41716
  • Pleomax365
    #27874
    Az OOO? az mi is valójában, minek a rövidítése?:D
  • X Revenge
    #27873
    Akarod mondani atronach, mer titan nincs a játékban :)
    Ezeket a céheket egyébként nem nehéz megtalálni csak bóklászni kell az erdőben és egyszer csak beléjük futsz. A rabszolgakereskedők ha jól emléxem Bravil fele vannak.
  • Darth Razor
    #27872
    Feltettem az OOO-t és be kell valljam sokkal jobban tetszik így a játék mint a sima (nemrég futottam egy jót egy Frost Titan elől ). A kérdésem az lenne hogy olvastam az OOO readme-jében hogy betesz rabszolga kereskedőket Blackwoodba, argonian csempészeket stb. Ha valaki ezek közül megtalálta valamelyiket akkor az a pontos helyét pls mondja el. Előre is kösz.
  • Pleomax365
    #27871
    Kösz!
    Erre voltam kiváncsi hogy mit érhetek el vele...
  • koschwarz
    #27870
    de egyébként lemész egy goblinokkal teli barlangba és mindegyiknél találsz legalább egy lockpicket. nem értem hogy miért akartok állandóan lockpicket venni, mikor annyit lehet találni, hogy én még el is adom őket?



    pleomax365: a persuasion (meggyőzés) minijátékkal azt tudod elérni hogy növeled vele az NPC szimpátiáját veled szemben. a szimpátia értéke ennek a körnek a közepén látszódik. 4 különböző típusú "téma" van (viccelődés, fenyegetés, hencegés, hízelgés), amikre minden egyes NPC különböző módon reagál és ettől lemegy vagy felmegy a szimpátia értéke. ha jól forgatod, akkor egyre magasabb lesz, míg ki nem maxolod. minél magasabb a szimpátiaérték annál több infot mond el vagy a kereskedőknél annál jobb feltétlekkel tudsz üzletelni.
  • X Revenge
    #27869
    Ha belépsz a thieves guild-be tudsz venni még röktön az elején armand-tól 5 arany6egység áron, ezenkívül a legtöbb thieves guildes és "illegállis" kerekedőtől tudsz venni.
  • tobias88
    #27868
    lockpicket honnan tudok szerezni??? mert az összes küldetéshez az kellene!
  • Pleomax365
    #27867
    Sziasztok,
    Azzal a jópofi, nem jópozizás bármilyen személyekkel (joke...)
    Nem jut eszembe a neve sorry...
    de ti biztos vágjátok..
    na szval azzal mit lehet elérni??
  • MerlinW
    #27866
    oldal alján kereső, oblivion hq, stb
  • tobias88
    #27865
    hell, olyan ládát, ajtót hogy lehet kinyitni, aminél 2 pöcök van lent, mert az 1et fel tudok nyomni, de nem enged gyorsan átmenni a másikra, és amire arra érnék, az első újra leesik, mi a technikátok?
  • Nuxa
    #27864
    A peccs szerintem menne neked, az a baja, hogy veszett lassan teszi fel magát és szerintem te azt hitted, hogy befagyott. Nálam kb. 15percbe tellt, mire felgórta magát.
  • steweee
    #27863
    az alkímia mennyire kompatibilis az előző részével? a receptek és a hozzávalók hasonlóak? sosem alkímáztam korábban
  • X Revenge
    #27862
    A végét nem akartam naggyal, de legalább figyelemfelkeltő
  • X Revenge
    #27861
    Sekinek se szúrja ki a szemét a következő felirat?

    [brutálnagy]| Mielőtt kérdeznél kattints ide! |[brutálnagy]

