41716
  • Hoz_Hun
    #28474
    Sok sikert
    Arra számíts hogy lesznek íjjászok, varázslók és harcosok. A harcosok közöt van pár magas rangú, azok iszonyat erősek. A varázslók úgy indítanak, hogy beidéznek két baszott nagy farkat meg egy medvét aztán megszornak minden jóval. A legegyszerűbb ha lopakodsz és alaktomossan támadsz, úgy viszonylag "könnyen" megy a dolog.
    Én mindkét karakteremmel végigmentem, de az orvgyilkosommal fényévekkel könnyebb volt. Azzal szimlán csak nehéz volt.
    Viszont a lovagom vérbe-húgyba gurúlt a dungeon aljáig... leginkább a sajátjában.
  • Looserke
    #28473
    azé meglesem...
  • Hoz_Hun
    #28472
    Hmmm az ooo-ban nem tudom a ranger modban azt írják végig és meg se tud halni.
  • Hoz_Hun
    #28471
    Hú én 30 szinten vért izzadtam.
    Szerintem egyszerűbb ha lehúz az elöbb megadott linkről a Ranger modot és inditasz egy Rangert. Rögtön befoghatsz majd állatot. Kompatibilis az ooo-val és elég jónak néz ki. 3,2 mb az egész, én lehúztam mert szerintem megér egy misét.
  • Looserke
    #28470
    és ha befogsz egy állatot, akkor az csak a charm hatásáig marad veled vagy végig?
  • Looserke
    #28469
    3-ik szintű tolvaj/archer szerű karaktert indítottam...OOO moddal persze...akkor felköthetem a gatyámat...
  • X Revenge
    #28468
    Ez jó...
  • Hoz_Hun
    #28467
    Lentebb a #28452-ben írtam.
    Anvil környékén (tőle jobbra kell keresgélni) van több Ayleid rom. Az egyik neve Narind. Ha azon végigmész az alsó része van egy kő, talán oltáron áll. Valami Hearts of the Wood a neve, de erre nem emléxem. Elteszed és amikor a felszínre érsz kiugrik a táskádból és egy zöld szellemfarkassá változik és el is fut. Ha minden igaz ez után már tudsz animalt charmingolni, de ebben nem vagyok biztos.
    Viszont ez a Narind rom félelmetessen durva. Jó sok lötyit vigyél magaddal.
  • Hoz_Hun
    #28466
    Ezzel kevertem össze.
  • adios
    #28465
    Szerintem +1 GB ram nem létszükséglet,inkább vegyél egy jobb videókarit.Nekem 7600GT-vel kb ugyanilyen konfiggal majdnem tükörsimán fut.
  • Looserke
    #28464
    és ezt a zöld követ merre keressem?
  • Hoz_Hun
    #28463
    A googleban találtam, de asszem tévedtem, hogy rangernek kell lenni hozzá, mert van egy Ranger mod külön.
    Ott kell ranger karaktert indítani és akkor nem kell zöld kő hanem egyböl amint kiérsz a börtönből, befoghatsz egy állatot ami veled fejlődik (és nem is hal meg).
    Az ooo-ban kell a zöld kő, de valószinüleg nem kell rangernek lenni.
  • Looserke
    #28462
    ezeket hol olvastad?
  • Hoz_Hun
    #28461
    Nem tudom biztosan, de úgy emlékszem karakter indításnál azt kell választani. Tehát a kasztodnak annak kell lennie. De hogy mellet lopsz vagy csalsz vagy bármi egyébb az gondolom már a te dolgod.
    Azt most olvastam valahol, hogy lehet "fejleszteni" az állatot azaz nincs egyből minden opció. Asszem farkas vagy párduc közül lehet választani (ez a kettő biztos).
    De kb így néz ki.

  • Looserke
    #28460
    tuti, hogy rangernek kell lenni?
    csak mert nekem custom class van...
  • Csacsi
    #28459
    Nem lehet, hogy sok nálad a cucc? :D
  • Hoz_Hun
    #28458
    Akkor az valami bug.
    Nekem ott nem volt semmi baj. Gondolom nem vagy túlterhelve.
  • kristo p
    #28457
    ahh bravilban felvettem egy q t vmi Hunter .. bezárnak egy várromba és vadásznak rám ,megkell ölnöm a huntereket a kulcsok után ,mert csak ugy tudok kimmenni egy másik arccal eggyüt de amint kilépek az ajtón ,hogy segitsek neki+elmenjünk az ajtó után nemtudok megmozdulni és semmit se csinálni csak letudok guggolni ,forogni az egerrel + nézetet váltani fps és tps között.. és a gép ráis autosavelt ahogy kimentem az ajton szval elözö állást visszatölteni se tudok :S
  • Hoz_Hun
    #28456
    Az biztos hogy ezeknek az első questje mindenképp ez a zöld kő megszerzése. Ez kell az animal comanianhoz is meg a szellem fegyverhez is, meg még máshoz is. Nekem azért kellet mert Sylvian Braided Armourt addig nem lehetett hordani, amíg meg nem szereztem a követ. A szellemcuccokhoz úgy rémlik kell még valami, talán meg az állatokhoz is.

