1130
Vadász és pecás játékok, tippek, trükkök, vélemények
  • Visitor
    #970
    lehet hogy nincs rá elég nagy igény - a cabelas szarok meg telitik a piacot :\ na sztem azok pl játszhatatlanok
  • ellington
    #969
    ja és a tuninghoz ért valaki?
  • ellington
    #968
    már annyi vadászszimulátort kirpbóáltam, és tényleg csak a 2005ös deer hunter a jó. meg a trophy 2003. de az is már négy éves. hogy nem tudnak kiadni jó játékot 2007ben?
  • Visitor
    #967
    Deer Hunter 2005 > minden más vadász szimulátor

    amugy itt a fórumon ki lenne benne egy jó online játékban?
    ha elegen gyűlünk össze még hajtózni is lehet :D
  • monyesz
    #966
    sziasztok nincs olyan vadászos játék ami a Deer Hunter - The 2005 Season
    szintjén van.És ilyen nagy tesü állatokra kell vadászni elefánt medve oroszlán zebra:)) vagy ilyesmi??
    mert a bps trophy hunter 2007 az szar:))
    tropyh hunter 2003 az nem rossz
    deer hunter a legjobb eddig:)
    köszi előre is..:))
    sziasztok
  • monyesz
    #965
    Masterpiece Fishing 2 EZ AZ EGYETLEN EGY OLYAN JÁTÉK AHOL LEHET USZÓZNI MEG FENEKEZNI MEG STB..
    és lehet csendes vizihalat fogni????
    Ha nem akkor adnátok pár címet??
    kösz előre is
    heló
  • WazheadBoci
    #964
    Deer Hunter 2005 el nyomjátok az adja nagyon
  • ellington
    #963
    én nemtom.jó kérdés. elnézték a fejlesztők..
  • monyesz
    #962
    sziasztok
    ez hülye kérdés lesz de megkérdezem!:)BPS Trophy Hunter 2007 nek mért egy hal ikonja van ésm ért vadászos játék én nem értem!!
    Köszi előreis...
    helló
  • ellington
    #961
    crack

    www.gamecopyworld.com
  • vtomi1993
    #960
    vki nem tudja h a BGH2005-nél miért írja ki h kéri a CD-t?
    vki nem tudja h mi a baja?
    be kell e crackelni vagy meg kell szerezni a7z eredetit?
  • Shid
    #959
    Helló Mindenkinek! Azok segítségét szeretném kérni akik már véigigvitték a Dangreous Hunts 2-t. Elakattam azon a pályán, ahol a megvadult elefántokat kell altatódártszokkal megállítani, itt ugyan már van puskám , de nem ölhetem meg őket, mert akkor elbukom a küldetést. 10 darab dartszom van, ami kevésnek bizonyult, még akkor is ha a pálya elején lévő hiénákra nem lövök, csak elmenekülök előlük. Nagyon kéne a segítség, mert már semmien ötletem sincs és nagyon szeretnék továbbjutni. Előre is köszönöm a segítséget!
  • WazheadBoci
    #958
    kell neki egy crack mert az eredeti cd-t kéri és gondolom nem az van [:
    ahonnan szedted nem mellékeletek hozá? vagy a CD-n nincs ?
  • davis1992
    #957
    csá lenne egy kérdésem most szedtem le a dangreous huntsos és mikor elinditanám ki irja hogy please dangreous cd nem tudja valaki mi a baj??, kérem irja már ide le nekem
  • WazheadBoci
    #956
    cső sport társak :D
  • mama2
    #955
    Nekem a Cabela's Big game hunter 2006 season jön be de nagyon.:D
  • kiscelo8
    #954
    he
  • ellington
    #953
    nem értem. a múltkor mikor felraktam, minden szép volt, igaz crack nélkül nem lépett be sehova. most újra felraktam, simán crack nélkül kipróbáltam, hogy elindul e. elindult, viszont a textúrák elkezdtek össze-vissza ugrálni. először azt hittem, hogy azért van, mert rámásoltam a crack-ként kapott dll fájlt (amúgy működik), de nem. anélkül is rossz volt...
  • ellington
    #952
    találtam.
  • ellington
    #951
    nekem eddig nem sikerült. tudsz esetleg valami linket? a crackes oldalakkal már többször kényszerültem windows reinstallra.
  • Malaga
    #950
    Egyértelmű, keres nocd-t, amit könnyen találhatsz is.
  • ellington
    #949
    a big game hunter 2006ra valami ötlet? miért kéri hogy rakjjam be a cédét mikor quick huntra kattintok?
  • Malaga
    #948
    Amiket említesz azok 2002-ben ill. 2004-ben jelentek meg. Az újdonságokat lentebb említették, más nincs. Véleményem szerint sajnos a piacot uralja a Cabela-féle akció-vadászat (melyek fokozatosan elhülyültek), a Sunstorm cég tönkremenetele óta nagyot fordult a világ. Szimuációs jellegű játék is 3 éve jelent meg utoljára és még 1 évig biztosan nem lesz.
  • ellington
    #947
    a trophy hunter 2003/hunting unlimited 3-mon kívül van még valami jó vadászás manapság?
  • ellington
    #946
    a big game huntert lerszedtem torrentről. elindul szépen, viszont mikor carrert/quick huntot akarok, kiírja, hogy rakjam be a cédét, holott be van mountolva... mi lehet a gond? crack?
  • Malaga
    #945
    Helló !

