41716
  • Dave00
    #27794
    sziasztok lenne 1 problémám!hol lehet venni vagy szerezni tolvajkulcsokat?
  • qwertrt
    #27793
    Mindenki maga dönti el, mi fontos neki. Én az alábbi modokat/pluginokat használom:

    Living Economy - reáléisabb "közgazdaság", kereskedelem
    Real Arena - táposabb Aréna ellenfelek, a Gray Prince valami 25-ös szintű lesz tőle
    No Psychic Guards - az őrök nem látnak meg irreális helyzetekben, pl. falon keresztül
    P1D Keychain - külön kulcsok menüpont az inertoryban
    Kart Passicve Beast - a vadállatok nem támadnak meg mindig. amióta felraktam SOHA nem támdtak meg, ez talán már a ló túlső oldala
    Deadlier Traps - halálos csapdák
    Illumination - este szépen fénylenek a lakott területek

  • haxoror
    #27792
    pl oscuro
  • skatebab
    #27791
    Xal nem tuttok 1-2 példát mondani hogy melyik modot tegyem fel ami szerintetek jo vagy érezhetö változást hoz?! /táj,fegyverek,uj dolgok vagy nemtom miket/
    thx már...
  • Golyo69
    #27790
    a játék magyar nyelvű borítóját honnan tudom lötelteni ??ha esetleg megvan vkinek küldje már el nekem emailbe:
    [email protected]
    Előre is köszi !!
  • munyez
    #27789
    hát ja közben rájöttem, hogy előtte még játszani is kell az egyik csókával, hogy elmondja hogyan tudok Daedrával beszélni, de a fő gondra már rájöttem :)) csak 2. szinttől lehet ezt teljesíteni, hiába nyomkodtam én REGGEL 6 kor azt a rohadt szobrot első szinten :)), amúgy sztem nagyon jó ez a játék...
  • Code92
    #27788
    na ja én is berleakadtam néha az angol tudásom hiányosságai miatt.......
  • koschwarz
    #27787
    egyébként meg HA reggel kéne menni akkor am

