41716
  • zsilike
    #34675
    http://www.fileplanet.com/subscribe/login_to_dl.aspx?f=0 ránéznétek erre,francesco exe-re kattintok ide dob és nincs kék meg piros,még letöltési lehetőséget nem találom!mit csinálok roszzul?+kösz mindent
  • koschwarz
    #34674
    bartholm, fight for castle ravenpride, kingdom of almar...
  • SaGa
    #34673
    A Cyrodiil Upgrade modjai (Lost Spires, Mannimarco Resurrection, Origin of the Mages Guild, Blood&Mud, Fighters Guild Contracts, stb...)
  • SaGa
    #34672
    Abban is, meg a Wrye bash-ban is. Ez utóbbiban felül kiválsztod a betöltési sorrend szerinti listázást, majd kiválsztod a mozgatandó esp-t és CTRL+fel/le nyilakkal tudod egyesével léptetni fel-le...
    Az OBMM-mel meg egérrel lehet fel-le tologatni...
  • zsilike
    #34671
    thx
  • Fantusz
    #34670
    Ott nem kell regelni, a vörös (dolláros) helyek fizetősek lennének, a kékkel jelzettek ingyenesek, ott lehet várni kell néhány percet a letöltés kezdésére, ha sokan töltenek (nem jellemző)
  • zsilike
    #34669
    nem igazodom ki !francesco t tölteném,login megvan,átdob fileplanetra...dollárjelek és a többi,itt is regeljek?+milyen modok kompatibilisek francesco-val,csak ami tuti stabil.köszi
  • SovereignX
    #34668
    Túl gyorsan kérdeztem! Oblivion Mod Manager pl :). Legalább is azt hiszem :)
  • zsilike
    #34667
    thx
  • Fantusz
    #34666
    Reg kell mindkét oldalra, de ingyenes, s, ha nem felejtetted el mivel regeltél valamikor, azzal be is léphetsz.

    A Lost Pires mod kompatibilis a Francescoval, új küldetések, tagja lehet a kari az Archeology Guildnak, dungeonokból kell különböző kegytárgyakat megszerezni - ha esetleg ilyesmire gondoltál.
  • SovereignX
    #34665
    Hogy tudom a mod sorrendet változtatni?
  • koschwarz
    #34664
    planetelderscrolls.com
    tesnexus.com

    mindkettőhöz reg kell, szóval...
  • zsilike
    #34663
    Sziasztok!egy olyan gondom van,h xp ujrainstall miatt raknám ujra,de kéne nekem egy link és egy kis gyorstalpalo a FRANCESCO-mod mind2 részéhez,mert sajna elfelejtettem h ...(reg kell-e)köszönöm!esetleg ha van francescoval kompos nagyobb mod,ami sokmindent ad ahoz is kéne tanács ...ha belefér ez a kérés thx
  • SaGa
    #34662
    A T.I.E. pl biztosan átrendezi kissé az őrök és a bűnösök viszonyát. Mintha benne lenne a guard overhaul egy változata. ha tehát e Reneer félét akarod használni, akkor azt tedd későbbre.

    Egyébként meglehetősen zavaros a modsorrended, nem ártana kissé rendbeszedni és használni a bashed patch.esp-t is...

    A sorrend nagyjából:

    - DLC modok és patcheik, hoivatalos és unofficial egyaránt. A knights mod későbbre.
    - minden olyan mod, ami beleszól a spawnolásba
    - Francesco modjai
    - OOO, MMM, ha vannak
    - Új területek, városok, questek
    - Knights of the Nines
    - "szépségápolás" (ruhák, bodí replacerek, fegyverek, bútorok, egyebek)
    - időjárás és világítás modok (dark dungeons és társai)
    - a játék módjába beleszóló modok (pl a guard overhaul).

    - A legvégére meg a bashed patch, amit a wrye bash-sal raksz össze...

    Ahogy nézem, nálad abc sorrendben vannak a modok, ráadásul a thievery.esp-nek valami hiányzik a jó működéshez...

