41716
  • do2
    #28514
    mégcsak hármas vok:(
  • X Revenge
    #28513
    Noctrunal nevű daedra shrine-nál lehet felvenni a questet, az oltár Leyawiin-tól északra észak-keletre van. (nem kell semmit se feláldozni ajándék gyanánt, de legalább 10 szintűnek kell lennie a karakterednek.)
  • PiszkosFred
    #28512
    De lehet. Par naponta ujratermelodik a keszlete, ha jol emlexem 30 darabot arul egyszerre. Es nem csak Tolvaj Ceh tagoknak.
  • do2
    #28511
    hol tudok normális lovat venni amelyuik nyugton is marad ? az összes ló ami eddig volt mind elcsatangolt... még a paptól kapott ló is....
    szeretnék már 1 nyugis hűséges lovat venni, csak nem tom merre lehet
  • do2
    #28510
    skletonkey kell akkor nekem, merre találom a térképen m melyik városrészen vehetem fel azt a küldit ?
  • adios
    #28509
    Lehet venni lockpickeket pl Brumában egy helyi Thief Gulid tagtól akár 100-150-et is egyszerre.Szerintem ez egyszerűbb mint keresgélni.De a legjobb megoldás valóban a Skeleton Key.
  • koschwarz
    #28508
    én azt a modot használom, ahol be is lehet állítani, hogy hány gyűrűt viselhetek. 4-et állítottam be + 2 db sajátmagam készített gyűrű, az összesen 6. ez még belefér.
  • sevendoor
    #28507
    Unlimited Rings, ill. Unlimited Amulet ez két különböző, nekem csak a gyűrű van bekapcsolva.
  • sevendoor
    #28506
    köszönöm
  • Hoz_Hun
    #28505
    Attól szerintem nem lehet venni csak mérgeket.
  • koschwarz
    #28504
    ja igen, az alapoblivionban is van egy árus, állítólag Imperial City falain kívül valahol, akitől lehet venni lockpicket. de én meg mindig azt mondom, hogy minek venni, amikor tucatjával lehet összeszedni banditáktól és goblinoktól.
  • haxoror
    #28503
    Lehet.
  • koschwarz
    #28502
    de egyébként meg ha lemész egy cave-be, ahol goblinok vannak, kb. 5-6 darabot minimum összegyűjthetsz a goblinoktól.
  • Hoz_Hun
    #28501
    Ja és nem mellékessen a Skeleton Key nem csak hogy törhetetlen, de 40 pontal növeli a zárnyitásodat is.
  • Hoz_Hun
    #28500
    Annál jobbat tudok. Olyan álkulcsot, ami nem törik el!!!!
    Egyik első utad a Nocturnal szentélyhez vezessen. Nyulfarknyi, nagyon egyszerű küldi. A reward az egyik legjobb: Skeleton Key.
    Alap felszerelés tolvaj/orvgyílkos karaktereknek, de mezei kalandozóknak is.

    Boltban egyébként nem kapsz álkulcsot. A tolvajcéhnél tudsz venni, ha jól emlékszem (persze pult alól). Talán az orrvgyilkos céhnél is (ha tag vagy).
  • Csacsi
    #28499
    Azt csak találni lehet, venni nem lehet.
  • do2
    #28498
    álkulcsokat lehet vhol venni ? szóval melyik városban tudok venni és milyen boltba ?
  • Hoz_Hun
    #28497
    Shadowbanish Wine. Jó genyó küldetés, sokáig keresgéltem őket... a semmiért. Azaz hat üveg, mert annyit kér a kocsmáros csaj. Nevetséges a reward; ad érte 1000 aranyat, meg minden további üvegért 100-at. Vicc. De legalább ki lett pipálva ez a küldi is. Az üvegeket általában kettesével lehet találni. A következő Fort-okban van ilyen:
    - Fort Magia
    - Fort Griet (épületen kivül, fenn egy ládában)
    - Fort Carmalaban (?) ebben nem vagyok biztos
    Itt mindenhol két-két üveggel kell lennie és ennyi elég is a küldetés teljesítéséhez.
  • haxoror
    #28496
    IC kijáratánál van egy fogadó, annak a tulaja gyűjti a borokat.
  • Looserke
    #28495
    milyen mod enged több mint 2 gyűrűt?