    Kérésem lenne. Amennyiben valaki rendelkezik a Rocky Mountain Trophy Hunter 2 c. vadászat szimulációval, kérem küldje el az e-mail címemre a következő fájlokat :
    - RMTH2.exe
    - Maps\range.gmx
    - Graphics\gc_main_screen.bmp
    - Graphics\lp_dlg_main.bmp
    - Graphics\trophy_sheep_m.bmp

    Előre is kösz !

    A probléma az, hogy az 1.1-es patch a teljes verzióra nem hajlandó települni, mivel a fent említett fájlokra kompatibilitási hibát jelez.

    [email protected]
  • VL1
    #944
    Nincs valami új vadászós játék?
  • 1488
    #943
    háát én speciel ilyet nem nagyon ismerek, sztem nézz szét inkább vmelyik könyvesboltban vagy a könyvtárban
  • Firerock
    #942
    a horgászatra
  • 1488
    #941
    az oké hogy oktatószoftver... de mire oktasson?
  • gaspi94
    #940
    na megy ! Láttam már jobbat iis , de az alátok azok atomok lettek szentem :)
  • gaspi94
    #939
    aszem megtaláltam de már 3szor letöltötem és egyszer se lett jó :( most jön a 4 menet xD
  • gaspi94
    #938
    vlki lécci címet !!!!!!
  • Firerock
    #937
    próbáld meg töb helyről....
    nekem is lenne 1 kérdésem
    tudnátok nekem adni vmi jó oktatószoftvert??
    gyerekeknek,felnőtteknek??
  • gaspi94
    #936
    Sziasztok ! Vlki lécci HELP! kiszeretném probálni a African Safarit de nem tom letölteni torrentről !!!! Valaki Pls HELP!
  • Scottt
    #935
    Akkor rosszul gondolod
  • magus
    #934
    komolyak lehetnek ezek a játékok, csak furcsa lehet így a gép előtt berúgni.
  • DaemoonHunter
    #933
    Neked legalább megy szaggatás nélkül:D gondolom...
    Nekem még a menü is belassul, pedig jó gépem van.
  • Scottt
    #932
    Télleg asszem nyomok 1 kis big game hunter 2006ot
  • 1488
    #931
    deer hunter 2005, hunting unlimited 4. weblapot keress hozzzá magadnak