19716


Világbajnok: Olaszország

  • Dexantreal
    #2708
    Szerbia és Montenegró–Hollandia: 0-2
    Mexikó–Irán: 3-0
    Angola–Portugália: 0-4

    én sima meccseket várok ma:P. Hollandoktól kinézek 2-t is akár, de lehet ez persze több is. Mexikó meg szerintem lazán a földbe döngöi Iránt. Portugália meg hát... kétség se fér a győzelméhez, csak kérdés milyen nagy lesz a gól különbség.

  • zaki
    #2707
    Nem vicc, tényleg van ilyen film... :D
  • R10
    #2706
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • zaki
    #2705
    Az lenne a lol, ha adöntő előtt sem adnák a le a himnuszokat. :D

    Figyeljétek meg, vége lesz a döntőnek, 5 perc múlva meg már kezdődni fog a kukorica gyermekei 7 című film... :DDDDD
  • Fyrex
    #2704
    Lóf...t, DUREX RULEZ!!! ^^
  • Fyrex
    #2703
    Szerbia-Hollandia 1-1
    Mexikó-Irán 2-0
    Angola-Portugália 0-3

    a retek klub meg nem érdemli meg h itt emlegessük annyira fostalicska -.-
  • Prank
    #2702
    Szerbia és Montenegró - Hollandia 1:2
    Mexikó - Irán 3:0
    Angola - Portugália 0:3
  • Kandurex
    #2701
    Majd a döntőn is, ahogy fújja a bíró, egyből jön a pelenka reklám
  • zaki
    #2700
    Ákoska ezt azzal magyarázta, hgoy ők vettem egy csomagot, amiben ez volt benne, és nem lehetett ehhez hozzányúlni, egyébként "ők is észrevették".
  • Shep
    #2699
    Emberek azért egy szavunk sem lehet tegnap már volt eredményjelző, meg óra :)
  • McFrost
    #2698
    a legdúrvább az volt , mikor mutattak be pléjákat , a külömböző válogatottak húzóembereit és nyomták Kurányit , hogy mekkora sztár , de már 2 nappal előtte kiderült hogy nem is lesz ott!
  • 9csöves9
    #2697
    ráadásul szerintem már ők is rájöttek hogy sokmindent elbasztak,de már csak azért sem változtatnak rajta
  • [Jakuza]
    #2696
    Errol beszeltem mar 2 napja.
    Itt latszik, hogy milyen TV, a Szutyok Klub.

    Szinvonal a 0 alatt.
    Se Himnuszok, se szakemberek.
    De azert azt kitudjak irni helytelenul, hogy FOCIVÉBÉ
    Ennyit a nivorol.
  • R10
    #2695
    mit várunk retkes csatornától mint ez az RTL Klub... SZÁNALOM!!!
  • Shep
    #2694
    Azért az is milyen durva már, hogy bíró lefújja a meccset 1 mp-el később meg már a pelenka reklámot nézed, pedig hát szerintem sokakat érdekelne, hogy pl a vesztes csapat milyen arccal jön le, kézfogások stb.
  • zaki
    #2693
    Teljesen egyetértek. Csak a pénzt látják a VB-ben, az, hogy a nézőt esetleg a meccsen kívűl más is érdekelne, azt már magasról leszarják. "Örüjjetek, hgoy egyáltalán adjuk a meccseket" kb ilyen a hozzáállásuk. Szánalom az egész. És nem leadni a himnuszokat, lol... Na ez már mindennek a teteje.
  • McFrost
    #2692
    Szerbia és Montenegró-Hollandia 1-2
    Mexikó-Irán 3-1
    Angola-Portugália 0-1

    tegnap esti meccsről: jók voltak az elefántok , nem érdemeltek vereséget , argentínok meg Maradona óta mindig csak színészkednek , buzi bírók meg mindent megesznek nekik! Nemtudom Heinze ezt tanulta az angol ligában?? Elszaladnak mellette és már fexik is! Vagy Sorin? Szánalmas! Legjobb 4-be várom őket de ne ilyen alibi focival!
  • grizzly21
    #2691
    naja, bár gondolom a Hajdu B fogja közvetiteni a döntőt, de addig még sok szenvedés lesz ezekkel. Faragót minimum fel kellett volna még venni..
    ezvan
  • Iori
    #2690
    Hajdú mellett csak a sportklubos komm. tartanám meg, aki asszem tegnap a trinidad-svéd meccset közvetítette, meg régen NCAAt a sportklubon

    a többi nagy l*fasz, a szakkommentátorokkal együtt, egyik hülyébb mint a másik, átlagosan 10 percenként szólalnak meg a meccsen, és akkor se a meccsről beszél hanem vmi olyasmiről amit qrvára nem érdekli egy foci szurkoló

    tegnap az angol-paraguay meccsen a világi péter volt a csúcs, menjen vissza inkább betelefonálgatós showt tartani, ott a helye

    tényleg kritikán aluli a kommentátorok
  • fsgh
    #2689
    igazad van...Pl az Eb-nek volt kis vetélkedős müsora az Mtv-n:) az pl tetszett.. innen hiányzik...Meg hát mit megnem adnék ha sport1-es 2-es kommentátorok és szakértők lennének...
  • Serpa
    #2688
    nem bírom ki, h ne minősítsem ezeket a degeneráltatakat.
    előre leszegezem, ne várjon senki ajnározást tőlem a csatornát illetően.