  • sevendoor
    #28494
    Help kellene, találtam egyszer, pár üveg bort, nem emléxem pontosan de az árnyék (shadow) szó benne volt a nevében és rögtön jött hozzá egy küldetés is, de a térképen nincs semmi jelölve. fogalmam sincs mit kell vele csinálni.
  • sevendoor
    #28493
    Hát ez a Lorendas éjfél nem jött be, nem volt semmi ): Azért bementem a barlangba 1-2 nekrot legyaktam.
    Levettem az összes gyűrűmet, így 45 az umbra sebzése. 5 gyűrű csak a cipelést segíti. :) Van egy remek staffom, egy varázslótól vettem el északon, nagyon erős vagy 8 féle tulajdonságot erősit, 45000-be kerül.
    Ha érdekel valakit megkeresem melyik rom mellett van ez a rablótábor amelyik varija a volt tulaj.
  • Looserke
    #28492
    egyébként tegnap véletlenül olyan beállításokon hagytam a VGA-t, amin a Battlefield 2-őt szoktam játszani (4AA, 8AF) és szinte észre sem vettem, mert kültéren is megvolt a stabil 25 FPS egy 7600GT-n...
  • Looserke
    #28491
    én a Lite-ot tettem fel és kicsit könnyítettem a dolgon...
  • koschwarz
    #28490
    az a durva az ooo-val hogy egyes romokban eccerűen fizikailag vannak sokan. az egyik végén, ahol a legértékesebb cuccokat rejtő ládák voltak volt vagy 7 szellemharcos+egy wraith, úgyhogy jól elcsaltam egyesével őket, és egy jó helyről tűznyíllal le tudtam szedni a többségét, a másikban minden teremben volt vagy 4 minotaur köztük lordok is, mondjuk ezek szerintem nem vészesek, egyszerűen lassúak, bár ha eltalál, az azért fáj...de ez szerintem így szép
  • Looserke
    #28489
    nah bóklásztam kicsit a környéken és a felszínen is összefutottam egy olyan varázslóval...
    ...hát mit ne mondjak eszeveszett futás lett a vége, mert valami szellem varázsló volt, nekem meg nem volt varázsfegyverem, szal egyszerűen átrepültak rajta a nyilaim...
    Kicsit gyúrok még arra a dungeonra...
  • do2
    #28488
    álkulcsokat lehet vhol venni ? szóval melyik városban tudok venni és milyen boltba ?
  • sevendoor
    #28487
    Egyébbként van rajtam egy speed gyűrű a gyorsabb futáshoz, világitó, tűzpajzs, vízalatti lélegzést segítő, szal inkább ilyen kisegítő gyűrűk.
    Majd megirom
  • sevendoor
    #28486
    Az így se mindig, pár nappal ezelőtt bementem egy barlangba, jön szembe egy bikinis bige, kiröhögtem, 2 ütött és már mehettem is visszatölteni, amazon volt a lelkem, mondom volt........... :)
  • X Revenge
    #28485
    Jah hát így könnyű....
  • sevendoor
    #28484
    köszi, oda járok már egy ideje, de vhol azt olvastam reggel kell.
    Egy kicsit csalok, mert feltettem egy olyan modot ami bármennyi gyűrű hordását engedi, bár azért olyan sok nincs rajtam. A kard igen az umbra. Piszok nehéz volt elvenni a gazdájától emlékszem futtotam vagy 50 kört abban a kis teremben míg töltögettem magam. :)
    Van olyan gyűrűm ami Blade+6, már nemtom hol szereztem. A többit majd megnézem otthon és megirom.
  • X Revenge
    #28483
    Black Soul Gemet a hétutolsó előtti napján (Lorendas) lehet csinálni éjfélkor. Egyébként ha bemész a barlanga (mármint ami a Dark Fissur-nél van)lesz ott egy necro (ha kinyírtál már egyet, akkor is néhány héten belül jön egy), akinél általában van egy BSG.

