30 Ezres cuccért legalább 10-12 ezret adna már mindjárt jobban tetszene!
    Amúgy köszi megpróbálom (living economy) mod-ot.
  • skatebab
    #27805
    Kösz de annyi pénzem nincs még!A játék elején járok épp...
    Jah igen az a "fast travel" azt nem tok mer kiirja hogy nem lehetséges vagymi,vagy azt csak ha loval vagyok akkor lehet?
    És a "mentéses" kérdésemre vmi tippet nem tuttok hogy mért lehet?
  • koschwarz
    #27804
    1. ha valamiért nem találom a lovamat (amit egyébként általában a részletes térképen megjelölök kék nyíllal): fast travel a legközelebbi helyre

    2.serito: sztem a living economy a legjobb mod, amivel ezen a rendszeren változtatni tudsz. de egyébként egyértelmű, hogy ha a kereskedő tőled pl. 50%-os értéken veszi meg az árut, akkor ő keresni akar rajta és drágbban adja el. ez a való életben is így működik

  • SaGa Jr
    #27803
    Az egy fizetős kiegészítőben szereplő helyiség. Az első vagy a második ilyen pluginban volt benne. A nev Orery vagy mi a szösz. EGy bazinagy gépet takar ami jókora tápokat ad a karakternek, ha megcsinálja a szükséges feladatot hozzá. Az alap játékban nincs benne.
  • wesker24
    #27802
    nekem meg az lenne a problémám hogy épp az egyik melléküldit csináltam amikor az erdőben rábukkantam egy kis településre Harms Folly bementem ott volt egy fickó és beszéltem vele, kiderült hogy a felesége amulettjét elrabolták a goblinok menjek le az Exhausted Mine-ba és szerezzem vissza. Na mondom Ok odaérek a barlanghoz és mikor bementem mondanom se kell hogy a barlangban már Goblin Warlordok volt mert 34 szinten voltam kinyirtam az összes goblin warlordot megvan az amulett visszais megyek a fickohoz kezemben az amulettel és mikor beszélek vele nics itt semmilyen lehetőség (csak a Rumors) hogy most odaadjam neki.Megpróbáltam vesztegetéssel és mikor elérte a maxot még ugyse csak egy valami volt nála a Rumors más nem.

    Most akkor mi van ??? Hova a fenébe kell azt az amulettet rakni ???
    Mert a fickónál abszolút nem jelenik meg semmi nem tudom neki odaadni

    Én meg loptam egy lovat és még azóta is megvan jó kis paci

    Egy kérdés az Imperial City Arcane University-nél van egy zárt ajtó amihez kulcs kell bent a középső épületben ahol Raminus Pollus is ott van ! Ott egyáltalán mi van és hol lehet azt a kulcsot megszerezni ?
  • serito
    #27801
    Tud nekem valaki olyan MOD-ot mondani amivel a kereskedőknél több pénz lesz? Már nagyon unom, hogy beviszek eladni egy 20-30 ezer gold-os cuccost és ad érte 1200-1500 goldot, majd utána felkínálja eladásra 20-30 ezerért.
  • serito
    #27800
    Én 5000 aranyra emlékszem, de annyit biztosan nem áldoznék egy lóért!!!
    Bár tolvajként rengeteg aranyam van, de 5000 gold egy lóért???
  • Nuxa
    #27799
    Ha jól emléxem 500 aranyért már lehet venni egy szép barna lovat, azt nemtom, hogy melyik istállóban. Talán abban, ami Imperial City mellett is van.
  • skatebab
    #27798
    ööö lenne egy olyan problémám hogy elhagytam a lovamat
    amit a föküldetésnél kaptam és eccerüen nem találom!!!,honnan tok még igy az elején szerezni lovat? mer zsém ugye nincs rá! lopjak este vagy mi? /úgyis tolvaj leszek/vagyok /mer azota csak szaladgálod a világban..hehe..
    a másik kérdés pedig hogy: az mért van hogy jáccok mentek egy párszor /kb10-12x/és utána pedig nem ment semmietse /autosave,quick,sima save/de kiirja hogy elmentette de mikor megnézem akkor nemis
    és csak ha ujrainditottam a gémet akkor tok menteni megint normálisan ez olyan idegesitö mert minden mentés után le kell ellenöriznem h elmentette-e nehogy feleslegesen csinájjam a dolgokat utána...
    thx
  • skatebab
    #27797
    Kössz szépen skacok ;)
    amugy csak azért kérdeztem mert annyi de anyi van hogy nem láttam át meg nem tuttam eldöntteni hogy ér-e vmit vagy sem
    thx
  • Dave00
    #27796
    köcce
  • qwertrt
    #27795
    #27688