1130
Vadász és pecás játékok, tippek, trükkök, vélemények
  • Pari94
    #930
    Aki tud vadászos játékot ajánlani weeblappal annak hajrá!
  • 1488
    #929
    akkor nem rakom fel
  • xrm
    #928
    Lényegében "ugyanaz",max akkor érdemes feltenni,ha nem akar jól futni a gépen a 4-es.
  • 1488
    #927
    a hunting unlimited 3-at érdemes felrakni azután hogy a néggyel már játszottam? a 4 tényleg nem rossz de így hirtelen nem látok a kettő között különbséget (screenshotok alapján), bár nem tom. felrakjam?
  • 1488
    #926
    Hunting Unlimited 4
  • Firerock
    #925
    ez mellik??game
  • VL1
    #924
    Na megindult
  • VL1
    #923
    Hát nekem nem igen jön le
  • VL1
    #922
    Ok én is elkezdtem kösz a tippet.
  • 1488
    #921
    jaja, én is azt szedtem :)
  • DaemoonHunter
    #920
    Én innen szedtem ez gyorsan jön: Hunting Unlimited 4-Razor1911[www.moviex.info]
  • VL1
    #919
    Én tegnap szettem le a big game hunter 2006-ot BitTorrentel az eval.hu-ról.
    A hunting unlimited 4 et mejik oldaról szeded le?
  • 1488
    #918
    nah... lejött a big game hunter 2006 is, meg a hunting unlimited 4 is. mindjárt felrakom és játszok a hunting unlimited 3 még töltés alatt van
  • 1488
    #917
    aztaszentségit ez igen, gratula ez hunting unlimited 3?
  • VL1
    #916
    et érdemes megnézni http://www.nathmaps.com/ sok map TROPHY HUNTER 2003hoz is.
  • guardian hero
    #915
    Mármint akupunktúrás kezelésben részesítetted? :D
  • xrm
    #914
    Hétvége örömére azért levadásztam egy elefántot íjjal
  • xrm
    #913
    Én régen a HU 3-ban azért mentem íjjal is ,de túl macerás ,ezért maradok a jó kis távcsövesnél. Mondjuk abban is volt egy kis izgalom,mikor a felém rohanó oroszlánt homloklövéssel (pisztoly )öltem meg és 1 méterrel előttem terült ki.
  • 1488
    #912
    én folyamatosan sniperkedek, eszembe se jut shotgunnal vagy mondjuk .347-essel menni
  • xrm
    #911
    A H.U4-et én is kipróbáltam,mondjuk idő hiányában csak pár free hunt-ot,de nekem bejön. Bár csak "sniper"-kedtem benne első blikkre nekem az egér túl érzékeny.
  • 1488
    #910
    basszus akkor nekem a big game hunter nagyon fog laggolni nekem vmi 2,8 körüli a procim, 512 MB ram, nvidia geforce 6200 SE 128 mb... nembaj, majd beconfigolom vhogy a képet általában nincs gondom a játékokkal de nyáron egy kis meló után még beújítok +512 MB ramot. videókártya is kéne de az sztem nem fog összejönni
  • DaemoonHunter
    #909
    Deer hunterből már 2007-es kéne inkább, nem lenne gond, ha a 2006-os season-t kihagynák. Magyarországi vadászos játék nemhinném, hogy lesz max valami modot csinálnak valamelyik játékhoz.
  • Scottt
    #908
    YAh nálam is beszaggat de az a gém naon fasza a legjobb veszekszik az outdoor advval meg a deer hunter 2005 abból kéne 20006is mert hiánylomk belőle a ragadozókat csak 1 medve vagy puma vagy bármi csak rámtámadjon vagy a szarvas ökleljen bár azt túl lehet lépni mert a cab 2007 alaskan adv az meg már túl fps es lett ott sztem a hal is lerántanaKéne 1 magyaroszágos játék amiben benne lenne gemenc meg abükk meg az alföld lenne benne nyuszi róka fogoly,fácánc Bár ilyen sose lesz:(:'( vagy 1 egzotikus trópusi vahol az őserdőben afrikában szavavnával jó grafival életszerű cuccokal
  • DaemoonHunter
    #907
    Leszedtem a hunting 4-et, a teljest és azt kell, hogy mondjam tetszik!
    Az egér érzékenységgel nekem is vannak gondok:D Néha belassul a játék, mert maxon van, de ezen kívül szinte semmi gond. A deer huntert már kipróbáltam( 8 egész hónapig:D), sztem ez az egyik legjobb vadászos játék, még ma is. A big game hunter 2006 is megvan, és ez is tetszik, bár néhol eléggé beszaggat még medium-high-on is nem tudom miért van ez.
    A gépem: amd athlon64 3200+, 512 ram, ati radeon 9550 256 rammal. A hivatalos gépigény szerint szaggatás nélkül kellene mennie, mediumon,de nem tudom miért lassul be:S
  • 1488
    #906
    a trophy hunter 2007-et is kipróbáltam... na ha kézzel meg tudnám fogni a cd képfájlt, kibsztam volna az ablakon. nagyon-nagyon gyenge lett. a csávóval ha leguggolsz vagy lehasalsz és nyomod az előre gombot egyszerűen egy helyben menetel. maga a menü meg a karrier tetszett, de amikor elkezdtem játszani vele hát... a quad meg nem bír helyből felmenni egy 20-30°-os lejtőn. nekem a hunting unlimited 4-ben az nem tetszett leginkább hogy nincsenek benne alapból küldik (a tutorialon kívül) bár ez nem olyan nagy baj, meg hogy az egér érzékenységem minimumra van véve a játékban, és ha picit mozdítom tesz a kamera egy 360°-os fordulatot nagyjából bár lehet azért mert az alap windowsos egér érzékenységem is nagy. meg ami a legjobban hiányzik belőle, az a multi nagyon jó lett volna lanozni vele, azt még élveztem is volna. a big game hunter 2006-ot még töltöm, arról nem tudok véleményt mondani amit viszont csak ajánlani tudok, az a deer hunter 2005. multival, gyönyörű grafikával, és nagyon élethű. nekem bejött
  • DaemoonHunter
    #905
    Végre megvan a HU4 demo és tetszik. A 3-al még sosem játszottam és nem tudom milyen lehet. Mivel a 4 szaggat, lehet inkább a 3-at kellene kipróbálnom, de ehhez tudnom kellene milyen is. Besz, te már úgy is játszottál vele, leírnád miben jó? Egyáltalán eléri a trophy hunter 2003 szintjét élményben?
  • DaemoonHunter
    #904
    Én elővigyázatos lettem:D Először mindíg csak demot töltök, ez talán azért van mert a trophy 2007-ben nagyot csalódtam:S
  • Besz
    #903
    Ezt akkor ki fogom próbálni. Már megvan, múltkor előrelátóan leszedtem egy Dvd-nyi vadászos játékot, ez is köztük van. Ha már Mo-on nem forgalmazzák ezeket! Bár ez ebben a formában nem igaz: pár hónapja láttam egy Tesco gazdaságos vadászos játékot, szép piros borítója volt, Tesco felirattal. Majdnem megvettem.
  • DaemoonHunter
    #902
    Nekem nagyon tetszik a big game hunter 06. Csak az a gond vele, hogy néha belassul max grafon. Jó kis játék!
  • Besz
    #901
    Nekem a Hunting Unlimited sorozat tetszik a legjobban. Végigvittem a 3. részt, ezzel megszerettem ezt a nem túl népszerű játéktípust. Megjelenése után kipróbáltam a 4. részt is, először nekem is csalódást okozott, félre is tettem egy időre. De nemrég jobb híján újra elővettem, és most már tetszik. Csak többet kell vele játszani, és nem a grafika alapján ítélni. Vannak remek pillanatai, egész jók és ötletesek a küldetései. Legjobban oroszlánra szeretek vadászni, az elég izgalmas tevékenység.

