41716
  • Gibor
    #28554
    Ja, a Registry first aid-el kezd sztem, énis azt használom és mindent leszed, majd meglátod.
  • Ioles
    #28553
    Nálam amit alapból beállított attól azért magasabbra állítottam, de nálam szépen megy, de nemtom feltenni. Na szal milyen progit tegyek fel amivel letudom törölni minden kis apró részét?
  • Gibor
    #28552
    Nekem full grafon tökéletes egy Athlon 64 3200+ meg egy Ati X1600XT meg 1Gb ram, és semmi gondom vele.

    Ioles:

    Keress google-ben van asszem registry first aid (de az csak a nem létező dolgokat örli vagyis ha letörölted a fáljokat akkor fogja csak betalálni), meg asszem registry cleaner, többet így fejből nemtok.
  • do2
    #28551
    megnéztem az fpst kólső részes lemegy néha 10 alá is a külső részeken amikor megyek a fák között.....
  • do2
    #28550
    nekem se vészes, csak pillanatokra szaggatbe nem vészes.. de én azt se szeretném.. én úgy játszom ahogy magától beálitotta
  • Ioles
    #28549
    Nekem is ilyen a gépem de nekem nem szaggat be. Milyen grafikán játszol? Nekem csak néha belassul külső tereken. De simán kibírható
  • Ioles
    #28548
    A regeditbe töröltem. Milyen progit tegyek fel?
  • do2
    #28547
    amúgy én 3 giga procival 1 giga rammal 7600 gtvel nyomulok, de néha beszaggat.. 2 giga ram segitene ezen ?
  • Gibor
    #28546
    Progval vagy a regedit-be törölted? Mert ha regedit-be akkor rakj inkább fel egy progit és azzal töröld ki mert az pucolja ki teljesen.
  • Ioles
    #28545
    Már az is megvolt
  • do2
    #28544
    regeditbe töröld ki az segit
  • Ioles
    #28543
    Sziasztok!
    Felszeretném tenni újból az Obliviont de telepítéskor azt írja ki hogy először töröljem, mert ugye már korábban fenn volt, rákattintok az Igen-re és azt írja ki hogy a törlés befejeződött. Na de amikor indítanám el a telepítést ugyanezt kiírja, mintha az előbb nem is csinált volna semmit. Nemtom miért írja ki, mert én korábban már letöröltem. A Programok telepítése és törlésénél van egy 28MB-os Oblivion fájl amit ha le akarok törölni akkor azt írja hogy letörölte, de mégsem törölte le mert ott marad, és így alapból nem engedi föltenni a játékot. Na most mégis hogy tegyem fel?
  • do2
    #28542
    ha lehetne online-ban jáccani ezt a gémszt akkor a wowot úgy lesöpörné hogy csak na...
  • do2
    #28541
    nagyon yó ez a játék, de nagyon kezdő vok benne..
  • Hoz_Hun
    #28540
    Sok száz varázslat van, ezt nem lehet így behatárolni melyik a legjobb.
    Idézni a zombiktól kezdve az ilyen-olyan daedráig mindent lehet, persze attól függően mennyire vagy jó benne. Az illuzió, pedig, pl a láthatatlanná válás ilyesmi, tolvajoknak kötelező.
  • do2
    #28539
    idézgetni, illuziókat miket lehet megidézni, az illuzio mit takar ?:D
    te már végignyomáztad a gémszt nem ? melyik a leghatásosabb varázslatok?
  • Hoz_Hun
    #28538
    Elmész a mage guildhez (nem muszáj belépni) és megveszed őket (mindenhol vannak). Annyi varázslatot veszel amennyit akarsz.
    Hogy melyiket érdemes?
    Hát mit akarsz varázsolni? Gyógyítgatni, rombolni, idézgetni, illuziókat kelteni, stb? Mind-mind külön iskola. Döntsd el mit szeretnél aztán azokból az iskolákból vásárolj varázslatokat.
  • do2
    #28537
    varászlatokat hogy lehet megtanulni, és melyiket érdemes ?
  • Hoz_Hun
    #28536
  • erikn
    #28535
    KIrály megtaláltam a lovat
  • erikn
    #28534
    Jó kösz majd megnézem
  • Hoz_Hun
    #28533
    Szerintem is jó így.
  • TomDantes
    #28532
    Aha, na akkor rá jöttem. Érdekes ez a fejlődési rendszer, de jó.
  • koschwarz
    #28531
    szerintem ez így jó. mitől fejlődne az ember kardforgató tudománya, ha nem attól, hogy kardozik?
  • Hoz_Hun
    #28530
    Ja-ja. Sokan azt hiszik úgy fejlődnek mint más játékokban, azaz szörnyeket ölnek, quesztelgetnek. Itt nem. Hiába ölsz meg 100 mosztrát, mert nem az számit. Az számit hogyn teszed azt.
  • koschwarz
    #28529
    pontosan. akkor kapsz pontokat, ha azokat használod rendszeresen. ha pl. a blade majornak van beállítva, akkor kardozzál jó sokat
  • TomDantes
    #28528
    Nincs fönt mod.
    A major skilk-eket értem de mitől függ hogy használom-e?
    Olyan cselekvéseket kell végezni ami a Major skill-ben van?
    NA de majd mindjárt ki is próbálom.
  • koschwarz
    #28527
    sima obliviont játszol (nics fent olyan mod ami lassítja a fejlődést?)