    részemről megszentségtelenítették a VB -t.

    ??? mi az, h a himnuszt nem közvetítik minden egyes meccs előtt ???
    takarodjanak el a sunyiba ...

    lenne rá lehetőségük, h egy színvonalas műsort szervezenek a VB köré, erre úgy összecsapják mintha egy NBIII-as meccsről lenne szó.
    ennél még az NBIes meccsek is nagyobb "elismerést" kapnak a részükről.

    én értem, h KTV, de azzal, h elvállalták a VB közvetítést, az nem azt jelenti, h csak a labda elrúgásától a meccs lefújásáig terjedő időszakra vállalták el a közvetítést.

    kötelességük lenne a mérkőzés előtt a csapatokat bemutatni (játékosok, feljuttásuk körülményeit, ...).
    mérkőzés végén pedig pl statokat mutatni, meghívni szinkrontolmácsokat és fordítatni a játékosok beszédét.

    az idióta Barna "a viccmester" és Kokó "a krumpliorrú" helyett meghívhatnák mondjuk Rónait, Ágait vagy Mezeit.

    a studióban lévő szakértők még csak-csak elmennek, de helye lenne Nyilasinak, Mészölynek vagy Puhlnak.

    és elértem a kommentátorokhoz.
    ki kellene rúgdosni a meglévőket, és helyükre Faragót, Horváthot, Fülöpöt betenni, Hajdú mellett.
    a retkes kommentátoroknak csak azt engedném meg, h figyeljék, h "csinálják a nagyok".

    ha lenne egy csatorna ahol csak a háttérzaj lenne hallható, nálam az lenne a No.1.

    biztos van még sok-sok minden más is, de most csak ezek jutottak eszembe.
  • fsgh
    #2687
    jaja... még 4és fél óra
  • Iori
    #2686
    A mai meccsek közül sztem a Mexikó-Irán meccs tűnik a legérdekesebbnek. Két hasonló képességű csapat, az írániaknak most nagyon jó csapatuk van és nem tartom kizártnak hogy bejutnak az egyenes kieséses szakaszban. Nap mérközése
    2-2
  • zaki
    #2685
    Boldog Születésnapot!
  • berlinboy6329
    #2684
    Kezdődjön már!!!
  • mainevent
    #2683
    muhahahaha
  • lord nihilus
    #2682
    Szerbia és Montenegró–Hollandia 1-2
    Mexikó–Irán 0-0
    Angola–Portugália 0-3
  • lord nihilus
    #2681
    amúgy mélységes riszpekt a Trinidadi csapatnak, jó sok mák kellett a tegnapihoz
  • lord nihilus
    #2680
    Irán nyer úgyis
  • zaki
    #2679
    Akkor én tippelek a szerbekre.

    Szerbia és Montenegró - Hollandia 2-1
    Mexikó-Irán 2-1
    Portugália-Angola 4-0
  • R9
    #2678
    Stankovic :-]
  • dalackraul
    #2677
    Szerbia és Montenegró-Hollandia 1-2
    Mexikó-Irán 3-1
    Angola-Portugália 0-3
  • WartHogSon
    #2676
    Szerbia és Montenegró - Hollandia 1-2
    Mexikó - Irán 1-0
    Portugália - Angola 3-0
  • Unreal1942
    #2675
    Szerbia és Montenegró - Hollandia 2:1
    Mexikó - Irán 1:1
    Angola - Portugália 0:4
  • 9csöves9
    #2674
    szerintem is

    Szerbia és Montenegró - Hollandia 1:0
    Mexikó - Irán 0:0
    Angola - Portugália 0:3
  • [Jakuza]
    #2673
    Csak nehogy leegjenek a Hollandok.
    Meglepetest okoznak a Szerbek szvsz.
  • R10
    #2672
    Szerbia és Montenegró - Hollandia 1:3
    Mexikó - Irán 2:0
    Angola - Portugália 1:4
  • acsati
    #2671
    banner még mindig nincs frissitve? :)
  • R9
    #2670
    Hollandokra kiváncsi leszek :]
  • jbal
    #2669
    kösz