    Ebben (bármily meglepő) a következőket találtam:
    a, megkeresed a "mpeg2dmx.ax" nevű fájlt és átnevezed pl. "mpeg2dmx.ax.old" -ra.
    b, elvileg HP nyomtató is okozhatja ezt. Ezért nyomj egy CTRL-ALT-DEL -t és a taskmenedzser folyamatok fülecskéjén törölj minden olyan processzt, aminek az első két betűje "HP".
    c, hallottunk már olyanról is, hogy az ffdshow zavarta meg a játékot. Szedd le a gépedről, egy próbát megér.
  • skatebab
    #27860
    Srácok léééééci
    Mért csinájja a játék azt hogy nem menti el egy idő után?. És csak ha ujrainditom a játékot akkor menti el ujra a dolgokat egy ideig. /kb 5-10 perc nem több!/
    Mert igy nem lehet vele jáccani hogy minden 10.pecben kilépegetek áhhh,a patch segitene ezen? amit mellesleg nem tuttam feltenni!,egy ideig nem leszek de addig vmi tippet vagy tanácsot szívesen elfogadnék!,addig is kösz...
    ui.:nincs online verzio a játékban vmi progival vagy vmivel? pedig jo lenne jo kis "magyar csapat"...csak elmélkettem...hihi..
  • X Revenge
    #27859
    A razor (teljes nevén: Mehrunes' Razor) egy modcsomagban van egy nagy dugeon jutalma.
  • Raptor 2
    #27858
    Ezt nézzétek, ez beszarás: video
    Amugy Boldog Karácsonyt mindenkinek!
  • zsilike
    #27857
    honnan szerezzem be azt a razorkardot?érdekelne,mert blade vagyok!
  • Code92
    #27856
    jah megkellet még venni tőle még 1 cuccot amit nem láttam hopp bocsi a hülyeségeimért:D
  • Code92
    #27855
    a razor az mnegvan és nem ócsároltam csak azt mondtam h. nagyobbra számítottam amúgy miunden kis borítáékolt cumót megvettem tőle és még mindig jelöli de így berendezve sem túl kdves/otthonos az a kis pecó talán azért beszélek így mert nem vok vámpír:)
  • ashead
    #27854
    Ha a Mehrunes Razorra gondolsz az a játék egyik legerősebb fegyvere, képes bármely ellenfelet egyetlen döféssel megölni, ha az Mehrunes Dagon céljait szolgálja. Daedrák és Oblivion lényei ellen éppen ezért haszontalan. Az embertől pedig szerintem még nem vettél meg minden lehetséges berendezést, amíg nem veszel meg mindent addig jelölni fogja hogy tőle tudod megvenni.
  • lee56
    #27853
    kösziviszont, azért az ujév még odébb van :)
  • Code92
    #27852
    nah láűtom egyre több emberrnek van meg a kardnak nevezett kis "tőr" de léegalább a sebzése nem olyan vészesen rossz bár ősdzintén én nem vok megelégedve vele ha mér az egész e körül forog akkor lehetett volna nagyobb vagy legalább nagyobb sebzésű.amúgy annál a küldinél mikor a víz alatt a fa törzsben kell bemenni a romokba és felszedtem egy könyvet és elvittem a csávóhoz akihez kell de ő semmit nem cs9inál csak vásárolni lehet tőle ott mit kéne tenni????mert vettem is tőle berendezés szerűségeket dee még mindig jelöli őt nem vágom h. mit kéne csinálni megköszönném ha valaki részletesen leírná.
  • Nuxa
    #27851
    Kösz, neked is :D
  • X Revenge
    #27850
    Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Újévet Kívánok MINDENKINEK !!!
  • X Revenge
    #27849
    Nem nagyon szoktam csítelni, idáig csak egyszer akartam (az umbrát akartam megkettőzni ), de akkor se sikerült . De hogyha elérem a lvl 30 ezzel a karimmal, akkor szinthez ígazítom a razort.
  • zsilike
    #27848
    kösz
  • X Revenge
    #27847
    Sztem meg nem self, hanem érintés.
    Válaszd ki az érintő varázslatok közül, amit adott az oltár (lesser power), menj oda a csávóhoz és érintsd meg vele és utánna ott lesz a kesztyű a sarokban.
  • zsilike
    #27846
    köszi már csak1kis gond van a kereszteslovag kesztyüje témában,minden ok,den amikor az oltárnál mrgkapom a varázslatot,amit rá kell sütni a tagra,a varázslat self és nem target,tehát magamra tudom rásütni vagy mégsem?segitenél?már csak1lépés választ el h meglegyen.köszi BOLDOG karit!
  • maffioso
    #27845
    #27841: follow me
  • haxoror
    #27844
    Tudjuk, benne van a patch readme-jében hogy azt a bugot javították :)

    Csítelj konzolból.
  • haxoror
    #27843
    Igen, nála lehet megvenni a berendezést és egészen addig aktív marad amíg mindent meg nem veszel tőle.

    Jobban élveznéd a játékot ha értenéd is a szöveget...
  • X Revenge
    #27842
    * wait here
  • X Revenge
    #27841
    Nah, ugyebár az atronach-nak 3 féle parancsot lehet adni:
    fallow me (kövess)
    wait hear (maradj itt)
    dismiss (elbocsájtás)

    Gondolom a 2 hét alatt nem követett, és ugye azt mondtad h megvan még, akkor valszeg a torony környékén van. Szerezz be egy erős detect life tekercsetet vagy varázslatot és nézz körül, elvileg a lelke világítani fog hogyha arra van.
  • X Revenge
    #27840
    Tudjátok van az a fószer a talos plaza-ban akinél végtelen pénz van, felraktam ugye a patch-et a knights miatt és most már nem lehet megcsinálni hogy folyamatosan jöjjön a pénz.
  • Uborkasalata
    #27839
    Helló!
    Megvettem az Oblivion kiegjét ( Knights of the Nine) és a Wizard's Towerben ugye lehet idézni Atronach-ot. Hát idéztem is egyet 2 hétig távol voltam mire visszaértem nem találtam sehol, pedig félórát kerestem. De újat nem tudok csinálni, mert azt írja, h. még él és csak 1lehet eccere. Pls help me!
    Előre is köszi!
    Fontos lenne
    ÍRJATOK PLS!
  • Code92
    #27838
    jah ez az a küldi mikor a fatörzsben a víz alatt kelél bemenni.....(boccs ha hülyén magyarázok)
  • Code92
    #27837
    én meg bementem felvettem a könmyvewt és most el kell vinni egy IC melletti kocsmába egy csávóhoz akivel dumálktam de nem tom mit kell csinálni........ mert akáőrhányszor dumálok a csávóval zöld jelölő szarrral mutatja illetve ha kijövök a kocsmából akkor pirossal
  • Uborkasalata
    #27836
    Helló!
    Megvettem az Oblivion kiegjét ( Knights of the Nine) és a Wizard's Towerben ugye lehet idézni Atronach-ot. Hát idéztem is egyet 2 hétig távol voltam mire visszaértem nem találtam sehol, pedig félórát kerestem. De újat nem tudok csinálni, mert azt írja, h. még él és csak 1lehet eccere. Pls help me!
    Előre is köszi!
    Fontos lenne...
  • haxoror
    #27835
    Én körbeúszkáltam a környéket aztán az így felderített minimappon megkerestem a bejáratot