  • SovereignX
    #34661
    Ez rossz :(
  • SovereignX
    #34660
    http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/modlista.JPG
  • SovereignX
    #34659
    http://www.kepfeltoltes.hu
  • Sanyix
    #34658
    2x volt, a strenght lehúzást leszedte, de az endurancet nem.
  • koschwarz
    #34657
    jó lenne ez a guard overhaul, csak nem szabad semmilyen más modot használni mellette, mert tuti megkavar valamit. vagy a mod még nem tökéletes
  • SaGa
    #34656
    Az, hogy felment 100-re, normális, az, hogy ilyen hamar eltűnt, nem. elvileg minden fajta bűnnek van elévülési ideje, de nem ilyen gyors...

    Hol van a modsorrendben a Guard Overhaul? Mi töltődik még utána...
  • SovereignX
    #34655
    Lenne egy kérdésem a Reneer's Guard Overhaul-al kapcsolatban. Az normális, hogy megtámadtam fényes nappal egy városőrt a többi szemeláttára majd egyúttal ellenáltam a letartóztatásnak a baunty-m felment 1000 sokra.
    Kimentem a városból vissza mentem el is tűnt.

    Viszont! Előtte egy 2 őrt szimplán kizsebeltem. Ebből lett egy 50es bauntym. Az megmaradt. Ez így normális? Hogy a zsebelést nem felejtik el, de hogy rájk támadtam azt meg...

    Ja! És semmit sem állítottam az alap beállításokon.
  • SaGa
    #34654
    Tolvajnak khajjitot érdemes indítani (night eye faji adomány), íjászatra és h2h-ra vagy rövid pengére (tőr) edzeni, light armorra, vagy unarmoredre gyúrni (ez utóbbihoz mod kell). Csillagjegynek Shadow, ezzel napi egy alkalommal láthatatlan tud lenni 1 percig. Hasznos lehet menekülés közben...
  • haxoror
    #34653
    Nyomd fel az armor szkilledet és használd a legjobb páncélt, 20+ szinten már szinte mindenki a legjobb cuccokat dobja (Glass/Daedric).

    Oblivionban nincs olyan hogy elrontott karakter "hála" az endgame cuccoknak, ha a 20+ szintig eljutottál akkor már sinen vagy.
  • haxoror
    #34652
    méreg -> oltár
  • Fantusz
    #34651
    Elkaptál valami fertőzést, az húzza le az Endurance-t (bármelyik attribute sérülhet fertőzéstől).
    Fortify Endurance, Cure Disease, templom oltáraknál imádkozás - ezek segíthetnek.

    Kvatch ostroma az egyik legnehezebb csata a játékban, csoportosan támadnak az Oblivion-lények.
    A spider daedrák kölykei paralyse varázslatokat használnak, kellemetlen spell,de a breton hamarosan védett lesz azok ellen is (100% resist magic).
    A daedrák töbsége érzékeny a villámokra, a tűzmágiával szemben viszont némileg védettek.
  • obe
    #34650
    jaja, elébb cure disease lötyi, vagy ilyen spell ,vagy főzöl magadnak apprentice szinten Mandrake Root, Elf Cup Cap hozzávalókból, ízlés szerint csipetnyi borssal:)..ha ez sem segít irány egy templom
  • bardocz
    #34649
    Azokat a skilleket,amiket használok érdemes minorba rakni,hogy mindig meg tudjam kapni az atribra a nagyobb pontot,és akkor ha szintet akarok lépni,akkor pedig amiket amúgy nem használok azokat tolom fel,és ezeket rakom elsődlegesnek?
  • bardocz
    #34648
    Egy idő után mintha nem írná ki a játék.Nyomjál be valami potiont,hátha segít.
  • Sanyix
    #34647
    Valami lehúzza a endurancémat, mert piros, de nincs rajtam semmi fertőzés, és egyik ruhám sem vesz le belőle. Akkor meg mi?