    a fejlődésed attól függ, hogy a majornak választott skilljeid használod-e. ha használod, egy idő után összegyűlik 10 pont ezekből, ilyenkor lehet szintet lépni.
  • tobias88
    #28526
    "Kérdésem: Nekem lassúnak tűnik a szint lépés. Miért van így?"
    Mert hosszú a játék, de nagyon!
  • TomDantes
    #28525
    Helló, kéne egy kis egítség.
    Kérdésem: Nekem lassúnak tűnik a szint lépés. Miért van így?
    Megcsináltam pár küldetsét, le verten néhány lényt, mag harcoltam az Arénában ,és csak 2.szintű vagyok.
    Alapból lassú a fejlődés, vagy függ mondjuk a nehézségtől?
  • Hoz_Hun
    #28524
    Használd a Wrye Bash-t. Az helyreteszi a mentéseidet.
  • midian
    #28523
    HI
    Újratelepítettem a game t, a régebbi mentéseimet szeretném betenni.Simán átmásoltam de nem lett jó + van sok modom is amit nem [ismer fel] ,vagy mi .valaki tudna segíteni?
  • Hoz_Hun
    #28522
    Ja elírtam. Erdőben--> erődben. Na mindegy a lényeg hogy ott kell lennie.
  • SaGa Jr
    #28521
    Nem az erdőben van, hanem az erőd főkapujában ácsorog, ahol a megbízóval beszélgetett a karakter és akitől az első "borítékos" küldetést kapja.
  • Hoz_Hun
    #28520
    Az ki van zárva!!!
    A The Purification nevű küldi után megkapod, kinn van az erdőben.
    Ha nem vetted fel menj vissza érte, valószinüleg még mindig ott álldigál (Lucien rejtekhejénél Fort Farragutban).
  • erikn
    #28519
    Én végigvittem a Dark Brotherhood-ot de nem kaptam meg a lovat
  • Hoz_Hun
    #28518
    A legjobb lovak Cheydinhal vannak, de ezek a legdrágábbak. A legolcsobbak és leglasabbak Leyawiinban. Ha több lovad van akkor amelyiket nem használod visszamegy az eredeti kennelbe. Ott megtalálod, az a tiéd újra elviheted ha akarod. Néha előfordul, hogy maguktól visszagyalogolnak oda. Ha ott sem találod elképzelhető, hogy megölték valamerre, akkor újat kell venned és ezt a lovat elkárolnod. Ha gyorsutazol városba (ahogy lentebb is leírták) annak a városnak a kenneljében szállásolják el a lovadat. Imperial Cityben nem tudsz lovat venni.

    A legjobb ló a Shadowmere. Ez csak akkor kapod meg ha a Dark Brotherhood tagja vagy és elértél egy megfelelő rangot (ingyen, ranghoz jár). Ez a ló különleges; a többi lóval ellentétben ez magától harcba bocsátkozik, nem lehet megölni, csak elájul egy időre aztán felkel. Vörössen izzik a szeme. A leggyorsabb, legerősebb ló (a Cheydinhali lóval egysebességű).

    A lovakról bővebben.
  • SaGa Jr
    #28517
    A paptól kapott ló legfeljebb akkor csatangol el, ha nem a megfelelőt viszed magaddal. Nem csak egy ló volt ott ahol a szerzetes lova tartózkodott. Figyeld az ikon színét is. Ha piros akkor ellopod a lovat.

    Amúgy meg a lovak mindig kívül maradnak a városon kívüli istállóban. Szóval ha bemész egy városba akkor ott fogod találni a saját lovadat mindig kinn az istállóban. Ha netán városi kóborlás után vesztetted el a pacit, nézz körül az istállókban utána.
  • SaGa Jr
    #28516
    Istállóknál (minden nagyvároson kívül van egy) a megfelelő embernél és városonként változik az ára.
  • do2
    #28515
    hol tudok venni 1 lovat, és mennyiért adják ?