    A 48 az nem kis szám kardsebzésnél...Hogy hoztad ki annyira? A kard gondolom az umbra.
    (Pls írj egy pontos leírást a "tuning" cuccaidról, tulajdonságaidról és skilljeidről).
  • munyez
    #28482
    Nekem egy harcos van, bár nem tudok mit csinálni,mert elértem a harcos+gladiátorban is a mesteri rangot+ még két asszem a dragon és a cyrodill rendbe is bajnok vagyok, és kicsit durvának találnám ha harcos-lovag létemre belépnék a tolvaj és mágus céhbe, bár ki tudja? Még annyit kérdeznék tőled, hogy hogyan lehet még több címet szerezni? Gondolok a blade v. knights of the thorn szervezetre, adatlapokon olvastam őket hehe
  • sevendoor
    #28481
    15-ös harcimágus, bár én tápolom a karakterem, úgyhogy pitinek nem nevezném. Az erő úgy 86 körül van (igaz gyűrű+páncélra rakott cucc besegít), a többi is ezzel arányos. Majd otthon megnézem pontosan ha érdekel.
  • munyez
    #28480
    Kösz a segítséget, talán a hét utsó előtti napján lehet black soul gemet csinálni, de még én sem tudtam. Milyen szintű a karaktered? Gondolom nem piti 10-es amilyen az enyém..
  • sevendoor
    #28479
    Soul trap a lélekcsapda varázslat neve, probáld meg a megfelelő város Magic Guildjában is.
    Tényleg Black Soul Gemet mikor lehet csinálni, én már probáltam minden nap reggel 6 körül (persze a megfelelő helyen), de sosem jött a fény.
    Van egy remek kardom, 48-at sebez és minden ütéssel soul trappot nyom. Kibpobálnám már humanoidon is nem csak állatokon :)
    Szellemharcos ügyben köszi a segítséget, ha nem hát nem.
    Tényleg rohath erőssek........voltak :)
  • do2
    #28478
    nagyon lassan lehet szintetlépni má vagy 100 szörnyet kinyirtam és még mindig 1-s karim van:(
  • munyez
    #28477
    Csátok kéne egy kis help, hol tudok venni lélekcsapda varázslatot? A scroll-os nál van ilyen, mi a varázslat neve? az egyik deadrához kellene a black soul gem, valahogy remélem össze tudom varázsolni. Előre is köszi
  • TomDantes
    #28476
    Üdv, ma kezdetm el a játékot.
    Ha mondtanátok néhány tanácsot, azt megköszönném, amúgy Warrior-ot indítottam.
    Olvastam az Oblivion HQ, de néhány dolog nem tiszta, miért jó vagy kell Céh-ekhez csatlakozni? És mikortól lehet? Amint be értem egy olyan városba ahol van felvétel a céhbe?
    Ezenkívül ha kérhetnék néhány tanácsot a kezdeti lépésekre, mire kel oda figyelni ilyesmi.
  • mike369
    #28475
    hali! hátha találkozott már valaki ezzel a problémával...

    simán fut a játék, semmi gondja.
    felrakom az ooo-t, ekkor bizonyos karakterek (pl. rögtön a legelején a király) körül hatalmas, zöld felkiáltójel és burok keletkezik.
    próbáltam az ooo light verzióját is, uez a helyzet.
    (videókártya: X800XT legújabb driverrel)

    esetleg van valakinek ötlete?