    Egyébként köcsög egy cuccok voltak kvatch ostrománál... egyszerre 4 daedra spider, és 2 olyan krokodilszerű izé jött rám, vagy szédelegtem mert azok a tetvek kiütöttek, vagy azok a kis tetű pókok altattak be vagy mi az, majdnem sikerül megölniük. De mostmár fejlődik a blade skillem, aztán jön a gyorshalaal :D
  • bardocz
    #34646
    Általában harcoknál el is fogyasztok pár strong potion of heailnget.De van hogy nagyon jól jön ki,és simán szétcsapom őket.
    Új karakternek meg nem tudom mit kezdjek mi lenne jó.Mindenképp be kéne kerülni tolvaj céhbe,mert jó ha el tudom adni a cuccokat.Én valami magere gondoltam,vagy íjász-hand to hand-es,az stílusos lenne:) Nameg atribokat sem tudom megcsinálni nagyon magamtól,nem tudom milyen fajt válasszak adott dolgokhoz,pl a nord-tolvaj eléggé érdekes,de most az van:D
  • obe
    #34645
    én sem kapok mindig 4-5 pontot szintlépéskor, de nem is izgat, ami fontos a karakteremnek azt ugyis használom (minorba raktam), tehát fejlődik, magus vagyok (intelligence, willpower ), de szeretek kardot, meg ijjat is használni, ezekre is odafigyelek hogy fejlődjenek, de nem trainelek direkt...most lvl 13 vagyok, de arányosan fejlődtem, igy nincs nagy gondom, bármilyen lénnyel találom szembe magam...hegyi oroszlán kap egy wizard fury spellt, majd az akaviri katanámmal max 2 csapás, meg már a trsolyomban is a bőre..az előző karakteremmel 17-es szinten egy spiggan plusz a macija 4-6 mentésből se volt meg, szenvedtem vele, pedig még kaput sem nyitottam...a te 21-esedet már kínszenvedés lesz feltornázni (szerintem)
  • bardocz
    #34644
    Én is gondolkodok ezen.Az a baj,hogy szintlépéseknél mindenre kapnék 2 pontot,és kb egyre 3-at.Majd televágom a páncélzatom +str-el meg +speed,vagy melyik van a light armourhoz,és jóleszek:D
  • obe
    #34643
    akkor szerintem "elrontottad" a karaktered..ha nem sajnálod az időt, kezdj egy uj karit, mert később még több gondod lesz, ne adj isten el fog menni a kedved, hogy egy oroszlán, barna medve, vagy erősebb oblivion lény is hazavág..én is egy level 17-es high elfet dobtam a kukába..nem bántam meg, ütős kis battlemage bretont hoztam össze
  • obe
    #34642
    köszi Saga
  • bardocz
    #34641
    Most vagyok 20-as vagy 21-es.Ahhoz képest nagyon gyenge a karim,oroszlánoktól még futnom kell,de most elkezdtem boxolgatni,így majd 5-öt kaphatok talán a str-re.
  • obe
    #34640
    akkor szerezzétek meg az umbra kardot (de minimum 17-es szintet várjátok meg !)az pont soul trap-al van medzsikolva (szép szó):)
  • bardocz
    #34639
    De pl nekem jól jönne,mert mindig elfelejtem nyomni a soul tapot,aztán így legalább ezzel nem kéne foglalkoznom:) 1 sec elég belőle a fegyverbe?
  • GamerAdams007
    #34638
    Van soul trap varázslat is, nem kell azt mindenáron fegyverbe rakni.
  • Sanyix
    #34637
    Ha jól emléxem encsantolni tölött soul gemmel lehet, amibe soul trap-es fegyverrel lehet tölteni. Jól emléxem? És hogy lehet fegyverre soul trap-et rakni, vagy hol lehet szerezni?
  • SaGa
    #34636
    Lekapja a varázslatot a célról. Pl magára mondott egy védelmet, te meg lelököd róla. De olyan is lehet, hogy valakit védened kell, arról meg a támadó spell hatását tudod eloszlatni...