12410
Battlefield 2 - Point of Existence 2
  • TDC Geronimo
    #635
    Navégre
  • Zatty
    #634
    Hi Gero! :) idetaláltam:) FAXA A POEEEEE
  • haxoror
    #633
    Bla bla írtam a moderátor topicba is hogy az egész off meg spam csak azért volt mert még nem jött ki a game, ha lesz demo és utána full akkor mi se fogunk természetesen spammelni hanem a geméról fog szólni a duma. Addig meg kussolhatott volna a topic mert SEMMIRŐL sem lehetett beszélni mi legalább az első oldalon tartottuk de ha ez annyira zavarja a "felnőtteket" akkor itt és most megígérem hogy személyesen írok majd a többi BF-es topicba ha kijött a demo és addig sem kell a "hülyegyerekek" diliházát néznetek

    [fogadok hogy a te állneved a Kotász ]
  • Mr Manson
    #632
    jogos, részemről bocsi
  • Cobra.
    #631
    Legalább ezt a topicot ne offoljátok szét, BF2-re meg kell majd egy új topic, ha kijött a demo vagy a full játék.
  • Mr Manson
    #630
    hát azért ezzel kötekednék, mert nem sok köze kezd lenni a bf2-höz annak a topicnak. nagyon nagyon sok a felesleges sallang.
    egy kemény házigazda kéne oda, akkor lenne jó. mondjuk én
  • TDC Geronimo
    #629
    Az....ráadásúl azt írta a moderátoroknak, hogy töröljék skiper acc-ját...áááá végülis skiper nem tett sokat a bf2 topicért..."csak" ő csinálta a fél társaság logóját meg a bannert...én meg ugyebár 1* se híreztem be bf2-es híreket de nemám..megérdemlem sztem is [hányingere van]
  • Tomeee
    #628
    pfúj de gyík ember
  • Tomeee
    #627
    én is akarok :Ð
  • TDC Geronimo
    #626
    A BF2 topicba kialakult egy közösség ...akik nap mint nap benéznek és írnak....erre jön egy ilyen senkiházi....na de mind1...még a végén ezért is büntit kapok
  • TDC Geronimo
    #625
    Jah..kotász befújt minket...hát nem szemét az ilyen
  • Tomeee
    #624
    de mortimer adta
    vagy kotász befújt téged???
  • TDC Geronimo
    #623
    Van ilyen ....köszönjük annak a ***** dr. kotásznak
  • Tomeee
    #622
    2 büntetőpont grat nekem még nem sikerűlt összehozni 1-et se
  • TDC Geronimo
    #621
    Jaja..ez kibírhatatlan...elviszi előlem az apache-ot...hát nem pofátlan? , de ez még nem is lenne baj...de nem tudja vezetni és az első hegybe belemegy baszki...nameg aztán megy a kemp 1000-el...betelt a pohár... Már úgyis van elég magyar poe-s szerencsére
  • DropTable
    #620
    Ugye, én is így jártam korábban...
  • TDC Geronimo
    #619
    !!!!!A POE szerver PASSWORDOS LESZ!!!!!......A KÓD: poehu
    A sok láma kemper külföldi miatt
  • TDC Geronimo
    #618
    nembaj...legyél optimista...két héten beül ki kell jönnie
  • Cobra.
    #617
    De már február közepe van és még mindig nincs
  • TDC Geronimo
    #616
    Amúgy meg ne felejtsétek....FEBRUÁRBA 0.3-as POE!! (Benne Super Cobra ohhh yeaaaaaaaaah)
  • TDC Geronimo
    #615
    Az el alameint innen...A Demize mappackot pedig innen
  • CB SNIPER #614
    hy a mapokat honnan tudom leszedni mert nincs mindegyik fenn? thx..
  • TDC Geronimo
    #613
    Nem csak négyen...de most sajna csak annyian értek rá ...amúgy meg ez 1-2 óra csak...nehogymá pont akkor akarj poezni
  • Cobra.
    #612
    De ha csak 4-en akartok játszani, akkor lehet csinálni nem dedikált szervert valakinek a gépén, annyi embert elbír egy 128k-s upload is.
  • LEADER
    #611
    okés
  • TDC Geronimo
    #610
    Amúgy meg nem az miatt laggolt...amikor csak mi játszottunk akkor is laggolt!!
  • TDC Geronimo
    #609
    Én is be tudom tenni
  • LEADER
    #608
    jah, ok

    DropTable
    Betudnál tenni egy ping limitet, pl hogy 100 vagy 150 ping fellett kitegyen mindenkit, mert most is egy-kettő 250 pinges csávó miatt az egész game lagolt.
    előre is kösz!
  • TDC Geronimo
    #607
    Nyugi van.....csak néha veszem majd el mert akarunk páran privibe játszani....ez kb 2-3 naponta 7 után 1-2 órát jelent!! Ennyit csak kibírtok
  • Cobra.
    #606
    Hova lett a PoE szerver? Vagy csak Geronimo szórakozik?
  • LEADER
    #605
    PoE szerverre kaphatnak a b108asok jelszót?
    Privátba ha igen.
    kösszi
  • TDC Geronimo
    #604
    Naná hogy jó volt
  • LEADER
    #603
    A b108asok a PoE tiszteletére létrehozott egy szekciót a többi között.
    nagyon várjuk már a 0.3 -at!!!
    b108 webpage
  • Zs0lt1
    #602
    Iszonyat jó lett az az El al map. Most toltunk rajta egy kissebb csatát, egyből jöttek a külföldiek. Nagyon jó volt.
    Itt a link hozzá. Érdemes a mirroroknál a USA West Coast-ot választani, mert nekem az európairól crc hibásan jött le:(
  • DropTable
    #601
    A denis99 féle mappack pedig hasonlóan ott található. A bennelévő pályák szintén fentvannak a szerveren.
  • DropTable
    #600
    A szerverre felkerült a poe alá elkészített el alamein map V2 változata. Letölteni a www.bfvfiles.com oldalról tudja akit érdekel.
  • uHs Gerzson
    #599
    hoz nekem is
  • Tomeee
    #598
    azt tudom de pontosabban
  • LEADER
    #597
    feb
  • Skiper
    #596
    szeretnék még egy üveg sört.