    Sajnos nem találom azt a helyet ahol ezek frankón le voltak írva, de most még keresgélem.
    Az animal companionhoz még úgy tudom, hogy a kasztodnak Rangernek kell lennie különben nem lehet állat barátod. Viszont ha minden igaz az álattot lehet tanítani mindenféle trükkökre, feladatokra elég komolyan. Tud majd lopakodni, halottat tetetni, véd, őrködik meg még egy csomó minden. Állitólag marrha jó. Én magam még nem próbáltam.
  • Madmano
    #28455
    Még egy kérdés a "memória-ügyben".Ebben a játékban vagyok úgy,hogy ha sima a talaj,semmi gond.De ha ilyen-olyan gazok vannak rajta,beszaggat.Ezen is segíthet az a +1giga ram?
  • Looserke
    #28454
    nem tudsz adni egy linket, ahol találnék erről bővebben infót?
  • koschwarz
    #28453
    neba!!!

    legalább annyit árulj el mihez kötődnek ezek a kvesztek?
  • Hoz_Hun
    #28452
    Ehhez van egy quest, de részleteket nem tudok, mert én nem csináltam meg. De valóban lehet állatot szelidíteni és jön is veled, meg harcol.

    Jah. Az első felét tudom a questnek: Anvil környékén van egy Ayleid rom, a neve: Narnid
    Oda kell menned és ott találsz egy zöld követ. Ha azzal kimész akkor kinn a felszinen egy zöld szellemfarkassá változik és elfut. Lehet hogy ez után sima Charmal már tudsz állatokat befogni, de gyanítom, hogy nem. Rémlik mintha ezután még egy bosst ki kell nyirni valamerre.
  • Looserke
    #28451
    Hali!

    Feltettem az OOO modot és valahol láttam, hogy ebben lehet állatot szelidíteni. Hogyan és hol lehet ezt megtenni, mert egy erdőjáró/tolvaj/kalandozó elf karakterem mellett jól mutatna pl. egy farkas, vagy maci...
  • Hoz_Hun
    #28450
    Hogyne lehetne. Több típus is van. Persze a legüberebbet a Shadowmere, nem pénzért lehet szerezni. Az harcol is és halhatatlan hehehe

    De addig poénból használhatod az unikornist is. Az nem lopás ha befogod.
  • do2
    #28449
    nem tolvajkodok de az elején kellett:D megaztán kéne 1 ló megint....
    lehet vanni vhonnan lovat ? a gémsz elején vok, msot vittem be a királyi testőrséghez a király fiát... ott elkaptak az őőrök tömlöcbe vertek a lovammal vajon mi lett amit a paptól kaptam ?:D
  • Hoz_Hun
    #28448
    Amugy fel lehet venni a szellemharcosok fegyverét, csak két speciális questet (asszem kettőt) kell hozzá megcsinálni. Abban nem vagyok biztos, de talán lootolni is lehet a szellemek hulláját.

    Szellemek hulláját.. ez mekkora....
  • Hoz_Hun
    #28447
    Állj be tolvajnak és minden rosszalkodásos dolgod megoldódik.
    A lopott cuccokat is el tudod passzolni (amit amúgy nem vesznek át a boltban).
  • do2
    #28446
    és ha visszaszerzem a ládából akkor újra körözni fognak nem ?:)
  • PiszkosFred
    #28445
    De azok is visszaszerezhetoek a bortonor mogotti ladabol. Elvileg.
  • koschwarz
    #28444
    1. zabálja. minél több annál jobb.

    2. az első őrnek aki megállít és kérdőre von. ha sittre kerülsz, teljesen véletlenszerűen csökkenhet valamrelyik skilled. csak a lopott (azaz a piros kezes) cuccokat veszíted el.
  • do2
    #28443
    amúgy ha lesittelnek meg minden akkor a cuccaimat visszakapom, vmi képességem romlik ilyenkor ?
  • do2
    #28442
    kinek kell kipengetnem a vérdijat hogy ne kőrözzenek tovább ?
    Ez a katona nem nyugszik amig visszanem kapja a lovát:)
  • Madmano
    #28441
    memóriát
  • Madmano
    #28440
    Ennyire zabálja a memeóriát?
  • koschwarz
    #28439
    igen
  • Madmano
    #28438
    Szasztok.Egy kérdés:2500+os,2gigára húzott proci,Geforce6600as vga,2X512Ram.Ezen eldöcög a gamma.Ha megdupláznám a memóriát,segítene vmit?
  • Raptor 2
    #28437
    ÉS a ló mindig vissza akar menni a gazdájához...ha leszállsz róla! (Hiába, ezek a hűséges pacik)
  • koschwarz
    #28436
    hosszú karrier elé nézel majd: a börtönben, mert ha nem fizeted meg a vérdíjat, akkor be sem tudsz menni egy városba sem harc nélkül.
  • do2
    #28435
    na végre vettem 7600 gt-t és má tom nyomáézni a gémszt:) kurva yó csak szart se tudok róla:D leirással végigviszem:) éppen most voltam chorrolba, útközben 1 lovaskatonát mesértettem, leszált a lóról hogy kinyirjon:) elcsaltam a katonát és visszaszaladtam a lóhoz és elvágtattam vele:):):)) szóal má van lovam beszerzésiáron:)