    Egyszer kipróbáltam a Cabela's Dangerous Hunt 1-et is, de a HU3 után játszhatatlan volt számomra. Lineáris pályák, korlátozott mozgástér, nehezen átlátható és kezelhető menürendszer. Ha belenéztem egy fegyver távcsövébe, akkor túl kicsi volt a látott kör átmérője, talán ez zavart a leginkább. Ez a játék elvette a bátorságomat attól, hogy kipróbáljak más Cabela játékot is. De ha végigviszem a HU4-et, akkor talán mégis megpróbálkozok a Big Game Hunter valamelyik részével.
  • DaemoonHunter
    #900
    A hu4 rosszabb lett mint a trophy hunter 2007?
  • 1488
    #899
    azzal én is játszottam, a kettővel is meg a 4gyel is, de nekem a 2 valahogy jobban tetszett... a 4 fél órát volt csak a gépemen, nagyot csalódtam benne, sztem elég gyenge lett. a deer huntert (gondolom erre gondoltál) el kezdtem tölteni, köszi a tippet
  • xrm
    #898
    Az attól függ,hogy a legélethűbbre gondolsz,vagy vagy mire én már elég régen játszottam vadászós játékkal,de szerintem talán a deer-ek a legélethűbbek,azaz elég sokat kell szöszmötölni míg rátalálsz egyre,meg ott csak szarvas/őz van. Én a legtöbbet a Hunting unlimited-el nyomultam,mert elég egyszerű,és nem kell órákat várni a vadra,meg az nagyon bejött,hogy van amikor lassítja a golyót (bulett time) Ez lenne az. ,de úgylátom már kijött a 4. rlsz is,na azt kipróbálom még valamikor
  • 1488
    #897
    az a vadászásról szól?
    gratula, értelmes hozzászólás volt
  • Scottt
    #896
    Az élet na az igazán jó gémlett
  • 1488
    #895
    senki?
  • 1488
    #894
    üdv!

    tudom ez így kicsit érdekes kérdés, de szerintetek melyik a legjobb vadászós játék?
  • Jocoke
    #893
    Sziasztok. Nemreg toltottem a Cabela`s Outdoor Adventures -t felrakom, minden ami kell es mikor elinditom akkor kilovi a kepernyot mint amikor nagy felbontast vagy hercet allitasz.....es a monitor kiirja h Input Signal out of range.

    ezt hogy oldjam meg??

    Compaq P70 es a monitor...
  • McCartman
    #892
    sziasztok!
    elkezdtem jatszani a cabelas outdoor adventures-seé.. hát.. vannak még homályos foltok.:)
    eloszor is -az inventoryt mint olyat mivel lehet elohozni?:) igy nem tudok se tavcsovet puskara rarakni, se satrat vagymit felallitani, se szarvasbogest imitalni..) csak loni..
    ezenkivul a masodik misszioban , ahol ráleltem egy hószánra azt a feladatot kapom hogy ?keressek meg valami ''permanent stand''-et?. mond ez nektek vmit , megis hol talalhatom es mi ez?:)
    elore is koszi
    Zoli
  • dante3
    #891
    Bass Pro Shops Trophy Bass 2007-nél lehetnek egér problémák!
    Következő a teendő:
    WORK\bin\autoexec.cfg filet megnyitod mondjuk jegyzettömbbel és beleirod az
    enabledevice "##mouse" sor alá, hogy:
    rangebind "##mouse" "##4" 0.000000 0.000000 "Cast"
    rangebind "##mouse" "##3" 0.000000 0.000000 "Shoot"