    kicsit nehéz ezzel játszani ha valaki nem tud ángliusul
  • CS@
    #27786
    Sőt ennek a mondatnak a „reggel” volt a legfölöslegesebb szava is :)
    mert ahogy azt a szobor körül lévő hívők is elmondják, tök mind1, hogy reggel vagy este.
  • munyez
    #27785
    kösz a segítséget, majd megoldom vhogy csá
  • Code92
    #27784
    vagyis pm asszem
  • Code92
    #27783
    ennek a mondatnak a "reggel" volt a leghangsúlyosabb szava értitek??? tehát nem mindegy h. mikor 6-kor(hehe jól megaszondtam) reggel kell vagyis
  • Bagoly81
    #27782
    odamész reggel 6 kor és rákatintasz az oszlopára.
  • munyez
    #27781
    Csőtök! Kellene egy kis segítség, hogyan tudom Daedrának feláldozni a Glow Dustot, hiába vagyok ott 6-kor nem tudom mit kell a porral tenni, egyszerűen csak dobjam le vagy mi a fene??? Előre is kösz
  • Nuxa
    #27780
    Egy mod, Necromanta Guild, vagy vmi ilyesmi. Abban van benne, egy nekromantától vettem.
  • Nuxa
    #27779
    Egy mod, Necromanta Guild, vagy vmi ilyesmi. Abban van benne, egy nekromantától vettem.
  • Fókameister
    #27778
    Kösz akkor meg is szerzem hálistennek mer nagyon bejött a gamma láttam már videókat róla:)Még 1x kösz
  • Code92
    #27777
    müxxene minimumon sztem
  • Kly9
    #27776
    Az a varázslat nem egy staff-ban van, amit egy bizonyos King of Worm-től szereztél?
  • Fókameister
    #27775
    Csá! Az lenne a problem hogy a gépem meghalt és 1előre nem tom megcsináltatni uhogy marad a régi(2.2 proci 512 mb ram geforce fx 5500) ezen menne a játék ? lécci válaszoljatok fontos lenne
  • Nuxa
    #27774
    Megint Ánszvőr: az ini-ben be lehet állítani azt a dolgot, hogy a halott emberek holtteste tovább maradjon meg? Ha igen, megmondaná valaki, hogy melyik az? Gondolom egy picit megterhelődne a memória, de ez elhanyagolható. Azé lenne fontos, mert most tanultam meg egy nekromanta varázslatot, amivel egy kis időre fel tudok támasztani a halottak sorából egy humanoidot, csak ehhez öldökölni kéne, de jobb lenne, ha egy régi havert feltámaszthatnék és eljátszogatnák vele :D
  • skatebab
    #27773
    jaaaa :O,hát azt kellene csinálnom? :S..hihi,akor azé nem fejlödtem,a játékban aszem ecer aludtam kb :D
    köszz
  • Code92
    #27772
    "nah elmész szépen aludni" ez a megoldéás a fejlődésre és mikor felébredsz akkor ki lesz írva h. mike akarod a pontokat rakni dde lényeg h. 3 óránál többet aludj (asszem)
  • skatebab
    #27771
    hát thx majd meglátom ;)
    egy másik kérdésem az hogy a karakterem elsö szintü már tök rég :S..hogy lehet vele fejlödni mert a skill jeim fejlödnek meg minden pl.:a lopakodás 46-os körül van és a az a kis csik pedig tele van a "progress next level" vagy mi a neve..full piros ,a képernyö alján ami van.. :)
    a tanárokhoz kell menni vagy mi? vagy vmi kasztba kell beállnom?
    Télleg 3 kaszt van csak? :guild fighters,a tolvajok céhe meg vmi varázslos? kb
  • Code92
    #27770
    5 küldi van benne ebből 2 egy amollyan ház szerzős (varázslótorony a hegyen és a kalózhajó anvili kastály alatti brlangban) a 3.dik küldi az össz-vissz anyi h. veszel egy páncélt a lovasdra a 4-edik egy korrekt kardután kutatós köldalatti városban harcoilós max 1 röpke óra ez a küldi és végüöl van még egy ami nam rémlik annyira valami cuccot kell öszzeépíteniu és annak a darabjait kell összeszedni.de emellett még van egy két új spell és egy új frakció is sztem érdemes beszerválni jó kis szórakozá pár napig,vagy amég meg nem unod hehe
  • qwertrt
    #27769
    Én csak meg akartam nézni, mi van a zsebeiben, nem loptam volna el semmit, becsszó! Akkor még nem tudtam, hogy később ezt bűntetlenül is megtehetem majd...
  • skatebab
    #27768
    Helosztok!
    Megtudnátok mondani hogy az oblivion-hoz meik kiegészítéseket tegyem fel? ugyértem meik ami jobbá/szebbé teszi a játékot /pl.:viz vagy nemtommiket :P/ vagy ien érdekes dolgok vannak a kiegészitésben meg ienekre gondoltam...vagy plusz dolgok/fegyverek :S
    Mert van annyi fajta de asse tom mit hova
    ÉS honnan lehet ezeket letölteni?
    A knight of the nine hivatalos kiegészítés-t megéri beszerezni? mert azt olvastam hogy 5 küldetés van benne és kész
    thxx
    bocs a sok kérdésért
  • haxoror
    #27767
    szuper!
  • X Revenge
    #27766
    bocs h 2x ment el
  • X Revenge
    #27765
    Megindult a fantáziám h vajon hol lesznek ezek a "Remegő Szigetek".
    1. Cyrodiltól délre van egy sziget (a topal bay-ben) ami még cyro-hoz tartozik és gondolom több sziget is van ott.
    2. Lehet h Summerset Island lesz, bár nem hiszem
    3. Tér kapuval lehet eljutni ezekre a szigetekre, amik egy egészen más világba vannak
  • X Revenge
    #27764
    Megindult a fantáziám h vajon hol lesznek ezek a "Remegő Szigetek".
    1. Cyrodiltól délre van egy sziget (a topal bay-ben) ami még cyro-hoz tartozik és gondolom több sziget is van ott.
    2. Lehet h Summerset Island lesz, bár nem hiszem
    3. Tér kapuval lehet eljutni ezekre a szigetekre, amik egy egészen más világba vannak
  • X Revenge
    #27763
    Nah erre vártam, király
  • CS@
    #27762
    Mindenki látogassa meg szépen a HQ –t és tessék elolvasni a mai nagyon frankó hírt
  • Bagoly81
    #27761
    és milyen igazad van, köszi egy apro dolog elkerülte a figyelmem.
  • Bagoly81
    #27760
    dehát a gyürüt felhoztam felszinre, és beszélgettem is a gyik varázsloval
  • CS@
    #27759
    Dehogynem, azt mutatja, hogy a Cheydinhal Recommendation nincs kész.
  • Bagoly81
    #27758
    igen, de nemmutat semit.
    mármint jelet.
  • CS@
    #27757
    Azért nem tudod megcsinálni, mert az elvileg megvan az nem elég, gyakorlatilag is meg kell csinálni mind a 7et. Van a naplódnak egy CurrentQuest része, ez mutatja a még be nem fejezett küldetéseket, ha kijelölöd valamelyiket, akkor általában mutatja is, hogy hova kell menned.
  • Bagoly81
    #27756
    hello, itt a mentésem, nemértem mértnemtudom a mágusok céh ét megcsinálni elvileg mind a 7 ajánlólevél megvan. ha valaki lenne olyan joszándéku és segitene rajtam, agyon megköszönném.
    mentes.
  • Hoz_Hun
    #27755
    Hátraszaltót tudsz csinálni, meg gurulni is a földön magas akrobatikával.